2 skaidrių denio „WordPress“ skaidrių papildinių peržiūra

„Slide Deck 2 WordPress“ papildinys leis jums sukurti neribotą gražaus turinio skaidrę savo svetainėje. Tai yra vienas iš paprasčiausių ten naudojamų papildinių, pateikiamas su visomis nepaprastomis funkcijomis.

Apsilankykite „Slide Deck“ oficialioje svetainėje

2 skaidrių denio ypatybės

„Slide Deck“ turi daugybę puikių funkcijų, kurios daro jį lengvai pritaikomu ir patogiu naudoti. Žemiau išryškinau kai kurias svarbiausias „Slide Deck“ įskiepio savybes, kaip minėta jų svetainėje – šiek tiek išsamiau apie jas išsiaiškinu vaizdo įrašo apžvalgoje, tačiau tik taip galite susidaryti bendrą supratimą apie tai, kas daro papildinį ypatinga.

Keli turinio tipai

Vienas iš geriausių dalykų, susijusių su „Slide Deck 2“ ir kas iš tikrųjų išsiskiria iš kitų skaidrių papildinių, yra tas, kad jis palaiko įvairius skaidrių tipus … vaizdus, ​​tekstą, html ir vaizdo įrašus. Jūs neprisirišote prie kokio nors konkretaus skaidrių tipo – galite turėti visas skaidrių nuotraukas, visus vaizdo įrašus arba galite turėti įvairių skaidrių tipų derinį viename skaidrėje!

Skaidrių denio turinio tipai

Kai einate kurti skaidrę, tiesiog pasirinkite ją iš išskleidžiamojo meniu ir pasirodys visi skaidrių tipo nustatymai, kad galėtumėte lengvai pritaikyti tą skaidrės stilių pagal savo poreikius.

Galite turėti skaidrių su…

  • Vaizdai
  • Tekstas
  • HTML
  • Vaizdo įrašai

Paprastas WYSIWYG redaktorius

Visos parinktys ir nustatymai kuriant skaidres naudojant „Slide Deck“ yra atliekami naudojant intuityvią pritaikytą vartotojo sąsają, kurią labai lengva naudoti. Prie bet kurios skaidrės galite pridėti antraštes ar pagrindinį tekstą, pasirinkti iš kelių skaidrių išdėstymo variantų, lengvai įkelti ir (arba) ištrinti vaizdus, ​​pasirinkti iš anksto nustatytų stilių arba patys susikurti, nuvilkti skaidres ir tt.

Stumdomas denis WYSIWYG

Tiesioginė peržiūra

Geriausi dalykai, mano manymu, apie „Slide Deck“ yra tiesioginė peržiūra. Kai kuriate skaidres, papildinys rodys tiesioginę jūsų skaidrės apžvalgą, esančią tiesiai prietaisų skydelyje, kad galėtumėte tiksliai pamatyti, kaip jis atrodys priekiniame gale. Jei redaguosite skaidrę, vilkite skaidres aplink, keiskite objektyvą (slankiklio stilius) … ir tt, visus tuos pakeitimus galite pamatyti tiesioginiame slankiklyje, kuriuos galite išbandyti. Tai užtikrins, kad kai jūs ketinate paskelbti jį priekinėje dalyje, jis atrodys nepriekaištingai!

Skaidrių denio peržiūra

Reaguoja

Neseniai „Slide Deck“ atnaujino savo įskiepį, kad galėtų visiškai reaguoti. Tai reiškia, kad jei vykdote interaktyvią „WordPress“ temą, naudojant šį papildinį taip pat nekils problemų. Aš išbandžiau reagavimą į jų demonstracinę versiją ir tai nėra blogai. Žinoma, naudojant bet kurį turinio slankiklį jis nebus idealiai tobulas, tačiau bet kokia mobiliojo įrenginio svetainė nebus tokia gera, kaip numatytoji viso dydžio svetainė..

Skaidrus denis reaguoja

Jei eisite į „SlideDeck“, jiems bus teikiama nuostabi 25% nuolaida dėl šio naujo atnaujinimo

Skaidrių denio vaizdo įrašų apžvalga

Nuostabūs žmonės, sukūrę „Slide Deck“ (Skaitmeninė telepatija) pateikė man papildomos versijos papildinį, kad galėčiau jį išbandyti ir parodyti jums, kaip viskas veikia. Iš pradžių buvau šiek tiek priblokštas visų variantų ir nustatymų, tačiau susipažinimui su sistema prireikė tik 10 minučių, nes ji tokia intuityvi. Žemiau esančiame vaizdo įraše norėjau parodyti jums, kaip sukurti skaidrę naudojant „Slide Deck“ ir tiesiog greitai naršant parinktis bei kai kurias pagrindines funkcijas. Aš labai mėgdavau jaustis su papildiniu, asmeniškai aš juo nesinaudoju, bet galbūt jums tai bus naudinga!

Nenorėjau gilintis į išsamias smulkmenas, susijusias su kiekvienu skaidrių denio ir atskirų skaidrių stilių įtraukimu, nes įskiepis yra tikrai didžiulis ir tai būtų ilgiausias visų laikų vaizdo įrašas. Tikiuosi, jei žiūrėjote vaizdo įrašą, supratote, kaip lengva naudoti papildinį ir kokia jo funkcija. Man asmeniškai labai patinka tiesioginė peržiūra, pritaikant jūsų skaidrių rinkinį, todėl labai norėjau tai parodyti vaizdo įraše – tiesiog aprašydami papildinį tikrai nedarote teisingumo, kad jį įvertintumėte, jūs tikrai turite jį pamatyti.!

Mano mintys

Vienintelis dalykas, kurį norėčiau pamatyti, būtų, jei vartotojo sąsaja būtų šiek tiek labiau suderinta su numatytąja „WordPress“ vartotojo sąsaja, kai kurios spalvos / mygtukai atrodo ne vietoje. Esu didžiulis ventiliatorius, naudodamas kuo daugiau įmontuotų stilių ir laikydamas daiktus kuo arčiau WP UI. Beje, tai tikrai nėra problema (ir taip, ji atrodo gražiai), o kai kuriems žmonėms, priešingai, gali labai patikti šiuolaikiškas / aptakus papildinio vaizdas.

Apskritai manau, kad įskiepis yra tikrai puikus. Nebandžiau jokių klaidų ar problemų, kai išbandžiau papildinį ir labai greitai susipažinome su jo veikimu – man nereikėjo skaityti jokių dokumentų, nes viskas tiesiog yra prasminga. Man patinka tai, kad papildinyje yra iš anksto nustatyti stiliai, skirti pridėti antraštes ir tokias prie jūsų paveikslėlių skaidrių, tik tekstinės skaidrės, kurių nesu didžiulė fanė, vaizdo skaidrės yra tikrai puikios ir naudingos, ir, žinoma, man labai patinka HTML skaidrės, nes jis puikiai tinka pažengusiems vartotojams, norintiems šiek tiek daugiau iš slankiklio.

Gaukite skaidrių denį

Spustelėkite žemiau esantį mygtuką, jei norite pereiti į oficialią svetainę, kad sužinotumėte daugiau ir gautumėte šį nuostabų papildinį ir pradėtumėte kurti puikius savo svetainės skaidrių elementus! Asmeninė versija prasideda nuo 49 USD, o tai yra nemažai.

Išbandykite patys: Jei spustelėsite žemiau ir eisite į svetainę, galėsite spustelėti mygtuką, kuris sako „Išbandykite nemokamą demonstracinę versijąKad galėtumėte patys išbandyti papildinį ir iš pirmo žvilgsnio pamatyti, koks jis nuostabus.

Gaukite skaidrių denį

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me