Atsarginė „WordPress“ svetainės kopija

Atsarginė „WordPress“ svetainės kopija

Mes jau antrą gruodžio savaitę – va, šis mėnuo skraido! Tačiau neleiskite atostogų šurmuliui atitraukti jūsų dėmesį nuo „WordPress“ priežiūros ir geriausios saugos praktikos. Įsitikinkite, kad jūsų svetainės atsarginė atsarginė kopija yra paruošta naudojant „BackupBuddy“ – tai lengviausias būdas sukurti atsarginę „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją! Dabar atsarginę kopiją galite paruošti atostogų sezonui, nes „iThemes“ siūlo išskirtinį pasiūlymą „WPExplorer“ vartotojams ir visos šalies nuolaidą, kurios tikrai neturėtumėte praleisti!

„WordPress“ svetainės atsarginių kopijų svarba

Jei turite daugiau nei porą įrašų, pasirinktinę temą ar tiesiog praleidote daug laiko ar pastangų norėdami gauti „WordPress“ svetainę taip, kaip norite, būtumėte ypač nugrimzdęs, jei kažkas atsitiko teisingai? Taip, mes taip galvojome. Štai kodėl turėtumėte saugoti savo svetainės atsargines kopijas.

Duomenų bazė prieš visas atsargines kopijas

Daugelis gerų hostingo kompanijų siūlo kasdienines atsargines kopijas kaip jų prieglobos paketų ypatybę. Tai yra puiki savybė, išskyrus tai, kad jie naudoja tik duomenų bazių atsargines kopijas, o tai reiškia, kad viskas, kas jūsų „WordPress“ diegime (jūsų atvaizdai, temos, papildiniai ir nustatymai), bus prarasta, jei kas nors nutiktų jūsų svetainei. Žiniasklaidos bibliotekoje, esančioje „WPExplorer“, turime daugiau nei 8000 elementų, ir niekaip negalėsime jų visų pridėti rankiniu būdu, todėl kiekvieną dieną tvarkome visą svetainės atsarginę kopiją..

„BackupBuddy WordPress“ papildinys

Lengviausias būdas sukurti atsarginę savo svetainės kopiją? Naudoti gerai žinomas ir patikimas papildinys, pvz., „BackupBuddy“. „BackupBuddy“ yra su paleidimo galimybėmis visos svetainės atsarginės kopijos dėl papildomo saugumo, taip pat duomenų bazių atsarginės kopijos kurių gali prireikti periodiškai vartoti dirbant svetainėje (dažnai atnaujiname savo duomenų bazės atsarginę kopiją prieš atnaujindami temas ar papildinius, kad būtume saugūs)..

Neautomatinės atsarginės kopijos

Kurdami visą „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją, galite pasidaryti atsarginę kopiją patys arba naudoti papildinį. Norėdami rankiniu būdu sukurti atsarginę kopiją, turėsite prisijungti prie savo svetainės per FTP ir atsisiųsti visko, kas yra jūsų wp-admin, wp-įtrauktų ir wp-turinio aplankuose, taip pat naudoti kitą įrankį, kad padarytumėte savo duomenų bazės kopiją („cpanel“, „phpmyadmin“). ir kt.) atsisiųsti. Jei nesate susipažinę su „WordPress“ ir serverių vidiniu darbu, tai gali būti bauginanti užduotis. Be to, turite nepamiršti reguliariai pakartoti šį procesą, kad jūsų atsarginės kopijos būtų tinkamos.

„BackupBuddy“ suplanuotos atsarginės kopijos

Niekada nepraleiskite atsarginių kopijų, sudarydami „BackupBuddy“ planavimą

Arba jūs galite padaryti savo gyvenimą daug lengvesnį ir nustatyti „BackupBuddy“ automatines atsargines kopijas. „BackupBuddy“ turi įmontuotas parinktis, kad nustatytų savo pasirinktinius parametrus atsarginiai tvarkaraščiai (kasdien, savaitę ar mėnesį), kad galėtumėte sutelkti dėmesį į visas kitas užduotis, susijusias su svetainės valdymu. Dar geresnė yra galimybė saugoti atsargines kopijas „BackupBuddy Stash“ (įsigiję „BuddyPress“ nemokamai gausite 1 GB atminties), „Amazon S3“, „Dropbox“ arba galite gauti atsargines kopijas el. paštu. Tai yra puiki atsargumo priemonė, nes niekada nenorite saugoti atsarginių kopijų toje pačioje vietoje, kur gyvenate!

Neautomatinis ir vadovaujamas svetainės atkūrimas

Jei kažkas nutinka jūsų svetainei naudojant atsarginius failus, tai panašu į jų paėmimą – galite pabandyti atkurti savo svetainę rankiniu būdu arba naudodami papildinį. Jei nuspręsite tai padaryti patys, turėsite įkelti savo duomenų bazę (kai kuriais atvejais taip pat gali reikėti sukurti naują) ir iš naujo įtraukite visus faktinius svetainės failus naudodami FTP. Jei jums nepatinka kuriant „WordPress“ ar naudojant kūrėjo įrankius, tokius kaip „Transmit“ ar „cPanel“, tai gali būti baisus procesas.

„ImportBuddy“, skirtas „BackupBuddy“

Vykdykite kartu su „ImportBuddy“, kad „BackupBuddy“ atkurtų jūsų svetainę

Paprasčiausias būdas atkurti savo svetainę yra naudoti atsarginį papildinį. Jei iki šiol to nesupratote, „iThemes BackupBuddy“ yra mūsų mėgstamiausias „WordPress“ atsarginis papildinys dėl priežasties. Tai leidžia imtis, valdyti ir įgyvendinti atsargines kopijas lengva. Norėdami naudoti atsarginę kopiją, turite tik prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės, prietaisų skydelyje spustelėdami meniu elementą „BackupBuddy“ ir tada spustelėdami parinktį Atkurti / perkelti. Tada pasirinkite atsarginę kopiją, kurią norite naudoti, ir pasirinkite parinktį „perkelti į nuotolinį serverį“, kuri importuos atsarginę kopiją ir „BackupBuddy“ „ImportBuddy“ scenarijų. Tada pasirinkite atsarginę paskirties vietą ir pradėkite atsarginę perkėlimą. Tada „ImportBuddy“ paaiškins jūsų svetainės atkūrimo procesą – būtent tai!

Kitos priežastys, kodėl „BackupBuddy“ yra kur kas geresnės nei jūs

Su „BackupBuddy“ galite padaryti ne tik atsarginę savo svetainės kopiją. Paprastiems „WordPress“ vartotojams ar mėgėjams „BackupBuddy“ šiek tiek palengvina „WordPress“ atsarginių kopijų ir saugos valdymą..

Galite ne tik atkurti svetainę atkurti atskirus failus. Tai puiku, jei nusprendėte pamėginti pakeisti savo stiliaus lentelę arba netyčia pakeitėte savo temą į ką nors baisaus. Naudodami „BackupBuddy“ atkūrimo / perkėlimo parinktis galite pasirinkti ir pasirinkti failus, kuriuos norite pakeisti, taigi, jei nenorite, nereikia visko keisti..

Taip pat galite naudoti „BackupBuddy“ svetainių migracijos – didžiulis turtas, jei esate kūrėjas. Jei norite perkelti savo svetainę į naują domeną ar pagrindinį kompiuterį (ne tik atkūrimui), galite naudoti parinktį Atkurti / perkelti. Be to, naudodami „BackupBuddy“ galite perkelti viską – temas, papildinius ir net valdiklius, kad perkėlimo procesas vyktų sklandžiai. Yra net papildomų funkcijų URL pakeitimas (jei perkeliate į naują domeną) ir stumti / traukti diegimą jei jūs perkeliate svetainę iš savo sustojimo svetainės.

Galite naudoti „BackupBuddy“ svetainės klonavimas. Tai yra didelis privalumas, jei norite nukopijuoti savo svetainę į vietinę ar sustojimo zoną išbandyti. Arba jei kuriate panašių svetainių tinklą, galite naudoti „BackupBuddy“, kad galėtumėte importuoti savo svetainę į daugelį domenų (puikiai tinka filialų rinkodaros specialistams, turintiems daug panašių nukreipimo puslapių)..

„BackupBuddy“ taip pat turi daugybę puikių funkcijų, leidžiančių lengvai valdyti atsarginę kopiją (atkreipkite dėmesį lengva tendencija naudojant šį papildinį?). Yra „iThemes Sync“ integracijos parinkčių (kurias galite naudoti norėdami kurti atsargines kopijas, stebėti failų redagavimą, aktyvius atsarginių kopijų sudarymo tvarkaraščius, tvarkyti „BackupBuddy Stash“ ir dar daugiau), kurti atsarginę kopiją. el. pašto pranešimus, automatinis duomenų bazės nuskaitymas ir taisymas kad jūsų svetainės problema būtų nemokama, serverio įrankiai šalinti prieglobos problemas, dėl kurių gali būti išvengta atsarginių kopijų kūrimo, nemokamai kenkėjiškų programų nuskaitymas ir dar. Ir tai yra tik kelios iš daugelio priežasčių, kodėl patinka „BackupBuddy“ (ir jūs galite sužinoti apie daugiau funkcijų ir kūrėjo privilegijos jų svetainėje).

„BackupBuddy“, 5 žvaigždučių atsarginės kopijos papildinys

Mes mėgstame „BackupBuddy“ ir suteikiame jiems 5 žvaigždutes už puikias savybes ir lengvai naudojamas parinktis. Kiekvienas gali pasidaryti atsargines kopijas ir apsaugoti savo svetainę naudodamas „BackupBuddy“. Taigi, jei norite išbandyti juos, tiesiog spustelėkite žemiau esantį mygtuką, kad išsaugotumėte „iThemes“ „BackupBuddy“. O jei prisiregistruojate, „iThemes“ turi klientų lojalumo programą, todėl galite sutaupyti 25% pirkdami ir atnaujindami (yay)!

Daugiau apie „BackupBuddy“

Gavę „BackupBuddy“ sąranką, skirkite šiek tiek laiko džiaugtis rytojaus atostogų pasiūlymu! Iš „CSS Hero“ draugų gavome kažką nepaprastai nuostabaus, ko nenorėsite praleisti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me