Atsarginių kopijų kūrimas, atkūrimas ir perkėlimas į „WordPress“ svetaines naudojant „WPvivid“

Atsarginių kopijų kūrimas, atkūrimas ir perkėlimas į „WordPress“ svetaines naudojant „WPvivid“

Jei kada nors aplaužėte savo „WordPress“ svetainę (o kas ne bent vieną kartą?), Tikrai žinote, koks yra patikimo atsarginio kopijavimo plano vertė. Tvirta atsarginės kopijos strategija yra būtina atsargumo dalis bet kurioje gero „WordPress“ saugos strategijoje. Ypač kai manote, kad per minutę yra daugiau nei 90 000 „WordPress“ įsilaužėlių atakų.

Laiku paspaudę atkūrimo mygtuką, galite sutaupyti dėl nereikalingo streso ir prarasti prekės ženklo reputaciją bei pajamas – visa tai yra neatsiejamos ar netinkamos naudoti svetainės dalis. Bet galbūt ne todėl esate čia; galbūt jūs tiesiog ieškote „WordPress“ perkėlimo papildinio savo svetainei perkelti.

Jei ieškote didžiulio atsarginės kopijos ar perkėlimo papildinio, mes džiaugiamės galėdami jums parodyti „WPvivid“, šios apžvalgos tema. Pora eilučių pabrėžiame, kodėl „WPvivid“ yra nuostabus „WordPress“ atsarginės kopijos ir perkėlimo papildinys. Taip pat įdiegiame papildinį, kad gautume aiškesnį vaizdą, ko tikėtis.

Jei tai skamba gerai, pradėkime nuo to, kaip pažvelgsime į „WPvivid“ ir funkcijas, kurios papildinį išskiria iš minios. Po to mes išbandome papildinį, kad galėtumėte atsitrenkti į žemę. Mėgaukitės ir išgirskime jūsų mintis komentarų skiltyje pabaigoje.

Kas yra „WPvivid“?

„WPvivid“

Be plakimo aplink krūvį, „WPvivid“ yra nemokamas ir daug funkcijų sukuriantis „WordPress“ atsarginis kopijavimo ir perkėlimo papildinys. Žymius „WPvivid“ konkurentus sudaro įskiepiai / sprendimai, tokie kaip „Duplicator“, „BackupBuddy“, „VaultPress“ ir „blogVault“..

Papildinį sukūrė ir prižiūri „WPvivid“, įmonė, kuri specializuojasi kurdama nuostabius „WordPress“ papildinius. Rašymo metu papildinys turi tik nemokamą versiją, pasiekiamą „WordPress.org“. „WPvivid“ padeda kurti atsarginę savo svetainės kopiją, prireikus atkurti atsarginę kopiją ir perkelti svetainės failus į įvairias aplinkas ir iš jų..

Įskiepį lengva nustatyti ir naudoti, jūs turėtumėte būti pasiruošę ir paleisti mažiau nei per 10 minučių. Dabar pažvelkime į funkcijas, kurios daro „WPvivid“ puikiu atsarginės kopijos ir perkėlimo kompanionu visiems „WordPress“ vartotojams.

„WPvivid Features“

wpvivid atsarginio įskiepio funkcijos

Jūs tikrai nenorite, kad jūsų mėgstamiausias atsarginis sprendimas nepavyktų dėl jūsų, ypač kai jums to tikrai reikia. Taigi jūs nusipelnėte visaverčio „viskas viename“ „WordPress“ papildinio, pavyzdžiui, „WPvivid“.

Papildinyje yra tokių funkcijų, kaip:

Paprasta svetainės migracija

Papildinys leidžia vienu spustelėjimu perkelti „WordPress“ svetainę. Tai palaiko kelių tipų perkėlimus, įskaitant dev aplinką į naują serverį, dev aplinką į naują domeną arba tiesioginį serverį į kitą.

Be to, galite perkelti savo svetainę į pakatalogį iš a.com į b.com, iš a.com į a.com/directory ir iš a.com į b.com/directory. Papildinys leidžia perduoti tik visą svetainę, failus ar duomenų bazę. Visas migracijos procesas yra toks pat lengvas kaip A, B, C.

Lengvas atsarginių kopijų kūrimas ir atkūrimas vienu spustelėjimu

Kurti atsargines kopijas naudojant „WPvivid“ yra pyrago gabalas. Galite rankiniu būdu kurti atsisiunčiamas atsargines kopijas. Be to, galite įkelti atsargines kopijas į nuotolinio saugojimo svetaines, tokias kaip „Dropbox“, „Microsoft OneDrive“, SFTP, FTP ir „Google“ diską. Jei neturite laiko kurti atsargines kopijas rankiniu būdu, galite lengvai nustatyti reguliarias automatines atsargines kopijas.

Prireikus, vienu paspaudimu galite lengvai atkurti savo „WordPress“ svetainę iš atsarginės kopijos. Kitos funkcijos apima galimybę tinkinti atsarginės kopijos turinį, galimybę filtruoti didelius failus, žurnalo failus, palaikyti didelius duomenų bazės failus, reaguoti į dizainą, kurti atsargines kopijas ir atsarginės kopijos užraktą, kad atsarginės kopijos būtų apsaugotos nuo automatinio trynimo, be kitų..

Kaip įdiegti „WPvivid“

Dabar, kai žinote funkcijas, kurių tikimasi, leiskite mums įdiegti nemokamą papildinį ir sužinoti, ką jis gali pasiūlyti.

Prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują. Kitame ekrane raktinių žodžių paieškos laukelyje įveskite „WPvivid“ ir suradę papildinį paspauskite mygtuką Įdiegti dabar mygtuką, kaip mes pabrėžiame žemiau.

diegti „wpvivid“ atsarginį papildinį „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelyje

Po to paspauskite Suaktyvinti mygtuką, kad kamuolys riedėtų. Žiūrėkite paveikslėlį žemiau, jei esate puikus pradedantysis ir nežinote, kaip suaktyvinti papildinį.

aktyvinant „wpvivid“ atsarginį papildinį

Kai suaktyvinsite papildinį, būsite nukreipti į „WPvivid“ administratoriaus prietaisų skydelį, parodytą šioje ekrano kopijoje..

„WPvivid Admin“ informacijos suvestinė

wpvivid admin informacijos suvestinė

Aukščiau esančiame ekrane galite lengvai sukurti atsargines atsargines kopijas, pasirinkdami atsarginių kopijų parinktis ir spustelėdami Atsarginė kopija dabar mygtuką. Atsarginės kopijos saugomos wp-content / wpvividbackups aplankas pagal numatytuosius nustatymus. Be to, galite peržiūrėti atsarginį tvarkaraštį, jei suaktyvinsite automatines atsargines kopijas. Be to, galite įkelti atsargines kopijas, kurias sukūrėte naudodami „WPvivid“ atsarginių kopijų papildinį.

Be to, galite peržiūrėti patarimus, kurie padeda kurti neautomatines atsargines kopijas, taip pat atkurti ir perkelti jūsų svetainę. Dabar pasinerkime į kitų nustatymų skirtuką.

„WPvivid“ atsarginių kopijų planavimas

Viena iš galingiausių „WPvivid“ funkcijų yra automatinės atsarginės kopijos, taupančios daug laiko. Norėdami sukurti atsarginį tvarkaraštį, spustelėkite Tvarkaraštis skirtuką, kaip mes detaliau pateikiame paveikslėlyje žemiau.

wpvivid atsarginės grafikas

Aukščiau esančiame ekrane vienu mygtuko paspaudimu galite įjungti atsarginės kopijos sudarymo grafiką, pažymėdami Įgalinti atsarginį tvarkaraštį žymimasis langelis. Be to, galite pasirinkti atsarginį tvarkaraščio sudarymo periodiškumą, ty 12 valandų, kasdien, kas savaitę ir tt. Be to, galite pasirinkti, ką norite kurti atsarginę kopiją automatiškai, ty visą svetainę (duomenų bazė + failai), failus ar tik duomenų bazę. . Žemiau galite pasirinkti išsaugoti automatines atsargines kopijas savo serveryje arba siųsti failus į nuotolinio saugojimo svetaines.

„WPvivid“ automatinis perkėlimas

Automatinio perkėlimo funkcija padeda jums perkelti „WordPress“ svetainę į naują domeną. Tai puikus įrankis perkelti „WordPress“ svetainę iš dev aplinkos į tiesioginį serverį arba iš seno serverio į naują. Norėdami pasiekti šią funkciją, paspauskite Automatinis perkėlimas skirtuką, kaip parodyta žemiau.

„wpvivid“ automatinio perkėlimo funkcija

Pastaba: Norėdami perkelti „WordPress“ svetainę, pirmiausia turite įdiegti „WPvivid“ atsarginį papildinį abiejuose domenuose (svetainėse). Po to apsilankykite paskirties vieta ir sukurkite perkėlimo raktą spustelėdami Generuoti mygtuką Raktas skirtukas, parodytas žemiau.

kuriant „wpvivid“ atsarginio papildinio perkėlimo raktą

Jūs naudosite raktą Automatinis perkėlimas kilmės svetainės skirtukas. Procedūra yra beveik nesudėtinga, nesitikime, kad susidursite su problemomis. Be to, yra aiškių instrukcijų, rodančių, ką tiksliai reikia daryti, todėl nebijokite.

„WPvivid Remote Storage“

Jei žiniatinklio serveryje yra vietos apribojimų ir (arba) norėtumėte saugoti atsargines kopijas nuotolinio saugojimo svetainėse, jums tikrai patiks nuotolinio saugojimo „WPvivid“ funkcija. Norėdami pasinaudoti šia funkcija, spustelėkite Nuotolinis saugojimas skirtuką, kaip mes pabrėžiame žemiau.

„wpvivid“ nuotolinio saugojimo skirtukas

Rašymo metu „WPvivid“ atsarginis papildinys palaiko FTP, SFTP, „Google Drive“, „Dropbox“, „Microsoft OneDrive“, „Amazon S3“ ir „DigitalOcean Spaces“. Integruoti kiekvieną nuotolinio saugojimo parinktį reikia tik spustelėjus. Jūs netgi galite nustatyti bet kurią iš aukščiau išvardytų parinkčių kaip numatytąją nuotolinę atmintį.

„WPvivid“ nustatymai

Toliau turime „WPvivid“ nustatymų skirtuką, parodytą žemiau esančiame paveikslėlyje.

wpvivid nustatymai

Aukščiau esančiame skirtuke yra daugybė atsarginių kopijų valdymo galimybių. Tai apima tokius parametrus:

  • Atsarginis atsarginių dalių skaidymas pagal dydį yra naudingas, jei jūsų kompiuteris riboja didelius ZIP failus
  • Galimybė neįtraukti failų, didesnių už nurodytą
  • Galimybė nustatyti PHP scenarijaus vykdymo laiką, kad būtų išvengta atsarginių skirtojo laiko klaidų
  • Pervardijame atsarginį aplanką, kuris yra „wpvividbackups“ pagal nutylėjimą
  • Atsarginių kopijų archyvavimas
  • Pasenusių atsarginių kopijų pašalinimas
  • Siųsti ataskaitas el. Paštu
  • Eksportuoti / importuoti „WPvivid“ konfigūracijos parametrus, kad galėtumėte greitai nustatyti papildinį kitoje svetainėje
  • Šiukšlių, pvz., Atsarginės talpyklos, žurnalų ir laikinų failų, valymo funkcija

Informacija apie „WPvivid“ svetainę

Jei kurdami atsargines kopijas, atkurdami ar perkeldami savo svetainę susidursite su klaidomis, „WPvivid“ vaikinams reikia jūsų svetainės informacijos, kad jie galėtų lengvai išsiaiškinti, kas nutiko. Galite surinkti šią informaciją arba nusiųsti ją tiesiogiai naudodamiesi Informacija apie „WPvivid“ svetainę skirtukas, parodytas žemiau.

„wpvivid“ svetainės informacija derinimo tikslais

Anksčiau pateiktame skirtuke nėra daug ką nuveikti atsižvelgiant į nustatymus. Puslapyje tiesiog yra derinimo informacija, naudinga šalinant klaidas.

„WPvivid“ žurnalai

wpvivid žurnalus

Galiausiai mes turime „WPvivid“ žurnalai skirtukas aukščiau. Skirtuke rodomi visi jūsų žurnalų failai, kurie yra naudingi šalinant klaidas.

„WPvivid“ palaikymas

Ar „WPvivid“ siūlo palaikymą, matant, kad šiuo metu papildinys yra nemokamas? Tikrai taip! Galite gauti palaikymą iš papildinių palaikymo forumas „WordPress.org“, „Twitter“ arba per el. Be to, jei jums reikia daugiau informacijos, galite apsilankyti pradžios puslapis. Visus būsimus naujinius gausite nemokamai, o darbuose yra ir aukščiausios kokybės versija.

„WPvivid“ vartotojai sako …

Atsarginė „WordPress“ svetainė, sukurta „WPvivid“, yra puikus nemokamas atsarginės kopijos papildinys. Tai lengva naudoti ir konfigūruoti. Taip pat puikiai tinka, kai galima pasirinkti tiek debesų saugyklų, kaip, pavyzdžiui, „Google Drive“, „Dropbox“, „Amazon S3“ ir daugelį kitų. Įdiekite atsarginę „WordPress“ svetainę naudodamiesi „WPvivid“, sukonfigūruokite ir jūsų svetainės saugios atsarginės kopijos bus padarytos automatiškai. Vienas didelis pliusas yra tai, kad yra funkcija „Atkurti“ (vienu paspaudimu), jei jūsų svetainėje kažkas nutinka. Aš asmeniškai rekomenduoju šį atsarginį papildinį, kad būtų užtikrintas jūsų svetainės saugumas. – Peteris Nilssonas

… Ir…

Tai neabejotinai geriausias, efektyviausias, bet ploniausias atsarginis sprendimas! Veikia kaip žavesys su „MainWP“ ir yra nemokamas. Galite masiškai siųsti nustatymus ir net jungtis prie „Onedrive“ naudodami „MainWP“. Nuostabi. – Falangai

… ir 5 žvaigždučių apžvalgos ateina ��

Išvada

„WPvivid“ atsarginės kopijos papildinys be abejo, yra vienas iš geriausių „WordPress“ atsarginių papildinių. Čia pateikiamos visos funkcijos, kurių reikia atsarginėms, atkurti ir perkelti „WordPress“ svetaines, kaip profesionalai. Be to, joje yra maloni vartotojo sąsaja, kuri leidžia įskiepiui naudotis lengvai. Oi, ir jūs galite nemokamai griebtis iš WordPress.org.

Gaukite „WPVivid“

Ar anksčiau naudojote „WPvivid“? Jei taip, kokia tavo nuomonė? Jei ne, kuris yra jūsų mėgstamiausias atsarginis papildinys ir ar manote, kad jis gali konkuruoti su „WPvivid“?

Žemiau praneškite mums savo mintis ir komentarus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me