Darbo „WordPress“ temos apžvalga

Prieš pradėdamas apžvalgą noriu paaiškinti keletą dalykų. Pirma, aš daug kartų dirbau su disertacija klientų svetainėse ir, antra, wpexplorer.com yra disertacijos filialas, o tai reiškia, kad aš darau komisinius už bet kokį tezių pardavimą, kurį sukuriu per savo dukterinės įmonės nuorodą. Tai sakydamas, norėjau jums pranešti, kad tai nėra jūsų vidutinis bs atsiliepimas, kuris labiau skamba kaip reklama. Aš norėjau sukurti informatyvią disertacijos apžvalgą, kad galėtumėte geriau suprasti viską, kas susijusi su tema.

Galėčiau čia sėdėti kelias valandas ir rašyti apie tai, kokia nuostabi yra disertacija, vis dėlto tikriausiai verčiau perskaitysite apie šios temos faktinius ir vidinius dalykus.

Šioje tezių apžvalgoje yra daug ką perskaityti … Štai kodėl aš pateikiau šias gražias dideles antraštes, kad galėtumėte pereiti prie visų, kas įdomu. Mėgautis!

Apsilankykite disertacijoje

Kas yra „WordPress“ temos pagrindų tema?

Šis darbas yra „Premium WordPress“ temų sistema, kurią sukūrė Chrisas Pearsonas ir kuri tapo viena populiariausių ir atsisiųstų / įsigytų „Premium“ temų ten. Tiesą sakant, negaliu nė dienos apsilankyti internete, nežiūrėjęs žiniatinklio, kuriame veikia tema. Neįtikėtina.

Tikriausiai esate susidūrę su daugybe tinklaraščių ar svetainių, kurios naudoja tezes, ir galbūt pripažįstate jų panašius pasirodymus. Tuo pačiu metu jūs taip pat galbūt matėte daug svetainių, kurios naudojo šią sistemą, ir jūs net neturėjo idėjos. Priežastis ta, kad disertacija yra nuostabi tema, tinkama „be galo“, tačiau ją taip pat galima lengvai pritaikyti ir taip, kad atrodytų „viskas“.

Bet kas iš tikrųjų yra tezė? Manau, kad tezę galite vadinti „WordPress“ tema, tačiau tai yra kur kas daugiau. Tai yra „WordPress“ sukurtas kodas ir dizaino sistema, užtikrinanti tvirtą SEO svetainės kodą ir dizaino lankstumą, nereikalaujantį žinoti HTML ar CSS, kad būtų galima tinkinti jūsų svetainės dizainą..

Darbo administratoriaus valdymo pultas

Tezės Administratorių grupė yra tai, kas daro šią platformą tikrai išsiskiriančią (mano nuomone). Žinoma, daugelis ten esančių temų leidžia jums tinkinti savo „Twitter“ paskyrą arba įkelti antraštės logotipą, tačiau darbas yra skirtingas. Ši galinga platforma leis jums atlikti daugybę pakeitimų: įtraukti naršymo juostos puslapius į pasirinktą CSS stiliaus lapą. Turėsite galią visiškai pritaikyti savo svetainę tiesiai „WordPress“ administravimo srityje.

Administratorių skydelyje tinklaraštininkams, kurie nenori susitepti rankomis dėl bet kokio kodo, tačiau vis tiek nori atlikti pagrindinius savo svetainės dizaino pakeitimus ir tinkinti savo tinklalapio „Search Engine Optimization“, yra labai lengva..

Administratoriaus skydelio ekrano kopija

Čia yra greita vieno iš administratoriaus nustatymų puslapių ekrano kopija, kad galėtumėte pamatyti daugiau ar mažiau, kaip jie atrodo. Valdymo pultas yra tikrai švarus ir jame naudojami išskleidžiamieji konteineriai, kad viskas būtų gražiai sutvarkyta ir jūs galite rasti tai, ko jums reikia, nereikia slinkti žemyn amžinai.

Darbo tema

Darbo ir tezių pritaikymas

Kaip minėta anksčiau, vienas geriausių DYI temos dalykų yra galimybė pritaikyti jūsų svetainės išvaizdą ir funkcijas per temos valdymo skydelį, kurį lengva naudoti ir kuris yra labai intuityvus. Bet jūs taip pat galite tinkinti savo svetainės išvaizdą naudodamiesi vadinamosiomis „vaikų temomis“, kurios yra temos, sukurtos darbui su Thesis Framework ir kurias galima įkelti per jūsų temų skydelį. Jie automatiškai pridės naują stilių / dizainą jūsų svetainei. . Yra daugybė vietų, kuriose galite rasti disertacijų apipavidalinimų. Juos galima rasti nemokamai ir įsigyti. Šis gebėjimas daro disertaciją puikia tinklaraštininkams, kurie nenori praleisti bet kada tinkindami savo svetainę ar kuriems reikalingos kelios papildomos funkcijos, kurias galima rasti naudojantis kitomis sritimis. Tai taip pat puikiai tinka internetinių dizainerių, kurie nori naudoti disertacijos pagrindus visiems savo klientams.

Ar disertacija tikrai nuostabi SEO?

Nors bet kurią temą ar svetainę galima redaguoti, siekiant optimizuoti paieškos variklius, daugelis iš jų nėra optimizuota. Tai gali būti tikras variklis mėgėjams / tarpininkams, todėl Thesis Framework buvo sukurtas kaip draugiškas paieškos sistemoms. Iš tikrųjų dauguma žmonių atsisiunčia išorinius papildinius, tokius kaip „Viskas viename SEO“. O kas būtų, jei SEO galėtų būti įtrauktas į jūsų temą? Dėl to švaresnis kodas galėtų viskas vykti sklandžiau ir jums bus daug lengviau atlikti bendrus SEO pakeitimus jūsų svetainėje. Be to, darbas jau yra labai tinkamas SEO, tinkamas naudoti, todėl galite jį įdiegti ir jaustis patogiai, kad jūsų svetainė bus indeksuota..

Kai kurie pagrindiniai komponentai, dėl kurių ši sistema tinka SEO tikslams, yra šie:

 • Pavadinimų žymės ir meta aprašymo laukai puslapiuose / žinutėse
 • „Noindexing“ puslapių ir psic parinkčių parinktys
 • Alternatyvus tekstas vaizdams
 • Švarus ir paprastas foninis kodas
 • Paprastas dizainas – greitesnis krovimas („Google“ pridėjo greitį kaip paieškos variklio reitingą)

Turite atsiminti, kad tiesiog įdiegdami disertaciją savo svetainėje „Google“ automatiškai nesurinksite 1 numerio, o sistema suteikia labai gerą pagrindą ir švarų kodą, kuris palengvins jūsų SEO pastangas ir galbūt sėkmingesnes..

Tikslinė reklama su filialais ir disertacija

Čia yra tikrai tvarkingas jūsų pamėgtos tezės bruožas: „Multimedijos dėžutė“. Tai yra 300 x 250 pikselių (dydį galima pakeisti) reklamos blokas, kuris pagal numatytuosius nustatymus yra šoninės juostos viršuje ir leis jums pasisukti tarp skirtingų laikmenų (vaizdų, vaizdo įrašų, „AdSense“)..

Tai kas? Besisukanti laikmenų dėžutė. Žinoma, kad tiesa, bet tai, kas daro daugialypės terpės langelį tokiu unikaliu, yra tai, kad galite redaguoti tai, kas rodoma toje srityje kiekviename puslapyje. Tai reiškia, kad galite pateikti tikslingesnę reklamą pagal savo puslapio turinį. Pavyzdžiui, ant a Disertacijos apžvalga paštu galėtumėte turėti filialą „pasidaryk pats“ temomis ir įraše apie „WordPress SEO“ galbūt norėsite turėti „Amazon“ nuorodą į atitinkamą SEO knygą. Jei norite įrašyti pranešimus, kuriuose nėra jokių susijusių nuorodų, galite apsvarstyti galimybę naudoti tą vietą „AdSense“.

Galų gale, naudodamiesi laikmena, galėsite pateikti atitinkamą reklamą savo lankytojams ir padėti padidinti savo filialų pardavimus.

Naudojant naujausią disertacijos versiją (1.7), yra nauja funkcija, kuri patiks filialų rinkodaros specialistams. Tai galimybė lengvai sukurti 301 peradresavimo nuorodas iš savo filialų nuorodų. Tai reiškia, kad jūs galite paversti visas savo negražias partnerių nuorodas į tas, kurios atrodo kaip jūsų svetainėje, ir su gražiais šliužais. Tokiu būdu žmonės nebus atgrasūs spustelėti juos ir galėsite padėti padidinti paspaudimų rodiklį.

Kuo unikali tezė?

Unikalumas yra labai svarbus siekiant suaktyvinti lankytojų lojalumą ir padėti paskatinti jūsų svetainės bendruomenę. Problema ta, kad daugelis žmonių naudoja tas pačias „WordPress“ temas kaip ir visi kiti, todėl naršydami internete rasite svetainių, kurios atrodo kaip visos kitos svetainės. Bent jau man tai yra tikras išjungimas.

Šiuo metu disertaciją naudoja tūkstančiai žmonių, daugelis naudoja disertaciją su pritaikytais pagrindiniais parametrais ir nieko nepritaikyto. Grožis yra tas, kad šią struktūrą taip lengva pritaikyti, kad vos per kelias minutes galite padaryti svetainę 100% unikalią. Galų gale tai priklauso nuo jūsų … Galite pasirinkti paprastą ir pagrindinį dizainą arba galite šiek tiek jį redaguoti, ir niekas net nesužinos, kad naudojatės sistema.

Štai kodėl disertacija yra tokia puiki. Skirtingai nuo daugelio kitų temų, jūs turėsite atlikti daugybę CSS ir XHTML redagavimų, kad jūsų svetainė atrodytų nepakartojamai, tačiau naudodami tezę galite prisijungti prie savo administratoriaus skydelio, antrą kartą ją suaktyvinę, ir atlikti kai kuriuos pakeitimus tikrai greitai ir lengvai. Arba galite nusiųsti skelbimą naudodami savo pasirinktinį stiliaus lapą.

Ar disertacija yra tobula tema?

Nei viena tema nėra „tobula“, nes bet kurią temą galima vienaip ar kitaip patobulinti, tačiau tikriausiai yra daug vartotojų, kurie tvirtintų, kad disertacija yra labai artima tobulai temai. Žemiau išryškinu kai kuriuos darbo privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte pamatyti, kokie dalykai yra nuostabūs ir ką būtų galima patobulinti.

Disertacijos „WordPress“ temos privalumai

 • Švarus kodas ir minimalistinis dizainas
 • Paieškos sistema yra patogi ir optimizuota
 • Lengvai pritaikykite temą neliesdami jokio kodo
 • Suderinama su pasirinktinėmis vaiko temomis
 • Santykinai pigi kūrėjo licencija

Disertacijos „WordPress“ tema trūkumai

 • Kaina
 • Paprastas ir paprastas numatytasis dizainas
 • „Blogger“ išdėstymas – gali būti ne toks geras įmonėms, neturinčioms vaikų temos
 • Vis dar labai rekomenduojamos CSS žinios, kad galėtumėte pakeisti savo svetainės dizainą

Kiek tai kainuoja ir ar tai yra geras sandoris??

Yra 2 tezes kainų nustatymo parinktys, kūrėjo parinktis ir asmeninė parinktis. Kūrėjo licencija kainuoja 164 USD, o asmeninė – tik 87 USD. Ir nors tai gali atrodyti brangu, ypač palyginti su kitų temų kaina, iš tikrųjų tai yra labai gera kaina to, ko jūs gaunate. Galėtumėte išleisti daugiau nei 500 USD mokėdami kam nors už pasirinktinai sukurtą svetainę arba galite nusipirkti šią temą už 87 USD ir patys pritaikyti. Jei norite, kad jūsų svetainė atrodytų ir funkcionuotų puikiai, taip pat kaip paieškos sistemų variklis, tada ji gali būti verta pinigų.

Žemiau galite pamatyti, kokie yra visi skirtingi planai … Kaip matote, jei planuojate šią temą naudoti keliose svetainėse, „Kūrėjo“ parinktis vis tiek yra pigesnė nei įsigyjant 2 asmeninių pasirinkčių licencijas.!

Kūrėjo pasirinkimas – 164 USD

 • Neribotas tezių naudojimas jums priklausančiose svetainėse1
 • Prieiga prie visų naujų beta versijų iki galutinio išleidimo! 2
 • Prieiga prie kliento svetainės parinkčių, leidžiančių diegti tezes klientams skirtose svetainėse3
 • Prieiga prie tik narių narių atsakymų ir forumų
 • Gyvenimo tezės atnaujinimas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Asmeninis variantas – 87 USD

 • Darbo naudojimas vienoje gyvoje svetainėje ir viename lokalizuotame kūrimo serveryje
 • Tik 774 USD galite naudotis kūrėjo pasirinkimo varianto naujinimu
 • Prieiga prie tik narių narių atsakymų ir forumų
 • Gyvenimo tezės atnaujinimas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Mokėjimas už „WordPress“ temą

Prisimenu, kai pirmą kartą pradėjau naudotis „WordPress“, buvau labai skeptiškas ir nenorėjau pirkti jokio šablono, o ten yra tūkstančiai žmonių, kuriems šiuo metu nepatinka idėja mokėti už temą, kai yra tūkstančiai, jei ne milijonai nemokamų temų. . Tačiau aš pasikeičiau ir, tikiuosi, šiek tiek įtikinau ir jus, kitus išmintingus.

Galvodami apie papildomų funkcijų toną gausite sumokėdami šiek tiek, bet už „Premium“ šabloną. Pagalvokite apie tai … Jei įsigiję aukščiausios kokybės temą galite padėti jūsų paieškos varikliui reitinguoti ir padidinsite tik dar keletą konversijų iš savo svetainės skelbimų ar produktų, nei buvo visiškai verta..

Geriausiai, kai naudojate „Premium“ temas, jums nereikia jaudintis, kad reikia saugoti bet kokias poraštės nuorodas, šlamštą, kuris galėjo būti pridėtas prie nemokamos temos, o svarbiausia, galėsite daug lengviau redaguoti savo svetainę, kad galėtumėte išvengti tonų sunkumų bandant tinkinti savo svetainę.

Ar turėčiau nusipirkti tezę??

Kadangi aš čia bandau parduoti filialus, aš sakyčiau TAIP, spustelėkite žemiau esančią nuorodą ir nusipirkite šią blogo ir nuostabią temą. Tačiau vietoj to norėčiau pateikti sąrašą dalykų, apie kuriuos galite galvoti, ir galbūt užrašyti savo atsakymus, kad pamatytumėte, ar jis tikrai jūsų vertas. Jei apsvarstysite šios temos įsigijimą, galite tai padaryti naudodamiesi mano nuorodomis ir aš gausiu atitinkamą komisinį atlyginimą. Dėkoju!

Dalykai, kuriuos reikia apgalvoti prieš įsigyjant

 • 87 USD už temą, kurią galite lengvai pritaikyti ir priversti ją atrodyti kaip bet ką, yra tas geras sandoris?
 • Jei esate kūrėjas, disertacija galėtų palengvinti jūsų gyvenimą, suteikiant jums galimybę greičiau sukurti klientų svetaines?
 • Darbe yra keletas puikių SEO funkcijų ir pridedamas gražus švarus kodas. Ar SEO rūpi jums??
 • Ar vienos temos redagavimas vėl ir vėl būtų efektyvesnis nei kiekvienos naujos svetainės pirkimas ar naujos nemokamos temos radimas ar bet kada, kai norite pakeisti vienos temos išvaizdą.
 • Ar disertacija palengvins jūsų gyvenimą? (tai turi daugeliui)
 • „Ar jūs norėtumėte prisijungti,„ 22 100 profesionalių žiniatinklio valdytojų pasitiki šia sistema “?
 • Jei nusipirkote ir jis nebuvo toks kietas, kaip manėte, kad bus, ar verta buvo 80 USD išbandyti? (yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija)

Disertacija dabar su padalintąja licencija

Tiems iš jūsų, kuriems rūpi „WordPress“ GPL licencija, „DYI Thesis“ vos prieš porą savaičių paskelbė, kad prie savo temos pridėjo padalintą licenciją, kad viskas, kas susiję su „WordPress GPL“, ir visas „Thesis Framework“ kodas būtų DYI temų nuosavybė..

Apsilankykite disertacijoje, kad sužinotumėte daugiau ir įsigykite šiandien

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me