Geriausios „WordPress“ grupės ir narystės svetainės

„WordPress“ temų paketas / narystės svetainės yra puikus būdas gauti daugybę aukščiausios kokybės temų už priimtiną kainą. Individualios temos licencijos gali būti mokamos bet kur nuo kelių dolerių iki šimtų dolerių tik už vieną temą. Ryšio ir narystės svetainių grožis yra tas, kad už jų temas gausite už mėnesinį ar metinį mokestį, taip pat palaikysite ir atnaujinsite šias temas..

Mes sukūrėme sąrašą geriausių „WordPress“ temų paketų / narystės internete. Tai tik maža dalis turimų paketų, tačiau jie visi yra iš patikimų ir patikimų temų autorių. Mūsų sąrašas atspindi aukštos kokybės ir naudingus „WordPress“ temų parduotuvių paketus ir tikimės, kad netrukus pasinaudosite keliais!

Temų karalystė – 129 USD per metus

temos-karalystė-WordPress-paketas

Tai yra prieinama galimybė pasirinkti teminių paketų svetainę, tačiau jie turi populiariausias temas ir palaiko kainą. Neleisk, kad maža kaina jus apgaudinėja – „Themes Kingdom“ siūlo kokybiškas temas (šiuo metu – 41) verslui, tinklaraščiams ir portfeliams, taip pat daugiau nišinių temų, tokių kaip žurnalas, restoranas ir elektroninė prekyba. Jie siūlo daug už 129 USD per metus kainą.

Apsilankykite „Themes Kingdom“

Elegantiškos temos – 69 USD per metus

Tikriausiai viena iš geriausiai žinomų „WordPress“ temų rinkinio svetainių. Elegantiškos temos sukūrė tvirtą reputaciją turtingomis ir lengvai naudojamomis temomis už mažą metinę kainą. Šiuo metu jie turi 87 ir daugiau „WordPress“ temų įvairiose nišose (tinklaraštis, žurnalas, el. Prekyba, aplankas ir kt.) Ir kiekvieną mėnesį išleidžia pora naujų. Tik 69 USD per metus tai yra neįtikėtina vertė.

Aplankykite „Elegantiškas temas“

„ThemeFuse“ – 17 USD per mėnesį

„ThemeFuse“ siūlo aukštos kokybės „WordPress“ temas įvairiais stiliais ir išdėstymais. Šiuo metu jie turi 23 nepaprastas temas, skirtas tikram kraštui, restoranams, advokatų kontoroms, menininkams, medicinos įstaigoms, sporto naujienoms ir dar daugiau. Gaukite prieigą prie visų jų „WordPress“ temų už 17 USD per mėnesį (pridėjus 199 USD vienkartinį mokestį)..

Apsilankykite „ThemeFuse“

„StudioPress“ – 399,95 USD už gyvybę

„StudioPress“ yra gerai žinoma „WordPress“ temų parduotuvė, kurioje šiuo metu yra 47 įspūdingos temos. Visos jų temos vykdomos „Genesis Framework“ – tai SEO tinkama, ypač lanksti ir lengvai pritaikoma „WordPress“ temų sistema. Už 399,95 USD galite įsigyti „Pro-Plus“ visų temų paketą, kuriame yra visos „StudioPress“ temos, skirtos gyvenimui, palaikymas ir atnaujinimai.

Apsilankykite „StudioPress“

„Themify“ – 79 USD per metus

Naudodama daugybę elektroninės komercijos, daugiafunkcinių ir reaguojančių „WordPress“ temų, tai yra puiki narystės galimybė, jei esate (arba dirbate) su mažomis įmonėmis. Šiuo metu „Themify“ yra 31 tema, ir jie visi yra profesionalūs, lengvai naudojami ir labai universalūs. Kiekviena temos licencija kainuoja 49 USD – taigi, jei planuojate naudoti 2 temas per metus, tai pavagia 79 USD metinį nario mokestį.

Apsilankykite „Themify“

Teminė krosnis – 99 USD per metus

Palyginti naujovė žaidime, „Theme Furnace“ siūlo aukštos kokybės temas, sukurtas remiantis „UpThemes Framework“. Jų temose taip pat yra kitų tvarkingų funkcijų, tokių kaip „Nivo“ slankiklis ir „Flickr“, „Twitter“ bei kitų socialinių tinklų pritaikyti valdikliai. Gaukite visas 9 puikiausias jų temas tik už 99 USD per metus.

„BizzThemes“ – 99 USD per metus

„BizzThemes“ narystė yra puiki, nes jie daugiausia siūlo verslą ir nišinį verslą (nagų salonas, advokatų kontora, restoranas, hostingas ir kt.) „WordPress“ temomis. Jų 24 įvairaus verslo temų kolekcija puikiai tinka pradedančioms įmonėms, norinčioms padaryti puikų pirmąjį įspūdį savo svetainės lankytojams. Narystė yra tik 99 USD per metus (pridėjus vienkartinį 100 USD prisijungimo mokestį) ir yra gera investicija į jūsų verslo ateitį.

Apsilankykite „BizzThemes“

„WPZoom“ – 19 USD per mėnesį

„WPZoom“ turi solidų šiuolaikinių, tačiau profesionalių „WordPress“ temų rinkinį. Jie turi verslo, žurnalų, naujienų, reaguojančių, aplanko ir daugialypės terpės temas, visas su „WPZoom“ parinkčių skydeliu ir visą gyvenimą palaikančią. Jų nuostabų 56 temų sąrašą galite gauti tik už 19 USD per mėnesį (be to, vieną kartą galite nemokamai prisiregistruoti – 199 USD)..

Apsilankykite „WPZoom“

„VivaThemes“ – 129 dolerių paketas

Šioje „WordPress“ temų narystės svetainėje siūlomos 38 paprastos ir profesionalios temos. Jų temos apima įvairias standartines ir nišines svetaines, įskaitant CMS, aplanką, fotografiją ir tinklaraščius. 129 USD vertės „Visų temų paketas“, į kurį įtrauktos visos dabartinės „Viva“ temos, yra minimali suma, kai pagalvojate, kiek svetainių galėtumėte sukurti naudodami tinkintas „Viva“ temų versijas.

Apsilankykite „VivaThemes“

Organinės temos – 249 USD už gyvybę

Organinės temos kuria unikalias ir profesionalias temas. Visos 19 jų švarių temų sukurtos kruopščiai, jas lengva naudoti ir pritaikyti. Gaukite „Kūrėjų paketą“ už 249 USD, kuriame yra visos ekologiškų temų temos (įtrauktos visos buvusios, esamos ir būsimos temos).

Apsilankykite ekologiškų temų tema

„PremiumPress“ – 249 USD už gyvybę

Šioje temų parduotuvėje plėtojamos aukštos kokybės „WordPress“ temos. „PremiumPress“ specializuojasi SEO optimizuotose temose, puikiai tinkančiose internetinėms įmonėms. Jų 11 išsamių temų yra skirtos nišoms, tokioms kaip aukcionai, kuponai, klasifikuoti, pirkinių krepšeliai ir dar daugiau. Visos temos taip pat teikia įspūdingą klientų aptarnavimą visą parą. Investuodami į „VIP kolekciją“ užtikrinsite galimybę naudotis visomis „PremiumPress“ dabartinėmis ir būsimomis temomis tik už 249 USD..

Apsilankykite „PremiumPress“

„AppThemes“ – 249 USD pirmaisiais metais

Turbūt labiausiai turimos techninės temos, „AppThemes“ „WordPress“ temos yra nepaprastai vertingos. Jų 5 temos klasifikuotiems skelbimams, darbo skelbimams, kuponų valdymui, pagalbos forumui ir verslo direktorijai yra išskirtinės. Kiekvienoje monumentalioje temoje yra daugybė funkcijų ir neprilygstamas palaikymas, o kiekviena tema kainuoja 99 USD pop. Pradinės narystės išlaidos 249 USD (ir atnaujinimo išlaidos 79 USD per metus) reiškia, kad gausite pusę nuo tikrųjų temų kainų..

Apsilankykite „AppThemes“

Kokia yra jūsų mėgstamiausia narystės svetainė, jei tokia yra?

Tai daugybė teminių narystės / paketų parduotuvių! Šiuo metu esate bet kurio iš jų narys, ar, jei esate pamišęs, visų jų? Praneškite mums apie bet kurią iš šių temų parduotuvių (gerų ar blogų) ankstesnę patirtį, kurią mes ir mūsų skaitytojai norėtume sužinoti, jei turite kokių nors teigiamų ar neigiamų šių temų patirties..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me