Kaip dalintis savo „WordPress“ turiniu naudojant „Blog2Social“

Kaip dalintis savo „WordPress“ turiniu naudojant „Blog2Social“

Jei norite maksimaliai išnaudoti savo „WordPress“ svetainės turinį, negalite sau leisti pamiršti socialinės žiniasklaidos. Norėsite pasidalinti savo darbu kiek įmanoma daugiau platformų, kad padidintumėte auditoriją ir padidintumėte srautą į savo svetainę. Tačiau jei neturite pagalbos, tai gali pareikalauti daug laiko. Vienas papildinys, kuris gali žymiai palengvinti procesą, yra „Blog2Social“.

Šis įrankis suteikia galimybę lengvai dalintis savo „WordPress“ turiniu populiariausiose socialinės žiniasklaidos platformose. Tai taip pat leidžia jums valdyti, kaip jūsų įrašai atrodo bendrinant – ir netgi galite automatizuoti procesą.

Šiame įraše aptarsime, kodėl svarbu pasinaudoti socialine žiniasklaida ir supažindinti jus su „Blog2Social“ papildiniu. Tada paaiškinsime, kaip pradėti bendrinti įrašus. Pradėkime!

Kodėl dalijimasis savo turiniu socialinėje žiniasklaidoje yra gyvybiškai svarbus

Jei skaitote tai, labai mažai tikėtina, kad jums reikės įžangos į socialinę mediją. Per pastarąjį dešimtmetį socialinės žiniasklaidos platformos, tokios kaip „Facebook“ ir „Twitter“, tapo kasdieniu gyvenimo įrankiu. Virš 2 milijardai žmonių, pavyzdžiui, yra aktyvūs „Facebook“ vartotojai, o „Twitter“ traukia 300 milijonų vartotojų. Labai tikėtina, kad patys turite profilius šiuose tinkluose.

Dėl didelio vartotojų skaičiaus šios platformos tampa labai svarbios plečiant jūsų „WordPress“ svetainės auditoriją. Pasaulyje, kuriame beveik pusė visų planetos žmonių naudojasi socialine žiniasklaida, niekada nebuvo tokio potencialo, kaip skleisti jūsų turinį įvairialypei žmonių grupei..

Daugelis svetainių tai jau suprato, ir 78 proc. mažų įmonių naudoja socialinę mediją, kad pritrauktų klientus. Tai prasminga, nes socialinė žiniasklaida suteikia vartotojams galimybę išsamiau domėtis jūsų turiniu. Be to, jei savo žinutėse galite gauti daugiau socialinių akcijų, tai savo ruožtu gali padėti padidinti srautą į jūsų svetainę ar parduotuvę.

Todėl, norėdami užtikrinti savo „WordPress“ turinio sėkmę, turėtumėte stengtis turėti veiksmingą socialinės žiniasklaidos strategiją. Tai reiškia, kad reikia žinoti, kada pasidalyti savo turiniu, į kokias platformas nukreipti ir koks grafikas yra optimalus. Laimei, viskas yra daug lengviau, jei turite tinkamą įrankį.

Pristatome „Blog2Social“ papildinį

„Blog2Social“ papildinys

Jei ieškote būdo efektyviai valdyti savo socialinės žiniasklaidos strategiją, keli įrankiai yra tokie pat naudingi „Blog2Social“ skirtas „WordPress“. Tai yra papildinys, padedantis lengvai skelbti turinį keliose populiariausiose socialinės žiniasklaidos platformose.

„Blog2Social“ palengvina užduotį neatsilikti nuo jūsų buvimo socialinėje žiniasklaidoje. Su juo galite prijungti savo svetainę prie „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, „Reddit“, „Pinterest“ ir daugelio kitų platformų. Tačiau tiesiog dalijimasis savo turiniu yra tik tas, ką gali padaryti „Blog2Social“. Panagrinėkime keletą naudingesnių jo funkcijų vienu kartu.

Automatiškai bendrinkite turinį keliose socialinės žiniasklaidos platformose

Kaip minėjome, „Blog2Social“ palaiko daugybę socialinės žiniasklaidos svetainių. Tai gali būti nuo didžiausių, tokių kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“, iki nišingesnių tinklų, tokių kaip „Medium“ ir „BlogLovin“:

Automatiškai bendrinkite turinį keliose socialinės žiniasklaidos platformose

Geriausia yra tai, kad sukūrę papildinį reikia šiek tiek daugiau. „Blog2Social“ gali automatiškai bendrinti jūsų įrašus jūsų nurodytuose tinkluose naudodamas norimus nustatymus. Tai sumažina laiką, kurį praleidžiate tiesiog sužinodami apie savo turinį, iki beveik nulio. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susikoncentruoti ties kokybiškų įrašų kūrimu, o kai jie bus paskelbti, visi jūsų stebėtojai iškart sužinos.

Tvarkaraščių įrašai atskirose vietose

Dalytis savo turiniu, paskelbiant jį socialinėje žiniasklaidoje, kai tik jis bus paskelbtas, yra bendra strategija, kuri paprastai veikia gerai. Tačiau tai nėra vienintelis įmanomas metodas. Taip pat galbūt norėsite suplanuoti įrašų paskirstymą konkrečiu metu, o ne akimirksniu.

Pvz., Vienu metu galite paskelbti daugybę skirtingų kūrinių, bet nenorite šlamšti savo socialinės žiniasklaidos profilių kartu su nuorodų užraktu. Arba jūs galbūt stengėtės ištirti geriausias laikas dalintis turinį įvairiuose tinkluose, ir jūs norite maksimaliai padidinti gaunamų parodymų skaičių ir įsitraukimo lygį.

„Blog2Social“ netgi suteikia jums galimybę suplanuoti socialinės žiniasklaidos įrašus skirtingu laiku, atsižvelgiant į platformą (kuri labai panaši į tai, kaip jūs suplanuojate savo tinklaraščio įrašus). Tai reiškia, kad jūs galite visiškai kontroliuoti savo socialinės žiniasklaidos strategiją, nepaisant to, kiek išsamiai norite su ja susipažinti.

Tvarkykite savo pranešimus ir akcijas

Jei žongliruojate daug turinio ir platformų, gali būti sudėtinga sekti, kuriuos įrašus bendrinate ir kur. Norėdami padėti jums, „Blog2Social“ yra informacijos suvestinė, kurioje galite gauti visų savo akcijų per tinklą apžvalgą:

Tvarkykite savo pranešimus ir akcijas

Šis kalendorius leidžia lengvai sekti jūsų akcijas ir jas filtruoti pagal konkrečius įrašus ir tinklus. Stebėdami savo turinį tokiu būdu galite įsitikinti, kad jūsų strategijos laikomasi, ir galite optimizuoti savo požiūrį, kai tik norite. Jūs netgi galite bendrinti senesnius įrašus, kurie galbūt ne taip gerai pasirodė pirmą kartą.

Tinkinkite bendrų įrašų išvaizdą

Socialinė žiniasklaida yra ne tik paprastas tekstas ir nuorodos, sujungtos be antrosios minties. Tiesą sakant, svarbiausias rūpestis yra įsitikinti, kad jūsų įrašai atrodo gerai, pasklidus skirtinguose tinkluose. „Blog2Social“ leidžia nurodyti kiekvieno įrašo išvaizdą, kai jis bus paskelbtas įvairiose platformose:

Tinkinkite bendrų įrašų išvaizdą

Galite pridėti metažymas, norėdami įtraukti vaizdus, ​​ir netgi tiksliai nustatyti, ką pasakys antraštė ir aprašymas. Tai taip pat yra lengviausias būdas pridėti „Open Graph“ ir „Twitter“ korteles prie savo akcijų, nes jums nereikia kovoti su jokiu kodu ar papildomais papildiniais. Jūs visada kontroliuojate, kaip jūsų įrašai atrodo visą laiką.

Generuokite žymes iš „WordPress“ žymų

Galiausiai, dar vienas svarbus socialinės žiniasklaidos aspektas yra hashtagai. Neinicijuotiems žmonėms tai yra būdas žymėti įrašus pagal jų temą ar potencialią auditoriją (# blog2social). Įtraukus žymas į savo įrašus, jūs leidžiate potencialiems skaitytojams pamatyti, kokios temos bus įtrauktos į patį turinį, ir palengvinsite vartotojus, kurie jau domisi šia tema:

Generuokite žymes iš „WordPress“ žymų

Naudodami „Blog2Social“ galite sugeneruoti žymas automatiškai naudodami „WordPress“ žymas, kurias nurodėte kiekviename įraše. Tokiu būdu jums nereikia rankiniu būdu įtraukti atitinkamų žymų, bet galite pasikliauti tais, kuriuos jums sukuria papildinys. Kitaip tariant, tai dar vienas patogus būdas automatizuoti jūsų socialinės žiniasklaidos strategiją.

Kaip bendrinti „WordPress“ turinį socialinės žiniasklaidos platformose naudojant „Blog2Social“ (atliekant 2 veiksmus)

Dabar, kai išsiaiškinome pagrindines priežastis, kodėl „Blog2Social“ yra toks galingas socialinės medijos bendrinimo įrankis, pasinaudokime praktiškumu. Tolesniame aprašyme parodysime, kaip naudoti šį papildinį norint bendrinti įrašą įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose.

1. Prijunkite savo socialinės žiniasklaidos profilius

Atsisiuntę ir įdiegę „Blog2Social“ papildinį (čia yra mūsų vadovas, kaip įdiegti papildinius, jei turite klausimų), pirmiausia turite prijungti norimus naudoti socialinės medijos profilius. Tai bus platformos, kuriose bus dalijamasi jūsų įrašais, todėl svarbu, kad įtrauktumėte visas jums svarbias svetaines iš anksto (nors vėliau visada galite įtraukti daugiau).

Norėdami pamatyti galimų platformų sąrašą, eikite į „Blog2Social“> „Tinklai“ savo administratoriaus prietaisų skydelyje:

„Blog2Social“: prijunkite savo socialinės žiniasklaidos profilius

Pastebėsite, kad kai kurios platformos leidžia pasirinkti kelias parinktis, pvz., Puslapį ar Grupę. Kaip ir galima tikėtis, šie pasirinkimai suteikia galimybę bendrinti turinį tiesiogiai valdomuose puslapiuose ir grupėse bei pagrindiniame profilyje.

Spustelėjus mygtuką šalia konkrečios platformos, pasirodys naujas iššokantis langas. Būsite paprašyti įgalioti savo sąskaitą toje tarnyboje:

„Blog2Social“: suteikite prieigą prie socialinės prieigos

Atsižvelgiant į platformą, gali reikėti įvesti išsamią sąskaitos informaciją ir patvirtinti, kad norite suteikti prieigą. Kai tai padarysite, langas uždaromas ir sąraše po tinklu pamatysite savo profilį:

„Blog2Social“: „Facebook Connect“

Tiesiog pakartokite šį procesą su visomis paskyromis, puslapiais ir (arba) grupėmis, kurias norite sujungti. Kai atliksite reikiamų platformų nustatymą, galėsite būti pasirengę pradėti bendrinti iškart.

2. Dalykitės savo turiniu socialinės žiniasklaidos svetainėse

Įprasta turinio paskelbimo procedūra naudojant „Blog2Social“ yra labai paprasta. Norėdami iliustruoti procesą, pasidalykime pagrindiniu tinklaraščio įrašu „Facebook“. Kad tai veiktų, pranešimą jau reikia paskelbti arba planuojama paskelbti.

Atidarykite įrašą, kuris atitinka vieną iš šių kriterijų, ir šalia redagavimo sąsajos viršaus pastebėsite naują langelį (vadinamą automatiniu paskelbimu socialinėje medijoje):

„Blog2Social“: automatinis skelbimas socialinės žiniasklaidos svetainėse

Čia galite spustelėti Tinkinti ir suplanuoti socialinės žiniasklaidos įrašus, kad sukonfigūruotumėte įrašą prieš jį bendrindami. Tai atvers naują puslapį, kuriame galėsite tinkinti, kaip įrašas atrodys nurodytame tinkle:

„Blog2Social“: automatinio skelbimo planavimas

Šiuo atveju tinklas yra „Facebook“. Taigi įrašą lydės vaizdas iš straipsnio, taip pat jo antraštė ir meta aprašymas. Šios parinktys skirsis priklausomai nuo jūsų pasirinkto tinklo, taip pat nuo to, ar naudojate nemokamą ar aukščiausios kokybės papildinio versiją (daugiau apie tai akimirksniu).

Dabar galite spustelėti Bendrinti, kad paskelbtumėte įrašą savo „Facebook“ profilyje. Tada galite patikrinti savo profilį, kad pamatytumėte įrašą:

„Blog2Social“: paskelbtas turinys

Tai atlikę, sėkmingai naudojote „Blog2Social“ norėdami bendrinti „WordPress“ įrašą!

Be abejo, tai yra tik subraižymas, ką galite padaryti su papildiniu. Kaip jau minėjome anksčiau, pranešimus galite suplanuoti naudodami „Blog2Social“ arba automatiškai bendrinti turinį savo profiliuose. Galite gauti prieigą prie šių papildomų funkcijų naujovindami į vieną iš papildinių priemokos planai, kurios prasideda nuo 69 USD per metus.

Išvada

Daugelis vartotojų, norėdami rasti turinį, pasikliauja socialine žiniasklaida, todėl jūs turite mokėti lengvai ir be vargo dalytis savo „WordPress“ įrašais. Vienas būdų, kaip palengvinti šį procesą, yra „Blog2Social“ Prijunkite. Šis įrankis leidžia tinkinti įrašų bendrinimo būdą ir net automatizuoti procesą.

Šiame straipsnyje mes jums parodėme, kaip pradėti naudotis „Blog2Social“ ir kaip juo naudotis. Jei norite paaiškinti, įrašui dalintis reikia tik atlikus šiuos du veiksmus:

  1. Prijunkite savo socialinės žiniasklaidos profilius.
  2. Dalykitės savo turiniu socialinės žiniasklaidos svetainėse.

Ar turite klausimų, kaip dalytis savo turiniu socialinėje žiniasklaidoje, ar „Blog2Social“ gali padėti? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me