Kaip pridėti Shopify prie WordPress naudojant WP

„Shopify“ yra neabejotinai viena geriausių šių dienų elektroninės komercijos platformų. Kita vertus, „WordPress“ yra geriausia turinio valdymo sistema internete. Susiekite puikią „Shopify“ el. Prekybos funkciją su galingomis „WordPress“ CMS funkcijomis per „WP ​​Shopify“ papildinį ir gausite visus įrankius, kurių jums reikia norint sukurti internetinę parduotuvę, esančią šiame pasaulyje..

Arba ar nebūtų nuostabu parduoti savo „Shopify“ produktus „WordPress“? Šiame apžvalgos vadove parodome, kaip tiksliai nustatyti „WP Shopify“ papildinį, kad galėtumėte panaudoti „WordPress“ ir „Shopify“ galias kaip viršininkas..

„WP Shopify“ papildinys padeda išplėsti „Shopify“ parduotuvę, naudojant savąją „WordPress“ funkciją. Pvz., Papildinys leidžia jums pasinaudoti plačia „WordPress“ temų ir papildinių galimybe, kad padidintumėte savo parduotuvę. Norėdami gauti aiškesnį vaizdą, galite galvoti apie „WordPress“ kaip elektroninės komercijos sąsają ir „Shopify“ foną..

Turėdami šią preambulę leiskite mums sužinoti, kodėl „WP Shopify“ yra geriausias būdas integruoti „WordPress“ su „Shopify“. Skamba nuostabiai, tiesa? Puiku, šokkime.

Kas yra „WP Shopify“?

„WP Shopify WordPress“ papildinys

„WP Shopify“ yra madingas įskiepis, leidžiantis parduoti „Shopify“ produktus „WordPress“ svetainėje neįdiegus ir nekonfigūravus tokios elektroninės prekybos sistemos kaip „WooCommerce“..

Papildinys sinchronizuoja jūsų „Shopify“ parduotuvės duomenis kaip pasirinktinius įrašų tipus, suteikdamas galimybę išnaudoti visą „WordPress CMS“ galią. Be to, „WP Shopify“ padeda pridėti „Shopify Buy“ mygtuką bet kurioje „WordPress“ svetainės vietoje, užtikrinant sklandų pirkimo patirtį..

„WP Shopify“ netvarko mokėjimų. Kai pirkėjas paspaus kasos mygtuką, jis bus nukreiptas į „Shopify“ kasos puslapį, kad įvykdytų operaciją. Kitaip tariant, mokėjimams apdoroti naudosite tik „Shopify“.

Jei anksčiau naudojote „Shopify“, žinote, kad tai yra galinga elektroninės komercijos platforma, tačiau joje nieko nėra „WordPress“, kaip svetainių kūrėjui.

Svarbios „WP Shopify“ funkcijos apima:

 • Galimybė importuoti savo „Shopify“ produktus ir kolekcijas kaip „WordPress“ žinutes
 • Nesuskaičiuojami šablonai, padedantys sukurti internetinę parduotuvę iš šio pasaulio
 • Naudokite „Shopify“ SDK, kad savo „WordPress“ parduotuvėje talpintumėte visavertį pirkinių krepšelį
 • Nėra „iFrames“ dėka reaktyvaus „Shopify Buy“ mygtuko
 • SEO paruoštas dizainas
 • Galimybė išsaugoti „Shopify“ saugomus duomenis pasirinktinėse „WordPress“ duomenų bazių lentelėse
 • Daugiau nei 100 veiksmų ir filtrų, padedančių tinkinti internetinę parduotuvę taip, kaip norite
 • Suderinamumas su „WordPress“ temomis ir papildiniais

Jei jus domina, galite atnaujinti „WP Shopify Pro“, kad galėtumėte pasiekti daugiau nei 80 šablonų, automatinį ir pasirinktinį sinchronizavimą su savo „Shopify“ parduotuve, kelių domenų stebėjimą, specialų palaikymą ir dar daugiau.

Sužinokite daugiau apie „WP Shopify Pro“

Kokie yra „WP Shopify“ naudojimo pranašumai?

Be savybių, „WP Shopify“ leidžia mėgautis kai kuriais pranašumais, kurių praleistumėte, jei parduodatumėte tik „Shopify“. Čia yra nedidelis sąrašas, kaip išausti apetitą.

 • „WordPress“ nuolatinių nuorodų dėka jūs galite visiškai valdyti savo produktų URL struktūrą
 • Prieiga prie tūkstančių „WordPress“ temų ir vizualinių puslapių kūrėjų, o tai reiškia, kad galite sukurti savo svajonių saugyklą nepralauždami prakaito
 • „WordPress“ temų tinkinimas yra lengvesnis nei naudojant „Shopify Liquid“ šablonų variklį
 • Neribota prieiga prie tūkstančių „WordPress“ papildinių, leidžiančių savo parduotuvėje pridėti turtingų funkcijų
 • Skirtingai nei „Shopify“, jūs visiškai kontroliuojate parduotuvės duomenis, kuriuos sinchronizuojate su „WordPress“
 • Važiuodami į „WordPress“ nugarėlę, galite visapusiškai pasinaudoti „Shopify“ atsargų ir užsakymų vykdymo funkcijomis
 • Siuntimo kainos su nuolaida
 • „WP Shopify“ lengva įdiegti ir konfigūruoti, kai tik išmoksite per akimirką
 • Nemokama „WP Shopify“ versija aprūpinta visomis funkcijomis, kurių reikia norint pradėti prekiauti „Shopify“ produktais savo „WordPress“ svetainėje
 • Plati dokumentacija ir DUK
 • Puikus palaikymas

Kaip nustatyti „WP Shopify“

Šiame skyriuje mes sužinome, kaip nustatyti „WP Shopify“ ir integruoti jį su „Shopify“. Galite pradėti nuo nemokamos versijos, o vėliau atnaujinti iki „pro“ versijos pagal savo poreikius. Be to, autorius rekomenduoja naudoti „Shopify Lite“ (kainuoja 9 dolerius per mėnesį), nes jums tiesiog reikia krepšelio funkcijų.

Neišmeskime darbo.

„WP Shopify“ diegimas

Kadangi „WP Shopify“ galima rasti oficialiame „WordPress“ įskiepių repo, galite įdiegti tiesiogiai iš „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio..

Kaip? Eikite į Papildiniai> Pridėti naują.

Ant Pridėti papildinius puslapyje įveskite paieškos laukelį „WP Shopify“ ir, radę papildinį, paspauskite Įdiegti dabar tada Suaktyvinti mygtuką, kaip parodyta žemiau.

Suaktyvinus papildinį, „WordPress“ administratoriaus meniu atsiranda „WP Shopify“ antrinis meniu. Eikite į WP Shopify> Nustatymai pradėti integraciją su savo „Shopify“ parduotuve.

wp parduotuvių nustatymų meniu

Šiuo metu manome, kad jau turite „Shopify“ parduotuvę (net jei tai nemokamas 14 dienų bandomasis laikotarpis). Mes sukūrėme nemokamą šio vadovo bandomąją paskyrą ir pridėjome porą produktų. Štai kaip atrodo mūsų „Shopify“ katalogo puslapis.

Ne tokia išgalvota, tačiau ji turėtų veikti nepriekaištingai.

Judėdami toliau, spustelėkite Nustatymai submeniu pateksite į Prisijungti skirtukas, parodytas žemiau.

integruoti wp shopify papildinį su shopify

Iš aukščiau pavaizduotos ekrano kopijos jums reikia poros detalių, kurias gausite iš „Shopify“ administratoriaus srities. Ši informacija yra:

 • API raktas
 • API slaptažodis
 • Bendra paslaptis
 • Prieiga prie parduotuvės parduotuvės
 • Domenas (tai yra jūsų „Shopify“ parduotuvės domenas, pvz. wpex.myshopify.com mes naudojome šį vadovą)

Kuriama „WP Shopify“ integracijos informacija

Prisijunkite prie „Shopify“ parduotuvės administratoriaus prietaisų skydelio ir spustelėkite Programos kaip parodyta žemiau.

Tai jus nuves į Programos ekranas. Spustelėkite Tvarkykite privačias programas kaip mes pabrėžiame žemiau.

Tada spustelėkite Sukurkite naują privačią programą mygtuką, kaip išdėstėme žemiau.

Kitame ekrane įveskite savo asmeninės programos pavadinimą ir el. Pašto adresą. Kitas, po Administratoriaus API skyrių, viską nustatykite į Skaityti ir rašyti. Nustatykite leidimus į Skaitykite prieigą bet kuriame lauke, kurio nėra Skaityti ir rašyti variantas.

Po to pažymėkite Leisti šiai programai pasiekti „Storefront“ duomenis naudojant „Storefront“ API pažymėkite langelį link puslapio apačios, kaip parodyta žemiau.

Galiausiai paspauskite Sutaupyti mygtuką ir paskesnį Kaip suprantu, sukurkite programą mygtuką. Tai atlikus, „Shopify“ pateiks puslapį su jūsų API raktu ir visa kita detale, kurios jums reikia norint integruoti „WP Shopify“ papildinį. Žiūrėkite paveikslėlį žemiau.

Pastaba: Jūs galite rasti savo Prieiga prie parduotuvės parduotuvės to paties puslapio apačios link, kaip parodyta žemiau.

Dabar tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite informaciją į atitinkamus laukus „WP Shopify Connect“ skirtukas kaip mes išsamiau aprašome žemiau.

Kitas, paspauskite Prijunkite savo „Shopify“ parduotuvę mygtuką, rodomą aukščiau esančiame paveikslėlyje, kad pradėtumėte sinchronizavimą.

Štai ir jūsų „Shopify“ parduotuvė dabar sinchronizuota su jūsų „WordPress“ svetaine. Sėkmingas sinchronizavimas parodys Prisijungta būsena, kaip parodyta žemiau.

Dabar, jei jūs einate į WP Shopify> Produktai „WordPress“ administratoriaus meniu pamatysite, kad „WP Shopify“ papildinys importavo visus jūsų produktus iš „Shopify“.

produktai wp parduotuvėje

Aukščiau esančiame paveikslėlyje parodyti produktai buvo importuoti tiesiai iš mūsų „Shopify“ demonstracinės parduotuvės. Vienu metu galite importuoti iki 250 gaminių.

Štai ką tik importuotas katalogas atrodo mūsų „WordPress“ demonstracinėje svetainėje naudojant „Dvidešimt septyniolika“ temą.

Leiskite mums dabar išnagrinėti kitas funkcijas, kurias galima rasti „WP Shopify“ administratoriaus prietaisų skydelyje. Taigi čia mes einame!

Skirtukas „Nustatymai“

Nustatymai skirtukas siūlo daugybę galimybių lengvai valdyti internetinę parduotuvę. Čia rasite valdymo parametrus:

 • Produktų URL
 • Produktų skaičius viename puslapyje
 • Sinchronizavimas
 • Duonos trupiniai
 • Paginacija
 • Produkto ekrano išdėstymas, įskaitant vaizdus, ​​spalvas,
 • Kolekcijos rodymo išdėstymas
 • Susiję produktai
 • Krepšelis
 • Patikros procesas
 • Ir dar daugiau

Skirtukas „Įrankiai“

 Įrankiai skirtukas padeda iš naujo sinchronizuoti „Shopify“ duomenis, išvalyti „WP Shopify“ talpyklą ir pašalinti visus sinchronizuotus duomenis iš „WordPress“.

Licencijos skirtukas

 Licencija skirtukas yra naudingas, jei norite atnaujinti į „WP Shopify“ versiją. Kuris, jei nežinojai, siūlo dar daugiau funkcijų, kaip papildomai apmokestinti hibridinę parduotuvę „Shopify-WordPress“.

Derinimo skirtukas

Ir Derinti skirtukas leidžia pastebėti klaidas ir gauti palaikymą.

Įvairūs skirtukai

wp shopify įvairūs skirtukai

Rašymo metu Įvairūs skirtukas leidžia atnaujinti duomenų bazės lenteles, jei atnaujinote iš versijos, esančios žemiau 1.2.2.

Išvada

Nors galite naudoti mygtuką „Shopify Buy“, „WP Shopify“ yra tikriausiai geriausias įskiepis parduoti „Shopify“ produktus „WordPress“. Papildinys yra kruopščiai suprojektuotas ir pateikiamas su visais įrankiais, kurių jums reikia norint pradėti pardavinėti iškart. Be to, tai labai lengva nustatyti. Tai turėtų būti padaryta per mažiau nei 10 minučių.

Kokia jūsų nuomonė apie „WP Shopify“? Prašome pasidalinti savo klausimais ir mintimis komentarų skiltyje žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me