Kaip sukurti laisvai samdomą verslą, paprastas „WordPress“ vadovas

Kurkite laisvai samdomą verslą naudodami „WordPress“

Esate gimęs verslininkas, pats prisiimate riziką. Kažkuriuo savo gyvenimo momentu, neseniai ar praeityje, nusprendėte: „Heck, aš imuosi verslo sau“, ir štai jūs. Galbūt taip nėra. Galbūt jūs tiesiog pasigailėjote nuo 9 iki 5, kai esate įstrigęs. Jums reikia daugiau gyvenimo. Jūs trokštate laisvės būti savo viršininku ir galimybės užsidirbti be galo daugiau.

Norite sukurti laisvai samdomą verslą, kad galėtumėte dirbti bet kur ir bet kada. Norite dirbti iš namų ir niekada nereikia sėdėti valandų valandas eisme. Jūs norite dirbti savo pjs, iš tikrųjų virkite priešpiečius ir stebėkite mėgstamų laidų epizodus tarp projektų. Norite keliauti po pasaulį nelaukdamas atostogų visus metus. Jūs trokštate įsimylėti naujas kultūras ir būti nuoširdžiai laimingas.

Jaučiate žarnyne, kad laukiate iššūkio ir negalite laukti, kol sumokėsite pirmąjį čekį. Galbūt jaudulys yra intensyvus. Galbūt jums patinka intensyvus. Intensyvus yra gerai. Na, jūsų ambicijos yra žavios, bet kur pradėti?

Šiandienos pranešime apimsime kai kuriuos pagrindus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti (ir įgyvendinti) kurdami laisvai samdomą verslą, pagrįstą „WordPress“. Pasiruoškite instrukcijai ir dar daugiau įkvėpimo, nes šie patarimai pavers jus čempionu, kurio trokštate ir esate vertas. Ar tu pasiruošęs? Štai mes einame.

Nuspręskite dėl verslo idėjos

Pirmiausia, jūs turite nuspręsti, kokį verslą norite pradėti ir kurti. Negalite pradėti verslo, kad tik pradėtumėte, kad tai būtų pragaištingas ar jaudinantis, ar norint parodyti draugus. Pasirinkdami geriausią verslo idėją, turėtumėte vadovautis aistromis, patirtimi ir žiniomis. Kaip matėme skyriuje Kaip užsidirbti pinigų naudojant „WordPress“, yra keletas su „WordPress“ susijusių būdų, kuriais galite drąsiai remtis. Jums tiesiog reikia rasti savo meilę.

Galite kurti „WordPress“ temas ir (arba) papildinius, jei turite žiniatinklio kūrimo įgūdžių arba esate pakankamai aistringi mokytis. Galite paversti save garbingu „WordPress“ tinklaraštininku, teikti „WordPress“ prieglobą ir (arba) pasiūlyti tiesioginį „WordPress“ palaikymą. Nors šios visos yra pelningos galimybės, praleisite daug laiko dirbdami ir versle, todėl geriausia sekti savo aistras.

Jūs taip pat turite gerai išmanyti tai, ką darysite. Kaip jūs pasiūlysite paslaugą, jei jums tai ne pirmas dalykas? Svarbiausia, kad jūsų verslo idėja neturėtų iškristi iš kosmoso. Ji turėtų būti pakankamai reali, kad atitiktų tam tikrą problemą; tai turėtų būti sprendimas rinkoje. Kalbant paprasčiau, jūsų produktai ir paslaugos turėtų būti kažkas, už ką žmonės nori mokėti. Galiausiai, naudodamiesi „WordPress“, galite sukurti bet kokį laisvai samdomą verslą, taigi neapsiribokite vien mūsų paminėtomis galimybėmis.

Kurkite patikimą verslo planą

susikurti verslo planą

Pradėjęs laisvai samdomų internetinių dienoraščių verslą, neturėjau jokio plano. Tiesiog idėjos idėja ir motyvacija dešimčiai žmonių. Nepaisant to, verslo plano nebuvimas atitolino mano perėjimą į visavertį tinklaraštininką. Aš išmokau savo pamoką, kuri yra…

Planas padeda jums sutelkti dėmesį ir palaikyti verslo reikalus net tada, kai jaučiatės mesti. Galite sudaryti finansines prognozes, sudaryti patikimas turinio strategijas, suprojektuoti efektyvią rinkodarą ir apskritai laimėti daug. Ir be plano jūs būsite kaip laivas be navigacijos. Jūs prarasite kryptį, sugadinsite ir galiausiai iššvaistysite daug laiko ir pinigų. Tai aš žinau iš pirmo žvilgsnio ir, remdamasis savo patirtimi, dabar pradedu verslą (kaip ir savo dieną) planuodamas.

Pagal planą nereikia pildyti puslapių; tai nebūtinai turi būti amžiaus planas; tiesiog rašytinis pareiškimas, kaip pereisite nuo nulinio pardavimo prie sveiko laisvai samdomo verslo. Jūsų dienos planas gali būti keletas užduočių Evernote, arba jūsų kalendoriaus programa. Reikia pagalbos sudarant verslo planą? Patikrinkite Laisvai samdomo verslo planas: galite planuoti, kad pavyks arba tikimasi nesėkmės įkvėpė „iThemes“. Judama toliau …

Sukurk ir jie ateis

Svarbiausias turtas, kurį galite turėti kaip „WordPress“ laisvai samdomas vertėjas, yra internetinis centras, kuriame potencialūs klientai gali sužinoti daugiau apie jūsų paslaugas / produktus, patikrinti jūsų aplanką, susisiekti su jumis ir galiausiai atlikti užsakymus. Čia šviečia „WordPress“.

Platformą lengva nustatyti ir naudoti. Naudodami nepriekaištingą „WordPress“ temą (žr. „Bendra reaguojanti daugiafunkcinė„ WordPress “tema“) ir keletą papildinių, be vargo galite sukurti tiesiog tobulą portfelio svetainę (pvz. tai, ar net tai).

Nereikia samdyti interneto programuotojo, kad nustatytumėte jums „WordPress“ svetainę, tiesiog suaktyvinkite pasirinktą temą, pridėkite keletą maitinimo papildinių ir jums gera eiti. Be jokios abejonės, jums reikės didelio „WordPress“ prieglobos savo verslui, todėl galėsite susitelkti ties verslu, nesijaudindami, pavyzdžiui, dėl kenkėjiškų įsilaužėlių.

Norėdami sužinoti apie įrankius, kurių reikia norint nustatyti profesionalią „WordPress“ svetainę, apsilankykite šiuose šaltiniuose:

  • „WordPress“ ištekliai jūsų profesionaliam įrankių rinkiniui
  • 20 geriausių „WordPress“ vieno puslapio temų
  • Kaip sukurti „WordPress“ temą iš HTML
  • Geriausi „WordPress“ socialinės žiniasklaidos papildiniai
  • 40 Turi turėti „WordPress“ papildinius
  • „WPExplorer Premium“ temos, elegantiškos temos ir „Themeforest“
  • 10 „BuddyPress“ papildinių, kuriuos turite turėti
  • Ir daug daugiau!

Tapk prieinamas

Skirk laiko

Dabar, kai jūsų „WordPress“ svetainė veikia ir veikia, laikas pranešti klientams, kad galite išsinuomoti. Jei niekas nežino, kad esate „WordPress“ samdomas vertėjas, pasakykite man, kaip jie uždės duoną ant jūsų stalo ir audinį ant nugaros?

Jums net nereikia prakaituoti proceso, pirmiausia pasinaudokite savo artimų draugų, bendradarbių ir klientų, su kuriais anksčiau dirbote, ratais. Kitaip tariant, pasinaudokite savo tiesioginis tinklas. Praneškite šiems žmonėms, kad galite kurti „WordPress“ svetaines, rašyti puikų tinklaraščio turinį, siūlyti palaikymą ir (arba) konsultuotis visais „WordPress“ klausimais.

Pateikite savo pasiekiamumą savo svetainėje ir bet kurioje kitoje platformoje, kuriai pasirinksite. Tiesiog neišmeskite šlamšto iš savo esamų kontaktų tinkle, nes niekas nemyli to vaikino. Nustebsite, kaip greitai galite susieti projektus, tiesiog pranešdami artimiems kontaktams, kad esate pasiekiami.

Jei neatlikote jokių projektų, pirmiausia turėtumėte sukurti keletą savo svetainės pavyzdžių. Norite pradėti laisvai samdomų web dizainerių karjerą? Parodykite keletą puikių interneto dizaino pavyzdžių savo svetainėje (net jei dar neturėjote kliento, galėtumėte patys juos priglobti kaip demonstracines svetaines). Galite atiduoti nemokamas temas, papildinius ir kt., Jei bandote pradėti žiniatinklio kūrimo verslą. Norite pradėti laisvai samdomą „WordPress“ internetinių dienoraščių verslą, kaip jūs esate iš tikrųjų? Įtraukite į savo svetainę keletą rašymo / tinklaraščių rašymo pavyzdžių ir pan.

Pavyzdžiai padės nustatyti patikimumą, autoritetą, patirtį ir profesionalumą. Tada surašykite darbo lentas, kur jūsų klientai skelbia darbus ir teikia paraiškas. Bet jei jūs nesate paraiškos dėl darbo ir darbai (nors jie tuo pačiu gali padėti su sąskaitomis), kaip būtų kuriant savo produktus ar paslaugų paketus?

Kurkite produktus ir (arba) paslaugų paketus

Jei jums nepatinka idėja išdėstyti darbo lentas ir norite, kad klientai ateitų pas jus, turite sukurti produktus arba, veikiau, paslaugų paketus, parduoti. Ar esate siekiantis „WordPress“ kūrėjas? Galite supakuoti „WordPress“ temas ir parduoti jas metinei prenumeratai, kaip Nickas Roachas iš „Elegantiškos temos“.

Galite sukurti mokamus konsultacijų paketus. Galite pasiūlyti savo internetinių dienoraščių paslaugą kaip paketus su skirtingais kainų taškais. Galite sukurti bet kurį produktą, kurį galite įsivaizduoti, ir nužudyti, jei to reikia („Envato“ studijoje pilna laisvai samdomų specialistų, siūlančių paslaugas). Ieškokite problemos konkrečioje rinkoje (nišoje) ir pasiūlykite sprendimą. Šis sprendimas tampa jūsų produktu. Tai, žinoma, daro prielaidą, kad jūsų internetinis verslas turi nemažą srautą, ką mes apimsime keliais. Tuo tarpu pakalbėkime apie tinkamų mokesčių apmokestinimą.

Mokestis sąžiningai ir pridėtinė vertė

pridėtinė vertė

Niekas netrukdo jums imti 3 000 USD už „WordPress“ plėtrą. Bet jei jūs apsisukote, nusipirkote „WordPress“ temą, kurios vertė 50 USD, įdiekite ją, gaiškite laiką ir gabenkite svetainę klientui, ar tikrai darote klientui ir sau palankumą?

Nesvarbu, kaip į tai žiūrite, tačiau kanoninė verslo taisyklė yra visada tarnauti klientui Pirmas. Jei minėtas klientas sužinos, kad jūs permokėjote už juos norėdami įdiegti temą, kurią jie greičiausiai padarė patys, gausite blogą repą. Tuomet sukasi žodis, kad esate nemandagus vaikinas ar mergaitė, užmaskuota kaip interneto kūrėja. Iš ten gamta perima, o likusioji dalis yra tiesiog domino efektas.

Būkite atsargūs ir nesudėtingi, ir kadangi nėra nieko blogo naudojant iš anksto sukurtas „WordPress“ temas, leiskite klientui suprasti, kodėl jūs imate 3 tūkst. USD už paslaugą, kurią jie gautų už 200 USD. Jei naudosite iš anksto sukurtą šabloną, praneškite jiems! Jei mokate 3 000 USD, įsitikinkite, kad pateikėte daugiau nei 3 000 USD vertės. Tai taikoma visiems laisvai samdomiems darbuotojams. Geriausias būdas atsiminti ir uždirbti pakartotinį verslą yra kliento lūkesčių viršijimas. Apibendrinant, žinokite savo vertę, patikrinkite rinkos kainas ir atitinkamai imkite mokesčius. Tiesiog nepamirškite ir per daug nemokėkite ir nepamirškite pasidaryti įsimintinų.

Klientų patirtis yra svarbi

Iš mano patirties, verslas nėra susijęs tik su sutarčių pasirašymu, pinigų išgryninimu ir produkto pristatymu. Verslo sandoris, kuris neskatina žmonių ir žmonių ryšių, ilgainiui taps nemandagus. Tai taikoma net jei jūsų klientai gyvena kitoje pasaulio pusėje.

Asmuo, gaunantis jūsų el. Laiškus, pokalbius ir skambučius, yra toks pat žmogiškas kaip jūs. Jie mėgsta daugumą dalykų, kuriais mėgaujatės. Jei elgsitės su savo klientais kaip su draugais ir šeimos nariais, o ne su greita priemone iki galo, išskirsite iš nepatyrusių laisvai samdomų specialistų būrio..

Net tokia subtili savybė kaip sąžiningumas, kantrybė ir nuolankumas gali laimėti daugelio klientų širdis. Kaip jau minėjome, klientas visada yra pirmas. Ar jūsų siūlomos paslaugos ir patirtis leidžia klientams jaustis geriau? Jei ne, atlikite atitinkamus pakeitimus, tačiau atminkite, kad tai nereiškia bučiavimasis **. Jūs eisite tai darydami, o netrukus nebeteksite verslo.

Patobulinkite savo procesus, suteikite puikią patirtį vartotojui (taip pat ir savo svetainėje) bei aukščiausio lygio produktus. Sudedant šiuos dalykus, klientams bus teikiama puiki patirtis. Viskas galioja klientui – asmeniui, kuris nupjauna čekį. Tai ne apie jus ir niekada nebus.

Atsiliepimai, rekomendacijos ir siūlymai

prasmingi-verslo santykiai

Atsiliepimai ir patvirtinimai parodo būsimiems klientams, kad kiti pasinaudojo ir pamėgo jūsų paslaugas / produktus. Patvirtinimas yra tai, kaip jūs leidžiate buvusiems klientams čempionuoti dėl jūsų priežasties ir paversti jūsų verslą didesnėmis aukštybėmis. Aš taip pat dirbu prie to, pamačiau, kad negalėjau paprašyti klientų parašyti man sultingų atsiliepimų.

Kodėl taip yra? Man patinka pelnyti pagyrimus ir pritarimus natūraliai, o kadangi mano klientai yra puikūs motyvatoriai, atsiliepimams, kuriuos jie man teikia po kiekvieno projekto, tikrai prireiktų ilgo puslapio, ir aš to nesiekiu. Haha, kam aš juokauju? Turbūt turėčiau pradėti skelbti kiekvieną atsiliepimą, patvirtinimą ir kiekvieną atsiliepimų eilutę.

Jau pakankamai apie mane, Jonathanas Woldas, Neakivaizdinis „WordPress“ konsultantas turi tai pasakyti apie patvirtinimus:

Daryk paprastai. Paprašykite savo kliento parašyti 2–3 sakinius apie jų patirtį dirbant su jumis. Priimkite jų patvirtinimą ir paskelbkite savo svetainėje…

O ką daryti? Teisingai, paskelbkite jį savo svetainėje, kad pasaulis pamatytų. Tada paprašykite jų siuntimo. Sakyk kas? Pirmieji atsiliepimai, o dabar turime paprašyti kliento rekomenduoti mus kitam klientui? Na, persiuntimai yra puikus būdas plėsti bet kokį verslą po saule.

Įvaldykite savo prekybą

Internetas, kurio tempas greitas, nieko nėra akmenyje. Šiandien aktuali technologija gali būti pasenusi po kelių mėnesių. Tendencijos ir kaprizai ateina ir išeina. Technika nuolat keičiasi, gimsta naujos technologijos. Nesvarbu, kokią sritį pasirinkote išnaudoti, niekada negalite nustoti mokytis ir tobulinti savo įgūdžius toliau.

„Profesionalai uždirba daugiausiai pinigų, daro didžiausią įtaką ir paprastai turi gerą …“, nes jie skyrė laiko išmokti virvių. Jie išmoko iš savo praeities klaidų arba to, ką mes vadiname patirtimi, ir tuo nesustojo. Jie nuvažiuoja papildomą mylią, skaito tinklaraščius, knygas ir lankosi renginiuose. Jie aktyviai mokosi savo amato.

Jūs taip pat galite tapti „WordPress Pro“. Jūs taip pat galite įsisavinti prekybą, kuri iš pradžių gali atrodyti bauginanti, tačiau tai padės išsiskirti iš minios. Jūs netgi galite užsidirbti išgalvotų titulų, tokių kaip guru, „sensei“ ir ekspertas. �� Įvaldykite tai, ką darote, ir niekada nenustokite mokytis.

Auga jūsų laisvai samdomų „WordPress“ verslas

auga jūsų verslas

Įgiję trauką ir šiek tiek paragavę verslo įmonės, jums gali kilti pagunda sėdėti ramiai, žinokite, mėgautis sunkaus darbo vaisiais. Tai vilioja, kai viskas pradeda atrodyti, bet ar jūs nedrįstate jų stabdyti. Visada galite šiek tiek pailsėti, bet tada atsikvėpkite ir plėskite savo laisvai samdomą „WordPress“ verslą. Kaip?

Skatinimas

Reklamuodami savo laisvai samdomą verslą, tiesiog pateikite savo produktus / paslaugas prieš savo potencialius klientus. Nesvarbu, kaip tai darote, jei tai etiška, turėtumėte išnaudoti kiekvieną turimą kelią, kad pasiektumėte maksimalų potencialių klientų skaičių.

Galite naudoti „Google“ skelbimus. Norėdami pritraukti vietos lankytojus, galite naudoti geografiškai nukreiptus „Facebook“ ir „Twitter“ skelbimus. Galite lankytis tinklaraščiuose, kuriuose jūsų potencialus klientas dalyvauja. Heck, galite naudoti pranešimus spaudai, konkursus, el. Pašto rinkodarą ir beveik viską, ką turite, kad pritrauktumėte daugiau srauto į savo „WordPress“ svetainę.

Niekada nenustokite reklamuoti savo verslo, net kai jau turite klientų ir nuolat dirbate. Huh? Kodėl turėčiau reklamuoti savo laisvai samdomą verslą, kai mano plokštelė jau pilna? Atsakymas į šį klausimą pateiktas kitame mūsų punkte.

Sukurkite pagrindinę komandą

Mes visi mėgstame komandas. Komandos puikios nes jie net paverčia užduotis neįmanomomis. Žinoma, jūs galite pasiekti sėkmės savarankiškai, tačiau su komanda, padedančia pasukti krumpliaračius, į paskirties vietą pasieksite greičiau, lengvai ir stilingai. Taip pat ilgiau džiaugsitės savo sėkme.

Kartą subūriau dviejų narių komandą ir, nors ją valdyti buvo sudėtinga, o išlaikyti – brangu, padvigubinau savo pajamas, žymiai sumažinau darbo laiką ir smagiai praleidau laiką. Per daug linksma, kol pinigai man nekliuvo į galvą, ir aš sugadinau visą operaciją. Na, aš buvau jaunas ir tai buvo mokymosi patirtis.

Komandos yra puikios, ir jūs turite pasidomėti, kaip kurti savo, kai tik išmoksite darbą. Tada griežtai reklamuokite savo „WordPress“ paremtą laisvai samdomą verslą ir paskirstykite darbo krūvį savo komandos nariams. Su komanda jūs galite kurti pelningą laisvai samdomą verslą be didelių problemų. Tiesiog būtinai skirkite laiko gerai išsirinkti savo komandą, nes kitaip švaistysite laiką, pinigus ir klientų pasitikėjimą savo verslu..

Projektų valdymas

Tačiau ilgai prieš kurdami savo komandą, turite likti prie savo projektų, tvarkyti buhalterinę apskaitą, sąskaitas faktūras ir palaikyti ryšius tarp kitų administravimo pareigų, kartu išlaikydami asmeninio gyvenimo įsipareigojimus. Turėsite sekti pinigų srautus, suskaičiuoti mokesčius ir žongliruoti daugybe kitų verslininkų kepurių.

Jums reikės įrankių, tokių kaip Trello organizuoti ir bendradarbiauti įgyvendinant projektus, WP-sąskaita faktūra už sąskaitos faktūros išrašymą, Išplėstinė „WordPress“ bilietų pardavimo sistema už palaikymą, Projekto patvirtinimo sistema kad jūsų darbas būtų patvirtintas greitai, WP atnaujinimas sukurti gražius gyvenimo aprašymus ir WP klientų atsiliepimai rinkti liudijimus.

Tai tik keletas reikalingų įrankių. Tarp kitų yra „BackWPup“, „iThemes“ sauga, „GoodBye Captcha“, ir Akismet tarp kitų. Nesivaržykite peržiūrėti šį profesionalių „WordPress“ išteklių sąrašą, kad gautumėte daugiau įrankių.

Laisvai samdomas vertimas nėra atostogos

Taip, dirbsi net atostogaudamas Filipinuose ar Havajuose. Dirbsite ilgas ir keistas valandas. Turėsite elgtis su įvairiausiais žmonėmis, nes visas žemės rutulys bus jūsų arena. Taip pat turėsite tiek daug džiaugsmo dirbdami sau.

Dirbsite bet kur, bet kada. Jūs pats nustatysite tvarkaraščius, mokesčius ir visa kita. Jūs išmoksite ir užaugsite. Turėsite daugiau džiaugsmo nei kada nors dirbdami uždususį 9 – 5 stalo darbą. Jūs paniekinsite kabiną ir jūsų vienintelis apgailestavimas bus: „Kodėl po velnių aš nepradėjau to anksčiau?“

Šaltiniai

darbo vieta-stalas

Norite sužinoti daugiau apie sėkmingo laisvai samdomų vertėjų verslo kūrimą naudojant „WordPress“? Čia yra keletas puikių šaltinių:

Galutinis žodis …

Sukurti laisvai samdomą verslą naudojant „WordPress“ yra lengva. Tiesiog įdiekite „WordPress“, gaukite puikią temą ir keletą papildinių, ir jums gera paspausti „n“ ritinį. Verslo auginimas iki brandos yra kitas gyvūnas, nors ir labai naudingas. Tiesiog laikykitės patarimų, kuriuos šiandien pasidalinome, ir jūs turėtumėte rasti savo auksinę žąsį. Arba šviesa tunelio gale.

Galų gale viskas, ko jums reikia, yra idėja, planas ir noras pakilti virš iššūkių, ir jūs tapsite kitu dideliu dalyku jūsų ratuose, jei ne visas pasaulis. Turite idėją, patarimą ar klausimą? Prašau ateiti, kad ugnis degtų komentarų skiltyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me