Kaip sukurti pasirinktinius trumpus URL savo „WordPress“ tinklaraštyje

Kaip sukurti pasirinktinius trumpus URL savo „WordPress“ tinklaraštyje

Džiaugiamės, kad pasiekėte daugiau skaitytojų socialinėje žiniasklaidoje, be kitų vietų. Tačiau ilgi URL apsunkina jus, nes jie nėra patogūs vartotojui ar net yra gražūs. Kita vertus, tinkintus trumpus URL lengva dalintis socialinėje žiniasklaidoje ir kituose ekranuose, pavyzdžiui, spausdintuose skelbimuose ar vizitinėse kortelėse.

Pavyzdžiui, pagalvokite apie „Amazon“ filialų nuorodas

https://www.amazon.com/Kindle-Wireless-Reading-Display-Globally/dp/B003FSUDM4/ref=amb_link_353259562_2?pf_rd_m=ATVPDKIK X0DER & pf_rd_s = centre-10 & pf_rd_70 = 11KP_T3_8_P_P_8_8_8_P_P_P_P_T_8_3_8_P_P_F_8_3_3_3

Kaip tokia nuoroda yra draugiška? Jums reikia trumpesnių URL, kurie yra bendri, įsimenami ir, jei reikia, puikiai tinka maskuoti jūsų filialų nuorodas. Jūsų tinklaraščio įrašo URL taip pat galėtų būti šiek tiek naudojami išsišiepęs. Jei galite gauti firminį trumpą URL, kurį galite naudoti kartu, esate auksinis.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip galite sukurti tinkintus trumpus URL savo „WordPress“ tinklaraštyje nepatirdami prakaito.

Kodėl reikia sutrumpinti URL?

Pirmiausia, kokie yra saitų sutrumpinimo pranašumai?

  • Padidinkite pasidalinimą – Savaime suprantama, kad lengviau dalintis https://wpexplorer.com/short-url nei https://wpexplorer.com/how-to-create-custom-short-urls-for-your-wordpress-blog. Tai įtempta vien tik įvedus ilgesnį URL. Be to, paprasčiau dėti trumpus URL ant vizitinių kortelių, rašiklių, marškinėlių ir kt.
  • Padidinkite prekės ženklo pasiekiamumą – Vėlgi, trumpesnį URL lengviau atsiminti, nesvarbu, kur jį pamatė. Atsižvelgdami į tai, kad galite nusipirkti firminį URL, galite naudoti tinkintų trumpųjų URL pasidalinimo galimybes, kad jūsų prekės ženklas būtų žinomas daugiau akių. Perspektyvos gali jus pasiekti naudodamiesi „Messenger“ per m.me/wpexplorerthemes pavyzdžiui.
  • Paslėpti saitai – Kai kurias jūsų nuorodas verta užmaskuoti, tuo labiau, jei jos yra ilgos ir pilnos stebėjimo parametrų. Labiau linkę jūsų skaitytojai https://yoursite.com/amazon-book nusipirkti savo knygą „Amazon“, o ne su jūsų originalia „Amazon“ nuoroda. Draugiškos nuorodos taip pat gali atbaidyti skaitytojus, todėl jas šiek tiek sužavėkite.
  • „Analytics“ – URL sutrumpintuvai siūlo jums daug duomenų apie jūsų nuorodas; duomenys, kuriuos galite naudoti norėdami pagerinti bendrą rinkodaros strategiją. Galų gale norite, kad žmonės spustų jūsų pirkimo mygtukus, todėl tik verslui reikia žinoti, kokie klientai paspaudžia jūsų svetainę.
  • Nemokama paslauga – „WordPress“ svetainės nuorodų sutrumpinimas yra nemokamas arba santykinai pigus, jei nuspręsite įsigyti firminį tinkintą trumpąjį URL.
  • Patobulinti PR – „Bit.ly“ (trumpas URL btw), vienas populiariausių internetinių nuorodų trumpintuvų, paskelbė tyrimą, kuriame parodyta, kad firminiai trumpi URL padidinti paspaudimų rodiklį (PR) 34 proc..

Tarp puikių populiarių prekės ženklų tinkintų trumpų URL pavyzdžių yra youtu.be, wp.me, nyti.ms, es.pn ir fb.me tarp kitų. Visi šie yra geri firminių trumpųjų URL pavyzdžiai. Lažinuosi, kad jums nebus sunku prisiminti šiuos URL ar pasakyti, kuriems prekės ženklams jie atstovauja.

Nepaisant to, leiskite mums sukurti pasirinktinius trumpus URL jūsų svetainei, pradedant lengviausia procedūra. Šiame skyriuje sužinosite, kaip keturiais būdais sukurti trumpus URL:

  • Naudojant nuorodą, sutrumpinantį „WordPress“ papildinį
  • Aktyvindami „WP.me“ nuorodas „Jetpack“
  • Naudokitės trečiųjų šalių nuorodų sutrumpinimo paslauga
  • Pirkite trumpesnį domeno vardą ir sukonfigūruokite firminius trumpus URL

1. Sukurkite trumpus URL naudodami „Pretty Links“ „WordPress“ papildinį

„PrettyLinks Lite“ papildinys

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Šią minutę galite sutrumpinti ir užmaskuoti savo nuorodas naudodami „WordPress“ papildinį, pvz., „Pretty Links“. Naudodamasis papildiniu galiu sutrumpinti filialų saitus, tokius kaip https://themeforest.net/item/total-responsive-multipurpose-wordpress-theme/6339019/?ref=wpthemeraves į http://wpthemeraves.com/total/.

Nors mano domeno vardas vis dar ilgas, antrasis URL yra daug trumpesnis ir lengviau įsimenamas / dalijamasi nei pirmasis. Tai, plius antrasis URL, visai neatrodo kaip filialo nuoroda. Na, beveik.

Be to, nesunkiai matau žmonių, kurie spustelėja nuorodą per „Pretty Links“ administratoriaus prietaisų skydelį, skaičių. Ir tada kai kurie.

„Pretty Links“ diegimas ir nustatymas yra gana paprastas procesas, nesitikėčiau, kad susidursite su problemomis. Bet jei jums reikia mūsų palaikyti už jūsų rankos, tai yra kaip.

Įdiegti gražius saitus

Eikite į Papildiniai> Pridėti naują kaip „WordPress“ administratoriaus meniu, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

pridedant naują įskiepį

Spustelėdami Pridėti naują elementas nukreipia jus į pagrindinį „WordPress“ priedų priedų puslapį. Čia galite įkelti „Pretty Links Pro“ papildinį iš savo kompiuterio arba įdiegti nemokamą versiją iš oficialios „WordPress“ papildinių saugyklos. Kadangi mes svajojame apie dovanėles, mes pereisime su antruoju variantu.

Ant Pridėti papildinius puslapyje įveskite „Pretty Links“ Paieškos papildiniai (1) paieškos laukelis. Palaukite „Ajax“ paieškos funkcijos, kad gautumėte papildinį. Kitas paspauskite Įdiekite dabar (2) mygtuką ir galiausiai Suaktyvinti mygtukas, kuris ateina įdiegus.

Kitas, paspauskite Gražios nuorodos elementas jūsų „WordPress“ administratoriaus meniu, kaip parodyta žemiau.

gana nuorodos admin skydelis

Sveiki atvykę į „Pretty Links“ administratoriaus skydą, bet kadangi jokių nuorodų neturite, ji tuščia. Ar nesijaudinate savo domene sukūrę savo pirmąjį trumpą URL? Sekite kartu.

Gražių nuorodų trumpų URL kūrimas

Pretty Links administratoriaus skydelyje spustelėkite Pridėti gražią nuorodą mygtuką, kaip mes pabrėžiame žemiau esančiame paveikslėlyje.

Kitame ekrane pridėkite savo tikslinis URL, graži nuoroda, pavadinimas, ir Pastabos. Jei būčiau tu, aš palikčiau Peradresavimas vien išskleidžiamasis meniu, nebent aš žinau, ką darau.

gana nuorodos įskiepių admin skydelis

Žr Išplėstiniai nustatymai nuorodą aukščiau esančiame paveikslėlyje? Na, spustelėkite jį, kad atidarytumėte keletą madingų parinkčių, tokių kaip nuorodų grupavimas, žymos „nevykdykite“ pridėjimas, parametrų peradresavimas ir nuorodų stebėjimas.

kaip sukurti pasirinktinius trumpus URL gana nuorodų

Baigę pasirinkti nustatymus, paspauskite Sukurti mygtuką, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Pažiūrėkime, ką mes čia turime.

gana nuorodos trumpus URL

Dabar mano ilgas filialo saitas (https://themeforest.net/item/total-responsive-multipurpose-wordpress-theme/6339019/?ref=wpthemeraves) yra http://design.vistamedia.xyz/total. Žymiai trumpesnė nei pradinė nuoroda, net jei šiame antrame pavyzdyje naudoju antrinį domeną ��

Todėl aš galiu bendrinti savo trumpesnę nuorodą bet kur, kur man patinka, arba lengvai įtraukti ją į bet kurią žiniatinklio nuosavybę. Kai žmonės paspaudžia nuorodą, „Pretty Links“ viską įrašo stebėjimo ataskaitoje, kuri atrodo maždaug taip:

gražių nuorodų sekimo funkcija

Kai iškyla poreikis, galite peržiūrėti savo nuorodų statistiką, eidami į Gražios nuorodos> Paspaudimai „WordPress“ administratoriaus meniu. Geriausia yra tai, kad galite tinkinti ir atsisiųsti ataskaitas. Be to, galite pamatyti lankytojo IP adresą, jei tai padeda.

„Pretty Links Pro“ pateikia daugiau funkcijų, įskaitant galimybę peradresuoti nuorodas pagal vartotojo vietą, automatiškai sutrumpinti visas nuorodas jūsų svetainėje, A / B testavimą ir daugiau peradresavimo tipų.

2. Suaktyvinkite „WP.me“ nuorodas „Jetpack“

„JetPack“ papildinys

Ar dar nespėjote su papildiniais, ar žinojote, kad galite sukurti WP.me ​​nuorodas naudodami „Jetpack“? Vienintelis nuosmukis? WP.me ​​nuorodos nesiūlo jums stebėjimo duomenų.

Pirmiausia įdiekite ir suaktyvinkite „Jetpack“, jei dar neturite papildinio. Tada nukreipkite naršyklę į example.com/wp-admin/admin.php?page=jetpack_modules, ir pakeisk pavyzdys.com su jūsų domeno vardu. Jei kyla problemų, galite sužinoti daugiau apie prieigą visi „Jetpack“ moduliai viename puslapyje.

Nepaisant to, esate tinkamoje vietoje, jei pamatysite šį puslapį.

„jetpack“ moduliai

Slinkite žemyn ir suaktyvinkite „WP.me ​​Shortlinks“ modulį, kaip matote žemiau esančiame paveikslėlyje.

aktyvinant „jetpack wp.me“ nuorodų modulį

Kas dabar? Kai skaitytojas naudojasi „Jetpack“ bendrinimo mygtukais, jūsų svetainė automatiškai sukurs WP.me ​​trumpus URL, tokius, kaip parodyta žemiau.

dalintis wp.me nuorodomis „Twitter“

Be to, suaktyvinę WP.me ​​trumpąsias nuorodas, pridedate Gaukite trumpąją nuorodą mygtuką klasikiniame redaktoriuje, kaip parodyta žemiau.

Bet kokiomis priemonėmis nedvejodami nukopijuokite savo WP.me ​​nuorodas ir pasidalykite jomis kur tik norite. Tiesiog liūdna, kad negalite atsekti šių nuorodų, ar galite? Praneškite mums komentarų skiltyje.

Jei nenorite pasirinkti papildinio maršruto, visada galite pasinaudoti trečiųjų šalių nuorodų sutrumpinimo paslaugomis, tokiomis kaip „Bitly“ ar „TinyURL“. Paprastai šiomis paslaugomis lengva naudotis ir dažniausiai net nereikia prisijungti prie paskyros.

3. Apsilankykite TinyURL, jei norite sugeneruoti trumpus URL

„tinyurl link“ sutrumpinimo paslauga

„TinyURL“ yra pirmasis mūsų konkurentas be papildinių šiandien ir dėl rimtos priežasties. URL sutrumpinimas aptarnauja daugiau nei milijardą peradresavimų per mėnesį, tai reiškia, kad esate geroje kompanijoje. Kaip ir „Bitly“, galite sukurti trumpus URL anonimiškai, nesukurdami paskyros.

Vienintelis skirtumas? Negalite sukurti paskyros „TinyURL“. Taigi, kaip jūs galite sekti savo nuorodas? Na, jūs negalite, o tai mums palieka tik „Bitly“. „TinyURL“, kaip saito trumpinimo paslauga, turi savo svorį. Galų gale jums tiesiog reikia įklijuoti ilgą URL ir paspausti vieną mygtuką.

Vis dėlto galite tinkinti šliužą, kuris ateina po „TinyURL.com“. Pavyzdžiui, užuot turėjęs https://tinyurl.com/yby5eax2, galite pritaikyti šliužą taip, kad jis atrodytų https://tinyurl.com/woo-rinkodara, su sąlyga, kad yra šliužas.

Sukurkite „TinyURL“ trumpąsias nuorodas

Trečiųjų šalių URL sutrumpintuvų didžiausias neigiamas dalykas yra tai, kad galiausiai paaukojote savo prekės ženklą. Vietoj jūsų domeno vardo, rodomo trumpose nuorodose, šioje nuorodoje pateikiamas trečiosios šalies domenas, pvz., „TinyURL.com/short-url“, „Tiny.cc/short-url“ ir „bit.ly/short-url“..

Vis dėlto nesijaudinkite, kad šį iššūkį galime įveikti naudodamiesi paskutiniu metodu; įsigiję firminį trumpą URL ir sukonfigūravę jį savo „WordPress“ svetainei.

4. Naudokite „Bitly“ pasirinktiniams trumpiesiems URL adresams

šiek tiek URL trumpiklis

„Bitly“ yra vienas populiariausių ir seniausių URL trumpiklių internete. Ši paslauga leidžia anonimiškai kurti trumpus URL. Tiesiog įklijuokite savo ilgąją nuorodą į lauką, kurį pažymime prekės numeriu. 2 aukščiau esančiame paveikslėlyje.

Vis tiek mes sukursime sąskaitą, taigi paspauskite Registruotis nuorodą meniu, kaip parodyta aukščiau. Tada užpildykite registracijos formą arba užsiregistruokite „Google“, „Facebook“ ar „Twitter“, kaip mes pabrėžiame žemiau esančiame paveikslėlyje.

sukurdamas truputį sąskaitą

Paspauskite Sukurti paskyrą mygtuką apačioje ir pasirinkite, kaip norėtumėte naudoti „Bitly“ kitame ekrane, kaip parodyta žemiau.

Ši dalis yra neprivaloma, spustelėkite ją iškylančiame lauke, kad ją uždarytumėte ��

Prieš atlikdami ką nors kitą, prisijunkite prie savo el. Pašto paskyros ir patvirtinkite savo el. Pašto adresą.

šiek tiek patvirtindami sąskaitą el. paštu

Dabar jūsų „Bitly“ sąskaita yra paruošta.

šiek tiek admin skydelis

Gana tvarkinga, tiesa? Nuo šio taško sukurti trumpi URL yra taško ir paspaudimo dalykas. Norėdami sukurti naują trumpą URL „Bitly“ informacijos suvestinėje, tiesiog paspauskite Sukurti mygtukas viršuje (žr. paveikslėlį aukščiau).

Toliau įklijuokite ilgą URL į skaidrių skyrių, kaip išdėstėme žemiau esančiame paveikslėlyje.

įklijavus ilgą URL šiek tiek

Po to tinkinkite savo saitą, kaip jums atrodo tinkama kitame skyriuje, kaip parodyta žemiau.

Be to, galite sujungti savo „Twitter“ ir „Facebook“ paskyras, kad būtų lengviau dalintis trumpomis nuorodomis. Be to, galite įdiegti „Bitly“ naršyklės plėtinį, kad galėtumėte iškart sukurti trumpus bet kurio tinklalapio URL.

Be to, „Bitly“ siunčiama su intuityvia stebėjimo diagrama, kurioje parodomas bendras paspaudimų skaičius, didžiausias referentas (el. Paštas, SMS ar tiesioginis) ir aukščiausia vieta, be kita ko. Jei reikia, galite atnaujinti „Enterprise“ paketą, kad gautumėte daugiau funkcijų.

Sukurkite šiek tiek trumpus URL

„WP Bitly“ papildinio diegimas ir konfigūravimas

Norite naudoti „Bitly“ iš savo „WordPress“ prietaisų skydelio? Tu gali! Įdiekite ir suaktyvinkite WP Bitly kaip mes darėme atlikdami aukščiau pateiktus „Pretty Links“ papildinio veiksmus. Tada eikite į Nustatymai> Rašymas „WordPress“ administratoriaus meniu. Tada slinkite žemyn, kol pamatysite „WP Bitly“ nuorodos kaip mes pabrėžiame žemiau.

Tada turite spustelėti Įgalioti mygtuką, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Kitame puslapyje spustelėkite Leisti mygtuką, kaip parodyta žemiau (turite būti prisijungę prie „Bitly“).

Jei viskas gerai, turėtumėte pamatyti žemiau esantį puslapį.

Šiuo metu esate pasirengę pradėti kurti prekės ženklo trumpus URL savo „WordPress“ tinklaraštyje. Tiesiog atidarykite straipsnį įrašų redagavimo priemonėje ir spustelėkite Trumpasis ryšys mygtuką viršutiniame „WordPress“ administratoriaus meniu, kaip parodyta žemiau.

Be to, pranešimų redaktoriuje galite pamatyti, kaip veikia jūsų nuorodos, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje.

5. Įsigykite ir sukonfigūruokite firminį trumpą URL

Kiti šio įrašo metodai padės jums sukurti trumpus URL greitai ir neišleidžiant nė cento. Tačiau yra keletas minėtų metodų naudojimo trūkumų, kuriuos galime įveikti šiame skyriuje.

Pvz., Papildinys „Pretty Links“ nedaro nieko, kad sutrumpintų jūsų domeno vardą, ir, deja, dauguma iš mūsų turi ilgus domenų vardus. Tokią nuorodą kaip wpthemeraves.com/total/ vis tiek išsaugo prekės pavadinimą, tačiau mes galime jį sutrumpinti, jei pasirinksime trumpą prekės ženklą.

Ir mes jau minėjome, kad naudodami WP.me ​​ir trečiųjų šalių URL sutrumpintuvus aukojate savo prekės pavadinimą.

Taigi, vietoj wpthemeraves.com/total/, mes galėjome eiti wprav.es/total/ pavyzdžiui. Trumpas firminis URL neša jūsų prekės ženklą ir dešimteriopai padidina dalytinumą, palyginti su kitų tipų trumpaisiais URL.

Pradedantiesiems, sugalvokite pageidaujamą trumpojo URL domeną arba naudokite domeno vardų generatorių, kad rastumėte tinkamą firminį trumpą URL. Būkite kūrybingi ir tyrinėkite įvairius prekės ženklo domeno sutrumpinimo būdus.

Pirkimas firminiu trumpu URL

domeno vardo paieška

Galite nusipirkti firminį trumpą URL iš savo domenų registratoriaus, taip pat, kaip įsigijote esamą domeną. Dėl šios priežasties mes nesigilinsime į detales. Tačiau jei jūsų rinkoje yra puikus domenų registratorius, aš perku visus savo domenų vardus „Namecheap“.

Turint firminį trumpą URL, laikas sukonfigūruoti keletą dalykų, kad naujasis trumpasis domenas galėtų pateikti trumpas jūsų svetainės nuorodas..

Konfigūruoti firminius tinkintus trumpus URL

Šiame skyriuje sužinosite, kaip susieti prekės ženklą turinčius trumpus URL su „Bitly“, kad suteiktumėte galimybę „Bitly“ panaudoti savo prekės ženklo URL sukurti trumpus URL. Taigi, užuot naudojęsi truputį.lygiai/ trumpas URL, jūsų trumpos nuorodos atrodys wprav.es/ trumpas URL, pavyzdžiui.

Prisijunkite prie savo „Bitly“ paskyros ir spustelėkite savo vartotojo vardą, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje.

po truputį pridedant firminius trumpus URL

Kitame ekrane paspauskite Tvarkykite saitas:

tvarkykite vartotojo nuostatas po truputį

Tada spustelėkite Firminiai trumpi domenai ir tada Pridėti firminį trumpąjį domeną mygtuką, kaip iliustruojame žemiau esančiame paveikslėlyje.

pridedant firminį trumpą domeną po truputį

Kitame skaidrių skyriuje galite pridėti savo prekės ženklą turinčią trumpąją URL ir pamatyti DNS parametrus, kurių reikia norint „Bitly“ susieti su trumpu domenu..

Prieš paspausdami Patikrinkite domeną mygtuką, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje, turite prisijungti prie savo domenų registratoriaus ir įsitikinti, kad jūsų prekės ženklo trumpas domenas nurodo „Bitly“.

Tarkime, kad įsigijote savo firminį trumpą domeną naudodami „Namecheap“, jums tiesiog reikia prisijungti prie „Namecheap“ informacijos suvestinės ir pereiti į Domenų sąrašas skirtuką, kaip parodyta žemiau. Kitas, paspauskite Tvarkykite mygtuką šalia prekės ženklo trumpojo domeno:

domenų sąrašas „namecheap“ informacijos suvestinėje

Kitas, raskite Vardų serveriai skyrių, pasirinkite Individualus DNS ir pridėkite DNS įrašus „Bitly offers“. Nepamirškite išsaugoti pakeitimų. Atminkite, kad DNS pakeitimų platinimas gali užtrukti iki 72 valandų, todėl būkite kantrūs. Kitais atvejais pokyčiai atsispindi iškart.

Kai jūsų prekės ženklo trumpasis URL nurodo į „Bitly“, įveskite domeną į „Bitly“ ir nedvejodami paspauskite Patikrinkite domeną mygtuką, kaip parodyta žemiau.

firminis trumpasis URL

Dėl šios priežasties jums tiesiog reikia įdiegti „WP Bitly“ papildinį, kad galėtumėte tvarkyti trumpus URL tiesiai iš „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio..

Paskutiniai žodžiai apie tinkintus trumpus URL

Savaime suprantama, kad trumpi URL turi daugiau pranašumų nei ilgi skaitmeniniai URL skaitmeniniame pasaulyje, kuriame gyvename. Nesvarbu, ar tai būtų pasidalinimas, ar išplėsti prekės ženklo pasiekiamumai, ar tiesiog pasiūlyti vartotojams geresnę patirtį, trumpi URL yra diena.

Nepaisant to, kaip sutrumpinti savo „WordPress“ tinklaraščio nuorodas? Ar mes neišleidome jūsų mėgstamiausio URL trumpiklio? Ar turite klausimų ar pasiūlymų dėl šio įrašo? Nedvejodami pasidalykite komentaruose. Džiaugsmas!