Kurkite ir publikuokite knygas naudodami „WordPress“ ir „PressBooks“

Atminkite, kad „Pressbooks“ nutraukė jų įskiepio palaikymą ir nebėra suderinama su „WordPress“.

Jei ieškote paprasto ir suprantamo įrankio, skirto kurti, redaguoti ir publikuoti knygas, neieškokite jų toliau, naudokitės „PressBooks“ ir mėgaukitės kurdami knygą naudodami mylimą „WordPress“.

„PressBooks“ suteikia visas būtinas elektroninių knygų ir net spausdintų knygų kūrimo priemones. Tai leidžia jums eksportuoti savo knygas visais pagrindiniais duomenų formatais, kad jūsų knygas būtų galima lengvai naudoti bet kokiu el. Knygų formatu, skirtu „Amazon Kindle“, „Apple iBooks“, „Nook“, „Kobo“ ir kitiems. Galite eksportuoti savo knygą PDF formatu, kad atsispausdintumėte ant popieriaus, o kurdami knygas „WordPress“ galite gauti ir pažįstamą XML eksportą..

„BookPress“ iš tikrųjų yra „WordPress MultiSite“ (WPMS); Vartotojai gali užsiregistruoti tinkle ir sukurti neribotą knygų skaičių, o kiekviena knyga yra WPMS tinklo svetainė.

„PressBooks“ „WordPress“ papildinys

„BookPress MultiSite“ teikia „PressBooks“ atvirojo kodo papildinys. Kiekvienas gali atsisiųsti papildinį iš „Github“ ir suaktyvinti jį naujame daugialypiame „WordPress“ diegime, kad jis taptų knygų leidybos platforma..

Kūrėjas siūlo naudoti „PressBook.com“ kaip paruoštą ir valdomą platformą. Turiu pasakyti, kad sutinku su juo, nes elektroninių knygų leidyba ne tik sukuria eksporto failą, bet ir laukia naujas sudėtingas darbų etapas, kurio autoriai laukia, kol autoriai išplatins savo knygą keliose pagrindinėse prekyvietėse, tokiose kaip „Amazon“ ar „iBook“. Dabar pažiūrėkime, kas iš tikrųjų yra „PressBooks“.

Kas yra „PressBooks“?

Skyrius „PressBooks“ yra labai panašus į WP standartinius pranešimų formatus ir apima

Skyrius „PressBooks“ yra labai panašus į WP standartinius pranešimų formatus ir apima „skyriaus meta duomenis“ be taksonomijos

„PressBooks“ pateikia visas pagrindines knygos savybes, įskaitant:

Priekiniai dalykai, užpakaliniai dalykai, dalys ir skyriai bei standartinės knygos ir skyrių metaduomenys. Tuomet autoriai gali susitvarkyti savo knygas ir gerai atlikti darbus.

Autoriams leidžiama kurti savo knygas asmeniškai ir jas eksportuoti, tačiau jie taip pat turi galimybę skelbti savo knygas viešai, o vartotojai gali skaityti knygas „WordPress“ svetainėje, įdiegtoje „PressBooks“ antriniame domene. Yra trys temos, kurias reikia pasirinkti kaip knygų drobę, visos temos yra minimalios ir įkvėptos spausdintų knygų:

„PressBooks“ temos parinktys

„PressBooks“ temos parinktys

„PressBooks“ atrodo labai panašiai kaip popierinė knyga:

„PressBook Frontend“

„PressBook Frontend“

„PressBooks“ privalumai ir trūkumai

„PressBooks“ yra patikimas, greitas ir tvirtas. Ji daro tai, ką sako, ir daro sklandžiai, tačiau daro per mažai, palyginti su galimybėmis ir lūkesčiais. Aš suprantu, kad „PressBooks“ pagrindas yra esmė. Esmė yra eksportuotų failų suderinamumas su gerbiamomis platinimo platformomis. Tai yra labai teisėtas tikslas, tačiau dėl to „PressBooks“ smarkiai atsilieka nuo naujausių turinio leidybos tendencijų, todėl labai sunku būti pinigais ir labai pelninga. Pažvelkime, kodėl.

Paprastas reaguojantis dizainas

Pažvelkime į klasikinį „Kindle“ kaip į elektroninių knygų platformų pradininką. „Amazon“ sukūrė „Kindle“, o pasiekę naujų duomenų analizės ir žinių apie technologijas, „Amazon“ išmanieji vaikinai žinojo, kad spausdintinės laikmenos yra pasibaigusios. Tik laiko klausimas, kol dauguma skaitytojų kreipiasi į internetines publikacijas.

Na, o „Amazon“ atliko puikų darbą pertvarkydama skaitymo technologijas ir, dar svarbiau, pakeisdama žmonių įpročius. Tai vienas iš sunkiausių darbų pakeisti senus įpročius.

„PressBooks“ pasinaudoja tendencija, kurią „Amazon“ pradėjo. Sukūrus internetines elektronines knygas popieriaus formatu, knygos tampa lengvai skaitomos ir pažįstamos vyresniems skaitytojams (kurie galbūt nėra tokie atviri ar nori naudoti techniką kaip jaunesnės kartos)..

„PressBooks“ temos reaguoja ir laikosi paprasto vieno stulpelio išdėstymo su rodykle kairėn / dešinėn. Tai efektyvus, bet nebūtinai patraukliausias išdėstymas, kurio galite paprašyti. Jei jums patinka minimalūs dizainai, tuomet turėtumėte viską nustatyti su vienu iš pateiktų „PressBooks“ šablonų. Bet ar norite kažko, kas būtų šiek tiek daugiau stiliaus ar „flash“, galbūt norėsite pasamdyti interneto programuotoją, taip pat pritaikyti savo svetainės išvaizdą.

Tik vietinis vaizdo įterpimas

„PressBooks“ neleidžia autoriams į savo turinį įterpti trečiųjų šalių vaizdo įrašų. Tai reiškia, kad, norėdami juos naudoti, turite laikyti savo vaizdo įrašus savo medijos bibliotekoje (neleidžiami „Vimeo“ ar „YouTube“ iframe rėmeliai).

Bet kas atsitiks su vaizdo įrašu PDF eksperte? Na, yra daug būdų, kaip su tuo susitvarkyti, manau, kad paprasčiausia praktika yra pakeisti vaizdo įrašą trumpu URL, susietu su „YouTube“ arba „Vimeo“ vaizdo įrašo versija, PDF formatu. Bet kokiu atveju apriboti vartotojo savarankišką priglobtą laikmeną yra šiek tiek iššūkis, kurį „PressBooks“ sukūrė pati, ypač tokiame amžiuje, kai „YouTube“ yra auksinis vaizdo įrašų standartas.

Mikro formatavimas

„PressBooks“ priėmė knygų ir skyrių metaduomenis, kurie yra būtini, bet jų nepakanka. Mikroformatai, tokie kaip Schema.org, turėtų būti minimali įvairių duomenų struktūros praktika.

Tarkime, aš rašau kulinarijos knygą „PressBooks“ platformoje. Man reikia knygų meta-duomenų, taip pat reikia receptų meta-duomenų. Be to, man patinka pritaikyti savo ingredientų taksonomiją su hierarchija. Aukščiausio lygio kategorijos gali būti tokios: daržovės, prieskoniai, mėsa ir tt, o visi ingredientai gali būti suskirstyti į pogrupius..

Tuomet skaitytojams galiu parodyti sudedamųjų dalių sąrašą priekinėje pusėje arba leisti savo skaitytojams ieškoti receptų, išfiltruotų pagal pasirinktinius laukus, ir jie gali pasirinkti, kad matytųsi visi patiekalai, kuriuose yra „Fish“ ar „Capsicum“. „WordPress“ turi plačius įrankius, skirtus struktūrizuoti duomenis, naudojant pasirinktinius meta duomenis, pasirinktinį lauką, pasirinktines taksonomijas, įrašų formatus ir pasirinktinius įrašų tipus..

Taip pat yra tokių funkcijų kaip geografinis žymėjimas, kurios gali pakeisti knygas, kurias sukūrė „PressBooks“. Įsivaizduokite, kai perskaitysite knygą planšetiniame kompiuteryje, jei tekste pamatysite vietos pavadinimą ir bakstelėkite jį, iškart „lightbox“ ekrane pamatysite tos vietos „Google Street View“ vaizdą..

Šiuo metu „PressBooks“ nepalaiko šių funkcijų, tačiau tai būtų didelis pranašumas. Tai leistų visiškai naujai grupei turinio kūrėjų patekti į rinką. Tikiuosi, kad tai bus kažkas, ką jie svarstys pridėti, tačiau iki tol jums reikės pasitarti su interneto programuotoju, kad sužinotumėte, ar pritaikytą temą galima sukurti jūsų poreikiams.

Atsižvelgiant į „Evernote“ kaip dar vieną pavyzdį, ši programa yra populiari, nes ji padeda vartotojams rašyti užrašus su žymėmis, pridėti atvaizdų ir įrašyti garsą tame pačiame užraše. Tai tokio tipo turinys, kurio vartotojai tikisi. „Evernote“ tai padarė organizuodama užrašus, įsivaizduokite, kaip nuostabu būtų, jei „PressBooks“ pridėtų panašių funkcijų, kad praturtintų savo knygas.

Bendrinimas socialiniame tinkle

„PressBooks“ palaiko „Twitter“, „Google+“ ir „Facebook“ bendro naudojimo mygtukus, esančius jūsų knygų internetinėje versijoje. Tai puikus būdas jūsų skaitytojams pasidalyti mėgstamiausiais skyriais ir suteikti jums šiek tiek papildomos ekspozicijos. Tačiau tai gana paprasta, ir šiuo metu vienintelė jūsų pasirinkta galimybė yra įjungti arba išjungti bendrinimą visuose jūsų puslapiuose. Būtų malonu pamatyti stiliaus pasirinkimo galimybes ir įtraukti daugiau socialinių tinklų.

Pinigų gavimas

Šiuo metu „PressBooks“ suteikia galimybę sukurti internetinę el. Knygą, kurią taip pat galima eksportuoti į PDF, MOBI arba EPUB failus. Bet aš nežinau būdų, kaip užsidirbti iš savo knygų, nepridedant papildomo papildinio.

Vienas iš variantų būtų sukurti aukščiausios klasės narystę el. Knygoje naudojant „Apriboti turinį“. Tokiu būdu galėtumėte paskelbti 1 skyriaus knygų puslapius viešai ir užrakinti likusį turinį nariams. Pastaba: aš iš tikrųjų nepatikrinau šių dviejų papildinių suderinamumo, tačiau tikiuosi, kad tai veiks tik gerai.

Arba galite tinkamai parduoti savo knygas „Amazon“, „iBooks“ ir kt. „PressBooks“ formatais tinkamai, todėl kilus bet kokių problemų įkeliant failą parduoti. Arba galite naudoti „WooCommerce“ ar panašų el. Prekybos papildinį, norėdami parduoti savo elektroninių knygų PDF versijas savo svetainėje. Gali būti apibrėžta arba apsvarstyta daugybė scenarijų, iš kurių galima gauti pajamų iš programos.

„PressBooks Pro“

Šiuo metu „PressBooks“ papildinys yra visiškai nemokamas, tačiau jie siūlo 3 „premium“ planus, jei norite leisti jiems tvarkyti jūsų internetinę knygą ar knygų platformą. Jei norite pašalinti vandens ženklus iš el. Knygos PDF eksporto, turėsite atnaujinti vieną iš šių planų, kurie prasideda nuo 19,99 USD (vienkartinis mokestis už knygą).

Spaudinių knygų spausdinimas

„PressBooks“ siūlo spausdinimo paslaugas, jei norite, kad būtų sukurta jūsų el. Knygos knyga. Yra nustatytas 50 USD steigimo mokestis ir 50 minimalus užsakymas, bet viskas. Svarbu atkreipti dėmesį, kad „PressBooks“ savarankiškai išspausdintose knygose nėra ISBN, tik bendras brūkšninis kodas. Taigi, jei norite platinti mažmenininkams ar bibliotekoms, prieš spausdindami turėsite sutvarkyti savo ISBN, kad kodas būtų įtrauktas į viršelį..

Arba galite naudoti kartu su „BookBaby“ savo knygai spausdinti ir platinti. Jie siūlo daugybę variantų, paketų ir priedų, tokių kaip spausdinimas pagal pareikalavimą nuo 199 USD, ISBN paslaugos ar net atskirų knygų spausdinimas už 19 USD. Patikrinkite jų kainų puslapį, kad sužinotumėte daugiau.

„BookBaby“ neima jokių mokesčių už išpardavimus, tačiau autoriams suteikia funkcinį prietaisų skydelį, kad jie galėtų valdyti pardavimus skirtingais kanalais. Jei norite spausdinti knygas, autoriai gali užsisakyti mažas, net 25 tomų, tiražas. Tai gali kainuoti tik keletą dolerių už spausdinimą.

Apvyniokite

„PressBooks“ yra puiki idėja ir gali būti elektroninių knygų kūrimo ir leidimo lyderė. Yra daugybė galimybių sukurti nemokamas ir aukščiausios kokybės el. Knygas, kad būtų galima reklamuoti savo svetainę ar užsidirbti iš savo tinklaraščio. Tikimės, kad pamėginsite, nes „PressBooks“ yra gana paprastas būdas kurti el. Knygas naudojant „WordPress“ (ir kai derinsite tai su mūsų vadovu apie elektroninių knygų pardavimą naudodami „WordPress“, būsite sėkmės kelyje)..

Taigi ką jūs manote apie „PressBooks“? Ar jau bandėte? Kokios savybės tau patinka? Ar yra kokių nors funkcijų, kurias norėtumėte turėti „PressBooks“? Praneškite mums ir pradėkite pokalbį toliau pateiktuose komentaruose!

Straipsnį parašė Pooria Asteraky. Galite sekti „Pooria“ svetainėje „Twitter“ arba „LinkedIn“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me