Nuorodos šnabždesys: intelektualesnis „WordPress“ vidinis susiejimas

Nuorodos šnabždesys: intelektualesnis „WordPress“ vidinis susiejimas

SEO pasaulyje kai kuriuos laimi, o kai kuriuos prarandi. Bet būtų gėda prarasti tiek, kiek vidinis susiejimas vyksta. Tai tiesiog blogai, ypač kai Link šnabždesys, šiandienos apžvalgos tema siūlo jums būtent tai, ko jums reikia norint susieti vidinius ryšius, pavyzdžiui, profesionalų.

Nors dauguma žmonių to nepaiso, vidinių nuorodų pridėjimas yra puikus naudotojo patyrimo (UX) ir optimizavimo paieškos sistemoms srityje. Vartotojai gali greitai rasti atitinkamą turinį, o paieškos varikliai gali indeksuoti daugiau jūsų turinio be jokio žagsėjimo. Be to, vidinis susiejimas gali padidinti įsitraukimą ir sumažinti atmetimo rodiklius, nes vartotojai daugiau laiko praleidžia jūsų svetainėje.

Vis dėlto vidinis susiejimas yra varginantis, ypač jei turite labai daug turinio. Ir jei nesi atsargus, gali pasirodyti, kad tavo svetainėje yra nenustatytų autorių teisių turinys, kuris yra toks pat blogas dalykas, kaip ir visai neturėti. Galų gale, kodėl nerimauti kuriant turinį, kurio niekas nemato?

Įveda „Link Whisper“ papildinį ir gali atsisveikinti su visomis vidinėmis siejančiomis problemomis. Šiandienos įraše jūs sužinosite, kodėl šis „WordPress“ vidinio susiejimo papildinys yra vienas iš geriausių įrankių bet kuriam svetainės savininkui. Be to, mes jums parodysime, kaip tiksliai veikia papildinys, tai reiškia, kad galite atsitrenkti į žemę.

Nebegalėdami papildyti jūsų nuorodų taip, kad būtų naudinga jūsų vartotojams ir SEO pastangoms. Prašome nepalikti nepasidalinę savo mintimis komentaro skiltyje įrašo pabaigoje. Jei žinotumėte apie papildinį, kuris įveikia „Link Whisper“, mielai išgirstume ir apie tai ��

Kas yra Link Whisper?

nuoroda šnabždesys

„Link Whisper“ yra fantastiškas „WordPress“ papildinys, leidžiantis pridėti ir valdyti vidines savo svetainės nuorodas. Dėl tokių funkcijų, kaip intelektualusis inkaro tekstas, dirbtinis intelektas (AI) ir ataskaitų teikimas, savo svetainėje galite turėti vidines nuorodas kaip viršininkas.

Kūrėjo teigimu, „Link Whisper padeda jums atlikti tai, kas kadaise reikėjo daug laiko (tai dar labiau padidėja, augant jūsų svetainei), ir paverčia tai galimybe turėti geriau optimizuotą svetainę nei jūsų konkurentai“.

Tai visai neskamba. Ypač ta dalis, kuri rašoma „… galimybė jums turėti geriau optimizuotą svetainę nei jūsų konkurentai“. Ko dėl to nemylėti?

Kiti svetainių savininkai taip pat siautėja apie „Link Whisper“:

„Link Whisper“ pašalino 90% darbo, susijusio su vidiniu susiejimu. Tai, kas kažkada buvo užduotis, kuriai atlikti man prireikė daug laiko, arba kurią VA buvo labai sunku tinkamai atlikti, dabar užtrunka tik kelias minutes ir atliekama taip, kaip aš noriu. Atsižvelgiant į vidinio susiejimo vertę tinklalapio SEO, šis įskiepis nėra niekuo dėtas. – Jaredas Baumanas

Ir 5 žvaigždučių įvertinimai ir toliau artėja. Kūrėjas sukūrė „Link Whisper“, kad jis atliktų vieną darbą ir atliktų teisingai. Tai yra vienas iš geriausių „WordPress“ vidinių susiejančių priedų. Tikiuosi per kelias sekundes parodyti jums, kodėl, ypač dabar, kai mes žinome, kas yra Link Whisper ir ką jis daro.

Nuorodos šnabždesio ypatybės

saito šnabždesio savybės

Geriausia „Link Whisper“ dalis yra ta, kad ji nėra pernelyg sudėtinga, kaip ir daugelis kitų papildinių. Tai taip paprasta, kaip gaunasi, tai reiškia, kad negaišite laiko konfigūruodami sudėtingų parametrų minią. Viskas yra „plug and play“, bet prieš tai išsiaiškinkime, ką galime pasakyti apie „Link Whisper“.

Automatiniai nuorodų pasiūlymai

nuorodos šnabždesio automatiniai nuorodų pasiūlymai

„Link Whisper“ yra intuityvus „WordPress“ vidinis susiejimo papildinys. Papildinys naudoja neįtikėtiną AI, norėdamas pasiūlyti kontekstines ir svarbias vidines nuorodas, kai rašote įrašą. Teisingai; jums nereikia palikti „WordPress“ įrašų rengyklės, kad rastumėte ir susietumėte su atitinkamu savo svetainės turiniu.

Nesvarbu, kiek straipsnių yra jūsų svetainėje, „Link Whisper“ siūlo jūsų turinį, kad atitiktų jo siūlomus galimus saitus. Po to turite pažymėti žymimąjį laukelį šalia atitinkamo vidinės nuorodos pasiūlymo, ir jūsų darbas baigtas.

Išmanusis inkaro tekstas

susieti šnabždesnį intelektualiojo inkaro tekstą

Inkaro tekstas yra būtina geresnio UX teikimo ir jūsų SEO reitingo didinimo dalis. Puikus pavyzdys yra inkaro tekstas, kurį mes panaudojome ankstesniame sakinyje pateiktai saitei. Jei spustelėsite nuorodą, suprasite, kad pateksite į puslapį, kuriame daugiau pasakojama apie inkaro tekstą.

Štai ką daro inkaro tekstas. Tai pateikia jūsų vartotojams ir paieškos varikliams kontekstinę ir svarbią informaciją apie nuorodos paskirties turinį. Jei daugelis žmonių nukreipia į jūsų svetainę naudodami, pavyzdžiui, „WordPress“ temas, jūsų svetainė gali gerai įvertinti tą tvirtinimo tekstą, net jei nenaudojote jo savo turinyje.

„Niche Pursuits LLC“, vyrukai už „Link Whisper“, puikiai žino šį faktą, todėl jiems tapo neįtikėtinai lengva į savo nuorodas įtraukti atitinkamus inkaro tekstus. Kitaip tariant, papildinys siūlo automatiškai įtvirtinti jūsų nuorodų tekstą. Ir jei jums nepatinka tvirtinimo teksto pasiūlymai, vienu žodžių spustelėjimu galite pridėti arba pašalinti žodžius!

Išsami nuorodų ataskaita

nuoroda šnabždesnė vidinių nuorodų ataskaita

Ar žinote, kiek nenustatytų autorių teisių straipsnių turite savo svetainėje? Aš lažinuosi, kad neturite pinigų. Ir tai yra didžiulė problema, nes galbūt turite puikų turinį, kurio neranda lankytojai ir paieškos varikliai. Vis dėlto nereikia prakaituoti, nes viską galite pakeisti nurodydami vidines nuorodas į turinį, kurio vartotojai ir paieškos varikliai kitaip nematytų.

O geriausia dalis? „Link Whisper“ papildinys pateikiamas su vidinėmis nuorodų ataskaitomis, kurios padeda pirštu į jūsų svetainės susiejimo struktūrą. Galite pamatyti visus įrašus ir puslapius be vidinių nuorodų. Be to, galite pamatyti iš kiekvieno straipsnio išeinančių vidinių ir išorinių nuorodų skaičių.

Be to, galite lengvai pridėti vidines nuorodas į savo straipsnius dideliu mastu. Jums nereikia gilintis į kiekvieną elementą, ieškant nuorodų; turite centrinę prietaisų skydelį, kuris procesą daro per lengvą. Dabar jūs turite sužinoti, kaip naudosite visą laiką, kurį sutaupysite.

„Link Whisper Global“ nustatymai

nuorodos šnabždesio nustatymai

Vėlgi, „Link Whisper“ nustatymų ekranas nėra pernelyg sudėtingas. Gaunate keletą lengvai naudojamų parinkčių, kad galėtumėte tinkinti vidines nuorodas ir pasiūlymus. Vietoj daugybės papildomų nustatymų, papildinys saugo nustatymų ekraną. Daugeliui vartotojų nereikės keisti jokių nustatymų, kad būtų galima naudoti papildinį.

Jei jums reikia pakeisti, kaip papildinys elgiasi su vidinėmis nuorodomis jūsų svetainėje, „Link Whisper“ siūlo keletą galimybių. Pvz., Vienu spustelėjimu galite atidaryti visas vidines nuorodas naujame skirtuke. Be to, nepaisydami prakaito, galite nepaisyti skaičių ir tam tikrų žodžių.

Be to, galite pasirinkti, kuriuos įrašų tipus tikrina vidinės nuorodos, siūlančios jums galimybę užfiksuoti visas jūsų norimas vidines nuorodas (arba jų nebuvimą). Be to, galite įjungti derinimo režimą tuo atveju, jei jums reikia nustatyti klaidas jūsų svetainėje. „Link Whisper“ naudojimas yra vėjas, ir aš nieko neperdedu.

Susiekite „Whisper“ vadovus ir palaikymą

susieti šnabždesio vadovėlius

Kalbėdamas apie klaidas ir kitus dalykus, „Link Whisper“ pateikiami vaizdo įrašų mokymai, kurie padės jums tuo atveju, jei užstrigote dėl vienos ar kitos priežasties. Nenorėčiau daryti prielaidų, bet vargu ar žiūrėsite vaizdo įrašus, nes papildinį paprasta naudoti. Bet jei jums reikia pagalbos, vaizdo įrašas bus naudingas.

Be to, „Link Whisper“ pateikiama išsami žinių bazė, apimanti dažnai užduodamus klausimus (DUK). Bet jei jums reikia tiesioginės pagalbos, visada galite susikurti bilietą, kad galėtumėte mėgautis pasaulinės klasės palaikymu. Juk „Link Whisper“ yra „WordPress“ papildinys, reiškiantis, kad jūs gaunate profesionalią pagalbą.

Be to, jūs visada galite patikrinti „Niche Pursuits“ tinklaraštis įkvepiantiems pranešimams visose nišinėse svetainėse. Jie apima įvairias temas, susijusias su sėkmingų nišinių svetainių ir internetinio verslo kūrimu. Bet aš vengiu; Leiskite mums dabar įdiegti papildinį.

Kaip įdiegti „Link Whisper WordPress“ vidinį susiejimo papildinį

„Link Whisper“ yra aukščiausios kokybės įskiepis, tai reiškia, kad negalite jo atsisiųsti iš „WordPress“ įskiepio repo. Eikite į oficiali „Link Whisper“ svetainė ir spustelėkite Gaukite nuorodos šnabždesį dabar mygtuką, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

oficiali nuorodų šnabždesio svetainė

Tada pasirinkite savo licenciją, atsižvelgdami į jūsų poreikius, spustelėdami atitinkamą Pradėti mygtuką, kaip parodyta žemiau esančiame ekrano paveikslėlyje.

susieti šnabždesnės kainos

Šalin: Kaip matyti aukščiau esančiame paveikslėlyje, jūs turite tris kainų paketus. Jūs turite vienos svetainės licenciją, kuri kainuoja 67 dolerius per metus. Išskyrus tai, kad jūs turite 3 ir 10 svetainių licencijas, atitinkamai atitinkamai 97 ir 147 USD per metus. Visada ieškokite paketo, atitinkančio jūsų biudžetą ir poreikius.

Kitame ekrane pasirinkite norimą mokėjimo metodą („PayPal“ arba „Card“), pateikite išsamią informaciją ir spustelėkite mygtuką Pirkimas , kaip mes pabrėžiame žemiau, to puslapio apačioje.

nuoroda šnabždesio patikros puslapyje

Baigę pirkimą, svetainė nukreipia jus į savo sąskaitą, kaip parodyta žemiau.

susieti viskio pasirinktinę sąskaitą

Paskyros puslapyje galite peržiūrėti savo licenciją ir atsisiųsti „Link Whisper“ papildinį. Be to, „Link Whisper“ siunčia jums draugišką el. Laišką su atsisiuntimo ir aktyvinimo instrukcijomis.

nuoroda šnabždesio aktyvavimo el

Tada atsisiųskite papildinį į savo kompiuterį.

„Link Whisper“ diegimas

Po to prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės, eikite į Papildiniai, ir spustelėkite Pridėti naują kaip mes išsamiau aprašome žemiau.

diegiant saito šnabždesį

Ant Pridėti papildinius ekrane spustelėkite Įkelkite papildinį mygtuką. Kitas, paspauskite Pasirinkti failą mygtuką, norėdami pasirinkti anksčiau atsisiųstą papildinį „Link Whisper“, tada paspauskite Įdiegti dabar mygtuką. Žr. Paveikslėlį žemiau.

įkeliamas nuorodos šnabždesio įskiepis

Po to spustelėkite Suaktyvinti papildinį mygtuką, kaip parodyta žemiau.

aktyvinantis saito šnabždesį

Suaktyvinę papildinį, eikite į savo „WordPress“ administratoriaus meniu ir spustelėkite Link šnabždesys, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

susieti šnabždesį „WordPress“ meniu punktas

Ekrane „Link Whisper“ įveskite savo licencijos raktą ir spustelėkite Suaktyvinti Licencija mygtuką, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

aktyvinant saito šnabždesio licenciją

N / B: Savo licencijos raktą galite rasti „Link Whisper“ paskyroje arba gautame atsisiuntimo / aktyvavimo el. Laiške.

Suaktyvinus jūsų licencijos raktą, „Link Whisper“ atrakina papildomus submeniu elementus, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

susieti šnabždesnio meniu elementus

Štai ir viskas; esate pasirengę naudoti „Link Whisper“ papildinį, kad greitai pagerintumėte savo vidines nuorodas. Naudoti papildinį taip paprasta, kaip A, B, C. Pvz., Jei norite peržiūrėti ataskaitas, eikite į „Link Whisper“> Pranešimas, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

susieti šnabždesio ataskaitas

Norėdami peržiūrėti „Link Whisper“ nustatymus, eikite į Link Whisper> Nustatymai „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje, kaip mes pabrėžiame toliau.

nuoroda šnabždesio administratoriaus nustatymai

Pamatyti? Visai paprasta.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra trumpas vaizdo įrašas, kuriame parodoma, kaip naudoti „Link Whisper“.


„Link Whisper“ yra puikus sprendimas visoms jūsų vidinėms susiejimo problemoms. Papildinį lengva konfigūruoti ir naudoti; turėtum atsigauti ir bėgti per kelias minutes. Tai siūlo daugybę galimybių, kaip masiškai arba atskirai pridėti vidines nuorodas, savo ruožtu, sutaupydami toną laiko ir pinigų.

Kadangi kainos prasideda nuo 67 USD, per metus, niekas neturėtų sustabdyti vidinių nuorodų įdiegimo jūsų „WordPress“ svetainėje kaip profesionalaus. Papildymą teikia patikimi kūrėjai ir internetiniai rinkodaros specialistai, tai reiškia, kad esate saugiose rankose.

10 USD. Nuorodos šnabždesys „WPExplorer“ skaitytojams

Galvojate gauti nuorodų šnabždesį, kad pagerintumėte savo svetainės vidinį susiejimą ir SEO? Su mūsų išskirtiniais WPEXPLORER kupono kodą galite sutaupyti 10 USD – pasidarydami asmeninę licenciją tik 57 USD už pirmus metus!

Sutaupykite 10 USD, naudodamiesi „Link Whisper“

Kokia jūsų nuomonė? Link Whisper vidinio susiejimo papildinys? Ar vietoj to naudojate kitą vidinio susiejimo papildinį? Prašome pasidalinti savo mintimis komentarų skiltyje žemiau. Ačiū iš anksto!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me