Partnerių kuponų apžvalga: padidinkite konversijas ir pardavimus

Partnerių kuponų apžvalga: padidinkite konversijas ir sulaukite daugiau pardavimų

Ar esate filialo pardavėjas, norintis padidinti paspaudimų rodiklį ir pardavimus savo svetainėje? Jei taip, jums tikrai patiks ši „Affiliate Coupons WordPress“ papildinio peržiūra.

Manau, sutiksite, kai pasakysiu: sukurti sėkmingą partnerių svetainę yra sudėtinga. Viskas nuo geriausių pasiūlymų suradimo iki rinkodaros ir vartotojų pavertimo klientais nėra pokštas.

Taigi, norint progresuoti pigiai, greitai ir neištraukiant plaukų, jums reikia tik geriausių priemonių. Jei jūs ieškote vieno iš tokių priemonių, pasakykite „labas“ Partnerių kuponai.

Šiame įraše jūs sužinote apie funkcijas, kurios paverčia filialų kuponus vienu iš geriausių filialų papildinių, kuriuos gausite internete..

Mes taip pat nustatome ir išbandome papildinį, kad galėtumėte skrieti į žemę. Jei tai skamba jaudinančiai, nuneškime smeigtuką ir šokk!

Kas yra partnerių kuponai?

filialų kuponai

Pirmiausia, kas yra „Partnerių kuponai“ ir ką jie daro? Iš eilės „Affiliate Coupons“ yra gražus „WordPress“ papildinys, padedantis reklamuoti jūsų kuponai ir pasiūlymai lengvai.

Dėl įdomių funkcijų rinkinio galite naudoti papildinį, kad efektyviai padidintumėte konversijas savo dukterinės įmonės kupono svetainėje.

Jei, kaip ir daugelis kitų filialų, naudojate kuponai ir pasiūlymai Produktų ir paslaugų reklamavimo būdas, jums ypač patiks „Affiliate Coupons WordPress“ papildinys.

Papildinys padeda lengvai kurti kuponus ir gražiai juos rodyti savo svetainėje, o tai reiškia, kad jums bus geresnės konversijos..

Be to, jūs sutaupote daug laiko ir padidinate pardavimus, nes papildinį naudoti yra nepaprastai lengva.

Papildinyje yra intuityvus administratoriaus skydelis ir patrauklūs stiliai, kurie daro jūsų produktų reklamą vėjišką.

„Affiliate Coupons“ yra gerai užkoduotas, lengvas ir puikus sprendimas bet kuriam rimtam pardavėjui..

Jis būna dviejų skonių. A nemokama versija tai puikiai tinka visiems filialams ir a premium versija kad vartotojui suteikia dar daugiau funkcijų.

Dabar, kai žinote, kas yra „Partnerių kuponai“, tęskime darbą ir atraskime funkcijas, kurios pavers jūsų svajonių dukterinės įmonės rinkodaroje svajones.

Pagrindinės partnerių kuponų savybės

Papildinys yra tik tiek geras, kiek jo siūlomos funkcijos. Taigi, kaip „Partnerių kuponai“ susiduria su konkurencija pagal savybes? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau.

Jautrus ir mobilus dizainas

Šiuo metu jūs negalite leisti naudoti griežtos interneto svetainės, kurią sunku naudoti išmaniuosiuose telefonuose ir kituose mobiliuosiuose įrenginiuose.

Tvirtas dizainas yra ypač nepalankus dukteriniam rinkodaros agentui, norinčiam padidinti pardavimus, nes tikėtina, kad klientai paspaus atgal mygtuką dar ilgai, kol pateks į jūsų kuponus..

„WordPress“ profesionalai, priklausantys „Affiliate Coupons“, žino tai, todėl jie padarė papildinį 100% reaguojantį ir patogų mobiliesiems..

Dabar jums nereikia jaudintis, kad papildinys sugadins jūsų dizainą, nepaisant to, kokį įrenginį naudoja jūsų klientas.

Nesvarbu, koks tai įrenginys, visi vartotojai jūsų svetainėje turės sklandų darbą, o tai reiškia, kad jūsų dalykai yra puikūs.

Be to, „Partnerių kuponai“ palaiko pagreitintus mobiliųjų telefonų puslapius arba trumpai tariant, AMP.

Suderinamumas su visomis „WordPress“ temomis

Ar kada nors įdiegėte papildinį, kuris sujaukė jūsų „WordPress“ temą? Galbūt kai kurie stiliai prieštaravo ir viskas buvo visur.

Jei tai nebuvo tas atvejis, galbūt kai kurie papildiniai nebuvo tinkami kitai jūsų temai, o kelios kraštinės buvo nenuoseklios?

Ar kada teko visiškai pakeisti temą vien tam, kad galėtumėte dirbti su tam tikru papildiniu? Mes žinome, kaip įskiepio temos nesuderinamumas gali sukelti blogą skonį burnoje.

Na, kai kurie papildiniai yra žinomi dėl to, kad sujaukė jūsų temą, tačiau „Partnerių kuponai“ nėra vienas iš jų. Dėl puikaus kodavimo, įmontuotų šablonų ir saujelės trumpųjų kodų galite naudoti papildinį bet kurioje savo svetainės vietoje be jokių suderinamumo problemų.

Keli stiliai ir tinkinta CSS

Kiekviena svetainė yra skirtingų stilių, kai kurie iš jų yra asmeniniai. Ir viskas, nes „front-end“ yra tokia pat svarbi kaip ir „back-end“.

Jei naudosite kuponą ir pasiūlymų papildinį, kuris neleidžia tinkinti, jūsų kuponai atrodys ne vietoje. Arba negraži.

Galų gale, ar nenorite dukterinių kuponų papildinio, kuris leidžia rodyti kuponus ir pasiūlymus pagal jūsų unikalų stilių?

Jei tai yra akivaizdus „taip“, tada jums patiks, kad „Affiliate Coupons“ pristatomos plačios pritaikymo galimybės. Ant viršaus daugkartinis iš anksto paruošti stiliai ir šablonai, galite tinkinti papildinį naudodamiesi CSS, kol neteksite.

Tai dar ne viskas, galite tinkinti paruoštus šablonus ir susikurti savo. Galimi šablonai Standartinis, Tinklelis, sąrašas ir Valdiklis.

Tai reiškia, kad jūsų kuponai atrodys tiksliai taip, kaip juos matote savo galvoje, ir atitiks likusią jūsų svetainės dalį. Stiliaus harmonija visada yra puiki, norint geriau konvertuoti, ir su tuo negalima ginčytis psichologija.

Be to, papildinys pateiktas su keliais valdikliais, leidžiančiais rodyti savo kuponus šoninėje juostoje ir kitose valdiklių vietose. Dvi integruotos spalvų temos, t., Tamsi ir Šviesa, padaryti dalykus dar įdomesnius.

Partnerių kuponų paspaudimas, jei norite juos atidaryti

Be to, „premium“ versijoje yra nauja ir nuostabi savybė, vadinama Spustelėkite norėdami parodyti. Ši funkcija yra populiari dukterinėse įmonėse, nes ji padeda jums paslėpti nuolaidų kodus, kol vartotojas spustelės kuponą. Tai puikus būdas pridėti raginimą veikti savo svetainėje ir netgi gali padėti padidinti konversijų rodiklius. Kalbėkite apie neribotas ekrano ir stiliaus parinktis!

Galingos kupono parinktys

Visada sveikintina idėja yra įskiepis, pateikiantis galingas galinio varianto galimybes. Aš turiu omenyje, kodėl verta sutelkti dėmesį į front-end, kai variklis tai yra pagrindas, apie kurį nereikia rašyti namuose?

Tai būtų tarsi katės apsirengimas leopardo atspaudu, ir man tikrai pasidaro bloga dėl savo analogijų �� Bet jūs jau žinote, kaip tai vyksta; tu negali visą gyvenimą sakyti, kad turi leopardą.

Tas pats atvejis galioja ir įskiepiams. Priekinės dalies parinktys nėra nieko, jei užpakalinis galas išsiurbia. Ponios ir ponios, partnerių kuponai nepasiurbia.

Priešingai, joje yra galingas administratoriaus skydelis, kuriame yra visos parinktys, kurių reikia norint sukurti ir reklamuoti tokius kuponus kaip privalumai.

Čia yra sąrašas, kuriame parodoma, ką turiu omenyje (pamatysite daugiau, kai įdiegsime papildinį). Administratoriaus skydelyje galite:

 • Sukurkite kelis pardavėjus ir iš anksto apibrėžkite filialų nuorodas
 • Pridėkite neribotą skaičių kuponų ir pasiūlymų
 • Apibrėžkite pasirinktinį kuponą ir pasiūlymų puslapius
 • Susiekite kuponus su pardavėjais spustelėdami
 • Spustelėkite, nukopijuokite ir peržiūrėkite statistiką
 • Suaktyvinti įvykių stebėjimą
 • Slėpti datas ir kuponus, kurių galiojimo laikas pasibaigęs
 • Apibūdinkite savo kuponus
 • Suskirstykite kuponus į kategorijas
 • Stilius naudojant pasirinktinę CSS
 • Pabrėžkite ir pažymėkite atskirus kuponus
 • Pažodžiui pasiekti neįmanoma ��

Aukščiausias pasaulinės klasės palaikymas

Anksčiau patyriau silpną palaikymą ir negaliu to palinkėti savo blogiausiam priešui. Tai labai kenkia, kai nerandate pagalbos, kai jums jos reikia. Paprastai dėl prastos paramos atsiranda nepagrįstas stresas ir prarandamos pajamos.

Taigi, kas atsitiks, jei susidursite su problemomis, naudodami „Affiliate Coupons“ papildinį? Ar užstrigsite, ar laiku gausite naudingą palaikymą? Pažiūrėkime, kaip galite gauti palaikymą.

Pradedantiesiems yra žinių bazė, atsakanti į daugybę aktualių klausimų. Šiame skyriuje pateikiami atsakymai į prieš pardavimą, diegimą, trikčių šalinimą, išplėtimą, stilių, licencijavimą ir kitus klausimus.

Antra, gausite dažnai užduodamų klausimų (DUK) skyrių, kuriame atsakoma į daugybę klausimų viename puslapyje, o tai yra patogu pasakyti.

Jei aukščiau pateiktos parinktys nepavyksta, visada galite pakelti palaikymo bilietą, kad galėtumėte tiesiogiai susisiekti su profesionalių palaikymo komanda.

Be to, dabar leiskite įdiegti ir išbandyti „Partnerių kuponus“.

Kaip įdiegti ir naudoti filialų kuponus

Įdiegti „Affiliate Coupons“ papildinį lengva. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar profesionalas, viską galite nustatyti per dešimt minučių. Taip pat nesunku konfigūruoti parinktis ir formuoti kuponus, tačiau nesigilink į tai, pradėkime dirbti.

Dukterinių kuponų diegimas

Norėdami gauti rutulio riedėjimą, turite įdiegti nemokamą versiją. Kitu atveju „premium“ versija neveiks. Taip yra todėl, kad „premium“ versija yra sukurta ant nemokamo papildinio, tačiau joje yra keletas naudingų funkcijų, kurios taupo dieną.

Neprieštaraudami prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują. Kitame ekrane, t., Pridėti papildinius, įveskite raktinių žodžių paieškos laukelį „Partnerių kuponai“ ir spustelėkite Įdiegti dabar mygtuką, kai rasite papildinį.

filialų kuponai

Po to suaktyvinkite papildinį spustelėdami Suaktyvinti mygtuką, kuris pakeičia Įdiegti dabar mygtuką tame pačiame ekrane.

Jei nusipirkote profesionalios versijos kopiją, pirmiausia turėsite ją atsisiųsti iš Affcoups.com. Tada vėl prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują. Tačiau užuot ieškoję, kaip mes darėme naudodami nemokamą versiją, spustelėkite Įkelkite papildinį ekrano viršuje, kaip parodyta žemiau.

partnerių kuponai pro versiją

Kitas, paspauskite Pasirinkti failą mygtuką, tada Įdiegti dabar mygtuką, kaip mes detaliau pateikiame paveikslėlyje žemiau.

diegiant filialų kuponus pro versiją

Palaukite, kol diegimo procesas bus baigtas, tada Suaktyvinti papildinys. Šiuo metu „Partnerių kuponai“ yra paruošti naudoti. Dabar leisk mums sukurti pavyzdinį kuponą.

Kupono sukūrimas

Kurti kuponus su partnerių kuponais yra lengvas darbas. Bet prieš pridėdami kuponą, turite pridėti pardavėją. Eikite į Partnerių kuponai meniu elementą ir spustelėkite Pardavėjai kaip parodyta žemiau.

įtraukdami naują pardavėją į dukterinių bendrovių kuponus

Kitas, paspauskite Pridėti pardavėją mygtuką, kaip aprašyta žemiau.

pridedant naują pardavėją

Po to užpildykite pardavėjo informaciją ir paspauskite Paskelbti mygtuką, kaip mes pabrėžiame žemiau esančiame paveikslėlyje.

Dabar, kai turime pardavėją, leisk mums sukurti savo pirmąjį kuponą. Eikite į naują Partnerių kuponai meniu elementą ir spustelėkite Pridėti kuponą kaip mes parodome žemiau.

kuriant naują kuponą naudojant dukterinių kuponų papildinį

Tai veda prie žemiau rodomo kupono kūrimo ekrano. Užpildykite formą su savo kupono informacija ir paspauskite Paskelbti mygtuką, kaip mes pabrėžiame. Jūsų ekranas gali atrodyti kitaip, nes, kaip jūs tikriausiai galite pasakyti, aš išbandau „Gutenberg Editor“. Nesvarbu, ar esate „Gutenberg“ ar „Classic Editor“ stovykloje, procesas išlieka tas pats.

pridedant naują kuponą

Sukūrę kuponą, eikite į Partnerių kuponai> Visi kuponai norėdami pamatyti savo kuponą ir naudotiną trumpąjį kodą. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite paveikslėlį žemiau.

Aš nuėjau į priekį, sukūriau naują puslapį ir įklijavau trumpąjį kodą. Šiame paveikslėlyje parodytas mūsų pavyzdinis kuponas. Atminkite, kad aš naudoju „Dvidešimt septyniolika“ temą.

Visai neblogai, atsižvelgiant į visas kitas dispozicijos galimybes.

Eikite į visus kitus nustatymus Partnerių kuponai> Nustatymai „WordPress“ administratoriaus meniu, kaip parodyta žemiau.

Greitas pradmenų gidas

Pirmasis ekranas, kuriame jūs matote Nustatymai yra Greitas pradmenų gidas. Šiame ekrane (parodyta žemiau) sužinosite, kaip nustatyti papildinį ir kaip keliais būdais rodyti savo kuponus.

filialų kuponų nustatymai

Kaip matote, yra daugybė galingų trumpųjų kodų, kuriuos galite naudoti įdėdami savo kuponus. Tiesiog naudokite norimus parametrus. Pvz., Galėtumėte sudaryti trumpą kodą, kuriame būtų rodomi naujausi, aktyvūs kuponai, kuriuos galite įtraukti į savo pagrindinį puslapį:

[affcoups max = "4" orderby = "data" hide_expired = "true"]

Licencijavimas

Antras ekranas, kurį matote po to, yra Licencijavimas. Čia galite pridėti savo licencijos raktą, kad gautumėte reguliarius atnaujinimus ir profesionalų palaikymą.

Kupono puslapiai

Kitas mes turime Kupono puslapiai nurodyta apačioje.

Aukščiau esančiame ekrane galite pasirinkti:

 • Sukurkite kiekvieno kupono puslapius (kuriuos rekomenduočiau, jei į savo kuponus įtraukiate reikšmingą turinį, jei norite, kad atskiri kuponai būtų rodomi „Google“ paieškos rezultatuose)
 • Pirmiausia nukreipkite nuorodas ir mygtukus į kupono puslapius
 • Apibrėžkite vieno kupono puslapių pasirinktinį šliuzą
 • Įtraukite kuponus į savo paieškos rezultatus

Generolas

Po to mes turime Generolas skydelis paryškintas žemiau.

 Generolas skydelis yra ilgiausias, nes ten yra visas veiksmas. Aukščiau pateiktame ekrane galite nuveikti daug, o daugelis jų yra svarbūs nustatymai, todėl labai rekomenduoju nepraleisti šio puslapio.

Čia galite apibrėžti svarbius kupono numatytuosius nustatymus, pvz., Užsakymo ir numatytąjį išdėstymo šabloną. Taip pat galite apibrėžti savo kupono ištraukos ilgį, redaguoti / tinkinti mygtuko tekstą ir pridėti pasirinktinę CSS.

Stebėjimas ir statistika

Kitas ekranas yra Stebėjimas ir statistika kuriame yra keletas naudingų variantų.

Aukščiau esančiame ekrane galite pamatyti galimybę išjungti įmontuotą stebėjimą. Bet aš nematau priežasties, kodėl norėtumėte tai padaryti, nebent, jei jums kyla problemų.

Nors antrąjį variantą verta įgalinti. Tokiu būdu galite stebėti paspaudimus naudodami „Google Analytics“, „Google Tag Manager“ ir „Matomo“ (anksčiau žinomus kaip „Piwik“). Tai leidžia jums suprasti, kurie kuponai konvertuojami.

Pagalba ir palaikymas

Ir pagaliau ateina Pagalba ir palaikymas ekranas.

Ekrane nėra siūlomos kontaktinės informacijos ar tiesioginės nuorodos į bilietų palaikymą, tačiau joje yra informacijos, kuri gali būti naudinga tuo atveju, jei susidursite su papildinio problemomis. Ekrane rodomi klaidų žurnalai ir, dar svarbiau, greitas jūsų „WordPress“ ir PHP versijų vaizdas. Jei kada nors susidurs su papildinio veikimo problemomis, prieš susisiekdami su palaikymo tarnyba pradėkite čia (jiems vis tiek reikės šios informacijos, kad galėtumėte padėti).

Partnerių kuponų klientų atsiliepimai

Žmonės renkasi „Affiliate Coupons“ „WordPress“ papildinį, o ko ten nemylėti. Įskiepį lengva naudoti, net jei jis yra nuostabus ir yra nuostabus. Nemokama versija gali pasigirti beveik tobulomis 5 žvaigždėmis (eikite į „WordPress.org“ patys pamatyti) kartu su profesionalių klientų gausiais atsiliepimais.

Dienos pabaigoje galima sakyti, kad esate gerose rankose su „Flowdee and Co.“, nes – tarp jūsų ir manęs – tai vienas puikus įskiepis.

Partnerių kuponų kainodara

Dėl patogumo, kurį siūlo šis blogas berniukas, nuoširdžiai jaučiu, kad kaina yra per maža. Kūrėjai siūlo jums tris kainų paketus, pagrįstus svetainių skaičiumi, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje.

Rašymo metu 39 USD Asmeniniai paketas palaiko vieną svetainę, Plius 99 USD paketą sudaro trys svetainės ir 199 USD „Pro“ paketą galima naudoti iki dešimties svetainių. Ir, žinoma, yra nemokama versija, kurią galite rasti WordPress.org.

Paskutinės mintys apie mūsų partnerių kuponų apžvalgą

Visi žinome, kad jūs, kaip filialo rinkodaros specialistas, turite labai mažai galimybių padaryti klaidų, naudodamiesi reklamos pastangomis. Jums reikia visų geriausių įrankių, kuriuos galite gauti. Jei naudojate kuponus ir pasiūlymus savo svetainėje, „Partnerių kuponai“ yra tikrasis sandoris.

Partnerių kuponai yra puikus jūsų dukterinės įmonės įskiepis. Tai lengva naudoti ir yra daug įdomių funkcijų (tokių kaip keli šablonai). Be to, tai tikrai pagreitina kuponų pridėjimo ir tvarkymo procesą jūsų svetainėje. Niekada nepamiršite dar kartą pašalinti kupono, kurio galiojimo laikas pasibaigė. Apskritai aš rekomenduočiau pabandyti papildinį. Tarp nemokamų ir profesionalių versijų jis gali veikti kiekvienam biudžetui.

Gaukite partnerių kuponus     Išbandykite „Live Demo“

Ar bandėte naudoti „Affiliate Coupons“ papildinį, skirtą „WordPress“? Kokios tavo mintys? Turite klausimą ar pasiūlymą? Prašau mums pranešti apie savo mintis komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me