Slėpti faktą, kad jūsų svetainę veikia „WordPress“ su „Hide My WP“

„WordPress“ svetainės yra jautrios įvairiausiems išpuoliams, įskaitant SQL injekcijas, žiaurios jėgos išpuolius ir neleistinus prisijungimus. Saugumo papildiniai, tokie kaip „WordFence“ ir „iThemes“ sauga gali pagerinti jūsų svetainės saugumą spręsdamas bendras saugumo problemas, tokias kaip administratoriaus paskyros keitimas iš administratoriaus.

Neseniai atėjau su kitu saugos papildiniu, pavadinimu „Slėpti savo WP“, kuris skirtingai taiko įsilaužėlius.

GET Slėpti mano WP

Papildinys buvo sukurtas todėl, kad dauguma įsilaužėlių ir robotai žino, kur rasti svarbius „WordPress“ failus ir puslapius. Todėl robotukas, kuris yra skirtas nukreipti į „WordPress“ svetaines, užpuls bet kurią svetainę, kurioje yra „WordPress“ failų, ir praeis tas, kurios neturi.

Kaip programinės įrangos įsilaužimu pasinaudojama tuo, kad visos „WordPress“ svetainės yra vienodos struktūros, „Hide My WP“ pasinaudoja tuo, kad programinė įranga gali nukreipti į jūsų svetainę tik tada, kai ji žino jūsų svetainės struktūrą. Tai daro pašalindama visus įrodymus, kad jūsų svetainę palaiko „WordPress“. Dėl to įsilaužėliams labai sunku įsiskverbti į jūsų svetainę.

Pažvelkime atidžiau, kaip „Hide My WP“ gali apsaugoti jūsų svetainę nuo kenkėjiškų išpuolių.

Pradėti nustatymus

Kaip ir visi geri „WordPress“ papildiniai, turintys daugybę konfigūravimo parinkčių, „Hide My WP“ funkcijų importavimo ir eksporto funkcijos. Derinimo ataskaitos taip pat prieinamos kūrėjams.

Slėpti mano WP išskiria galimybę importuoti iš anksto nustatytas nustatymo schemas. Galite pasirinkti iš vidutinio privatumo (daugiau suderinamumo), vidutinio privatumo (greito) ir aukšto privatumo (mažiau suderinamumo). Pasirinkę vieną iš šių nustatymo schemų, duomenys bus įtraukti į importavimo lauką ir pakeis įskiepio nustatymo būdą. Tai yra nuostabi savybė, kuri padės sutaupyti daug laiko įskiepio nustatymui.

Slėpti „My WP Start“ nustatymus

Bendrieji nustatymai

Nors išankstinės nustatymo schemos yra naudingos, peržvelgti du pagrindinius nustatymų puslapius ir sukonfigūruoti „Hide My WP“ jūsų svetainėje užtruks tik nuo penkių iki penkiolikos minučių..

Bendrųjų nustatymų puslapio viršuje yra keletas nustatymų, įskaitant galimybę naudoti vieną iš savo puslapių, kad būtų padaryta 404 klaida, ir paslėpti „wp-login.php“ puslapį naudodamas naują unikalų URL. Administratoriaus sritį taip pat galima paslėpti vartotojų grupėse, kurių nepažymėjote kaip patikimų.

Slėpti „My WP“ bendruosius nustatymus

Slėpti „My WP“ leidžia slėpti daugelį dalykų, kad programinė įranga negalėtų nustatyti, ar jūsų svetainę palaiko „WordPress“. Pvz., Galite slėpti „WordPress“ informaciją, pridėtą prie informacijos santraukų, naudojamą „WordPress“ versiją ir svarbius aplankus, tokius kaip / wp-įtraukimas / ir / wp-content /.

Slėpti „My WP“ bendruosius nustatymus

Papildinys turi keletą papildomų funkcijų, tokių kaip minifikacija, ir galimybę pakeisti žodžius ir URL iš išvesto HTML failo.

Slėpti „My WP“ bendruosius nustatymus

Pastovių nuorodų ir URL nustatymai

Pastovių nuorodų ir URL nustatymų puslapis yra tas, kuriame galite tinkinti, kaip paslėpti failai, aplankai ir puslapiai. Galite pervardyti papildinių aplanką, stilių lentelę, aplanką, į kurį įtraukiama „wp-incl“, ir įkėlimų aplanką.

Wp_comments_post.php taip pat gali būti pervadinti. Tai neleidžia įsilaužėliams nuolat šnipinėti jūsų komentarais apie šlamštą.

Slėpti „My WP Permalinks & URL“ nustatymus

Taip pat galima modifikuoti bazinę ir užklausos dalį jūsų URL autorių ir sklaidos kanalų puslapiuose. Arba galite juos visiškai išjungti viešai.

Slėpti „My WP Permalinks & URL“ nustatymus

Tos pačios modifikacijos gali būti taikomos žinutėms, puslapiams, kategorijoms ir žymoms. Tai padeda dar sunkiau programinei įrangai nustatyti, kad jūsų svetainę palaiko „WordPress“.

Slėpti „My WP Permalinks & URL“ nustatymus

Taip pat paiešką galima modifikuoti arba neleisti. Kitos parinktys apima galimybę išjungti archyvus ir pasirinktinius įrašų tipus.

Slėpti „My WP Permalinks & URL“ nustatymus

Atminkite, kad daugelio jūsų svetainės funkcijų išjungimas gali pakenkti naudotojų patirčiai. Pvz., Kategorijų archyvų pašalinimas reiškia, kad lankytojai negali ieškoti įrašų iš tam tikros kategorijos. Tačiau jei nuspręsite išjungti paiešką, visada galite pakeisti numatytąją „WordPress“ paieškos funkciją „Google“ paieška.

Apžvalga

Slėpti „My WP“ leidžia visiškai pakeisti svarbių pagrindinių failų ir puslapių, temų failų ir papildinių failų viešąją struktūrą.

Dėl saugumo papildinių pobūdžio sunku patikrinti, ar jie veiksmingi, ar ne. Juk svetainė, kuri nėra užpulta, negarantuoja, kad jos saugumo priemonės veikia. Nors nekyla abejonių, kad priemonės „Slėpti mano darbo grupę“ slepia svarbias jūsų svetainės sritis, tačiau įsilaužėliams ir robotams bus sunkiau užpulti jūsų svetainę..

„Hide my WP WordPress“ papildinį galima rasti „CodeCanyon“ už 23 USD. Papildinys nebuvo atnaujintas nuo 2013 m. Lapkričio mėn., Tačiau atrodo, kad kūrėjas aktyviai teikia papildinio palaikymą.

Norėdami pamatyti išsamų jos funkcijų sąrašą, apsilankykite „Slėpti mano WP informacijos“ puslapį

Sėkmės,
Kevinas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me