Sukratykite savo „WordPress“ svetaines: apsvarstykite „ManageWP“

Kaip ir daugelis žmonių, prieš pasiimdami paslaugas ar mėnesinius mokesčius, aš įdėmiai žvelgiu į pasiūlymą ir įsitikinu, kad tai bus verta investicija. Taigi šiandienos įraše maniau, kad jums pateiksiu nuoširdų ir išsamų „ManageWP.com“ apžvalgą. Jei manote, kad skaitykite toliau!

Kas tai yra

„ManageWP.com“ yra paslauga, sujungianti kelių „WordPress“ svetainių priežiūrą į vieną tvarkingą įrankių dėžę. Kai sukursite sąskaitą, pridėsite savo svetaines (plačiau apie tai žemiau), tada vienoje sąsajoje matysite galimus naujinius, tvarkykite atsargines kopijas ir gausite tiesioginę prieigą prie „WordPress“ prietaisų skydelio..

Registracija ir 14 dienų išbandykite „ManageWP“ NEMOKAMAI

Kam jis skirtas?

Galima sakyti, kad bet kas, turintis daugiau nei kelias „WordPress“ svetaines, būtų naudingas „ManageWP“, tačiau leiskite jums papasakoti apie mano situaciją ir galbūt jus sujaudinsite. Kurdami „WordPress“ svetaines klientams, mes rūpinamės ir „WordPress“ sąrankos palaikymu bei nuolatiniu palaikymu. Kai tai buvo keliolika svetainių, nebuvo jokių problemų, maždaug dvidešimt – gerai, gerai … atėjus į maždaug 40 svetainių I reikia rasti kitą sprendimą.

Apmąstydamas tai, manau, per ilgai laukiau, kad ką nors padaryčiau. Prisijungimas prie daugybės svetainių ir kiekvieną mėnesį atnaujinama daugybė papildinių, tikrinamos atsarginės kopijos, prižiūrima duomenų bazė ir pan. Nežinau, kaip aš tai dariau taip ilgai! Bet čia yra „ManageWP“.

Gaukite savo svetaines importuotas

Kai susitvarkysite su savo sąskaita, turite pridėti savo svetaines į ManageWP.com, tai susiję su dviem dalykais:

  1. Įveskite išsamią informaciją į „ManageWP“ įrankį
  2. Įdiekite „darbuotojo įskiepį“ į kiekvieną iš svetainių

Yra CSV importavimo parinktis, nurodanti visas svetaines į sistemą. Aš iš tikrųjų pasirinkau jas daryti po vieną. Aš buvau šiek tiek naujokas, bet taip pat norėjau skirti laiko svetainėms suskirstyti į grupes. Pavyzdžiui, visos svetainės, sukurtos pagal „Genesis“, vienoje grupėje, visi tie, kurie naudoja disertaciją kitoje, ir visos atsitiktinės, taip pat grupė tiems, kurie taip pat.

po viena sąsaja pavaizduota žemiau.

Svetainės importavimas

Svetainės importavimas

Atnaujinama … Viskas!

Teisė, taigi tai yra šaunu. Atlikę visą sunkų darbą kurdami savo svetaines, gausite atlygį. Grįžkite į pagrindinį prietaisų skydelį ir pateikite daugybę įrankių. Žemiau pavaizduota viena, kurią aš naudoju daugiausia.

Gaukite atnaujinimą!

Gaukite atnaujinimą!

Dabar jūs galite tiesiog nueiti į lauką ir spustelėti Viskas įvairiuose skyriuose ir esu tikras, kad viskas veiks. Aš linkusi būti šiek tiek išrankesnė, nes noriu žinoti, kuris papildinys atnaujinamas, kas jame naujo ir svarbiausia – ar tai sukels problemą XYZ svetainei.

Taigi galite atidaryti šias parinktis ir pamatyti daugiau informacijos apie tai, kurie papildiniai turi atnaujinimus.

Išsamesnė informacija apie atnaujinimus

Išsamesnė informacija apie atnaujinimus

„managewp-changelog“Tokiu būdu jūs galite perskaityti pakeitimų žurnalą (spustelėkite norėdami pamatyti versijos numerį), tada, kai būsite laimingi, kad žinote, kas vyksta, spustelėkite atnaujinti visus šalia konkretaus papildinio ir tai išplės papildinį visiems svetaines, kurios ją turi.

Pirmą kartą tai padarius, teikiate tikrą pasitenkinimą!

Tiesioginė prieiga prie „WordPress“ informacijos suvestinės

„managewp-admin“

Tai tikrai yra numeris 2, kurį aš myliu.

Šoninės juostos meniu turite parinktį „Atidaryti administratorių čia“, jis tai daro tiksliai.

„ManageWP“ prietaisų skydelyje, kuriame jums pateikiamas konkrečios svetainės „WordPress“ prietaisų skydas, patikrinkite nustatymą, redaguokite skelbimą, ką jums reikia..

Be abejo, įveikia rankiniu būdu prisijungdamas prie kiekvienos svetainės.

Komanda ir man tai patinka teikdami palaikymą klientams, skaitykite bilietų bilietus tiesiai į svetainės prietaisų skydelį, spręskite problemą..

Norite daugiau teisybės?

Na, dar yra daug daugiau, leiskite man pasidaryti apžvalgą apie kitas funkcijas, kurias reguliariai naudoju.

Vartotojo valdymas yra puikus. Gavote naują komandos narį ir norėtumėte sukurti jiems paskyrą šiose_11 svetainėse arba visose _that_ grupės svetainėse, jokių problemų. Tas pats pasakytina, kai minėtas komandos narys palieka, atšaukia prieigą arba keičia vaidmenį (pvz., Nuo redaktoriaus iki prenumeratoriaus) keliose svetainėse vienu kartu.

Komentarus taip pat reguliariai taisau, vienu kartu. Užuot prisijungę prie kiekvienos svetainės šlamšto ar patvirtinti komentarus, galite pamatyti juos visus „ManageWP“ ir veikti kaip jums tinkama.

Yra galimybė kurti įrašus ir puslapius tiesiai iš prietaisų skydelio. Jei naudojate savo svetainių grupę, mačiau, kad tai būtų maloni savybė, leidžianti kurti turinį savo svetainių tinkle iš vienos vietos. Daugelį svetainių, kurias žemiau valdau klientams, todėl naudojuosi dažnai.

Atsarginės kopijos tikrai yra pagrindinė „ManageWP“ funkcija, tačiau būsiu sąžininga ir sakysiu, kad dar ten nevykau. Šiuo metu naudojant „BackupBuddy“ ir „Vaultpress“ mišinius, atsarginių kopijų perkėlimas į „ManageWP“ buvo įdėtas į mano krepšelį „kai gaunu laisvo laiko“. Aš pateksiu ten, kai norėčiau pamatyti, kaip ji veikia.

valdyti-wp-įrankiai-saitaiKiekvienos svetainės sąsaja taip pat suteikia greitas nuorodas į daugybę atpažįstamų paslaugų. Aišku, galite gauti šias žymes, tačiau tai padaro viską greitesnį, jei galėsite tiesiog pereiti prie paslaugos, kai domeno vardas jau yra apibrėžtas.

Išbandykite išbandydami nemokamą bandomąją versiją

Kaip visada gerai, kad galėsite nemokamai išbandyti žaidimą su tokiu įrankiu, kaip šis pats. „ManageWP.com“ siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, iš atminties bandymo metu galite įkelti tik iki 5 svetainių, tačiau su ja galima daug ką išbandyti..

Sėkmės tvarkant „WordPress“ svetaines! Nesivaržykite rašyti komentarą čia, jei turite konkrečių klausimų apie mano patirtį naudojantis šia paslauga arba norite pridėti savo mintis..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me