Sukurkite stulbinančias reaguojančias lenteles „WordPress“ naudodami „wpDataTables“

Kurti lenteles „WordPress“ yra nesunku. Yra tradicinių būdų, kaip pridėti lenteles prie „WordPress“ su kodu, tačiau kol kas patogiausias lentelės (arba diagramos) sudarymo būdas yra naudojant „wpDataTables“ „WordPress“ papildinį. Tai labai lengva importuoti savo lentelę iš įvairių išorinių šaltinių, formuoti ją pagal skonį ir įtraukti į savo svetainę.

Pagrindinės HTML lentelės

Galite pridėti lenteles prie „WordPress“ naudodamiesi standartinėmis HTML lentelių žymės. Jie gana tiesiai į priekį ir naudoja šią pagrindinę struktūrą (atminkite, kad kurdami įrašą įveskite juos į skirtuką „tekstas“):

Pirmas Antra Trečias
Domkratas Džeksonas 25
Džeinė Jensonas 30

Dėl ko lentelė bus panaši į šią (atkreipkite dėmesį – bet koks antraštės langelių stilius priklausys nuo jūsų temos):

PirmasAntraTrečias
DomkratasDžeksonas25
JenJensonas30

HTML naudojimas lentelėms kurti veiks ir bus gerai, jei norite prie savo svetainės pridėti tik vieną ar dvi lenteles. Bet jei jūs kuriate lenteles dažnai, yra keletas problemų, su kuriomis greičiausiai susidursite.

  • Norėdami išmokti išplėstines parinktis, turėsite išmokti HTML kodavimą
  • HTML pridėjimas užima daug laiko ir ilgainiui kliudys jūsų produktyvumui, jei sudarysite daug lentelių
  • Šis metodas yra labai ribotas išdėstymo ir dizaino atžvilgiu (nebent esate pažengęs kūrėjas)

Jei naudojate „WordPress“, galime drąsiai manyti, kad 1) naudojate naujausią „WordPress“ versiją ir 2) jūsų tema reaguoja. Kai naudojate HTML lentelės žymą lentelėms įterpti į savo „WordPress“ svetainę, daug laiko praleisite koreguodami išdėstymą.

Jūsų svetainė gali reaguoti, tačiau lentelės ne.

Tai savaime suprastintų jūsų svetainės savybę. Įdėjus duomenis į savo svetainę taip pat gali kilti problemų. Skaičiuoklių apdorojimo programinė įranga, tokia kaip „Google Spreadsheets“ ar „Microsoft Excel“, turi daugybę importavimo įrankių, kad gautų duomenis iš duomenų bazės. Bet kai rašote kiekvieną veikėją, jis nėra labai produktyvus.

Anksčiau mes nustatėme tris pagrindines problemas, susijusias su lentelių HTML įterpimu į WordPress. Nesijaudinkite – yra daug geresnis lentelių kūrimo būdas. Taigi leiskite man pristatyti papildinį, kuris pašalins visas aukščiau paminėtas problemas ir pateiks daugybę naudingų funkcijų.

Kurkite geresnes lenteles naudodami „wpDataTables“

„wpDataTables“ reaguojamųjų lentelių papildinys

Norėdami sukurti lenteles naudodami „WordPress“, labai rekomenduojame „wpDataTables“. Šis visiškai reaguojantis „premium“ papildinys leidžia lengvai kurti, tinkinti ir valdyti lenteles ir diagramas „WordPress“ – nereikia koduoti. Tiesiog įdiekite ir pradėkite kurti lenteles ir diagramas! Patikimi daugiau nei 14 300 žmonių (ir anksčiau tai pavadinome vienu iš mūsų mėnesio „WordPress“ papildinių), tai, mūsų nuomone, yra vienas geriausių būdų, kaip pridėti lenteles prie savo „WordPress“ palaikomos svetainės..

Daugiau apie „wpDataTables“. Žiūrėkite tiesioginę demonstracinę versiją

Norėdami sužinoti daugiau apie „wpDataTables“ „Themeforest“, paspauskite aukščiau esančius mygtukus, arba skaitykite toliau, kad sužinotume, kodėl, mūsų manymu, tai nuostabu.

Keli duomenų šaltiniai

„wpDataTables“ duomenų šaltiniai

Atsižvelgiant į tai, kur norite laikyti duomenis, „wpDataTables“ leidžia importuoti iš daugelio skirtingų šaltinių. Norėdami importuoti duomenis, rinkitės iš „Excel“, CSV, „Google Doc“, XML, JSON, serijinės PHP masyvo arba „MySQL“ užklausos. Taip pat yra parinkčių, kaip sukurti naują lentelę rankiniu būdu, susieti su tiesioginiu duomenų šaltiniu (kuris dinamiškai atnaujins jūsų lentelę, kai įkelsite jį į puslapį) arba sugeneruoti pasirinktinę užklausą naudodamas GUI (grafinės vartotojo sąsajos) įrankį..

„MySQL“ užklausa yra mano asmeninis mėgstamiausias dalykas, nes leidžia ją peržiūrėti ir modifikuoti duomenys iš tinkamos duomenų bazės. Jei turite kūrėjų komandą, dirbančią prie stalo projekto, bendradarbiavimas būtų labai paprastas (plačiau apie tai vėliau)!

Patobulintas pritaikymas ir atsakingas išdėstymas

Suprojektuoti savo stalą dar niekada nebuvo taip paprasta. Pažymėję keletą žymimųjų laukelių ir keletą spalvų pasirinkimų, galite sukurti papildinį, kuris papildys jūsų svetainės temą. Pažvelkite į nuostabias dizaino ypatybes, kurias gali pasiūlyti papildinys:

„wpDataTables“ tinkintas stilius

Taip pat yra integruotos sąsajos kalbos, laiko / datos formavimo, suderinimo, pasirinktinio JS / CSS ir dar daugiau parinkčių. O ir aš paminėjau, kad papildinys taip pat reaguoja į mobilųjį telefoną? Galite nustatyti, kiek vietos užims stalas, nesvarbu, koks ekrano dydis!

Efektyvios paieškos filtrai

„wpDataTables“ rūšiavimo ir filtravimo parinktys

Kurdami naują lentelę (arba redaguodami esamą lentelę) turite galimybę įgalinti filtrus. Naudodamiesi filtrais, rezultatų rinkinį galite sumažinti tik norimais elementais. Tai nepaprastai naudinga atliekant užklausas dėl didelės duomenų bazės. Pvz., Jei turite bibliotekos duomenų bazę, tada rezultatų filtravimas atliekamas remiantis subjektas padėtų jums knygą rasti daug greičiau.

Tačiau kiekvieną kartą redaguojant filtrą padidėja skaičiavimų, kuriuos turi atlikti duomenų bazė, skaičius – tokiu būdu padidėja serverio slėgis. Todėl turite puikų variantą visiškai išjungti filtrus.

Redaguoti „MySQL“ duomenų bazę iš „Frontend“

wpDataTables Leisti redaguoti „Front-end“

„wpDataTables“ taip pat leidžia tiesiogiai redaguoti duomenų bazes iš „frontontend“ – t.y. iš tiesioginės „WordPress“ svetainės. Konfigūruodami lentelę tiesiog įgalinkite skirtuką „Redagavimas“. Jūs netgi galite nustatyti, kurie vartotojai gali redaguoti reikšmes duomenų bazėje – palikdami galimybę visiems vartotojams pateikti arba pagrįsti prieigą pagal savo vartotojo vaidmenį.

Vizualizuokite duomenis naudodami diagramas

Vizualizacija yra daug veiksmingesnis nei paprastai tekstas dėmesio patraukimas. Juk pamatyti yra tikėti. Tai padidina mūsų duomenų suvartojimo procentą, palyginti su tradiciniu skaitymu. Pvz., Kai žiūrite metinės pajamų ataskaitos lentelę, beveik visada interpretuosite duomenis greičiau, palyginti su visų dvylikos mėnesių duomenų skaitymu..

wpDataTables diagramos stiliai

„wpDataTables“ padeda kurti dinamines diagramas (per „Google Charts“, „HighCharts“ arba „Chart.js“), kad būtų galima vizualizuoti lentelės duomenis. Tai ypač naudinga lentelėms su daugybe skaitmeninių duomenų, pavyzdžiui, tinklaraštininkams, dalijantiems mėnesines pajamų ataskaitas.

Viso gyvenimo atnaujinimai

Daugelis papildinių kūrėjų suteiks jums vienerių metų atnaujinimus ir palaikymą. Tačiau šis kūrėjas įtraukė atnaujinimus visą gyvenimą ir šešių mėnesių palaikymą už vienkartinį mokestį (pastaba – jei norite tęsti palaikymą, turėsite atnaujinti savo licenciją).

Išsami dokumentacija

Kūrėjas nepalieka nė vieno akmens, kai reikia paaiškinti, kaip naudoti „wpDataTables“. Yra daugybė internetinės dokumentacijos ir vaizdo įrašų vadovėlių, kurie padės jums suvokti visas papildinio galimybes!

Tai mums sako 2 dalykus:

  1. Kūrėjas rūpinasi savo klientais – kad jie grįžtų nusipirkti produkto
  2. Sąmoningas klientas = mažiau žagsėjimo = mažesni palaikymo bilietai = laimingi klientai

Be to, turėdamas mažiau palaikymo bilietų, kūrėjas gali skirti daugiau laiko papildinio tobulinimui ir naujesnių funkcijų diegimui!

Kaip sukurti reaguojančią lentelę su wpDataTables

Dabar, kai žinote, kodėl mes manome, kad „wpDataTables“ yra puikus papildinys, parodykime, kaip juo naudotis! Yra lygiai trys naujos lentelės kūrimo naudojant „wpDataTables“ papildinį veiksmai.

1. Įdiekite „wpDataTables“

Aš žinau, kad tai turėtų būti akivaizdu, tačiau pirmiausia turėsite įdiegti „wpDataTables“. Kadangi tai yra aukščiausios kokybės įskiepis, jį reikia nusipirkti ir atsisiųsti iš „CodeCanyon“ (eikite į savo pirkinius ir atsisiųskite „Tik įdiegiamą„ WordPress “failą“)..

Įdiekite „wpDataTables“ papildinį

Tada tiesiog vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad baigtumėte diegimą ir aktyvavimą.

2. Sukurkite savo duomenų lentelę

Jei įjungtas papildinys, turėtumėte turėti visiškai naują „wpDataTables“ meniu punktą. Spustelėkite jį, tada spustelėkite didelį mėlyną mygtuką Pridėti naują, kad pradėtumėte kurti naują lentelę.

wpDataTables Kurti arba importuoti lentelę

Pirmasis jūsų pasirinkimas bus tai, kaip norite sukurti savo lentelę. Turėtų būti pateiktos penkios galimybės. Pasirinkome galimybę importuoti iš CVS, nes turėjome paprastą skaičiuoklę, kurią norėjome naudoti. Tada spustelėję Kitas, būsite paraginti pasirinkti ir įkelti failą.

wpDataTables Valdyti lentelę

Įkėlę duomenų šaltinį galėsite įvesti pasirinktinį lentelės pavadinimą ir naudoti parinktis, kad galėtumėte redaguoti, pridėti ar ištrinti stulpelius ir eilutes. Tada spustelėkite žalią mygtuką, kad baigtumėte kurti savo lentelę.

„wpDataTables“ lentelės nustatymai

Dabar esate namų ruože! Šiame puslapyje galite pritaikyti papildomus lentelių nustatymus (pasirenkama). Naudokite parinktis „Ekranas“, kad įgalintumėte reaguojantį žlugimą mažesniuose įrenginiuose, pridėkite horizontalią slinkties juostą, ribojate lentelės plotį ir tt. Eikite į „Redagavimo“ skirtuką, kad įgalintumėte redagavimą iš priekio arba įgalintumėte lentelių įrankius (spausdinti, kopijuoti ar eksportuoti). Greitos nuorodos). Geriausia, kai galite peržiūrėti redagavimus tiesiogiai, kai atliekama korekcija. Tiesiog nepamirškite paspausti Sutaupyti (arba pritaikykite) varnelę, jei atliksite kokius nors pakeitimus.

Baigę nukopijuokite lentelės trumpąjį kodą iš ekrano viršaus, nes jums jo reikės trečiajam ir paskutiniam veiksmams.

3. Įdėkite savo lentelę į pranešimą ar puslapį

„wpDataTables“ trumpasis kodas

Norėdami naudoti savo lentelę, jums tereikia įklijuoti trumpąjį kodą į įrašo ar puslapio turinį (kaip aukščiau esančiame paveikslėlyje). Šis trumpasis kodas bus pateiktas jūsų svetainės priekyje, atsižvelgiant į tai, kaip sudėliojote lentelę:

wpDataTables Front-end lentelė

Mūsų akivaizdoje galite pastebėti, kad įgalinome lentelės įrankius (spausdinti, eksportuoti ir pan.), Filtravimą ir pateikimą iš anksto. Bet viskas – jūsų stalas yra paruoštas eiti!

Norite sudaryti diagramą?

Taip pat diagramas galite kurti naudodami „wpDataTables“. Sukūrę lentelę, spustelėkite „Sukurti diagramą“, kad pradėtumėte.

wpDataTables Kurti diagramą

Čia nurodykite savo diagramos pavadinimą, pasirinkite stilių (galima pasirinkti iš tonų) ir pereikite prie kito ekrano, kuriame pasirinksite duomenų lentelę, kurią norite naudoti diagramai kurti.

„wpDataTables“ priskirkite duomenis

Pasirinkę lentelę, kuri bus naudojama kaip duomenų šaltinis, priskirkite lentelės stulpelius diagramos dalims. Priklausomai nuo pasirinktos diagramos, gali reikėti minimalaus verčių skaičiaus. Mūsų pavyzdyje pasirinkome juostų diagramą, kuriai diagramai prireikė mažiausiai dviejų stulpelių (kad būtų juostos). Rūšiavę stulpelius pereikite prie kito veiksmo.

wpDataTables Tinkinti diagramą

Dabar linksmai daliai. Naudokite parinktis, kad galėtumėte stiliuoti ir į savo schemą įtraukti funkcijas. Yra daugybė variantų, kaip reaguoti į plotį, aukštį, foną, kraštines, šriftus, etiketes, spalvas, rodyti / slėpti pavadinimą, patarimus ant pelės žymeklio ir dar daugiau.

Baigę redaguoti spustelėkite kitą ir nukopijuokite diagramos trumpąjį kodą. Tiesiog įklijuokite jį į savo įrašą ar puslapio turinį, išsaugokite ir eikite į savo svetainės pradžią, kad pamatytumėte diagramą!

Pridėkite daugiau „WordPress“ lentelės funkcijų

Norite daugiau? Yra keletas „wpDataTables“ plėtiniai ir priedai norėdami pridėti dar daugiau lentelių ir diagramų parinkčių savo „WordPress“ svetainei.

„wpDataTables“ išplėstiniai filtrai

Galingi filtrai: Nustatykite kaskadinius (sujungtus iš kairės į dešinę) filtrus, briaunotą filtrą (pritaikykite kelis filtrus siauriems rezultatams), neleiskite lentelės rodinio, kol vartotojas pasirinks filtrus, pridėkite tiesioginės paieškos funkcijas ir dar daugiau. Tiesiog nustatykite lentelę įgalinkite ir sukonfigūruokite parinktį.

Pranešimas statybininkas: Sukurkite savo pasirinktines „Word“ ar „Excel“ ataskaitas, remdamiesi duomenų lentelėmis. Tai ypač naudinga, kai vartotojams leidžiama redaguoti informaciją iš priekio (kad rinkdami duomenis galėtumėte pakartotinai paleisti ir spausdinti ataskaitas) arba jei jums reikia reguliariai atnaujinti ataskaitas (pvz., Mėnesines sąskaitas ar laiko korteles)..

„wpDataTables“ formos

Paprastos formos: Pridėkite populiaraus „Formidable Forms Pro“ formų kūrėjo palaikymą. Naudokite „Foridable Forms“, kad sukurtumėte duomenų rinkimo formą (pvz., Apklausą), tada automatiškai sukurkite lentelę pagal vartotojo pateiktus duomenis, kiekvieną lauką paversdami stulpeliu.

Gravitacijos formos: Integruokite „Gravity Forms“ pateikimus su „wpDataTables“, kad automatiškai sukurtumėte „WordPress“ lenteles, pagrįstas vartotojo duomenimis. Plėtinys prideda naują duomenų šaltinį kuriant lentelę, kad būtų lengva susieti su jūsų konkrečia gravitacijos forma ir vizualizuoti duomenis.

Išbandykite patys „wpDataTables“

„wpDataTables Live Sandbox“

Daugelis kūrėjų pateikia jums tiesioginį demonstracinį modelį, kad galėtumėte pajusti, ką papildinys gali padaryti. Bet jie rodo tik išvestį, t. Y. „Frontend“ vaizdą, pagrįstą iš anksto nustatytomis įvestimis. Daugumoje įskiepių tiesioginių demonstracijų trūksta – jie nesuteikia jums prieigos prie papildinio nustatymų ir įrankių – t..

Tačiau „wpDataTables“ siūlo demonstracinę versiją, kur galite rasti visą smėlio dėžę išbandyk prieš pirkdamas. Visi automobilių pardavėjai tai daro – liūdnai pagarsėjusį išbandymą. Naudodami smėlio dėžę galite išbandyti papildinio funkcijas pagal savo širdies turinį ir realiu laiku peržiūrėti išvestį.

Peržiūrėkite „wpDataTables“ demonstracinę versiją

Norite atsisiųsti kopiją, kad išbandytumėte savo diegimą? „wpDataTables“ siūlo paprastą versiją, kurią galite paimti iš „WordPress.org“ saugyklos. Jame nėra visų nuostabių, išskirtinių funkcijų, kurias apžvelgėme aukščiau, tačiau tai puikus būdas sužinoti, ar papildinys gali būti jūsų poreikiams tinkamas sprendimas..

Gaukite „wpDataTables Lite“

Ir jei jums tai patinka, galite eiti į priekį ir nusipirkti visiškai ramiai. Kodėl? Nes jūs jau išbandėte ir naudojote produktą.

Išvada

„wpDataTables“ yra vienas iš nepakeičiamų „WordPress“ svetainių, naudojančių didžiulį duomenų kiekį, papildinių. Nesvarbu, ar kuriate mokyklos projektą, ar įmonės metinę ataskaitą, lentelės ir jų vizualizacija vaidina svarbų vaidmenį vaizduojant duomenis.

Gaukite „WordPress“ „wpDataTables“

Ar bandėte „wpDataTables“? Ar turite klausimų apie tai, ką šis papildinys gali padaryti? Palikite komentarą žemiau – mes norėtume išgirsti jus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me