WP variklio valdoma „WordPress“ hostingo apžvalga

WP variklio priegloba

Linksmų atostogų iš „WPExplorer“ ir mūsų absoliučiai mėgstamos prieglobos įmonės „WP Engine“! Mes juos naudojome pastaruosius 3 metus ir jie. Yra. Nuostabu. Itin greitas įkėlimo laikas, kasdieninės atsarginės kopijos (su lengvais atstatymo taškais vienu paspaudimu), draugiškas ir naudingas palaikymas (tai yra dvi labai skirtingos savybės, mano draugai), aktyvus kenkėjiškų programų nuskaitymas, svetainės pastatymas ir dar daugiau be sudėtingos užduoties valdyti savo. nes „WP Engine“ tai daro už jus (įskaitant programinės įrangos atnaujinimus ir ugniasienės priežiūrą). Jie sunkiai atsisako savarankiško kompiuterio „WordPress“.

Gero prieglobos svarba ir puikaus šeimininko savybės

Žinoma, jūs perskaitėte straipsnius apie gero turinio kūrimą, SEO optimizavimą ar CDN pridėjimą, kad būtų galima greičiau įkelti. Tačiau nepamirškite gero, o ypač puikaus, prieglobos svarbos. Čia pateikiami keli pagrindiniai tyrimo dalykai, renkantis naują (arba pirmąjį) žiniatinklio prieglobą.

Lengvas valdymas

WP variklio prietaisų skydelis

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl jūs manote apie valdytą prieglobą, tikriausiai yra ta, kad jūsų pareigos tvarkyti jūsų svetainę žymiai sumažės. Tačiau vis tiek turėtų būti lengva apsilankyti svetainėje, kad pamatytumėte statistiką, atliktumėte pakeitimus, sukurtumėte atsargines kopijas ir dar daugiau. „WP Engine“ yra lengvai naudojamas prietaisų skydelis su puikia vartotojo sąsaja, leidžiančia lengvai stebėti jūsų svetaines. Tiesiog prisijunkite ir pamatysite įvairių savo hostingo planų sąrašą. Spustelėkite rodyklę šalia kiekvieno plano, norėdami rasti greitas nuorodas į įvairius svetainės valdymo įrankius.

Eismas ir mastelio keitimas

WP variklio prietaisų skydelio apžvalga

Jums reikia plano ir pagrindinio kompiuterio, galinčio patenkinti jūsų individualius eismo poreikius. Biudžeto prieglobos planuose gali būti siūlomi „neriboti“ apsilankymai ar puslapių peržiūros, tačiau iš tikrųjų jums prieinamus išteklius riboja kitų žmonių, su kuriais dalijatės savo serveriu, skaičius. Vienas iš būdų išvengti neišvengiamo sulėtėjimo yra pasirinkti pagrindinį kompiuterį, teikiantį realius išteklius pagal jūsų planą.

„WP Engine Personal“ planai prasideda nuo 25 000 apsilankymų per mėnesį, tai yra daugiau nei pakankamai standartinei asmeninei svetainei ar tinklaraščiui. Įgiję populiarumą, visada galite susiplanuoti pagal didelį planą, kuriame yra daugiau išteklių. Kadangi „WP Engine“ nustato realias ribas, jie gali suteikti jums aukščiausios klasės aparatinę įrangą ir kitas funkcijas (pvz., Tas, kurios pateiktos žemiau), kurių jų konkurentai gali nepajėgti..

Norėdami patikrinti savo statistiką, prisijunkite prie prieglobos informacijos suvestinės ir spustelėkite apžvalgą. Čia galite peržiūrėti savo lankytojus, pralaidumo naudojimą ir saugyklos lygį (ir netgi atsisiųsti įrašų CSV), taip pat pridėti / valdyti SFTP prisijungimus.

Lengva migracija

WP variklio svetainės migracija

Yra tikimybė, kad naujojo „WordPress“ pagrindinio kompiuterio rinkoje esate 50/50, ir jei esate tikri, kad „WP Engine“ migraciją padaro kuo lengvesnę. Jie net turi savo nemokamą WP variklio automatinės migracijos papildinį, skirtą tik naujiems klientams. Mažesnės svetainės judės gana greitai, tačiau didesnės (turinčios daug turinio ar lėtai seną prieglobą) gali užtrukti. Pavyzdžiui, kai mes perkėlėme savo svetainę, ji nebuvo akimirksniu, bet tada jau turėjome tūkstančius puslapių turinio. Geros žinios yra tai, kad ji buvo lengva ir mes nesusidūrėme su jokiomis problemomis (horeja).

Scenografija

WP variklio sustojimo vietos

Kai kuriems žmonėms gali būti nereikalinga sustojimo zona, tačiau jei norite iš esmės atnaujinti ar pakeisti savo svetainę, sustojimo svetainė yra didžiulis privalumas. Galite kurti ir kurti laisvai, nesijaudindami, kad jūsų pagrindinė svetainė bus prižiūrima (arba, dar blogiau, sugadins kūrybinio proceso metu). Be to, lengva perkelti į pakeitimus atgal į gyvą svetainę keliais paspaudimais tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio..

Norėdami sukurti sustojimo svetainę, tiesiog prisijunkite prie savo „WordPress“ diegimo, spustelėkite meniu elementą „WP Engine“ prietaisų skydelis ir spustelėkite skirtuką Staging. Spustelėkite didelį mėlyną mygtuką, norėdami nukopijuoti tiesioginę svetainę į sustojimo vietą, kur galite (saugiai) daryti viską, ką norite savo svetainėje.

Daugialypė svetainė

Kai kurie kompiuteriai nepalaiko „Multisite“, tačiau „WP Engine“ siūlo tokius planus. Jei manote, kad tam tikru metu galbūt norėsite sukurti mikrotinklių tinklą, turintį panašius tikslus, tada „WordPress“ daugialypė svetainė yra funkcija, kurios jums tikrai reikės. Visose temų demonstracinėse versijose naudojame kelių svetainių funkcionalumą (patikrinkite mūsų „Bendrosios demonstracinės versijos“ puslapį, kiekviena demonstracinė svetainė prasideda tuo pačiu pagrindiniu URL). „Multisite“ leidžia lengviau valdyti panašias ar prijungtas svetaines, o „WP Engine“ visiškai palaiko šią „WordPress“ funkciją ir leidžia ją naudoti beveik visuose savo planuose (pastaba: to nepalaiko asmeniniai planai, nes daugumai šio plano vartotojų nereikia tai).

SSL

WP variklio SSL

„Google“ jų paieškos algoritme daugiau dėmesio skyrė SSL sertifikatų vertei, o jei turite bet kokio tipo svetainę, kurioje apdorojama vartotojo informacija, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti savo. SSL užkoduoja jūsų skaitytojų ryšį su jūsų serveriu ir apsaugo jų asmeninę informaciją. Laimei, „SSL“ jau visiškai palaiko „WP Engine“ ir galite įsigyti savo naudodami „My WP Engine“ prietaisų skydelį (tai atnaujinimas, tačiau tikrai verta apsisaugoti nuo savęs ir klientų). Be to, jei suklupote, žinių bazėje yra daugybė naudingų SSL vadovėlių (tai tikrai negali būti paprasčiau).

Atsarginės kopijos

WP variklio atsarginės kopijos

Nepaisant to, kaip atsargiai naudojatės „WordPress“ diegimu, galite patekti į situaciją, kai jums reikės visiškai atstatyti. Bet geras kompiuteris turės paruoštas atsargines kopijas ir atkūrimo taškus, o vos už paspaudimo! „WP Engine“ kasdien renka jūsų duomenų bazės atsargines kopijas, tačiau jūs taip pat turite galimybę sukurti savo atkūrimo tašką, kai tik norite, tiesiogiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Mes dažnai tai darome prieš bet kurią papildinių atnaujinimo temą, kad tik būtume saugūs. Ir nors mes naudojame „VaultPress“, malonu turėti papildomą saugos lygį.

Talpinimas

WP variklio dinaminis kaupimas

„WP Engine“ funkcijos „Evercache“ saugomos talpyklos. Ir tai įmontuota. Ką tai reiškia tau? Mastelis ir greitis be jokių sąrankos ar papildinių. Jūsų svetainė talpykloje kaupia viską nuo to laiko, kai ji buvo priglobta „WP Engine“. Nors ten yra tikrai puikių talpyklos papildinių, jie gali būti tikras skausmas, norint veiksmingai dirbti su serveriu, o paprastas vartotojas gali sukelti painiavą. „WP Engine“ palengvina.

WP variklio kaupimas

Galite įgalinti objekto talpyklos išsaugojimo parinktis, taip pat išvalyti puslapio talpyklą iš prieglobos informacijos suvestinės. Ir jei jums kada nors reikės išvalyti talpyklą skrydžio metu (galbūt jūs ką tik atnaujinote seną puslapį ar įrašą), tiesiog prisijunkite prie savo „WordPress“ diegimo, spustelėkite „WP Engine“ prietaisų skydelio meniu elementą ir spustelėkite didelį mėlyną mygtuką „Išvalyti visus talpyklas“. . “ Vėlgi – taip lengva.

CDN

WP variklio CDN

Norite greitos svetainės, tiesa? Na, jei naudojate daug vaizdų, CDN yra didžiulė pagalba pagreitinant jūsų svetainę. O „WP Engine“ turi puikų CDN, įtrauktą į jų „Professional & Business“ planus, kuriuos galima pridėti prie asmeninių planų už 19,99 USD per mėnesį ir nemokamai suteikti jų dar didesniuose „Premium & Enterprise“ planuose (iki 1000 GB). Mes naudojame jų CDN savo svetainėje ir (išskyrus tai, kad paspartintume savo svetainę), mūsų mėgstamiausia funkcija buvo tai, kaip lengva buvo nustatyti ir sukonfigūruoti CDN. Jūs tiesiog spustelėkite mygtuką. Viskas.

Palaikymas

WP variklio palaikymas

Tam tikru metu jums reikės pagalbos, žinių bazė jos nepanaikins ir norėsite pasikalbėti su išmanančiu asmeniu. Iš pirmosios pusės patirties galime patvirtinti, kad su „WP Engine“ palaikymo komanda yra malonu dirbti. Jie lengvai suprantami, visada turi teisingus atsakymus ir yra patys draugiškiausi žmonės, kuriems kada nors atsiųsite el. Laišką (pateikite bilietą visą parą), pokalbius (nuo 6 iki 8 val. CT, MF) ar kalbėsitės telefonas su (yra 24/7). Be to, buvo nustatyta, kad jie net ir geriausiai palaiko 10 geriausių žiniatinklio prieglobų išbandytas „VentureHarbour“ – gana įspūdingas!

Reputacija

Norite, kad liktų čia esantis kompiuteris, turintis gerą reputaciją su savo vartotojais. Mes nesakome, kad naujosiose prieglobos įmonėse nėra nieko blogo, tačiau pasirinkę nusistovėjusį grotuvą galite gauti naudos iš nuoseklių ir patikimų funkcijų, kurias gali patvirtinti kiti. Išbandėme kitus šeimininkus ir galime 100% užtikrintai pasakyti, kad negalėjome būti laimingesni nusprendę pereiti į „WP Engine“. Jie buvo mūsų talpinimo stiklinė šlepetė – tobula.

Premija: funkcijos kūrėjams

Kūrėjai turi daugiau poreikių nei paprastas vartotojas, o „WP Engine“ teikia keletą nuostabių funkcijų, kurias kūrėjai ypač vertins.

Perleidžiami diegimai
Jei dirbate su klientu, nenorite prisiregistruoti dėl prieglobos savo kliento vardu. „WP Engine“ daro šią problemą esminiu tašku dėl jų perkeliamų diegimų. Galite sukurti nemokamą svetainę ir, kai būsite pasiruošę, perduoti ją savo klientui, kuris tada apmokės sąskaitą (jie, be abejo, turės galimybę pasirinkti jiems tinkamą planą). Tai didžiulis laisvai samdomų vertėjų ir interneto dizainerių skaičius!

wpengine-git-push

Git Push
Darbas su komanda? „WP Engine“ funkcijos apima „Git Push“ integraciją, kad galėtumėte lengvai sukurti SSH raktus, kad galėtumėte įtraukti kelis kūrėjus į savo sąskaitą. Tokiu būdu visiems jūsų komandos nariams lengva prisidėti, nesvarbu, kur jie yra. Ir taip pat nesunku pridėti naują kūrėją, taip pat lengvai jį pašalinsite (puiku, jei valdote papildomus trečiųjų šalių rangovus).

„WP Engine“, 5 žvaigždučių kompiuteris

Tai visos pagrindinės puikaus „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo savybės, o „WP Engine“, mūsų nuomone, pranoksta lūkesčius visais frontais. Mes suteikiame jiems pilną 5 žvaigždutės. Tai, kad mes jomis pasitikime visų mūsų svetainių prieglobą ir „WordPress“ temos demonstracines versijas, parodo, kiek mes tai turime omenyje sakydami! Jei norite šiek tiek daugiau ištirti „WP Engine“ funkcijas (pvz., Svetainės slaptažodžių apsaugą, automatinį kenkėjiškų programų nuskaitymą, prieinamų klaidų žurnalus, lengvus nukreipimus, dedikuotus IP ir dar daugiau), tiesiog spustelėkite žemiau.

Daugiau apie WP variklį

Ir būtinai pasinaudokite mūsų išskirtinio „WP Engine“ pasiūlymo galimybėmis. Tiesiog pasinaudokite mygtuku, kad sutaupytumėte 20% pirmam mokėjimui!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me