Saņemiet 60 ASV dolāru atlaidi bez Kinsta kupona koda (2020. gada piedāvājums): kā pieprasīt šo Kinsta WordPress mitināšanas darījumu?

Kinsta ir fantastiski pārvaldīts WordPress mitināšanas uzņēmums, kas ir arī slavens tīmekļa resursdators, kura pamatā ir Google Cloud, un tas piedāvā nedaudzām WordPress bagātīgām funkcijām un pārsteidzošu kvalitātes atbalstu saviem klientiem. Kinsta lietotāji var izvēlēties WordPress mitināšanas plānus atbilstoši savam budžetam un prasībām. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par Kinsta hostingu un viņu jaunākajiem piedāvājumiem…

Contents

Saņemiet 2 mēnešus BEZMAKSAS mitināšanu ar Kinsta gada plāni

* Ietver 30 dienu naudas atdošanas garantijas pārdošanu no Kinsta!

Kā un kur iegūt Kinsta kupona kodus, lai saņemtu lielu atlaidi Kinsta WordPress mitināšanas plānos bez īpašas izpārdošanas?

Jums jābūt klāt, lai zināt, kā jūs varat saņemt milzīgas atlaides, izmantojot Kinsta kuponu kodus, lai jūs varētu ievērojami ietaupīt viņu tīmekļa mitināšanas plānos. Bet es nožēloju, ka informēju jūs, ka Kinsta nekad nesniedz šādus kuponu kodus (īpašie reklāmas kodi) to lietotājiem. Tomēr tas nenozīmē, ka, reģistrējoties Kinsta, jūs vienkārši nevarat ietaupīt naudu.

LABAS ZIŅAS ir – Jūs joprojām varat saņemt 2 mēnešus BEZMAKSAS tīmekļa mitināšanu ar Kinsta savām WordPress vietnēm! Izklausās lieliski! Vai ne??

Ja dodaties uz Kinsta ikgadēju WordPress mitināšanas abonēšanas plānu, nevis reģistrējaties ikmēneša tīmekļa mitināšanas plānam, patiesībā varat cerēt uz lielu atlaidi katram Kinsta WordPress mitināšanas plānam.

PIEMĒRAM: Kinsta Starter WordPress mitināšanas plāns to ļauj ietaupiet līdz 60 USD ja pasūtāt viena gada abonements kopā ar viņiem mitināt jūsu vietni / domēna vārdu. Tāpat jūs var padarīt Kinsta Pro WordPress mitināšanas plāna gada abonements ietaupiet vēl vairāk līdz USD 120 un tā tālāk. Visbeidzot, jūs varat ietaupiet pat 1800 USD ar uzņēmuma WordPress hostinga plānu Kinsta, ja pievienojaties viņu ikgadējam abonēšanas plānam (samaksāts avansā).

Cenu ietaupīšanas padomi, izmantojot Kinsta WordPress mitināšanas plānus un paketes

Šeit ir īsās atlaižu saites uz Kinsta mitināšanas plāniem, lai jūs varētu pārbaudīt to funkcijas un detalizēti salīdzināt katru WordPress plānu…

1. Saņemiet Kinsta STARTER plāna piedāvājumu, kura cena ir USD 30 mēnesī. 2 mēnešus BEZMAKSAS mitināšana

Kupons vai Promo kods nav nepieciešams

2. Saņemiet Kinsta PRO plāna piedāvājumu, kura cena ir USD 60 mēnesī. 2 mēnešus BEZMAKSAS mitināšana

Kupons vai Promo kods nav nepieciešams

3. Saņemiet Kinsta BUSINESS 1 piedāvājumu, kura cena ir USD 100 mēnesī. 2 mēnešus BEZMAKSAS mitināšana

Kupons vai Promo kods nav nepieciešams

4. Saņemiet Kinsta BUSINESS 2 piedāvājumu, kura cena ir USD 200 mēnesī. 2 mēnešus BEZMAKSAS mitināšana

Kupons vai Promo kods nav nepieciešams

5. Saņemiet Kinsta BUSINESS 3 piedāvājumu, kura cena ir USD 300 mēnesī. 2 mēnešus BEZMAKSAS mitināšana

Kupons vai Promo kods nav nepieciešams

6. Saņemiet Kinsta BUSINESS 4 piedāvājumu, kura cena ir USD 400 mēnesī. 2 mēnešus BEZMAKSAS mitināšana

Kupons vai Promo kods nav nepieciešams

7. Saņemiet Kinsta ENTERPRISE 1 plāna piedāvājumu, kura cena ir USD 600 mēnesī. 2 mēnešus BEZMAKSAS mitināšana

Kupons vai Promo kods nav nepieciešams

8. Saņemiet Kinsta ENTERPRISE 2 plāna piedāvājumu, kura cena ir USD 900 mēnesī. 2 mēnešus BEZMAKSAS mitināšana

Kupons vai Promo kods nav nepieciešams

9. Saņemiet Kinsta ENTERPRISE 3 plāna piedāvājumu, kura cena ir USD 1200 mēnesī. 2 mēnešus BEZMAKSAS mitināšana

Kupons vai Promo kods nav nepieciešams

10. Saņemiet Kinsta ENTERPRISE 4 plāna piedāvājumu, kura cena ir USD 1500 mēnesī. 2 mēnešus BEZMAKSAS mitināšana

Kupons vai Promo kods nav vajadzīgs

Kāpēc uzņēmums Kinsta nepiedāvā kuponus ar atlaidi vai atlaides?

Kinsta kuponi, reklāmas kodi, cenu atlaides, īpaši piedāvājumi un piedāvājumi
Šie ir daži no galvenajiem iemesliem, kāpēc Kinsta saviem klientiem aizliedz izmantot šādus kuponu kodus vai īpašus reklāmas kodus:
1. Kinsta devīze ir piedāvāt kvalitatīvus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus bez nepatiesām vai slēptām pretenzijām. Kinsta vēlas iekasēt samaksu tikai par klientiem sniegto pakalpojumu kvalitāti, tāpēc netic tādiem atlaižu kuponiem / reklāmas kodiem kā daudzi konkurenti. Tāpēc Kinsta stingri tic pakalpojumu kvalitātei, nevis mārketinga vaimanai.
2. Kinsta uzskata, ka kuponu sistēma var izraisīt surogātpastu meklētājprogrammu rezultātos, kas kļūst drudžaini kontrolējami, un tas varētu izraisīt arī tūlītējus kvalitātes pasākumus, lai to labotu. Arī Kinsta hostinga atlaižu kuponi / reklāmas kodi var būt vai nebūt precīzi atjaunināšanas trūkuma dēļ, kas var izraisīt klientu neapmierinātību. Atšķirībā no vairākiem citiem tīmekļa mitinātājiem, Kinsta savu zīmolu un reputāciju uztver ļoti nopietni, tāpēc tūkstošiem vietņu īpašnieku un iesācēju mitina savas vietnes Kinsta serveros..
3. Kinsta varētu būt viens no dārgajiem WordPress mitinātājiem, taču viņu tīmekļa mitināšanas izmaksas ir pamatotas ar pakalpojumu kvalitāti, pārsteidzošu atbalstu un pilnībā pārvaldītu mitināšanas vidi. Viņu plāni joprojām ir iekļauti budžetā un ir piemēroti visiem biznesa līmeņiem. Piemēram, Kinsta piedāvā sākuma plānu, kas sākas ar tikai USD 30 mēnesī, un tas ir daudz lētāk nekā pārvaldīts WordPress resursdators, piemēram, WP Engine, un vienāds ar vairākiem citiem WordPress premium klases hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr, izmantojot Kinsta gada abonēšanas plānu, jūs varat viegli ietaupīt vismaz 60 ASV dolārus vai divus mēnešus ilgu bezmaksas Kinsta tīmekļa mitināšanu vienā no viņu plāniem..
4. Dažas no vietnēm, kas reklamē Kinsta, var atspoguļot viltus atlaižu piedāvājumus vai neeksistējošus piedāvājumus / kuponu kodus tikai tāpēc, lai piesaistītu apmeklētājus sava labuma gūšanai. Tas varētu sabojāt Kinsta garu un satracināt arī tās klientus. Turklāt Kinsta nevienā vietā neļauj kuponu vietnēm izplatīt tik nepareizu vai maldinošu informāciju.

Secinājums: vai Kinsta hostings ir tā vērts? Vai man vajadzētu doties kopā ar viņu WordPress mitināšanas un piedāvājuma piedāvājumiem?

ĪSĀ ATBILDE: Jā, Kinsta ir viena no labākie premium līmeņa WordPress saimnieki piedāvājot 2 mēnešus bezmaksas mitināšanu, tāpēc ir vērts reģistrēties Kinsta!

Es ceru, ka šo pārskatu Kā iegūt maksimālu atlaidi Kinsta WordPress mitināšanā, neizmantojot kuponus (2020) noteikti jums ir palīdzējis, un līdz šim jums arī ir nācies secināt, ka a Premium WordPress resursdators piemēram, Kinsta nepiedāvā īpašus kuponus vai īpašus reklāmas kodus un pārdošanu. Tomēr lietotāji joprojām var gūt labumu no Kinsta gada hostinga plānu iegādes, lai iegūtu ekskluzīvu darījumu, kas dod jums līdz 2 mēnešiem bezmaksas mitināšanu jebkurā no viņu tīmekļa mitināšanas plāniem..