40 skvelých príručky pre WordPress

Či už ste skúseným webovým vývojárom alebo ste iba zvedavým divákom, ktorý sa snaží dozvedieť viac o priaznivom projekte, ktorým je WordPress, návody vám pomôžu zdokonaliť svoje zručnosti, aby ste ich nezmieňovali o transformácii z nováčika WordPress na Sensei..

Ak si prajete rozšíriť svoje vedomosti o WordPress, tento príspevok osvetlí štyridsať (40) úžasných návodov na WordPress. Aj keď tam sú tisíce tutoriálov WordPress, urobili sme maximum, aby sme vám priniesli štyridsať (40) z najlepších. Všetky návody v dnešnom príspevku sú úplne nad záhybom; praskajú s tipmi WordPress a boli vytvorené renomovanými autormi a vývojármi.

Chyťte si hrnček kávy (alebo čokoľvek pláva na vašej lodi) a pripravte sa na učenie a trochu zábavy!


1Výukový program WordPress – Začíname
Tento výukový program od Jesseho Boyera z Udemy vám predstaví základy WordPressu. Výukový program vám pomôže ľahko a rýchlo nainštalovať, nakonfigurovať a používať WordPress na vašom webe. Môžete si tiež pozrieť našu vlastnú príručku pre začiatočníkov k videám WordPress priamo tu na WPExplorer.


2Ako sa naučiť WordPress za týždeň (zadarmo!)
Ako by ste sa chceli naučiť WordPress a začať online podnikanie za týždeň? Ak to znie ako niečo, čo by ste radi vyskúšali, Raelene Wilson, ocenená novinárka a spisovateľka na WPMU DEV, má pre vás práve tento návod. Ako sa naučiť WordPress za týždeň tutoriál je rozdelený do siedmich častí, jedna pre každý deň v týždni. Deň ako dnes budúci týždeň budete pripravení začať podnikať ��


3Ako nastaviť bezplatný mini kurz v WordPress
Kto by nechcel dať svojim návštevníkom väčšiu hodnotu? Ponúkanie bezplatného mini kurzu je vynikajúci spôsob, ako poskytnúť vyššiu hodnotu a rozšíriť zoznam adresátov. Tento tutoriál od Joe Foley vám presne ukáže, čo máte robiť, aby ste vytvorili úspešný mini-kurz.


4Ako odstrániť nefunkčné odkazy z vášho webu WordPress navždy
Nefunkčné odkazy sú bolesť v krku. Pošlú vaše webové návštevníkov preč a poškodiť vaše SEO rebríčku. Neexistuje nič dobré, čo môže pochádzať z nefunkčných odkazov, bez ohľadu na to, ako atraktívna je vaša stránka 404. Najlepším a jediným spôsobom, ako sa vysporiadať s nefunkčnými odkazmi, je ich zbaviť sa raz a navždy. Tom Ewer vám ukáže, ako odstrániť nefunkčné odkazy z vášho webu WordPress – navždy.


5Skratky WordPress: Kompletný sprievodca
Vedel si:

  • Skratky WordPress boli zavedené vo verzii 2.5? (Och, áno, sú už nejaký čas.)
  • Priemerný editor bez programovacích schopností môže dynamický obsah publikovať ľahko pomocou krátkych kódov?

Sprievodca slovami WordPress Shortcodes od Konstantinos Kouratoras z časopisu Smashing Magazine vám vysvetlí všetko, čo potrebujete vedieť o skratkách WP. Ak ste na krátkych kódoch (a kto nie je), pred koncom tutoriálu budete spievať chválu Konstantinosovi..


6Ako sa zbaviť / wordpress / z adresy URL vášho webu WordPress
Tento skvelý tutoriál od dobrých ľudí vo WPBeginner je vašou úspornou milosťou, ak „… ste omylom nainštalovali WordPress do podadresára a teraz ho chcete presunúť do koreňového adresára.“ Výukový program vám pomôže zbaviť sa názvu vašej domény / wordpress / extension a poskytne vám prístupnejšiu a nezabudnuteľnejšiu adresu URL.


7Výučba WordPress: Ako vytvoriť tému WordPress z HTML
Ak sa chcete naučiť, ako vytvárať témy WordPress zo statického HTML, je to tento návod, ktorý potrebujete. Tento tutoriál, ktorý vypracoval Freddy (oh, to som), vám pomôže previesť šablóny HTML na plne funkčné témy WordPress..


WordPress-dashicons

8Používanie ikon písiem (Dashicons) pre vlastné typy príspevkov v programe WordPress 3.8
AJ Clarke f * cking miluje nový správcovský dizajn WordPress 3.8. Jednou z funkcií, ktorá ho udivuje, sú ikony fontov (alebo Dashicons), ktoré boli prinajmenšom úžasné dodatky. Ak by ste chceli vedieť, prečo AJ ide nad Dashicons, prečítajte si jeho príručku o používaní ikon písiem pre vlastné typy príspevkov. Výukový program je krátky a dobre vypracovaný, čo ho robí zábavným.


9Zabezpečenie WordPress: Je váš web WordPress skutočne bezpečný?
Ak by ste chceli priviesť vojnu k hackerom, tento tutoriál vám pomôže dvoma spôsobmi. Prvá časť tutoriálu vám ukáže, ako zabezpečiť vaše stránky WordPress, a druhá časť odhalí desať (10) najlepších bezpečnostných doplnkov WordPress, vďaka čomu budete mať dvojsečný meč, ktorý potrebujete na zabitie hackerov, a ďalšiu spodnú časť internet. Nečakajte na vojaka, choďte si prečítať príručku, váš nepriateľ ťažko pracuje!


10Sprievodca krok za krokom k migrácii vášho webu WordPress na nového webhostingu
Tom Ewer vám presne ukazuje, ako ľahko a bezpečne presunúť svoje webové stránky WordPress z jedného webového hostiteľa na druhého. Naozaj nemusíte byť skľučujúci alebo stresujúci presunúť svoj web a Tom je tu, aby vás sprevádzal týmto procesom..


11Ako rozdeliť príspevky WordPress na viac stránok
Ak máte radi dlhé blogové príspevky, ale nechcete svojich čitateľov podrobiť posúvaniu, tento tutoriál od WPMU DEV sa hodí. Rozdelenie príspevkov je rovnako pre vaše dobro. Zlepší sa tým zobrazenie stránok na vašom webe a čitateľom sa uľahčí konzumácia obsahu.


12WordPress SEO – Sprievodca pre začiatočníkov
Joost de Valk z Yoast.com vás naučí všetko, čo potrebujete vedieť o SEO WordPress v tejto príručke pre začiatočníkov. Naučíte sa niekoľko vecí, ako napríklad ako vylepšiť svoje tituly, meta, permalinkovú štruktúru, strúhanku a ďalšie funkcie. Pred mesiacom vydal mega-post s názvom Definitívny sprievodca po vyšších hodnotách pre stránky WordPress. Mali by ste to skontrolovať ��


13Ako si vyrobiť hlavný príspevok kolotoč pre
Odporúčané príspevky zvyšujú zapojenie používateľov a upozorňujú na vaše ďalšie príspevky. Tento tutoriál od Jamesa Laa z Tuts + vás prevedie procesom vytvárania odporúčaného poštového karuselu. Užite si to!


14Kompletný sprievodca typmi vlastných príspevkov
Vlastné typy príspevkov vám umožňujú vytvárať širokú škálu obsahu. Tento tutoriál Daniela Pataki z časopisu Smashing Magazine vám ukáže cestu okolo vlastných typov príspevkov, čo vám umožní plne využiť tento mechanizmus.


15Ako v budúcnosti zabezpečiť svoj responzívny web WordPress
Responzívne webové stránky sú cestou dnes a zajtra. Pevná webová stránka nemá v budúcnosti žiadne miesto, pretože mobilné zariadenia preberajú rýchlo. Budúcnosť miluje plynulosť. Aby ste zabránili prerušeniu svojej responzívnej stránky WordPress, musíte si prečítať tento tutoriál od Jesse Friedmana.


16Ako pridať tlačidlá zdieľania ako prekrytie na videá YouTube vo
Videá priťahujú aktivitu používateľov, a preto môžu pri správnom používaní vložiť život do matnej webovej stránky. Ak spojíte video so zdieľaním sociálnych médií, môžete výrazne zvýšiť zapojenie používateľov na vašich stránkach. Tento tutoriál vám ukáže, ako pridať tlačidlá zdieľania ako prekrytie do videí, aby sa uľahčilo zdieľanie.


woocommerce-order-notes-do-mailov

17Ako vytvoriť internetový obchod a predávať svoje produkty pomocou WordPress a WooCommerce
Internetový obchod môže byť veľkou domácou firmou. Pomysli na slobodu, ktorá prichádza s takýmto podnikaním, nízke režijné náklady, celosvetový dosah, automatizáciu a mnoho ďalších výhod. Ak chcete spustiť internetový obchod, tento tutoriál od Toma Ewera vás určite nasmeruje správnym smerom.


18Obnovenie hesla správcu WordPress
Zabudnuteľnosť je hlupák. Zabudol som svoje heslá viackrát, ako si pamätám. Aj ty zabudneš; všetci zabudneme – je to nevyhnutné. Obnovenie hesla správcu WordPress je ľahká práca, ak si pamätáte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. Ak si však nemôžete ani spomenúť, tento tutoriál vám pomôže obnoviť heslo správcu.


19Ako zakázať automatické aktualizácie v
Od verzie WordPress 3.7 platforma získala schopnosť automaticky sa aktualizovať bez ľudského vstupu. Ak ste boli nadšení, musíte si všimnúť, že WP 3.8 sa sám aktualizoval na WP 3.8.1. Aj keď je to z hľadiska bezpečnosti dobrá vec, tieto aktualizácie môžu spôsobiť problémy s nekompatibilitou doplnkov. Ak chcete deaktivovať automatické aktualizácie, pomôže vám tento návod.


20Ako automaticky nofollow externé odkazy v
Nechcete zdieľať odkazovú šťavu? Tento tutoriál od spoločnosti Sourav K. vám ukáže, ako zabrániť pavúkom vyhľadávacích nástrojov nasledovať (nežiaduce) externé odkazy..


21Ako kódovať WordPress Téma od nuly
Tento tutoriál od Keenan Payne vám pomôže kódovať tému WordPress od začiatku. Aj keď bol tento tutoriál uvedený do prevádzky asi pred tromi (3) rokmi na onextrapixel.com (OXP), je vybavený tipmi a nugety múdrosti vhodnými pre začínajúcich vývojárov WordPress..


22Ako pridať obrázky autora do blogu WordPress
Ak by ste chceli Avatar autorov zobraziť jedinečným spôsobom, chcete si prečítať tento tutoriál od Joea Foleyho, člena WPMU DEV. Ak vaše webové stránky využívajú obsah rôznych autorov, tento tutoriál vám pomôže zobraziť ich fotografie kdekoľvek chcete, bez toho, aby ste sa potili.


23Výkonné tipy a triky pre WordPress
Tento tutoriál je zbierka dvadsaťjeden (21) chytrých tipov, ktoré sa vám hodia pri používaní programu WordPress. Napísal Daniel Pataki, Výkonné tipy a triky pre WordPress tutoriál je niečo, čo chcete mať v súprave nástrojov WordPress Resource Toolkit.


Vytvorte doplnok WordPress

24Ako vytvoriť vlastný WordPress Widget
Ak ste už nejaký čas boli okolo WordPressu, pravdepodobne ste si želali vytvoriť svoj vlastný doplnok alebo miniaplikáciu. Nechápte ho však skrútené, doplnky a widgety nie sú rovnaké. Doplnky síce dopĺňajú funkčnosť doplnkov, ale widgety uľahčujú pridávanie rôznych prvkov na vaše stránky. Tento tutoriál vám ukáže, ako vytvoriť vlastné widgety. Mali by ste sa tiež pozrieť na dve časti série spoločnosti Remi o tom, ako vytvoriť zásuvný modul pre widget pre WordPress.


25Tipy a triky na testovanie tém WordPress
Ako vývojár programu WordPress by testovanie tém malo byť kritickým krokom vo vývoji témy. Testovanie vám môže pomôcť chytiť chyby a bezpečnostné diery, ktoré by okrem iného zničili vašu povesť. Daniel Pataki odhaľuje niekoľko tipov a trikov, ktoré vám pomôžu otestovať vaše témy WordPress pred ich zverejnením.


26Vizuálny skladateľ: Sprievodca vytváraním stránok Drag & Drop
Tí, ktorí vyskúšali program Visual Composer, musia vedieť o tom, ako používať tento konkrétny nástroj na tvorbu stránok. Doplnok ponúka zážitok ako žiadny iný; ľahko sa používa a nevyžaduje programovacie zručnosti. V tomto tutoriále vám Kyla poskytne postupného sprievodcu použitím nástroja na tvorbu stránok.


27Ako vylepšiť a vylepšiť proces vývoja tém WordPress
Či už ste práve začali vyvíjať témy WordPress, alebo ste tam boli roky, vždy existuje priestor na zlepšenie. V tomto veľmi podrobnom návode ponúka Siobhan McKeown tipy, ktoré vám umožnia vylepšiť hru z hľadiska rozvoja tém.


28Ako sa stať špičkovým profesionálom WordPress
V tomto tutoriále Siobhan nastavuje niekoľko vecí a ukazuje, ako sa stať najlepším vývojárom WordPress, aký môže byť. Tento tutoriál sa hodí pre program Ako sa stať najlepším vývojárom WordPress tutoriál Jonathana Wolda.


29Ako vytvoriť denný a týždenný e-mailový spravodaj vo WordPress
E-mailový marketing je vedúcou formou online marketingu. Vaša správa sa posiela priamo vášmu cieľovému publiku, u ktorého je väčšia pravdepodobnosť, že ju dostane, a podľa toho odpovie (pozitívne). Inými slovami, marketingová správa nie je rozriedená a rozpočet je v porovnaní s inými formami online marketingu nízky, tento tutoriál redakčného tímu WPBeginner vám pomôže nastaviť e-mailové informačné bulletiny vo WordPress..


3040 nevyhnutných doplnkov WordPress na rok 2014
Internet je plný skvelých a užitočných doplnkov WordPress. Zbieranie toho najlepšieho je preto kopca. V tomto tutoriále vám Freddy predstavuje štyridsať (40) nevyhnutných doplnkov WordPress na rok 2014.


31Tajomstvo vysokorýchlostných blogov WordPress
Chceli by ste vedieť, ako veľkí chlapi z WordPress robia to, čo robia? Ako generujú milióny prístupov a spúšťajú blogy WordPress s desiatkami miliónov zobrazení? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vývojári programu WordPress Core hovoria o týchto monštruóznych blogoch WordPress? Tento tutoriál odpovedá na tieto a ďalšie otázky.


32Témy WordPress pre deti: Sprievodca, čo musíte vedieť
Čo alebo koľko toho vieš o detských témach? Podradené témy vám umožňujú prispôsobiť si webovú stránku bez úpravy nadradenej témy. Týmto spôsobom môžete aktualizovať nadradenú tému kedykoľvek, bez obáv zo straty prispôsobenia. Ešte jedna vec, podriadené témy sa dajú ľahko zálohovať. Tento tutoriál objasní detské témy WordPress, aby vám lepšie porozumel.


336 tipov na zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok WordPress
Potiahnutie prevádzky na váš web nie je ľahká úloha. To je dosť odrádzajúce vzhľadom na to, že na vybudovanie udržateľného online obchodu potrebujete prenos. Tento tutoriál SEO pre systém WordPress vám ukáže, ako zvýšiť návštevnosť vášho webu WordPress.


34Ako povoliť používateľom odosielať príspevky na vaše stránky WordPress
Ak chcete dať svojim používateľom príležitosť prispieť na vaše stránky, tento tutoriál od WPBeginner vám ukáže, ako to urobiť..


zlepšením-WordPress-user-skúsenosti

354 tipy na zlepšenie používateľskej skúsenosti s vylepšením webovej stránky WordPress
Tom vám ukáže, ako optimalizovať vaše webové stránky WordPress, aby vám poskytoval lepší používateľský zážitok. Ak ste netušili, zapojenie používateľov je všetko, ak sa snažíte vytvoriť ziskový online obchod.


36Použitie selektorového dotazu pre rozloženia riadené stĺpcami
Benjamin Intal z Tuts + vysvetľuje, ako používať mediálne dotazy. Mediálne otázky sú užitočné pri vytváraní responzívnych webových stránok a pokiaľ nežijete pod skalu, už viete, že responzívny dizajn je cestou budúcnosti. Je tu zostať.


37Ako si vybrať skvelú farebnú schému pre svoj web
Farby, ktoré používate na svojom webe WordPress, ovplyvnia interakciu používateľov. Nechajte to Timothymu Bowersovi, aby vám ukázal, ako dosiahnuť správnu rovnováhu. Vie, čo funguje a čo nie.


38Ako ľahko prispôsobiť správcu WordPress
Administratívna oblasť WordPress, známa tiež ako backend, nie je jednou z pekných stránok WordPress. Prispôsobenie je však ľahké php funguje tak, ako to ukazuje tento tutoriál Aurelien Denis.


39Ako vytvoriť samostatnú stránku pre blogové príspevky vo WordPress
Príspevky blogu sú v predvolenom nastavení nakonfigurované tak, aby sa zobrazovali na domovskej stránke. To predstavuje problém, ak a kedy chcete vytvoriť vlastnú domovskú stránku. Tento tutoriál vám pomôže vytvoriť samostatnú stránku pre vaše krásne blogové príspevky.


40Ako to urobiť A / B Split testovanie v WordPress pomocou Google Analytics
Google Analytics vám pomáha zostať na špičke, pokiaľ ide o vaše štatistiky. Rozdelené testovanie vám pomôže určiť, ktoré prvky dizajnu a stránky ovplyvňujú výkonnosť vašej stránky a koľko. Tento tutoriál vám pomôže vykonať rozdelené testovanie A / B, aby ste pochopili, čo musíte zmeniť, aby ste zlepšili výkonnosť svojej webovej stránky WordPress..


Nad tebou …

Tu je štyridsať (40) kurzov. Pokryli sme niekoľko rôznych tutoriálov, od vývoja tém až po doplnky a SEO. Lopta je teraz na vašom kurte. Tieto návody vyskúšajte a staňte sa najlepším vývojárom WordPress, pre ktorý ste mali byť. Uvidíme sa ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me