Ako nastaviť členstvo stránky s WordPress a

Ako nastaviť členské miesto s

MemberPress je pôsobivý nástroj, ktorý vám umožní zmeniť váš web WordPress na plnohodnotnú členskú stránku. Tento prémiový doplnok je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú vytvoriť úspešné online podnikanie v oblasti členstva. Je to však pre vás to pravé riešenie?

V tomto článku sa budeme zaoberať funkciami, ktoré ponúka MemberPress (jeden z najlepších členských doplnkov WordPress). Potom sa pozrieme na to, ako nastaviť základy tohto rozšíreného doplnku a zmeniť vašu webovú stránku WordPress na použiteľnú členskú stránku. Začnime teda …

Funkcie MemberPress

MemberPress

MemberPress je prémiový doplnok WordPress, ktorý funguje s ľubovoľnou témou WordPress. Jeho primárnou funkciou je to, že vám umožňuje prevádzať vaše webové stránky na členské stránky. Skrytím obsahu a nastavením predplatného členstva môžete návštevníkom účtovať poplatky za prístup k vašim príspevkom a stránkam.

Jednoduché nastavenie

MemberPress je intuitívne. To umožňuje rýchle a ľahké nastavenie a používanie. Rýchlo vytvorte plány členstva a formuláre na odber, integrujte sa s platobnými bránami podľa vášho výberu, pridajte registračné a prihlasovacie odkazy do ponuky svojich stránok, vytvorte atraktívne porovnávacie tabuľky a oveľa viac.

Ideálne pre začiatočníkov a vývojárov

Program MemberPress pracuje priamo po vybalení z krabice s jednoduchým nastavením, vďaka ktorému je ideálny pre začiatočníkov. Program MemberPress však obsahuje aj veľké množstvo akcií a filtrov. Vďaka tomu je vynikajúcou voľbou pre tých pokročilých používateľov, ktorí chcú prispôsobiť svoju členskú stránku presným špecifikáciám.

Plány členstva

MemberPress vám poskytuje úplnú kontrolu nad vašimi členskými plánmi. Vyberte cenu každého členstva, pridajte predvoľby fakturácie a vytvorte skúšobné obdobie, aby ste vymenovali niekoľko možností. Potom vytvorte pravidlá na skrytie obsahu a umožnite zobrazenie určitých častí obsahu v konkrétnych plánoch členstva.

Bezproblémová integrácia platobných brán

MemberPress prijíma platby integráciou so všetkými veľkými poskytovatelia platobných brán. Vyberte si z možností Paypal Standard, Pro alebo Express Checkout, Stripe, Authorize.net alebo offline platby. Ak chcete, môžete pridať aj viac platobných brán.

Dôkladná dokumentácia

Dokumentácia poskytnutá s programom MemberPress je dôkladná a používa kombináciu inštruktážneho textu a videa. Takže ak uviaznete, môžete rýchlo nájsť cestu.

Extra funkcie

MemberPress sa môže pochváliť radom ďalších pôsobivých funkcií a funkcií. Tie obsahujú:

  • Krásne cenové tabuľky
  • E-mailová integrácia so všetkými hlavnými poskytovateľmi marketingu
  • Integrácia s BuddyPress
  • Odkvapkávanie obsahu
  • Zľavové kupóny
  • Správa členov
  • Prehľady Analytics

Ako vidíte, MemberPress ponúka pôsobivý zoznam funkcií. Teraz sa pozrieme na to, ako začať s doplnkom MembersPress, aby ste mohli zmeniť svoju webovú stránku WordPress na úspešnú členskú stránku …

Ako nainštalovať doplnok WordPress MemberPress

Ak chcete začať, zakúpte si doplnok MembersPress z webovej stránky MembersPress. Potom z vášho účtu MemberPress jednoducho stiahnite doplnok do svojho počítača.

Získajte MemberPress

Otvorte webovú stránku WordPress a vyberte možnosť „Doplnky> Pridať nové“.

Pridať nové doplnky

Kliknite na možnosť „Odovzdať doplnok> Vybrať súbor“ a z uložených súborov vyberte doplnok MembersPress. Kliknite na možnosť Inštalácia doplnku> Aktivovať. Teraz nájdete „ČlenPress“ bol pridaný do ponuky na paneli WordPress.

MemberPress Menu

Vyberte možnosť „ČlenPress> Aktivovať“. Dostanete sa na stránku Aktivácia, kde budete musieť pridať svoj aktivačný kľúč. Potom vyberte možnosť „Aktivovať licenčný kľúč“.

Členská tlačová licencia

Váš doplnok MemberPress je teraz nainštalovaný a aktivovaný.

Nakonfigurujte doplnok MemberPress

Ďalším krokom je konfigurácia doplnku MemberPress. V ponuke WordPress vyberte možnosť „ČlenPress> Možnosti“. Tu môžete nakonfigurovať doplnok tak, aby vyhovoval potrebám vašej členskej stránky WordPress.

Karta Možnosti

Na stránke Možnosti sú početné karty. Pozrime sa na niektoré z najdôležitejších …

stránky

V časti „Stránky“ môžete prispôsobiť svoje základné stránky MemberPress. Rezervované stránky sú základné stránky a musia byť nastavené. Zahŕňajú stránku „ďakujem“, „prihlasovaciu“ a „účet“.

stránky

Môžete si vybrať možnosť „Automaticky vytvoriť novú stránku“, ak chcete, aby členské stránky automaticky vytvorili stránky. V opačnom prípade môžete z rozbaľovacej ponuky navrhnúť a vybrať svoje vlastné stránky.

Strany 2

Po vykonaní potrebných zmien vyberte možnosť „Možnosti aktualizácie“.

účet

účet

Oblasť „Účty“ umožňuje prispôsobiť informácie o členoch. Tu si môžete vybrať možnosti, ktoré chcete pre svoje používateľské účty. Môžete tiež pridať uvítaciu správu pre členov, ktorá sa zobrazí v hornej časti stránky s účtom.

Fields

Fields

Karta Polia vám umožní vytvoriť vlastné polia pre formulár registrácie a stránku účtov. Zhromažďujte informácie o svojich členoch vrátane ich mena, adresy, e-mailu, narodenín a oveľa viac.

platby

platby

Na karte Platby môžete pridať platobné brány podľa vášho výberu. Ako už bolo spomenuté, môže byť služba MemberPress integrovaná s mnohými poskytovateľmi platieb. Stačí kliknúť na ikonu „+“ a potom určiť platobné brány, ktoré chcete pridať na svoju členskú stránku.

e-maily

Existuje celý rad typov e-mailov, ktoré môžete poslať svojim členom. Vyberte kartu „E-maily“. Potom jednoducho vyberte typy e-mailov, ktoré vyhovujú vašej webovej stránke WordPress.

e-mail

Kliknutím na položku Upraviť upravte jednotlivé e-maily. Potom odošlite skúšobný e-mail a skontrolujte, či je každý typ e-mailu vhodný a kvalitný. Tu môžete tiež vybrať, ktoré typy e-mailov chcete správcovi dostávať.

Po nakonfigurovaní „Možnosti“ ste pripravení začať s nastavením zvyšku svojej lokality MemberPress.

Nastavte plány členstva

Nastaviť členské plány na svojom webe vyberte z ponuky WordPress možnosť „MemberPress> Memberships“. Kliknite na položku „Pridať nové“, ktorá sa nachádza v hornej časti stránky. Potom pomenujte svoj plán členstva (tu som to nazval Premium).

Pridať nové prémiové členstvo

V časti „Podmienky členstva“ na pravej strane stránky môžete vybrať cenu programu, či už chcete, aby išlo o jednorazovú platbu alebo opakovanú platbu, pridajte možnosť skúšobného obdobia a mnoho ďalšieho..

Podmienky členstva

Ďalej na stránke si môžete prispôsobiť časť Možnosti členstva. Tu môžete zmeniť text na registračnom tlačidle, pridať vlastnú správu s poďakovaním, nastaviť pravidlá pre používateľov, ktorí majú prístup k plánu členstva, a oveľa viac.

Možnosti členstva

Keď budete spokojní so svojimi nastaveniami, zverejnite stránku Členstvo. Potom sa odhláste zo svojho účtu WordPress, aby ste si stránku mohli pozrieť, alebo otvorte stránku v anonymnom režime. Zobrazí sa vám predvolený formulár registrácie členstva, ktorý ste práve vytvorili.

Registračný formulár

Ak chcete zmeniť svoje členské stránky, môžete použiť ľubovoľné šablóny stránok, ktoré sú k dispozícii v téme. Jednoducho vyberte „šablónu vlastnej stránky“, ktorá sa nachádza na pravej strane editora na stránke členstva, na ktorej pracujete..

Po vytvorení prvého plánu členstva môžete ďalšie pridávať jednoducho kliknutím na položku Pridať nový. Pomocou krátkeho kódu, ktorý nájdete v časti „Možnosti členstva“, môžete pridať prihlasovací formulár na ľubovoľnú stránku alebo príspevok na svojej webovej stránke WordPress..

Vytvorte pravidlá pre svoje členské plány

Po vytvorení rôznych plánov, ktoré potrebujete pre svoju členskú stránku, musíte nastaviť pravidlá pre každý plán. Nastavenie pravidiel vám umožňuje skryť obsah pred neprihlásenými používateľmi a vybrať, ktoré typy obsahu budú k dispozícii v každom pláne.

Ak chcete začať, vyberte v ponuke WordPress položku „MemberPress> Rules“. Potom vyberte možnosť Pridať nový. Zobrazí sa stránka „Pridať nové pravidlo“.

Nové pravidlo

V časti „Možnosti pravidla“ si môžete vybrať, aký obsah chcete chrániť pred neplatiacimi členmi. Tu môžete skryť všetok obsah, rôzne príspevky, stránky, kategórie alebo značky obsahu alebo si vybrať z mnohých ďalších možností.

Možnosti pravidla

Potom môžete poskytnúť prístup k tomuto obsahu členom, ktorí si zakúpili konkrétne programy. Kliknite na položku Uložiť pravidlo a potom vytvorte toľko pravidiel, koľko potrebujete, aby ste vyhoveli rôznym typom plánu.

Pridajte odkaz na registráciu do ponuky svojich stránok

Keď sú všetky vaše plány členstva kompletne nastavené, mali by ste do ponuky svojich webových stránok pridať odkaz na registráciu, aby sa vaši návštevníci mohli ľahko stať odberateľmi.

V ponuke WordPress vyberte položku „Vzhľad> Ponuky“ alebo otvorte „Prispôsobiteľ> Ponuky“ na prednej strane vášho webu. Tu si všimnete, že teraz existuje možnosť „Členstvá“. Vyberte svoje plány a potom kliknite na „Pridať do ponuky“. Ak chcete, zmeňte označenie navigácie. Potom vyberte možnosť Uložiť ponuku..

Ponuka

Vo vašom menu sa teraz zobrazia odkazy na vaše rôzne členské plány.

Pridajte odkaz na prihlásenie do ponuky svojich stránok členstva

Odkaz na prihlásenie

Ak chcete pridať odkaz na prihlásenie do ponuky svojich webových stránok pre členov, členský štát odporúča tlačiť si bezplatný doplnok WordPress BAW Login-Logout.

Prihlásiť saLogout Menu

Nainštalujte tento doplnok na svoju webovú stránku WordPress a potom otvorte „Vzhľad> Menu“. Odteraz nájdete položky „Prihlasovacie / odhlasovacie odkazy v1.3.3“ pridané do položiek ponuky. Vyberte možnosť „Prihlásiť sa / Odhlásiť sa“ a potom „Pridať do ponuky> Uložiť ponuku“ “.

LoginLogout

V ponuke WordPress kliknite na možnosť „ČlenPress> Možnosti“. Kliknite na kartu „Účet“ a v časti „Prihlásenie a odhlásenie“ vyberte možnosť „Vynútiť WordPress, aby ste použili prihlasovaciu stránku MemberPress“..

Vynútiť WordPress

Zabezpečí sa tým, že program WordPress otvorí prihlasovaciu stránku členstva doplnku BAW. Členovia sa teraz môžu prihlásiť na svoj účet na vašom webe a získať prístup k prémiovému obsahu, ktorý si kúpili.

Záverečné myšlienky na

Tento pokročilý doplnok ponúka (takmer) nekonečný zoznam funkcií, vďaka čomu je ideálny pre akýkoľvek typ členskej stránky. V tomto článku sme sa zaoberali iba základmi, ako začať s programom MemberPress. Stačí však postupovať podľa vyššie uvedených krokov a budete môcť vytvoriť funkčnú členskú stránku, ktorá bude skrývať obsah pred neprihlásenými účastníkmi, umožní návštevníkom prihlásiť sa do plánov členstva a generovať príjmy pre váš web WordPress..

Po dokončení niekoľkých prvých etáp, ktoré vám umožnia nastaviť si členskú stránku, môžete vytvoriť atraktívne porovnávacie tabuľky, pridať kupóny, sledovať transakcie a predplatné, nastaviť pridružený program, monitorovať analýzu a oveľa viac. Takže, ak hľadáte vytvorenie úspešného doplnku pre členstvo, potom môže byť členom programuPríspevok WordPress pre váš projekt.

Znie členstvoPress ako najlepší členský doplnok pre vás? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me