Ako používať Elementor na vytváranie webových stránok na diaľku

Ako používať Elementor na vytváranie webových stránok na diaľku

V týchto časoch hospodárskej neistoty a sociálneho dištancovania sa podniky teraz snažia rozvíjať svoje vlastné online prítomnosti viac ako kedykoľvek predtým.

Ak hľadáte spôsob, ako svoju firmu online, alebo ak ste nezávislý pracovník, ktorý vytvára webové stránky pre firmy, ktoré sa chcú pripojiť k internetu, spoločnosť Elementor vám môže pomôcť efektívne vytvoriť webovú stránku na diaľku, ktorá je cenovo dostupná a ľahko udržiavateľná.

Elementor je vizuálny tvorca stránok WordPress, ktorý sa dá presúvať myšou, čo znamená, že môžete vytvárať skvelé vzory bez toho, aby ste sa museli obzerať po jednom riadku kódu. Ak sa chcete dozvedieť niečo viac o doplnku všeobecne, môžete si prezrieť úplnú recenziu elementu WPExplorer..

V tomto príspevku vysvetlím trochu viac o tom, prečo je spoločnosť Elementor najlepším nástrojom na vytváranie stránok na diaľku. Potom vás prevedieme krokmi na vysokej úrovni o tom, ako pomocou Elementoru navrhnúť webovú stránku.

Ak by ste chceli získať viac podrobností o tom, ako používať prvok Elementor na vytváranie stránok na diaľku, HubSpot Academy a Elementor ponúkli bezplatný online kurz, ktorý pokrýva všetko od nastavenia hostingu až po zostavenie a spustenie webovej stránky WordPress.

Prečo používať Elementor na vytváranie lokalít na diaľku

Elementor Pro

Info & DownloadView The Demo

Pomocou Elementor na vytváranie webových stránok môžete:

 • Ušetrite čas a pomôžeme vám rýchlejšie navrhovať a opakovať na vašich webových stránkach.
 • Znížte zložitosť svojich webových stránok, odstráňte chyby a vytvorte jednoduchší proces údržby, pokiaľ ide o aktualizácie a testovanie.
 • Ušetrite peniaze a zjednodušte náklady, aby ste mohli lepšie rozvinúť cenu projektu.

Poďme sa podrobnejšie venovať výhodám.

Ušetrite čas a vyhnite sa kódu

Či už ste dizajnér, vývojár alebo obyčajný používateľ WordPress, Elementor môže zrýchliť váš pracovný postup pomocou vizuálneho rozhrania drag-and-drop..

Nové návrhy môžete rýchlo roztočiť pridaním widgetov obsahu. Získate tiež veľa možností dizajnu a rozloženia na vytvorenie štýlov a rozložení dokonalých v pixeloch.

Počas celej skúsenosti nikdy nebudete musieť komunikovať priamo s kódom … pokiaľ to nechcete. Ak chcete trochu viac kontroly, môžete v prípade potreby jednoducho použiť svoj vlastný CSS.

Nakoniec, ak skutočne chcete ušetriť čas, prichádza Elementor so stovkami preddefinovaných šablón, ktoré môžete importovať. Všetko, čo musíte urobiť, je importovať šablónu, ktorá sa vám páči, upraviť obsah tak, aby zodpovedal vašej značke, a ste hotoví

Tieto výhody vám tiež môžu ušetriť čas, keď potrebujete iterovať. Napríklad, ak klient požiada o zmenu, môžete veci rýchlo prepnúť bez toho, aby ste sa do kódu dostali.

Znížte zložitosť a odstráňte chyby

S typickou webovou stránkou WordPress je hotový produkt zvyčajne zmesou doplnkov od rôznych vývojárov.

Tieto samostatné nástroje nie sú držané pohromade, okrem času a úsilia, ktoré ste vynaložili na ich vytvorenie pri vytváraní súdržnej webovej stránky.

Momentálne je to v poriadku, ale môže to viesť k potencionálnym problémom, pretože každý vývojár svoj doplnok nezávisle zmení a aktualizuje.

Napríklad vývojár doplnku pre posúvač môže vykonať zmenu, ktorá spôsobí problémy so sekciou hrdina vašej domovskej stránky (ktoré ste vytvorili pomocou iného doplnku).

S prvkom Elementor získate prístup ku všetkým dôležitým nástrojom pod jednou strechou.

Napríklad s prvkami Elementor a Elementor Pro získate nástroje, ktoré vám pomôžu vytvoriť:

 • posuvníky
 • Kontaktné formuláre
 • Formy generovania olova
 • galéria
 • Vyskakovacie okná
 • Zoznamy / mriežky portfólia
 • Cenové tabuľky
 • … Oveľa viac

Widgety Elementor Pro

Všetky tieto nástroje prichádzajú v rovnakom doplnku od toho istého vývojára, takže si môžete byť istí, že zmena formulárov generovania potenciálnych zákazníkov nikdy nespôsobí problém s kontextovým oknom, v ktorom zobrazujete formulár..

A čo viac, váš život je oveľa ľahší, keď príde čas na aktualizáciu vašich stránok. Namiesto toho, aby ste museli testovať veľa rôznych doplnkov v rôznych časoch, namiesto toho, aby ste vyskúšali množstvo rôznych doplnkov, stačí otestovať a aktualizovať jeden nástroj..

V zásade môžete Elementor použiť ako základ svojej stránky na zjednodušenie všetkého a potom sa rozvetviť, aby ste dosiahli konkrétne obchodné ciele, napríklad pomocou bezplatný doplnok HubSpot WordPress generovať potenciálnych zákazníkov prostredníctvom formulára, živého chatovacieho okienka a automaticky otváraných okien, ktoré sa všetky prenášajú do bezplatného HubSpot CRM.

Ušetrite peniaze a zjednodušte náklady

A nakoniec vám Elementor pomôže ušetriť peniaze a ľahšie ceny projektov.

Rovnako ako prístup k dôležitým nástrojom v jednom doplnku znižuje zložitosť vašich stránok, znižuje aj cenu, ktorú musíte zaplatiť..

Elementor má bezplatnú verziu pre jadro staviteľa. Potom, ak chcete získať prístup k ďalším funkciám, ako sú formuláre, posúvače, kontextové okná a ďalšie položky, stačí zaplatiť iba jednu paušálnu cenu.

Neexistujú žiadne poplatky za rôzne funkcie ani potreba kupovať rôzne doplnky, ktoré udržujú nízke náklady.

To tiež udržuje vaše náklady jasné a uľahčuje oceňovanie klientskych projektov. Namiesto toho, aby ste vo svojom návrhu museli oceňovať veľa rôznych nástrojov, môžete veci oveľa jednoduchšie udržať a zamerať sa na to, čo si účtujete za svoj čas a odborné znalosti, nie za svoje nástroje..

Ako používať Elementor na vytváranie webových stránok

Teraz, keď viete niektoré z dôvodov, prečo spoločnosť Elementor vytvára skvelý nástroj na vytváranie webových stránok na diaľku, preskúmame, ako pomocou nástroja Elementor vytvoriť úžasný web..

1. Vyberte tému

Elementor je doplnok, takže si budete musieť vybrať tému, ktorú chcete spárovať s prvkom Elementor.

Total Drag & Drop WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Pretože sa chystáte používať Elementor na ovládanie všetkého / väčšiny dizajnu svojich stránok, mali by ste sa zamerať na nájdenie témy, ktorá ponúka potrebné funkcie, ako aj na plnú podporu funkcií Elementor pre tvorbu stránok. Napríklad, ak chcete byť schopní pridať zamestnancov, referencie a portfólio, mali by ste zvoliť tému s týmito typmi príspevkov – napríklad tému Total WordPress..

Ahoj Elementor Téma

Najľahší možný základ je Ahoj Elementor téma. Hello Elementor je v podstate 100% plátno pre vaše návrhy Elementor.

Pretože téma Hello Elementor nepridáva žiadny zo svojich vlastných štýlov alebo funkcií, udrží vašu hotovú stránku ľahkú a načíta sa rýchlo.

Ak by ste chceli motív, ktorý prichádza s vlastnými štýlmi, možno ovládate hlavičku svojich stránok alebo skúsenosti s pokladňou v obchode WooCommerce, môžete si pozrieť túto kolekciu najlepších motívov Elementor WordPress..

2. Vyberte možnosť Flavour of Elementor

Elementor prichádza v oboch bezplatná verzia na WordPress.org, ako aj prémiovú verziu, ktorá pridáva omnoho viac funkcií nazývaných Elementor Pro.

S bezplatnou verziou produktu Elementor môžete vytvárať webové stránky po jednotlivých stránkach. Napríklad by ste mohli vytvoriť jeden dizajn pre svoju domovskú stránku, iný pre svoju stránku „O stránke“ a potom môžete pre každú položku portfólia vytvoriť samostatné stránky..

Pre jednoduchý web s brožúrou, ktorý obsahuje do značnej miery obsah nastavený a zabudnutý, môže ísť o všetko, čo potrebujete.

Ak však chcete ísť ďalej, mali by ste zvážiť aplikáciu Elementor Pro.

Elementor Pro vám nielenže poskytuje viac nástrojov na návrh, ako sú posúvače a formuláre, ale tiež vám poskytuje úplne nový spôsob vytvárania webových stránok pomocou nástroja Theme Builder..

Pomocou Elementor Theme Builder môžete vytvárať šablóny a aplikovať ich na všetky alebo niektoré vaše stránky. Napríklad môžete navrhnúť svoje webové stránky:

 • hlavička
 • Archívne stránky (napr. stránka, ktorá obsahuje všetky vaše blogové príspevky)
 • Jednotlivé stránky (napr. individuálny blogový príspevok)
 • zápätie
 • Produkty WooCommerce

Do svojich návrhov môžete zahrnúť aj dynamický obsah, napríklad obsah, ktorý ste pridali pomocou vlastných polí.

Pretože môžete vytvoriť jednu šablónu, ktorá sa vzťahuje na celý alebo časť vášho obsahu, Elementor Pro predstavuje mimoriadne skvelú voľbu pre dynamické weby.

Je užitočný aj pre iné typy stránok vďaka novým widgetám obsahu, ako sú napríklad:

 • formuláre
 • posuvníky
 • galéria
 • podklady
 • Cenové tabuľky
 • … Oveľa viac

Opäť to zjednodušuje vaše stránky aj ceny (pretože prvok Elementor Pro obsahuje každú funkciu za rovnakú cenu).

3. Začnite budovať s prvkom Elementor

Po výbere správnej témy a verzie elementu pre svoj projekt ste pripravení začať s výstavbou.

Ak chcete navrhnúť svoj obsah, môžete začať od prázdnej stránky alebo importovať jednu z vopred vytvorených šablón, ktoré sa dodávajú s prvkom Elementor.

Ak chcete rýchlo vytvoriť celú súdržnú webovú stránku, môžete dokonca použiť jednu zo súprav Elementor, ktoré sú sadou šablón pre každú stránku na webe, dokonca až na stránku 404..

Či už začnete s prázdnou tabuľou alebo vopred vytvorenou šablónou, skončíte vo vizuálnom rozhraní drag-and-drop spoločnosti Elementor..

Na pravej strane uvidíte živý náhľad svojho návrhu – presne vidíte, čo uvidia návštevníci vašich webových stránok.

Potom môžete pomocou bočného panela vľavo pridať a nakonfigurovať prvky obsahu a rozloženia.

Rozhranie elementov

Napríklad, ak chcete do svojho návrhu pridať tlačidlo, stačí ho len pretiahnuť z bočného panela. Potom môžete na rovnakom bočnom paneli prispôsobiť svoje nastavenia.

Ak sa chcete hlbšie pozrieť na to, ako funguje rozhranie Elementor, môžete si pozrieť video nižšie:

Vytvárajte webové stránky s prvkami Elementor dnes

Teraz firmy viac ako inokedy hľadajú prítomnosť online.

Či už chcete spustiť svoju vlastnú online prítomnosť alebo pomáhate klientom získať online, naučiť sa, ako používať Elementor na vytváranie webových stránok, vám nielenže umožní vytvárať krásne a efektívne webové stránky, ale tiež:

 • Ušetrite čas a odstráňte potrebu pracovať priamo s kódom.
 • Odstráňte problémy s kompatibilitou a zjednodušte údržbu tým, že vám poskytnete všetky najdôležitejšie nástroje na jednom mieste.
 • Ušetrite peniaze a zjednodušte svoje náklady odstránením potreby kupovať veľa samostatných doplnkov pre kľúčové funkcie.

Ak chcete zistiť, či je pre vás Elementor vhodný, môžete nainštalovať bezplatná verzia z WordPress.org a začnite stavať svoju prvú webovú stránku na diaľku.