Ako pridať Live Chat na vaše stránky WordPress

Ako pridať Live Chat na vaše stránky WordPress

Pred pár minútami som bol na živom rozhovore, aby som získal všetku pomoc, ktorú by som mohol získať o technickom probléme, ktorý som mal pri výbere, ktorý som urobil skôr. Našťastie pre vás bol môj poskytovateľ služieb naživo (online), čo znamená, že som vyriešil svoj problém a bol som späť v podnikaní za menej ako 10 minút. Teraz som jeden šťastnejší spisovateľ.

Ale čo to má spoločné s tebou? Prvý odsek je pokusom objasniť okamžitý úžitok, ktorý vám prinesie, keď na svoju stránku WordPress pridáte live chat. Poskytujete lepšiu a rýchlejšiu podporu prostredníctvom živého rozhovoru.

V tomto krátkom návode sa zaoberáme:

 • Výhody a nevýhody živého chatu WordPress
 • Ako pridať live chat na vaše stránky WordPress
 • Stručný zoznam doplnkov pre live chat v službe WordPress

Na jednom riadku sa zameriavame na to, aby sme vám za pár minút vybavili tipy a nástroje, ktoré potrebujete na pridanie funkčného živého chatu na svoju stránku WordPress. Ak máte tanečné topánky, poďme tango mi amigo.

Výhody a nevýhody živého chatu WordPress

Nechajte to tak jednoduché, ako to bolo.

Pros najprv

Nastavenie živého chatu WordPress je jednoduché a lacné (ak nie zadarmo). Po druhé, svoju chatovú aplikáciu môžete priradiť k svojej webovej stránke. Spomenul niekto pohodlie? Pozrime sa na to takto, live chat je všade, kam chodíš. Prečo? Rýchla podpora znamená, že návštevník nebude musieť čakať.

Šetrí vám tiež čas; menej telefónnych hovorov a e-mailov. Je to internet, vďaka live chatu je podpora oveľa jednoduchšia. Zamyslite sa nad nulovými prerušeniami služieb, čo znamená viac Cheddi. A nezabudnite, že jeden operátor chatu môže slúžiť viacerým zákazníkom.

Môžete tiež zadať live chat. Fond talentov je pôsobivý. Znamená to, že môžete ľahko poskytovať zlatú štandardnú podporu celej zemeguli 24/7.

Cielený živý rozhovor

Analytiku môžete zhromažďovať z doplnku na čet; informácie, ktoré vám pomôžu ponúknuť lepšiu podporu.

Svoje ďalšie produkty môžete uvádzať na trh prostredníctvom živého chatu, opäť vďaka analýze. Čo takhle zastaviť vyhliadky na ich ceste von so zaujímavým chatom? Vidíte, to znamená, že môžete zbierať e-maily aj pre e-mailovú kampaň pre kohokoľvek?

Prakticky ovládate doplnok chatu a môžete zakázať každému, kto nedodržiava vaše pravidlá chatu. Navyše je vždy zábavné chatovať so zákazníkmi, pretože zhromažďujete veľa spätnej väzby. Chat WordPress môžete ohýbať ľubovoľným spôsobom, pretože sa to nezlomí.

Zrátané a podčiarknuté, môžete svetu poskytovať podporu kdekoľvek a kedykoľvek.

Ak má profík, musí existovať kontr. Tak teda hazardujme.

Nevýhody

Ak nainštalujete live chat a nedovolíte svojim zákazníkom poznať svoju dostupnosť, keď sa odložíte, budú sa veľmi hnevať. Keďže nemôžete chodiť navždy bez spánku, zadávať zákazky alebo byť k dispozícii.

Znamená to tiež jasne uviesť vaše hodiny dostupnosti. Alebo použite doplnok, ktorý zmení váš live chat na e-mailový formulár pre generovanie potenciálnych zákazníkov, keď idete offline.

A máme zakázaných zákazníkov, ktorí zneužívajú službu, ale potom môžete zakázať každému, kto zmätky so Zohanom nerešpektuje pravidlá.

To je to najlepšie, čo som prišiel a skúsil som to. Poznáte nejaké ďalšie nevýhody? Dajte nám vedieť.

Pretože live chat WordPress je tu dnes očividne výhercom, pridáme na váš web doplnok pre live chat, aby ste sa mohli prejsť. Nemáte čo stratiť s kompasom, všetko je zadarmo.

Ako pridať Live Chat na vaše stránky WordPress

doplnok na podporu živého chatu wp

Tu použijeme Doplnok pre podporu WP Live Chat WP-LiveChat a spoločnosť. V tento doplnok máme toľko dôvery a vy uvidíte, prečo. Bude to zábava.

Nainštalujte a aktivujte doplnok WP Live Chat Support:

wp-live-chatu-support-welcome-obrazovky

Dve tlačidlá dve záložky; Preskočte Intro, Support, Welcome a Credits v tomto poradí. Karta uvítania obsahuje niekoľko pekných podrobností, ak si ju chcete prečítať. Chlapci uvedení na karte Kredity jasne uvádzajú, že poskytujú podporu, takže sa nemusíte zasekávať.

V dolnej časti úvodnej obrazovky kliknite na tlačidlo „Ok! Začnime “a Voila! – prebieha pre vás živý rozhovor:

wp-live-chatu-support-plugin-nainštalované

Rovnako tak môžu ľudia s vami chatovať na vašom webe WordPress. Doplnok na podporu živého chatu WP Live má niekoľko pôsobivých funkcií vrátane upozorňovacích zvonení, zvukových signálov a podobne.

Nakonfigurujte Live Chat

Ako vidíte, odkaz na prispôsobenie doplnku je priamo v popredí. Čo tak zistíme, čo je za týmto odkazom. Kliknite na úpravu nastavení chatovacej schránky:

obrazovka nastavení podpory živého rozhovoru wp

Oh dobre, pozri sa na to. Vyzerá to ako rozsiahly zoznam funkcií a je to iba bezplatná verzia. Samozrejme, existuje profesionálna verzia s ešte viac funkciami. Pozrime sa, čo s chatovacím boxom môžeme urobiť. Kliknite na položku ponuky Chat Box:

wp live chat nastavenia chat box boxu

Dobre, dobre, dobre … čo tu máme? Všetko, čo potrebujete okamžite chatovať so svojimi vyhliadkami. Viac funkcií je zamknutých v profesionálnej verzii. Pro plány stoja medzi $ 39 a 100 dolárov dolárov. Je to jednorazová vec; žiadne opakujúce sa platby, pokiaľ neobnovíte licenciu, ktorú vykonávate manuálne. Pokiaľ ide o funkcie, je toho ešte veľa čo robiť.

styling

Potrebujete pre svoju značku pridať nejakú farbu alebo vyladiť chatovací box? Je to také jednoduché, choďte do stylingovej časti a vytvorte si obsah svojho srdca:

wp-live-chatu-support-styling obrazovkou

Vedeli ste, že pomocou tohto doplnku môžete osloviť svoje publikum? Okrem toho môžete:

 • Pridajte agentov
 • Prispôsobte si svoju offline správu
 • Nainštalujte vlastné CSS alebo JS
 • Používajte rozhranie REST API, až kým rozbaľte ponuku
 • Blokujte návštevníkov podľa adresy IP len preto, že môžete
 • Po ukončení rozhovoru presmerujte používateľov na konkrétnu stránku
 • Pred začatím relácie rozhovoru pridajte odkazy do svojej databázy znalostí
 • A ešte oveľa viac!

Na konci procesu nastavenia by ste mali mať živé tlačidlo rozhovoru, ako je toto:

wp-live-chatu-support-live-chatu-box

Keď používateľ klikne na tlačidlo Štart a spustí sa relácia rozhovoru, dostanete upozornenie (vrátane upozornení push, musíte však na svoje stránky najskôr pridať upozornenie push). Ako vyzerá informačný panel správcu chatu:

wp-live-chatu-support-admin-chatu dashboard

A relácia chatu administrátora vyzerá takto:

wp-live-chatu-support-admin-chatu okno

analytika

Ako vidíte, môžete získať veľa informácií o užívateľovi a dokonca vidieť jeho obrázok, ak používajú gravatar. Uvidíte stránky, na ktorých sa nachádzajú, odkiaľ sa rozhovor začal, adresa IP a oveľa viac v závislosti od vlastných polí, ktoré definujete.

Živé rozhovory z pohľadu používateľa:

wp-live-chatu-support-live-chatu-box-live

Môžete dokonca aktivovať server Node, aby ste zo servera odstránili zaťaženie spúšťaním viacerých rozhovorov. To znamená rýchlu webovú stránku, ktorá je vždy dobrá vec.

V prípade bezplatného doplnku pre priamy chat, ktorý podporuje doplnok WP Live Chat Support, zvíťazí v mnohých oblastiach, hoci vo verzii Pro sú najlepšie funkcie zamknuté. Medzi vami a ja som padol na tento plugin a teraz ho používam. A čo ty??

Čestné uznania

Tu je zoznam ďalších doplnkov pre živé chatovanie WordPress, ktoré je potrebné uviesť v náhodnom poradí:

Záverečné slová

Živý chat vám pomáha zvýšiť interakciu používateľov s vašimi webovými stránkami, čo vedie k lepším konverziám v riadku. Údržba je málo náročná, pretože s vynikajúcim tímom, nástrojmi a časom môžete v oblasti služieb zákazníkom získať veľké výsledky.

Máte na svojom webe WordPress živý chat? Ktorý doplnok používate? Ak na svojom webe nemáte priamy rozhovor, akú výhovorku máte na zadržanie? Dajte nám vedieť vaše myšlienky. Vopred ďakujem!