Ako pridať sociálne prihlásenie na vaše stránky WordPress

Ako pridať sociálne prihlásenie na vaše stránky WordPress

Poskytovanie čo najlepšej používateľskej skúsenosti je nevyhnutné, a to najmä vtedy, ak prevádzkujete webovú stránku o členstve alebo eCommerce. Ak úspech vášho webu do značnej miery závisí od registrácie používateľa, môžete využiť sociálne prihlásenie a ponúknuť skvelý zážitok pre používateľov pri registrácii, prihlasovaní a pokladniach mimo iných miest..

Sociálne prihlásenie umožňuje vašim používateľom zaregistrovať sa a prihlásiť sa na vašich webových stránkach WordPress pomocou iných existujúcich účtov sociálnych médií, ako sú Facebook, Twitter a Google. Jediným kliknutím sa vaši používatelia môžu zaregistrovať a následne sa prihlásiť na vaše webové stránky bez nutnosti vytvorenia účtu staromódnym spôsobom.

Staromódny spôsob spočíva v vytvorení nového používateľského mena a hesla. Niektoré webové stránky vás vyzývajú, aby ste potvrdili svoj e-mail alebo poskytli viac informácií na registráciu nového účtu, ktorý odrádza mnohých používateľov. Okrem toho sú mnohí moderní weboví surfári zvyknutí na sociálne prihlásenie a od webových stránok očakávajú, že túto funkciu predvolene ponúknu.

Prečo sociálne prihlásenie?

Ak ste si to už prečítali, možno sa čudujete, prečo je sociálne prihlásenie dôležité. Tu je niekoľko zábavných faktov, ktoré len budujú dynamiku.

Vedel si:

  • Používatelia nenávidia vytvorenie nového účtu na webových stránkach. Výsledky prieskumu ukazujú, že neuveriteľných 86% ľudí nemá radi vytvorenie nového účtu na webových stránkach. Vo väčšine prípadov, a aby sme boli spravodliví, si ľudia len ťažko vytvoria účet, ktorý by napísali komentár. Sociálne prihlásenie vylučuje potrebu vytvárať účty tradične ponúkajúce používateľom bezproblémový spôsob registrácie na vašom webe.
  • Sociálne prihlásenie chráni vašich používateľov pred únavou heslom (vložiť odkaz), čo uľahčuje proces prihlásenia. Vaši používatelia si nebudú musieť pamätať ďalšiu kombináciu používateľského mena a hesla.
  • Ak používateľ zabudne svoje prihlasovacie údaje, s väčšou pravdepodobnosťou opustí proces prihlásenia, ako sa pokúsi obnoviť svoje heslo. To znamená, že pre vás znamená viac neúspešných prihlásení, čo znamená vyššiu mieru odchodov a nižšie miery konverzie. Sociálne prihlásenie tento problém zmierňuje.
  • Mnohí z nás sú vinní za zanechanie neúplných formulárov alebo zadanie falošných informácií pri vytváraní nového účtu na webovej stránke. To predstavuje veľkú výzvu pre majiteľov webových stránok aj pre obchodníkov. Ako napríklad ponúknete svojim používateľom lepšie a prispôsobené skúsenosti, keď vás kŕmia falošnými údajmi? Keď však návštevník vášho webu použije sociálne prihlásenie, dostanete overené a kvalitné údaje, ako sú vek, pohlavie, záujmy, zoznamy priateľov atď..
  • Vo svojom internetovom obchode môžete zjednodušiť a urýchliť platbu pomocou sociálneho prihlásenia, pretože používatelia sa môžu zaregistrovať / prihlásiť bez opustenia košíka (vložiť odkaz) a vyplniť registračný / prihlasovací formulár.

zdroj: Štúdia sociálnej identity

Sladké výhody po celú dobu

Ako môžete jasne vidieť, sociálne prihlásenie má niekoľko sladkých výhod. A najlepšie na tom je, že môžete ľahko pridať sociálne prihlásenie na svoju stránku WordPress pomocou doplnku.

Pri dnešnom zobrazovaní upozorňujeme na niekoľko prihlasovacích doplnkov WordPress, ktoré sú ideálne pre vaše webové stránky. Vyberte si jeden a podeľte sa o svoje myšlienky a svoj obľúbený doplnok pre sociálne prihlásenie do komentárov.

To z cesty, pustime sa do podnikania.

Vyvinuli sme veľké úsilie, aby sme pre vás vytvorili pôsobivý zoznam bezplatných a prémiových sociálnych doplnkov WordPress. Nájdete tu dokonalé riešenia na prihlásenie do spoločnosti? To záleží úplne na vašich potrebách a preferenciách.

Bez ďalších okolkov, tu je to, čo ponúka WordPress, pokiaľ ide o sociálne prihlasovacie doplnky.

1. Super socializátor

Doplnok pre sociálne zdieľanie WordPress, sociálne prihlásenie a sociálne komentáre - Super socializér

Prvým na zozname je Super Socializer, šikovný doplnok WordPress, ktorý vám pomôže ľahko pridať sociálne prihlásenie, zdieľanie v sociálnej sieti a sociálne komentáre na váš web..

Táto výkonná šelma vám umožňuje pridávať tlačidlá sociálneho prihlásenia na prihlasovaciu stránku WordPress, stránku registrácie, komentáre, stránku pokladnice WooCommerce a ďalšie oblasti vášho webu vďaka miniaplikáciám a krátkym kódom..

Super Socializer podporuje sociálne prihlásenie z 10 sociálnych sietí a umožňuje vám synchronizovať základné údaje sociálneho profilu používateľa s príslušným profilom WordPress..

Okrem toho môžu používatelia ľubovoľne prepojiť svoje sociálne účty so svojimi účtami WordPress na hlavnom paneli správcu WordPress. Okrem toho je tento doplnok pre sociálne prihlásenie WordPress kompatibilný okrem iného s programami bbPress, BuddyPress, AMP, myCRED, WordPress multisite a editorom Gutenberg..

Ďalej ide o sťažnosť GDPR, pretože zákony o ochrane súkromia už nie sú také, aké bývali. Pri zavádzaní systému Super Socializer sa dá neuveriteľne ľahko prispôsobiť a dodáva sa s ďalšími sociálnymi funkciami.

2. Pripojte sa na sociálne prihlásenie a zaregistrujte sa

Nasledujte sociálne prihlásenie a zaregistrujte sa

S viac ako 200 000 aktívnymi inštaláciami, ako hovoríme, je Nextend Social Login pravdepodobne najobľúbenejším bezplatným doplnkom na sociálne prihlásenie na WordPress.org.

V priebehu niekoľkých minút môžete povoliť registráciu a prihlásenie používateľa cez Facebook, Twitter a Google. Je pravda, že doplnok Nextend Social Login sa zameriava na tri najobľúbenejšie sociálne siete.

Teraz nemusíte nútiť používateľov, aby vyplnili predvolené alebo dlhé registračné formuláre; tento doplnok sociálneho prihlásenia pre WordPress sa hladko integruje s vašimi existujúcimi prihlasovacími a registračnými formulármi WordPress.

Na stránke profilu WordPress môžu používatelia jednoducho prepojiť alebo zrušiť prepojenie sociálnych účtov bez porušenia potu. Okrem toho majú používatelia prístup k svojim používateľským kontám WordPress so sociálnym účtom alebo bez neho.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí možnosť použitia profilových profilov na sociálnych sieťach ako avatarov WordPress, vlastné presmerovania po prihlásení do spoločnosti, widgety, krátke kódy, ľahko prispôsobiteľné vzory, rýchla podpora a doplnok, ktorý je dodávaný s ešte viac funkciami.

3. Vstup BS

bs vstup wordpress sociálny prihlasovací doplnok

Ak si chcete užiť prémiovú trasu čoskoro, bude sa vám páčiť doplnok prihlásenia na sociálne prihlásenie BS Input od spoločnosti BeSquares. Doplnok BS Input pridáva krásu, farbu a funkčnosť do celej tejto obchodnej siete.

Doplnok je elegantný, prinajmenšom a ponúka viac funkcií ako väčšina sociálnych doplnkov pre prihlásenie do WordPress. A keďže je nastavenie a používanie super duplikátora jednoduché, nepotrebujete žiadne znalosti kódovania, aby ste mohli využívať výhody sociálneho prihlásenia pomocou tohto doplnku.

Medzi zaujímavé funkcie patrí podpora služieb Facebook, Twitter, Google a LinkedIn, krátky kód, takže môžete pridať sociálne prihlásenie na vlastné stránky alebo oblasti miniaplikácií, štýlový uzamykateľný server, uzamykateľný obsah, neobmedzené farby, krásne pozadie, možnosť ukladania do vyrovnávacej pamäte a 2 štýly pre sociálne siete. prihlasovacie tlačidlá.

Navyše BS Input podporuje pokladnicu WooCommerce, BuddyPress, WPML a akúkoľvek tému WordPress. Na spustenie sa doplnok dodáva so 6 animáciami pre kontextové okno a prispôsobiteľnou poštovou šablónou. Záverečné slovo; funguje to jednoduché, ale výkonné sociálne prihlásenie WordPress.

4. RegistrationMagic

registrácia kúzla wordpress plugin

RegistrationMagic je pravdepodobne najlepší doplnok na registráciu používateľov WordPress na tejto planéte. Ručne vyrobený k dokonalosti, tento zlý chlapec je jediné riešenie, ktoré potrebujete na správu registrácií používateľov a pridanie sociálnych prihlasovacích údajov na svoju webovú stránku WordPress.

Doplnok je dodávaný s funkciami, ako je rýchly tvorca formulárov, zabudovaný prihlasovací systém, krátke kódy, takže môžete vynechať formuláre kdekoľvek na vašom webe, analýzu formulárov, kód na vloženie HTML, vlastné polia, vlastné štýly CSS, správcu odosielania, prílohy, sociálne prihlásenie, používateľa manažér a my tu budeme celý deň, keby sme prešli celým zoznamom funkcií. Potrebujeme samostatnú recenziu pre spoločnosť RegistrationMagic.

Ide o to, že RegistrationMagic zjednodušuje pridávanie sociálnych prihlasovacích údajov do formulára. V čase písania doplnok podporuje Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Microsoft Live a Instagram.

Podľa môjho úprimného názoru je RegistrationMagic sh * t (ospravedlňte moju francúzštinu; ja som naozaj vzrušený, keď narazím na taký skvelý doplnok). Bude sa vám to páčiť a ja to zaručujem. Majú bezplatnú verziu, ale keby som bol tebou, tak by som na jar prchal na prémiovú verziu a nikdy sa nepozerám späť. Naozaj by som si len želala, aby tento doplnok mohol nájsť viac ľudí, a dúfam, že to neznie dobre.

Skúsil som to a, sakra, sú títo chlapci dobrí alebo čo? A nie som sám.

Skvelý doplnok pre registráciu a správu používateľov, s mnohými funkciami a veľká rýchla podpora pri riešení akýchkoľvek otázok. Naozaj, ako keby mohli presmerovať rôznych používateľov na svoju stránku špecifickú pre úlohu používateľa. Dôrazne odporúčame tento doplnok a tím podpory. – Bosch_B

5. MiniOrange sociálne prihlásenie WordPress

MiniOrange sociálne prihlásenie WordPress

Reprezentácia doplnku WordPress je dar, ktorý neustále dáva, a sociálne prihlásenie WordPress pomocou miniOrange je dostatočným dôkazom. Tento doplnok sociálneho prihlásenia presahuje očakávania, čo s rozsiahlym zoznamom funkcií, ktoré vyfúknu vašu parochňu.

Doplnok vám pomôže pridať sociálne zdieľanie a sociálne prihlásenie pomocou sietí ako Facebook, Twitter, Google, Instagram, Vkontakte, LinkedIn, Amazon, Salesforce a Microsoft Live..

Môžete tiež vyzvať používateľov, aby dokončili svoje profily, ak sociálne prihlásenie nevráti používateľské meno a e-mail. Navyše, sociálne prihlásenie WordPress vám umožňuje priraďovať role používateľom, ktorí sa prihlasujú pomocou aplikácie pre sociálne prihlásenie. Okrem toho môžete ľahko synchronizovať obrázok sociálneho profilu s programom WordPress.

Okrem toho môžete na prihlasovaciu stránku, stránku registrácie, formulár na komentáre a kdekoľvek na webe pridať tlačidlá sociálneho prihlásenia pomocou miniaplikácie alebo skratky..

Môžete dokonca povoliť alebo zakázať registráciu používateľov a aktivovať e-mailové upozornenia pre správcov, keď sa používatelia registrujú prostredníctvom sociálneho prihlásenia. Ďalej si môžete ľahko prispôsobiť prihlasovacie ikony a URL na presmerovanie prihlásenia / odhlásenia.

6. Sociálne prihlásenie od spoločnosti BestWebSoft

Sociálne prihlásenie od BestWebSoft

Možno nechcete, aby mnoho pokročilých funkcií, ktoré prichádzajú s väčšinou doplnkov pre sociálne prihlásenie WordPress. Možno chcete jednoducho pridať sociálne prihlásenie na svoj web a dostať sa k nemu bez toho, aby ste investovali do drahého a príliš komplikovaného doplnku. Potrebujete jednoduché riešenie, ktoré bude fungovať hneď po vybalení.

Jedným z takýchto doplnkov je sociálne prihlásenie od spoločnosti BestWebSoft. Je to jednoduchá chyba, ale práca sa dokončí. Tento ľahko použiteľný doplnok umožňuje vašim používateľom prihlásiť sa a komentovať svoje existujúce účty na Facebooku, Twitteri, Google a LinkedIn.

Tlačidlá sociálneho prihlásenia môžete ľahko pridať na svoju prihlasovaciu stránku, stránku registrácie a formulár komentárov. Okrem toho môžete nastaviť predvolenú rolu pre nových sociálnych používateľov, povoliť registráciu používateľov iba pomocou sociálnych tlačidiel a ľahko prepojiť sociálne účty s príslušnými účtami WordPress..

Doplnok sa dá ľahko nastaviť a dodáva sa s podrobnou dokumentáciou, ktorá vám pomôže zasiahnuť do terénu.

7. Sociálne prihlásenie WooCommerce

doplnok woocommerce pre sociálne siete

Možnosti prémiového sociálneho prihlásenia zvyčajne nesklame vďaka zvláštnym funkciám a špeciálnej podpore. Nechápte ma tu zle, nesnažím sa zdiskreditovať bezplatné doplnky. Ako už bolo povedané, nemôžete pokaziť s úžasným doplnkom, akým je sociálne prihlásenie do spoločnosti WooCommerce.

Doplnok, ktorý bol pôvodne vyrobený špeciálne pre obchody WooCommerce, je teraz kompatibilný s BuddyPress, bbPress a Peepso. Priniesol vám elitný autor WPWeb, WooCommerce Social Login je druh sociálneho prihlasovacieho doplnku, ktorý sa pýši jedinečnou sadou funkcií..

Pre začiatočníkov môžete ľahko pridať sociálne prihlásenie na prihlasovacie, registračné a pokladničné formuláre WooCommerce, ktoré používateľom ponúkajú lepší zážitok z používania, čo otvára dvere pre nákupy bez trenia.

Po druhé, tento sociálny doplnok WordPress v súčasnosti podporuje 11 sociálnych sietí vrátane služieb Foursquare, Yahoo a dokonca aj PayPal. Dodáva sa s krásnym administračným rozhraním drag-and-drop, ktoré uľahčuje správu každej sociálnej siete.

Okrem toho získate skvelé štatistiky a vizuálne znázornenie výkonnosti vašich sociálnych prihlásení. Okrem toho môže doplnok zasielať používateľom nové e-mailové adresy prostredníctvom e-mailu. Aké sladké?

Ak to nestačí, sociálne prihlásenie do spoločnosti WooCommerce sa dodáva s krátkym kódom a miniaplikáciou, čo znamená, že sociálne prihlásenie môžete umiestniť kdekoľvek na svoje stránky. Kedykoľvek sa používateľ prihlási prostredníctvom aplikácie, môžete ich presmerovať na vlastnú webovú adresu, takže áno, existuje to tiež.

8. WP Ultimate Social

wp konečný sociálny

Doplnok WP Ultimate Social premium je založený na jednej ideológii; nepotrebujete viac doplnkov pre všetky svoje potreby v oblasti sociálnych médií. Z tohto dôvodu si môžete predstaviť WP Ultimate Social ako „zväzok“ druhov, ktoré vám ponúkajú sociálne ikony, sociálne zdieľanie, sociálne pulty, kanály Twitter, Pinterest, automatické zverejňovanie a sociálne prihlásenie.

AccessKeys, elitný autor za WP Ultimate Social, tvrdí, že je to jediný balík sociálnych médií, aký ste kedy potrebovali, a z toho, čo som videl, a z dlhého zoznamu funkcií, mám tendenciu súhlasiť. Chlapče, chlapče, táto bestia doplnku je načítaná. Rýchlo prejdem funkcie.

Môžete očakávať, že nájdete funkcie, ako napríklad 12 krásnych ikon PNG, ikon ikon Font Awesome, výkonných možností prispôsobenia, 10 súborov ikon SVG pripravených na sietnicu, sociálny bočný panel, responzívny dizajn, 10 fantastických tém o zdieľaní sociálnych sietí, plávajúce tlačidlá sociálnych zdieľaní, podpora pre 14 hlavných sietí, zdieľanie prostredníctvom e-mailu a tlače, podpora WooCommerce, kompatibilita BuddyPress, vyskakovacie okná sociálnych zdieľaní, krásne sociálne pulty s 20 pôsobivými témami, 5 animácií a zdá sa, že zoznam pokračuje navždy.

WP Ultimate Social prichádza s pôsobivými funkciami sociálneho prihlásenia, ktoré podporujú až 9 populárnych sociálnych sietí. Pri registrácii, prihlasovaní a formulároch na komentáre môžete ľahko zobraziť sociálne prihlásenie. Ďalej si môžete vybrať prihlasovacie tlačidlá z 15 krásne navrhnutých tém.

Navyše môžete automaticky prispievať na Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr a robiť omnoho viac. Samotný počet funkcií v tejto veci vás ohromí dozadu.

9. Sociálne prihlásenie od OneAll

Jeden doplnok sociálneho prihlásenia pre sociálne siete

Zo všetkých doplnkov pre sociálne prihlásenie WordPress v tomto zozname podporuje sociálne prihlásenie OneAll najväčší počet sociálnych sietí. Teraz sa vaši používatelia môžu zaregistrovať a prihlásiť sa vo viac ako 40 sociálnych sieťach, ako sú napríklad Battle.net, StackExchange, Github, SoundCloud, Vimeo, WordPress.com, YouTube, Twitch.tv, Disqus, Blogger a zoznam pokračuje a na.

Sociálne prihlásenie sa hladko integruje do vášho prihlasovacieho / registračného systému WordPress. Existujúci používatelia môžu okrem toho ľahko prepojiť svoje sociálne účty v profiloch WordPress a neskôr po prihlásení s prepojenými sociálnymi sieťami.

Doplnok je GDPR kompatibilný a kompatibilný so všetkými doplnkami a témami, ktoré dodržiavajú štandardy kódovania WordPress. Okrem toho je plne prispôsobiteľný vašim konkrétnym potrebám. Môžete ľahko pridať sociálne prihlásenie na svoju prihlasovaciu stránku, stránku registrácie, sekciu komentárov, bočný panel pomocou miniaplikácie alebo kdekoľvek inde vďaka skratke.

Ale aj so všetkými týmito funkciami sa sociálne prihlásenie od OneAll ľahko implementuje a používa, mali by ste sa baviť v žiadnom momente. Oh, aby som nezabudol, plugin má prémiová verzia tiež vám ponúka ešte viac možností na implementáciu sociálneho prihlásenia ako šéf.

10. WooSocial

woosociálny wordpress sociálny prihlasovací doplnok

Vychovávaním zozadu je WooSocial, relatívne nový doplnok na trhu. Je to jednoduchý doplnok na prihlásenie do spoločnosti, ktorý vytvoril, udržoval a podporoval OriginalWeb. Keďže ide o nový doplnok v čase písania, má potenciál rastu z hľadiska vlastností a podielu na trhu.

Medzi kľúčové funkcie patrí podpora 25 sociálnych sietí, 15 štýlov tlačidla sociálneho prihlásenia, skratka, podpora viacerých jazykov a vynikajúca dokumentácia, ktorá vás nastaví na správnu cestu..

Okrem toho WooSocial dobre hrá s WooCommerce, čo vám umožňuje zefektívniť proces platby v internetovom obchode. Okrem toho je kompatibilný s inými populárnymi doplnkami a rámcami, ako napríklad WPBakery Page Builder, Cornerstone a Bootstrap 4.X.


Sociálne prihlásenie vám pomôže ponúknuť lepšie používateľské prostredie a zvýšiť počet konverzií na vašom webe WordPress bez porušenia potu. Je to ideálne riešenie pre komunitné weby WordPress, členské weby, kurzy, fóra a akékoľvek iné webové stránky, ktoré sa spoliehajú na registráciu používateľov.

Najlepšie na tom je, že WordPress vám ponúka veľa možností, ako pridať sociálne prihlásenie na svoj web. Či už si vyberiete bezplatný alebo prémiový doplnok pre sociálne prihlásenie WordPress, vždy hľadajte riešenie, ktoré vyhovuje všetkým vašim potrebám. Dúfame, že v našom zozname nájdete perfektný doplnok na prihlásenie do spoločnosti.

Aký je váš obľúbený doplnok na sociálne prihlásenie WordPress? Máte otázky alebo návrhy? Podeľte sa o svoje myšlienky a najlepšie sociálne prihlasovacie nástroje v komentároch.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me