Ako robiť rezervácie na vašom webe WordPress zadarmo

Spravujte rezervácie a schôdzky pomocou WordPress

Či už prevádzkujete reštauráciu, vlastníte dovolenku alebo spravujete miesto konania, rezervácie sú základom vašej firmy. Zákazníci čoraz viac očakávajú, že budú môcť rýchlo a efektívne rezervovať rezervácie a rezervácie kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Neustále obsluha telefónov a okamžitá reakcia na e-maily je pre mnohé podniky nepraktická a jednoducho nezvládateľná.

Online rezervačný systém umožňuje zákazníkom prezerať si vašu dostupnosť a robiť rezervácie kedykoľvek a kdekoľvek – a WordPress má po ruke množstvo vynikajúcich doplnkov, ktoré uspokoja vaše potreby. Správna voľba umožní vášmu miestu zobrazovať aktuálne plány a dostupnosť a tiež rezervovať a rezervovať.

V tomto článku vám ukážeme, ako si vybrať správny doplnok pre rezerváciu svojho webu WordPress, a potom vám ponúkneme niekoľko návrhov v závislosti od vášho druhu podnikania. Začnime!

Rezervácie reštaurácií

Vďaka toľkému počtu stolov a časových úsekov, ktoré sú k dispozícii vo vašej reštaurácii, sa spracovanie rezervácií môže stať dosť zložitým. Dobrý rezervačný doplnok WordPress vám nielen poskytuje prostriedky na ľahšie spojenie so zákazníkmi, ale tiež ponúka efektívny systém správy rezervácií..

Pozrime sa na niektoré z najlepších doplnkov na rezervácie, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre rezervácie reštaurácií.

1. Otvorte Widget tabuľky

Otvorte miniaplikáciu tabuľky

Otvorte miniaplikáciu tabuľky plugin vám umožňuje pridať na váš web rezervačné formuláre OpenTable. Zatiaľ čo tam je oficiálny doplnok, táto alternatíva poskytuje zjednodušený dizajn a viac možností.

Základný doplnok je zadarmo, ale k dispozícii je aj prémiová možnosť začínajúca na 37 USD. To ponúka podporu pre medzinárodné reštaurácie, možnosť prispôsobiť obsah pred a po widgetov pre optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov (SEO) a ešte oveľa viac.

2. Rezervácie reštaurácie

Rezervácie reštaurácií

Populárne Rezervácie reštaurácií plugin vám nielen umožňuje robiť online rezervácie, ale tiež vám pomôže spravovať váš rezervačný systém. Úhľadná funkcia vám umožňuje potvrdiť alebo odmietnuť rezervácie odoslaním prispôsobených e-mailových upozornení priamo z hlavného panela doplnku.

Rezervačný formulár je možné pridať na akúkoľvek stránku, príspevok alebo oblasť widgetov. Má čistý a jednoduchý vzhľad a ľahko sa používa. K dispozícii je tiež séria platených doplnkov vrátane vlastných polí a integrácie MailChimp.

3. Rezervácia reštaurácie ReDi

Rezervácia reštaurácie ReDi

Rezervácia reštaurácie RedDi plugin tiež ponúka online rezervácie spojené so systémom správy rezervácií. Jedna príjemná doplnková funkcia vám umožňuje počas rezervácie zobraziť stránku s rezerváciou v reálnom čase z tabletu alebo mobilného zariadenia.

Aj keď je tento doplnok na stiahnutie zadarmo, mesačný poplatok je približne 7 dolárov. Jeho lacná cena znamená, že si môžete vyskúšať mesiac alebo dva, aby ste zistili, či vyhovuje vašim potrebám.

Vymenovania a rezervácie poskytovateľa služieb

Bez ohľadu na služby, ktoré poskytujete, online manažment rezervácií ponúka rýchle a ľahké riešenie na pripojenie zákazníkov k vašim službám. Niekedy je pre zákazníka jednoducho nevhodné zdvihnúť telefón alebo čakať na e-mailovú odpoveď. Zabezpečenie ľahkej online rezervácie znamená, že existuje menšia pravdepodobnosť, že si potenciálni zákazníci odhlásia vašich konkurentov.

Nižšie uvádzame tri naše obľúbené bezplatné doplnky – pozrime sa!

1. Plánovač BirchPress

Kalendár rezervácií schôdzky - plánovač BirchPress

Plánovač BirchPress plugin ponúka vynikajúce riešenie pre podniky založené na službách. Rezervačné formuláre môžu byť vložené do stránky alebo príspevku a môžu byť tiež optimalizované pre responzívne témy.

Tento doplnok dokáže spracovať viac miest, ako aj viacerých zamestnancov a služieb. Umožňuje vám tiež nastaviť dĺžku služieb, časy vypĺňania a ceny. Prémiové ceny začínajú na 75 dolárov.

2. Rezervácia doplnkov Ultra Pro Appointments

Rezervácia doplnkov Ultra Pro Appointments

Kým Rezervácia doplnkov Ultra Pro Appointments funguje podobne ako plánovač BirchPress, rozhranie je omnoho estetickejšie. Usporiadanie procesu rezervácie v štyroch krokoch je moderné a elegantné a zároveň poskytuje svojim zákazníkom ľahko použiteľný formulár.

Ďalšími kľúčovými črtami tohto doplnku sú integrácia PayPal a možnosť zmeny termínu plánovania. Prémiová verzia začína na 39,97 dolárov a ponúka niekoľko užitočných doplnkových funkcií, ako je napríklad integrácia prúžkov, synchronizácia Kalendára Google a flexibilné určovanie cien..

3. Jednoduché stretnutia

Jednoduché stretnutia

Jednoduché stretnutia plugin je ďalším skvelým riešením pre online rezervácie. Predná časť je elegantná a kompaktná, zatiaľ čo zadná časť je esteticky príjemná a ľahko sa ovláda.

Doplnok podporuje viac miest, služieb a zamestnancov a dokonca vám umožňuje vytvoriť samostatné kalendáre pre každý z nich. Toto je jeden z najjednoduchších doplnkov pre schôdzky, ktorý sa má použiť, a je vysoko odporúčaný pre neskúsených vývojárov. Je to skvelá voľba, ak vytvárate svoje vlastné stránky.

Rezervácie ubytovania

Či už spravujete hotel, prevádzkujete nocľah s raňajkami alebo vlastníte dovolenku na prenájom, online rezervácie môžu eliminovať veľkú časť stresu pri rezervácii. Pre zákazníka v úplne inom časovom pásme je obrovská výhoda nepretržitá dostupnosť procesu online rezervácie.

Pozrime sa na niektoré z najlepších bezplatných doplnkov dostupných pre rezervácie ubytovania online:

1. Jednoduchý rezervačný kalendár WP

Jednoduchý rezervačný kalendár WP

Jednoduchý rezervačný kalendár WP plugin robí presne to, čo sľubuje. Aj keď to vyzerá trochu základne, jeho inštalácia je jednoduchá a odporúča sa najmä pre netechnických používateľov.

Bezplatná verzia ponúka skvelé základné riešenie na uskutočnenie rezervácií. Ak však potrebujete viac kalendárov, budete musieť upgradovať na prémiovú verziu. Táto verzia ponúka množstvo ďalších užitočných funkcií vrátane synchronizácie s webovými stránkami, ako sú Booking.com a Airbnb.

2. Rezervačný kalendár

Rezervačný kalendár

Rezervačný kalendár je jedným z tých doplnkov, ktoré obstáli v skúške času. Pôvodne vyvinutý v roku 2009, umožňuje zákazníkom skontrolovať dostupnosť a rýchlo vykonať rezerváciu – a to stále dosť, aby uspokojil potreby súčasných používateľov WordPress..

Citlivý dizajn prednej a zadnej časti spolu s elegantným prispôsobiteľným vzhľadom umožňujú celkové solídne riešenie. Hoci bol tento doplnok určený na rezerváciu ubytovania, dá sa prispôsobiť aj iným službám. Aj keď vo bezplatnej verzii nie je k dispozícii množstvo možností týkajúcich sa výberu časových úsekov, túto funkciu môžete pridať zakúpením prémiovej verzie, ktorá začína na pomerne drahých 99 dolárov..

3. Presný rezervačný systém

Presný rezervačný systém

Aj keď to nie je najjednoduchšie použiť plugin, Presný rezervačný systém plugin ponúka oveľa podrobnejšie rozhranie ako tradične vyzerajúce formuláre na ubytovanie. Zákazníci majú tiež možnosť zmeniť kalendár na klientskom rozhraní tak, aby zobrazoval viac alebo menej mesiacov.

Základný balík je integrovaný do PayPal a kompatibilný s WooCommerce. K dispozícii sú aj platené doplnky pre iných poskytovateľov platieb..

záver

Podniky už robia toľko pre to, aby poskytovali vynikajúce služby, ktoré by pri rezerváciách a rezerváciách mohli viesť k veľkým nepríjemnostiam. Online systémy správy rezerv môžu vyriešiť toľko problémov, ale nájsť riešenie, ktoré vyhovuje vášmu pracovnému postupu a podnikaniu, by mohlo byť problémom.

Na základe odporúčaní a doplnkov, ktoré sme navrhli, by ste teraz mali byť schopní svojim zákazníkom ponúknuť flexibilitu online rezervácií. Z vášho pohľadu budete tiež môcť efektívnejšie spravovať rezervácie. Ak chcete začať, jednoducho vyberte doplnok, ktorý znie pre vašu firmu, a skúste to!

Bude niektorý z týchto doplnkov neoddeliteľnou súčasťou vašich obchodných potrieb? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me