Ako si môžete vytvoriť vlastný prihlasovací formulár WordPress (a prečo by ste mali)

Ako si vytvoriť vlastnú prihlasovaciu stránku WordPress (a prečo by ste mali)

Pravdepodobne ste urobili veľa práce pri vytváraní svojho webu WordPress a jeho vylepšenia na rozhraní frontend. Môžete však ignorovať jeden zásadný aspekt: ​​prihlasovací formulár pre WordPress.

Existuje veľa dôvodov na prispôsobenie prihlasovacieho formulára programu WordPress, napríklad na zvýšenie bezpečnosti, zvýšenie povedomia o značke a zvýšenie používateľského komfortu. Ktorýkoľvek z týchto dôvodov by mal stačiť na to, aby vás presvedčil, aby si sa rozlúčil s predvolenou prihlasovacou obrazovkou WordPress. Táto jednoduchá zmena je prekvapivo vynikajúcim spôsobom, ako vylepšiť svoje stránky.

V tomto príspevku diskutujeme o výhodách vytvorenia vlastného prihlasovacieho formulára WordPress. Potom predstavíme niekoľko nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť ľahko vykonať túto úlohu, vrátane niektorých najlepších vlastných doplnkov prihlasovacej stránky, z ktorých si môžete vybrať. Začnime!

Prečo je pre váš web výhodný vlastný prihlasovací formulár WordPress

Ako vlastník webových stránok WordPress ste takmer určite oboznámení s predvoleným prihlasovacím formulárom WordPress. Je dokonale funkčný, ale má vzhľad holých kostí. Pozri ukážku A:

Hlavný prihlasovací formulár pre WordPress

Taktiež neponúka žiadne konkrétne bezpečnostné funkcie, ktoré by hackerom a iným nežiadúcim osobám zabránili v prístupe do vašej administratívnej oblasti okrem základných bezpečnostných nastavení WordPress (ako sú silné heslá). Z týchto dôvodov si váš prihlasovací formulár zaslúži toľko pozornosti ako v ktorejkoľvek inej oblasti vášho webu.

Tu je niekoľko výhod prispôsobenia prihlasovacieho formulára WordPress:

 1. Lepšia bezpečnosť. Svoju prihlasovaciu stránku môžete chrániť pred presmerovaním prihlasovacieho formulára na jedinečnú adresu URL, čo hackerom sťažuje vyhľadanie prihlasovacej stránky. Navyše môžete nastaviť limit počtu prihlásení osoby alebo dokonca pridať viacfaktorové overenie.
 2. Konzistentnosť značky. Rozšírenie značky na prihlasovací formulár vám umožní zachovať konzistentnosť so zvyškom vašich stránok, aby vaši používatelia a členovia tímu mali súdržný dojem. Navyše, ak do WordPress pridáte sociálne prihlásenie, je pre čitateľov alebo členov ešte ľahšie prihlásiť sa a zdieľať váš obsah.
 3. Vylepšená navigácia. Pomocou svojho prihlasovacieho formulára môžete koncovým používateľom poskytnúť ďalšiu navigáciu. Môžete sa prepojiť na profily sociálnych médií alebo dokonca zobraziť špeciálne ponuky priamo na prihlasovacej obrazovke.
 4. Vylepšená používateľská skúsenosť. Svoje prihlasovacie formuláre si môžete prispôsobiť tak, aby sa koncoví používatelia dostali na ľubovoľnú stránku, napríklad na prispôsobenú stránku profilu alebo špecializovanú akciu, alebo si môžete vytvoriť vlastné správy..

Toto sú len niektoré z výhod, ktoré môžete získať pomocou vlastného prihlasovacieho formulára. Prvý z nich je však najdôležitejší. Pri rozhodovaní o akejkoľvek zmene na vašom webe by ste mali mať vždy na pamäti bezpečnosť. V tomto prípade ju môžete výrazne vylepšiť pomocou niekoľkých jednoduchých vylepšení..

Užitočné nástroje na vytvorenie vlastného prihlasovacieho formulára WordPress

Teraz už rozumiete dôvodom, prečo by ste mohli chcieť zmeniť svoj prihlasovací formulár WordPress. Našťastie existuje veľa doplnkov, ktoré vám môžu pomôcť (a navyše sa mnohé dajú použiť aj na prispôsobenie ďalších formulárov WordPress). Nasledujúce možnosti sú niektoré z najlepších dostupných, s vynikajúcimi sadami funkcií a reputáciou spoľahlivosti.

Registrácia používateľa ProfilePress, predné prihlásenie a profil používateľa WordPress Plugin

Registrácia používateľa ProfilePress

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

ProfilePress je praktický doplnok, ktorý vám umožní prispôsobiť si vlastné prihlásenie, registráciu, resetovanie hesla a úpravu profilových formulárov WordPress. Môžete ho tiež použiť na vytvorenie profilov front-end používateľov, ktoré sú jedinečné pre každého používateľa.

Nemusíte znovu objavovať koleso vytvorením formulárov od nuly a zaoberaním sa overovaním, overovaním a autorizáciou na strane servera. Nechajte ProfilePress zvládnuť všetko a ešte viac za vás. Je potrebné poznamenať, že ProfilePress používa krátke kódy. Takže namiesto kódovania formulárov v HTML, ako by ste normálne robili, jednoducho vložte do skráteného kódu. Flexibilita krátkych kódov umožňuje, aby bol možný prihlasovací formulár na obrázku nižšie.

ProfilePress sa dodáva aj s krásnymi šablónami pripravenými na použitie. Použitie týchto preddefinovaných šablón je veľmi jednoduché; jednoducho skopírujte a prilepte skrátený kód šablóny na stránku WordPress a uložte. Ak chcete zobraziť formulár naživo, zobrazte ukážku. Ľahké ako facka.

ProfilePress obsahuje aj množstvo ďalších zaujímavých funkcií vrátane: moderovania registrovaných používateľov, sociálneho prihlásenia cez Facebook, Twitter, LinkedIn, Google, GitHub a VK.com, bez hesla bez prihlásenia používateľa, integrácie s BuddyPress, BbPress, MailChimp, CampaignMonitor, Polylang, Multisite atď.

Kľúčové vlastnosti:

 • Umožňuje vám prispôsobiť si prihlasovacie formuláre, registračné formuláre a formuláre na obnovenie hesla
 • Poskytuje živé ukážky, ktoré uľahčujú proces navrhovania
 • Umožňuje presmerovať prihlásenie, registrácie a obnovenie hesla na vlastné stránky
 • Ponúka integráciu viacerých miest, ktorá umožňuje používateľom vytvárať nové weby prostredníctvom front-end registračného formulára
 • Umožňuje používateľom nahrávať avatary a ponúka moderovanie a funkcie súvisiace so sociálnymi médiami (prémiová verzia)

Prispôsobiteľný doplnok WordPress pre vlastnú prihlasovaciu stránku

Prispôsobiteľný doplnok WordPress pre vlastnú prihlasovaciu stránku

Ak hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob prispôsobenia prihlasovacieho formulára WordPress, potom je prispôsobiteľný nástroj Prispôsobenie vlastnej prihlasovacej stránky vynikajúcou voľbou. Využíva známy živý prispôsobiteľ s jednoduchými možnosťami úpravy vášho loga, pozadia, výplní, polí formulára a tlačidla. Navyše môžete vždy pridať trochu vlastného CSS pre pokročilejšie zmeny.

Kľúčové vlastnosti:

 • Ľahko použiteľné možnosti dizajnu
 • Známe rozhranie Customizer
 • Ukážky zmien počas ich vykonávania

Správcovská vlastná prihlasovacia stránka. Bezplatný doplnok WordPress

Doplnok pre vlastnú prihlasovaciu stránku správcu

Doplnok Prispôsobiť prihlasovaciu stránku WordPress zjednodušuje prispôsobenie prihlasovacieho formulára tak, aby vyzeral správne. Poskytuje vám možnosť upraviť farby, pridať obrázok na pozadí a dokonca vytvoriť prezentáciu na pozadí. Tento doplnok okrem svojich funkcií prispôsobenia reaguje aj na mobilné stránky a je integrovaný do služieb Google Fonts.

Kľúčové vlastnosti:

 • Umožňuje presmerovať používateľov na vlastnú adresu URL prihlasovacieho formulára
 • Umožní vám prispôsobiť si prihlasovací formulár pomocou farieb a médií na pozadí
 • Zahŕňa funkcie pripojenia sociálnych médií

Prispôsobiteľný doplnok WordPress

Prispôsobenie prihlasovacieho formulára

LoginPress robí proces prispôsobenia prihlasovacieho formulára WordPress jednoduchým a intuitívnym spôsobom. Umožňuje vám upraviť svoju prihlasovaciu stránku priamo z hlavného panela WordPress a pridať prispôsobené polia a správy pre používateľov. Navyše existuje veľa funkcií zameraných na dizajn, ktoré vám pomôžu pri zhode so značkou a štýlom zvyšku vašej stránky.

Kľúčové vlastnosti:

 • Umožňuje pridať do prihlasovacieho formulára vlastné logá a pozadia
 • Umožňuje vám upravovať farby tlačidiel a ďalších prvkov
 • Poskytuje možnosť vytvorenia vlastných chybových a uvítacích správ

Značka bielej značky pre doplnok WordPress Premium WordPress

Biele označenie značky pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

Tento prémiový doplnok vám umožňuje prispôsobiť si nielen prihlasovací formulár, ale celú svoju administratívnu oblasť WordPress. Značku White Label Branding pre WordPress môžete tiež použiť na kontrolu toho, čo každý používateľ vidí na základe priradenej roly, napríklad editora alebo autora, av prípade potreby na skrytie určitých oblastí. Vytvára to cennú dodatočnú vrstvu zabezpečenia pre vaše stránky.

Kľúčové vlastnosti:

 • Umožňuje vám úplne prispôsobiť oblasť správcu WordPress na základe rolí používateľov
 • Umožní vám prispôsobiť prispôsobenie prihlasovacieho formulára a zadného rozhrania vrátane log, favicon, hlavičiek a pätičiek
 • Ponúka vizuálny editor CSS

Prispôsobená prihlasovacia stránka prispôsobená na prihlásenie Prémiový doplnok WordPress

Doplnok Prispôsobená prihlasovacia stránka prispôsobená na prihlásenie

Informácie a sťahovanie

Doplnok Prispôsobené prihlásenie obsahuje zabudovaného správcu štýlov pre prihlasovací formulár a poskytuje širokú škálu možností prispôsobenia. Umožňuje vám pridať voliteľné miniaplikácie a navyše si môžete prispôsobiť pozadie, hlavičky, tlačidlá a ďalšie položky pre svoju prihlasovaciu oblasť. Doplnok je súčasťou členstva v iThemes, ktorý zahŕňa prémiovú podporu a komunitné fórum.

Kľúčové vlastnosti:

 • Poskytuje správcu štýlov, ktorý vám umožňuje prispôsobiť farby, písma a oblasti miniaplikácií
 • Ponúka prispôsobiteľné prihlasovacie formuláre s upraviteľnými hlavičkami, pätami, tlačidlami a odkazmi
 • Umožňuje na svoju prihlasovaciu stránku pridať až dve oblasti miniaplikácií
 • bonus: Tento doplnok je k dispozícii ako súčasť balíka doplnkov iTheme, takže ak už balík máte alebo sa zaujímate o ďalšie úžasné doplnky iTheme, mohlo by to byť veľa

Ako si prispôsobiť prihlasovací formulár WordPress

Teraz, keď ste videli niektoré z užitočných nástrojov, ktoré môžete použiť na zmenu prihlasovacieho formulára WordPress, tu je stručný prehľad, ako to skutočne urobiť. Tieto kroky sa budú samozrejme líšiť pre každý z vyššie uvedených doplnkov. Ak vyberiete doplnok bohatý na funkcie s množstvom nastavení a možností, nastavenie vášho prihlasovacieho formulára WordPress môže trvať trochu dlhšie, ale teraz vám ukážeme jednu z najjednoduchších možností.

Krok 1: Nainštalujte si prihlasovací formulár

Nainštalujte doplnok Prispôsobovač prihlasovacieho formulára

Aby ste mohli začať, vyberte si plugin, potom ho nainštalujte a aktivujte. Ak sa doplnok, ktorý sa vám páči, nachádza v úložisku WordPress.org, nájdete ho priamo na hlavnom paneli WordPress pod Doplnky> Pridať nové pomocou vyhľadávacieho poľa. Napríklad sme sa rozhodli ísť s Prispôsobovač vlastnej prihlasovacej stránky.

Ak váš doplnok pochádza z webových stránok tretích strán, budete stále chcieť prejsť na túto stránku Doplnky> Pridať nové ale potom kliknite na tlačidlo „Nahrať doplnok“. Odtiaľ postupujte podľa pokynov na obrazovke, aby ste odovzdali a nainštalovali súbor zip doplnku.

Krok 2: Vyhľadajte nastavenia prihlasovacieho formulára

Nastavenia prispôsobovača prihlasovacieho formulára

S nainštalovaným a aktívnym doplnkom by ste sa teraz mali pokúsiť nájsť stránku s nastaveniami doplnku. Pokiaľ ide o prispôsobiteľ prispôsobiteľnej stránky pre vlastné prihlásenie, nájdete ju pod Vzhľad> Prispôsobovač prihlásenia. Ďalšie doplnky nájdete pod položkou Nástroje, Nastavenia alebo dokonca pod novou kartou ponuky, ktorá je pridaná do hlavného panela WordPress.

Krok 3: Začnite prispôsobovať svoj prihlasovací formulár WordPress

Vlastná prihlasovacia stránka

Keď nájdete svoje nastavenia, je čas začať pracovať! Ak máte na stránke nastavení možnosti, začnite ich meniť. Pre doplnok Prispôsobiteľný modul vlastnej prihlasovacej stránky, ktorý používame, musíte najskôr kliknúť na tlačidlo „Spustiť prispôsobenie“, čím sa otvorí Prispôsobovač WordPress..

Možnosti vlastnej používateľskej prihlasovacej stránky

Tento konkrétny doplnok používa známe možnosti dizajnu pre farby, pozadie, výplne a ďalšie.

Vlastná prihlasovacia stránka

Vytvorte si vlastný prihlasovací formulár programu WordPress, ktorý si môžete vyskúšať pomocou dostupných možností.

Vlastná prihlasovacia stránka Live Customizer CSS

Jo, a ak potrebujete (alebo chcete) zmeniť niečo, čo nie je k dispozícii ako vstavaná možnosť, na vylepšenie môžete vždy použiť kúsok vlastného CSS. Doplnok Customizer Page Customizer Page Customizer, ktorý používame, obsahuje vlastný panel CSS, ale v predvolenom prispôsobiteľe WordPress Customizer je aj časť „Additional CSS“. Rýchle vyhľadávanie Google je zvyčajne najjednoduchší spôsob, ako zistiť, ako napísať niekoľko riadkov CSS, ale ak si nie ste istí, vždy môžete zistiť, či vývojár doplnkov poskytne ruku.

Keď skončíte, nezabudnite ich uložiť. Potom by mal byť nový vlastný prihlasovací formulár WordPress spustený!

záver

Pokiaľ ide o váš web WordPress, chcete venovať zvýšenú pozornosť vyladeniu svojej administračnej oblasti, ako to robíte s klientskym rozhraním. Prispôsobenie prihlasovacieho formulára vám pomôže prejsť ďalšiu míľu so značkou a môže vám poskytnúť zvýšenú bezpečnosť a vylepšené používateľské prostredie.

V tomto článku sme uviedli päť doplnkov, ktoré vám môžu pomôcť vytvoriť WordPress vlastný prihlasovací formulár aby sa zhodovali s vašimi stránkami, ale možno sme zmeškali vaše obľúbené. Existujú nejaké ďalšie doplnky pre vlastné prihlasovacie formuláre, o ktorých si myslíte, že by ste si mali vyskúšať? Dajte nám o nich vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me