Ako získať dokumenty podpísané pomocou

Ako podpisovať dokumenty pomocou

Všetci sme zasielali e-maily tam a späť, aby sa dokument odhlásil pri viacerých príležitostiach. Spravidla to končí tým, že niekto musí dokument pred jeho odoslaním vytlačiť, podpísať a naskenovať. Napriek jasným výhodám elektronického prístupu sa papier stále javí ako nevyhnutná súčasť nášho sveta.

Našťastie existuje množstvo doplnkov WordPress, ktoré klientom pomáhajú elektronicky podpísať dokument bez nutnosti tlačenia. S niekoľkými vyladeniami môžete poslať svojmu klientovi profesionálnu formu alebo dokument a vziať si ich podpis priamo z vášho webu WordPress. Vitajte v budúcnosti! Ak však s pojmom nepoznáte, mali by ste sa o ňom dozvedieť viac e-podpis pred potápaním do nášho zoznamu nástrojov elektronického podpisu WordPress.

V tomto článku sa zameriame na sedem užitočných doplnkov, ktoré vám pomôžu pri podpisovaní dokumentov a ušetria vám a vašim klientom obrovské množstvo času. Začnime!

1. Elektronický podpis WP od spoločnosti ApproveMe

Doplnok pre elektronický podpis WP od spoločnosti Approveme
Ak hľadáte na podpisovanie dokumentov online pomocou WordPress, Schváliť elektronický podpis WPMe je priekopníkom. Tento prémiový doplnok je navrhnutý tak, aby vám umožňoval legálne podpisovanie dokumentov pomocou vašej vlastnej webovej stránky WordPress.

Podobne ako služby elektronického podpisu, ako sú DocuSign a HelloSign, umožňuje WP E-podpis podpisovať dokumenty a odosielať ich na podpis svojim klientom. Môžete mať neobmedzené dokumenty a neobmedzené podpisy, ktoré sú všetky spravované prostredníctvom vašej vlastnej stránky. Elektronický podpis WP je UETA a eSign kompatibilné, takže podpisy sú právne záväzné a je možné ich vymáhať na súde.

Ak potrebujete právne záväzné riešenie na podpisovanie dokumentov vo WordPress, samozrejmou voľbou je elektronický podpis WP. Aj keď je drahý, ušetrený čas a pokoj mysle stojí za to.

2. Zmluva online spoločnosti WP

Doplnok online zmluvy WP

WP Online Contract je plnohodnotný doplnok na správu zmlúv. S viac ako 1 000 predajmi a 4,4 hviezdičkami predstavuje pre seba výklenok. Pomocou tohto doplnku môžete vytvárať, spravovať a ukladať zmluvy online a nechať svojich klientov podpísať sa z akéhokoľvek zariadenia.

Služba WP Online Contract, ktorá vám umožňuje vytvárať si vlastné šablóny zmlúv pomocou zabudovaného editora WordPress, ukladá IP adresu a časové pečiatky pri podpise zmluvy a poskytuje vám audit trail. Doplnok sa tiež integruje s niekoľkými platobnými bránami prostredníctvom doplnkov.

Online zmluva WP je skvelým riešením, ak hľadáte platformu na správu zmlúv typu všetko v jednom v rámci systému WordPress. Možno však budete chcieť preskúmať inú možnosť, ak potrebujete zmluvy, ktoré je možné vynútiť súdom.

3. Kontaktný formulár 7 – addon podpisu (zadarmo)

Kontaktný formulár 7 - addon podpisu
Kontaktný formulár 7 je jedným z najznámejších a najpopulárnejších doplnkov pre tvorcov bezplatných formulárov s viac ako 1 000 000 aktívnymi inštaláciami. Hoci bol pôvodne vytvorený pre kontaktné formuláre, rozšíril sa ďalej, najmä pomocou doplnkov, ako je tento bezplatný doplnok k podpisu, , ktorá má 1 000 aktívnych inštalácií a 4,2-hviezdičkové hodnotenie spokojnosti.

Pole podpisu sa pridá do formulára pomocou značiek s krátkym kódom ako každé iné pole a dá sa prispôsobiť pomocou CSS.

Ak už používate kontaktný formulár 7 a ste spokojní s jeho rozhraním, tento doplnok bude ideálny na pridávanie podpisov do online formulárov. Toto nie je právne záväzné riešenie, ale môže fungovať pre menej prísne aplikácie.

4. Podpis impozantných formulárov

Doplnok k vydaniu podpisu formálnych formulárov

Pomocou tohto doplnku Formidable Forms môžete do formulárov pridať prispôsobiteľné pole podpisu.

Vo svete staviteľov voľných tvarov, Úžasné formuláre je silným uchádzačom s viac ako 300 000 aktívnymi inštaláciami. Užitočnosť nástroja na tvorbu formulárov sa rozširuje prostredníctvom prémiových doplnkov, ako je napríklad doplnok Signature. Začíname na 19 USD na jednom webe a môže byť tiež spojený s ich prémiovými licenciami na vyššiu úroveň.

Pole podpisu sa pridá do formulára ako každé iné pole a má niekoľko možností na prispôsobenie. Po odoslaní podpisu sa prevedie na obrázok a uloží sa do údajov formulára.

Ak ste fanúšikom Formidable Forms, tento doplnok uľahčí zhromažďovanie podpisov. Nie je to však zvlášť bezpečné riešenie ani nie je skutočne navrhnuté pre právne záväzné situácie.

5. Podpis super formulárov

Doplnok podpisu Super Forms

Super Forms je relatívne nový tvorca formulárov typu drag-and-drop, ktorý získal vysoké hodnotenie za pár mesiacov od jeho uvedenia na trh. Tvorcovia Super Forms poskytli prémiový doplnok na podpis, ktorý vám umožňuje pridať do formulárov pole pre podpis.

Pri pridávaní podpisového poľa môžete prispôsobiť hrúbku čiary a nastavenie obrázka na pozadí. Vaši používatelia nebudú potrebovať žiadne doplnky prehliadača, aby mohli pridať svoj podpis, ktorý sa skonvertuje na obrázok a uloží sa spolu s údajmi na odoslanie formulára..

Ak už ste používateľom služby Super Forms a chcete jednoduchý spôsob zhromažďovania podpisov online, tento doplnok možno stojí za zváženie, ale nie je to právne záväzné riešenie..

6. Doplnok podpisu pre doplnok ARForms WordPress

Doplnok Arforms Signature Addon

Ak to ešte nepoznáte, ARForms je dobre hodnotený doplnok na tvorbu prémiových formulárov s viac ako 3 000 predajmi. Vytvorili doplnok prémiového podpisu, ktorý vám umožní zachytiť podpisy online jednoduchým pridaním poľa do formulára.

Ľahko použiteľné rozhranie drag-and-drop umožňuje jednoduché pridanie poľa podpisu do formulárov. Používatelia vašich webových stránok nebudú potrebovať žiadne špeciálne doplnky prehliadača, aby mohli pridať svoj podpis, ktorý sa skonvertuje a uloží ako súbor PNG s odoslaním formulára..

Ak potrebujete právne záväzné riešenie, nemusí to byť pre vás prístup. Ak ste už však používateľom ARForms a chcete jednoduchý spôsob zhromažďovania podpisov, vyskúšajte to.

7. Swift Signature Free WordPress Plugin

Doplnok Swift Signature
Rýchly podpis je začínajúcim účastníkom sveta podpisov online. Tento bezplatný doplnok je súčasťou obchodného balíka služieb SwiftCloud a je navrhnutý tak, aby bola každá stránka WordPress použiteľná. Ak chcete používať doplnok, musíte si vytvoriť bezplatný účet SwiftCloud a v budúcnosti bude k dispozícii prémiová možnosť – vyskúšajte si ho teraz zadarmo, zatiaľ čo môžete.

Signál Swift Signature je možné použiť na jednotlivých stránkach alebo ako súčasť viacstupňového toku – a integruje sa do všetkých existujúcich služieb SwiftCloud. Všetky podpísané dokumenty sú archivované a uložené s právne záväznými časovými pečiatkami pre audit trail. Toto by mohlo byť užitočné riešenie, ak hľadáte integrovanú sadu služieb.


Podpísanie dokumentov môže byť často bolestivý a časovo náročný proces, najmä ak si nemôžete sadnúť s klientom osobne. E-maily odosielané dozadu a dopredu končia potrebou vytlačiť, podpísať a naskenovať dokument pred jeho odoslaním e-mailom na dokončenie procesu.

WordPress ponúka niekoľko riešení, ktoré vám pomôžu elektronicky podpísať tieto dokumenty. Zhrňte teda sedem doplnkov uvedených v tomto článku:

  1. Elektronický podpis WP od spoločnosti ApproveMe
  2. Online zmluva WP
  3. Kontaktný formulár 7 – addon podpisu
  4. Podpis impozantných formulárov
  5. Podpis superformulárov
  6. Doplnok podpisu pre ARForms
  7. Rýchly podpis

Sme si istí, že jeden z nich vyhovie vašim potrebám, ale odporúčame WP E-Signature ako všestranné solídne riešenie..

Je pre vaše podnikanie rozhodujúce elektronické podpisovanie dokumentov, a ak nie, mohli by ste tento postup prijať v budúcnosti? Podeľte sa o svoje poznatky v sekcii komentárov nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me