Ako zrýchliť WordPress: Komplexný sprievodca

Vitajte v jedinom sprievodcovi, ktorý potrebujete, aby ste urýchlili WordPress. Tento sprievodca krok za krokom sme vytvorili, aby sme načrtli najlepší nástroj a postupy, ktoré môžete prijať, aby ste na svojom webe urýchlili WordPress..

Sprievodca touto príručkou

Tento sprievodca sme rozdelili do niekoľkých sekcií, aby ste mohli ľahšie sledovať alebo dohnať, ak čítate na polceste.

 • Po prvé, budeme hovoriť o prečo je rýchly web dôležitý. Sme si istí, že ste si o týchto tonách prečítali, avšak môže tu byť niekto, kto to neurobil – a to je presne to pre toho niekoho!
 • Budeme tiež pokrývať základná technológia. My vo WPExplorer veríme, že pochopenie príčiny problému je najlepším spôsobom, ako ho vyriešiť. Preto sme v minulosti napísali sprievodcov, ako je Sprievodca začiatočníkov pre vnútorné funkcie WordPress, ktoré sa snažia poskytnúť základné informácie o tom, ako môže niekoľko tisíc riadkov kódu napájať takmer 46% webových stránok na internete. Táto časť sa zaoberá hlavnými faktormi, ktoré ovplyvňujú vašu rýchlosť a celkový výkon. Prečítajte si túto časť pozorne, pretože s každým faktorom diskutujeme o najlepších postupoch.
 • Potom budeme hovoriť opravy a optimalizácia výkonu ktoré sa vzťahujú na témy a doplnky WordPress.
 • V zostávajúcej časti sprievodcu sme zoskupili opravy podľa kategórie ako je optimalizácia obrazu, optimalizácia databázy a opravy zabezpečenia. Veríme, že táto kategorizácia by vám pomohla pochopiť a pochopiť podstatu opráv rýchlejšie – aby ste mohli okamžite začať fungovať..

Dobre, poďme sa nadýchnuť! Dokončili sme prolog. Teraz začnime so skutočným sprievodcom, ktorý urýchli WordPress.

Obsah:

Tu je rýchly obsah skutočných tipov na urýchlenie vášho webu. Týmto spôsobom môžete preskočiť celú sekciu podľa dôležitosti rýchlosti stránky, rýchlo prejsť nadol na ktorúkoľvek časť tejto príručky alebo si dokonca uložiť záložku konkrétnej sekcie, ak sa chcete neskôr vrátiť:

 • Prečo záleží na rýchlosti stránky
 • Podčiarknite technológiu
 • Jednoduché tipy na urýchlenie WordPress
  • Povoliť ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress
  • Povoliť kompresiu gzip
  • Inovujte svoj PHP Engine
  • Vyberte si svoj hosting múdro
  • Vyberte optimálne umiestnenie servera
  • Použite sieť na doručovanie obsahu
 • Klientske zariadenie
  • Optimalizujte svoje mobilné zobrazenie
 • Rozšírenia WordPress: Témy a doplnky na urýchlenie
  • Vyberte si tému opatrne
  • Použite správny počet doplnkov
  • Zbavte sa chmýří
 • Optimalizácia obrazu
  • Zmenšiť všetky obrázky
  • Odložiť načítavanie obrázka
  • Zakázať horúce odkazy na obrázky
  • Definujte veľkosti obrázkov
 • Optimalizácia databázy
  • Optimalizujte svoju databázu WordPress
  • Obmedzenie počtu príspevkov po revízii
  • Vyprázdnite viac koša
  • Zabezpečte efektívne volania do databázy
 • Opravy zabezpečenia
  • Zabráňte útokom hrubou silou
  • Eliminujte spam
 • záver

Dobre, poďme sa nadýchnuť! Dokončili sme prolog. Teraz začnime so skutočným sprievodcom, ktorý urýchli WordPress.

Prečo záleží na rýchlosti stránky

Prečo záleží na rýchlosti stránky

Pokúsim sa to udržať krátke. Všetci vieme, že každý má rád rýchly web. Pravdepodobne ste tiež počuli, že Google v súčasnosti uprednostňuje rýchly web pred pomalým – to znamená, že rýchlejší web prináša lepšie skóre SEO. Aj keď v tejto súvislosti nie je žiadne jednoznačné vysvetlenie, väčšina videí a rozhovorov zvyčajne poukazuje na toto hodnoverné vysvetlenie.

Ľudia hľadajú veci, na ktoré potrebujú okamžité odpovede. Horný zásah sa musí načítať rýchlo. Spoločnosť Google jednoducho nedokáže vopred umiestniť pomalé stránky, pretože by to zhoršilo vyhľadávanie.

Predstavte si prvú stránku v službe Google SERP, ktorá sa načíta za 10 a viac sekúnd – je pravdepodobné, že opustíte web pred 5 sekundami čakania.

štúdie ukázali, že za každú ďalšiu sekundu pridanú k času načítania na vašom webe strácate pri 7% konverziách, 11% zobrazeniach stránok a celkovo o 16% zníženie spokojnosti zákazníkov. Spojte to všetko do jednej vety, ktorú dostanete –

Zníženie času načítania webových stránok o 1 sekundu vám môže priniesť jednoduché zvýšenie zisku o 7%.

Dúfam, že sme vás dokázali presvedčiť, pretože to je to, čo získame. Začnime so skutočným sprievodcom, ktorý urýchli WordPress.

Základná technológia

Čo spôsobuje, že web je pomalý? A prečo by ste mali zrýchliť WordPress? Odpoveď na túto otázku spočíva v mnohých faktoroch – z ktorých najdôležitejšie budeme diskutovať nižšie.

Statické vs. dynamické webové stránky

Toto porovnanie je najlepšie vysvetliť pomocou analógie maliara / fotografa. Na podporu nášho príkladu predpokladajme, že od oboch sa vyžaduje, aby ukázali fotografiu mačky. Maliar musí vždy nakresliť obrázok, zatiaľ čo fotograf vám môže jednoducho ukázať fotografiu mačky, na ktorú klikol.

Kto si myslíte, že zvíťazí v súťaži „ukážte mi obrázok mačky ASAP“?

To isté platí pre statické a dynamické webové stránky. Na statických webových stránkach je zdroj – alebo fotografia mačky od fotografa – vždy k dispozícii. Aby ste si ju mohli pozrieť, musíte ju jednoducho otvoriť.

V prípade dynamickej webovej stránky je však potrebné túto webovú stránku vygenerovať vždy, keď ju niekto chce zobraziť – podobne ako maliar, ktorý musí maľovať fotografiu mačky zakaždým! Toto vám hovorí, že statické webové stránky sú prirodzene rýchlejšie ako dynamické webové stránky.

Statické webové stránky sú prirodzene rýchlejšie ako dynamické webové stránky.

Systém na správu obsahu – napríklad WordPress – patrí do kategórie dynamických generátorov webových stránok. Jedná sa o softvér určený na vytváranie a udržiavanie webovej stránky so správcovským panelom na riadenie činností. Činnosti, ako je pridanie nového príspevku, stránky atď.

Väčšina ľudí si vyberie WordPress ako statické webové stránky. Je to dobrý kompromis.

Všetky údaje sa ukladajú do databázového servera (príkladom je obľúbený server MySQL) a mediálne súbory (napríklad obrázky a dokumenty) sa ukladajú do samotného webového servera..

Na druhej strane sú dynamické webové stránky ľudstvom požehnaním. Predstavte si, že musíte spravovať tisíce príspevkov, stránok, značiek, kategórií a mediálnych súborov. Ich individuálne riadenie by priviedlo človeka k šialenstvu.

To je dôvod, prečo väčšina ľudí vyberie WordPress na statických webových stránkach. Je to dobrý kompromis.

Jednoduché tipy na urýchlenie WordPress

Teraz na opravy. Tieto jednoduché tipy môžete použiť na urýchlenie WordPress na rôznych počítačoch bez problémov.

1. Povoľte medzipamäť WordPress

W3 Total Cache Plugin

Ukladanie do vyrovnávacej pamäte programu WordPress jednoducho „ukladá výsledok pre budúce použitie“. WordPress generuje webová stránka dynamicky, vždy, keď návštevník požaduje určitú stránku. Čo keby bolo potrebné uložiť takúto dynamicky vygenerovanú stránku a zobraziť ju nasledujúcemu návštevníkovi bez toho, aby ste ju museli znova generovať? To by malo za následok oveľa rýchlejšie načítanie stránky.

Tento proces sa nazýva caching a WordPress túto techniku ​​používa na viacerých miestach svojho vnútorného fungovania. Môžete tiež zvýšiť úroveň / množstvo vyrovnávacej pamäte iných procesov WordPress pomocou doplnku pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, ako je W3 Total Cache, WP Super Cache alebo WP Rocket.

2. Povoľte kompresiu gzip

Jedná sa o jednoduchú kompresnú techniku, ktorá znižuje veľkosť prenášaných údajov, a tým zvyšuje rýchlosť. Doplnky pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte uvedené vyššie vám umožňujú povoliť kompresiu Gzip. Napríklad môžete povoliť kompresiu Gzip v systéme Windows XP Celková medzipamäť W3 pod Výkon> Prehliadať vyrovnávaciu pamäť voľba.

3. Inovujte svoj PHP Engine

WordPress beží na PHP, čo znamená, že sa spolieha na PHP, aby vykonal svoj kód na generovanie webových stránok. PHP je softvér s otvoreným zdrojom, ktorý je nainštalovaný spolu s webovými servermi. Verzia nástroja PHP zohráva významnú úlohu pri určovaní výkonu vašich webových stránok WordPress.

Ľudia na Kinsta Managed Hosting vykonal benchmark PHP motorov na WordPress 4.3.1 a takto našli:

Benchmark PHP KP Kinsta

Benchmarky PHP na WordPress 4.3.1. Zdroj: Kinsta.com

#PHP EngineTransakcie / sekundu
1HHVM Repo autoritatívne375,48
2HHVM357,69
3PHP 7306,24
4PHP 5.6.16106,45

Výsledky sú ohromujúce. Ak porovnáte PHP 7 a 5, uvidíte obrovský rozdiel – PHP 7 je 187% – takmer dvakrát – rýchlejšie ako PHP 5.

PHP 7 je o 187% rýchlejšie ako PHP 5

HHVM je PHP engine vyvinutý spoločnosťou Facebook. Od tej doby tento motor ponúka iba hŕstka webhostingov a zvyčajne prichádza so silnou cenovkou. Implementácia PHP 7 je však relatívne jednoduchá. Väčšina zdieľaných hostiteľov neprechádza problémom s inováciou na PHP 7.

Inovácia má aj miernu nevýhodu – niektoré staré, vysoko neefektívne funkcie sú zastarané – to znamená, že už nie sú podporované. Ak by vaša téma WordPress mala používať takéto funkcie, stroj PHP by narazil na náhodné chyby.

Ako už bolo povedané, väčšina najlepších tém WordPress nemá tento problém. Ak chcete inovovať svoju verziu PHP, aby ste urýchlili WordPress, budete pravdepodobne musieť manuálne podať žiadosť. Najlepšie hostitelia WordPress to proaktívne robia za vás. Čo nás privádza k ďalšej téme.

4. Vyberte si svoj hosting múdro

WP Engine: Prémiový riadený hosting WordPress

Takmer každý, kto si prečíta tento článok, pravdepodobne pozná rozdiel medzi zdieľaným hostiteľom, VPS a vyhradeným hostiteľom. Pozrime sa na nové typy hostingu.

WordPress Optimized Hosting – sú ako vylepšené plány zdieľaného hostenia vyladené pre WordPress. To znamená, že serverové prostredie je optimalizované a ideálne pre hosťovanie WordPress. Zdroje sa však stále zdieľajú, čo znamená, že pri vysokej návštevnosti môže web zlyhať. Toto je skvelá voľba pre hosťovanie nových blogov / webových stránok WordPress.

Spravovaný hosting WordPress – Toto je absolútne to najlepšie z hostenia WordPress. Hostitelia ako WP Engine a Flywheel sa starajú o každý aspekt vášho hostenia – od optimalizácie servera po vytvorenie zoznamu nepovolených doplnkov, čo je dôvod, prečo si myslíme, že sú najlepšou možnosťou hostenia WordPress. Využite najpokrokovejšiu kombináciu technológií ukladania do vyrovnávacej pamäte, stroj PHP, webové servery, CDN, záložný softvér a množstvo ďalších úžasných vecí, aby ste dosiahli absolútne najlepší zážitok s hosťovaním – ktoré zostanú stabilné aj počas dopravných špičiek. To je skvelé pre webové stránky so strednou / vysokou návštevnosťou.

Cloudový hosting WordPress – existuje ďalší žáner hostingu, ktorý využíva infraštruktúru poskytovateľov cloudových služieb, ako sú Amazon AWS, Google Cloud a Microsoft Azure, na hosťovanie stránok WordPress. To znamená, že vaše stránky WordPress budú hostené v cloude a časť inštalácie / konfigurácie bude vykonávať spoločnosť. Je to vynikajúca voľba pre ľudí, ktorí majú skúsenosti s hosťovaním v cloude alebo ktorí ju chcú využiť. CloudWays je jednou z takýchto spoločností, ktorá hostuje WordPress v AWS a Google Cloud. Pozrite si našu recenziu spoločnosti CloudWays, kde nájdete ďalšie informácie.

Náklady na tieto hostingové plány sú samozrejme o 20 až 70% vyššie ako ich tradičné náprotivky, ale výnosy sú rovnako plodné, pretože ďalšie funkcie a zdroje idú po ceste k vášmu cieľu, aby sa urýchlilo WordPress..

5. Vyberte optimálne umiestnenie servera

Fyzické umiestnenie servera zohráva hlavnú úlohu v čase načítania webovej stránky. Ak je väčšina vašich návštevníkov z New Jersey, nemalo by zmysel vyberať váš server v dátovom centre v Singapure vzdialenom 9500 míľ. Aj keď by to nijako významne nezmenilo jeden súbor s kapacitou 1 GB; malo by to obrovský vplyv na 100 súborov po 10 MB. Preto vyberte umiestnenie servera najbližšie k cieľovému publiku.

6. Použite sieť na doručovanie obsahu

CDN: Sieť na doručovanie obsahu

CDN je priame rozšírenie koncepcie umiestnenia servera. Jeho cieľom je replikovať údaje z vašich stránok WordPress (mediálne súbory, súbory CSS a JS) na viacerých serveroch po celom svete. Tieto miesta replikácie sa nazývajú Miesta prítomnosti POP. Čím väčší je počet POP, tým lepšia je sieť CDN. Odporúčame najskôr začať s nákladovo efektívnym bezplatným CDN a potom aktualizovať svoj plán, ak potrebujete viac zdrojov.

Klientske zariadenie

Vo svete, kde je viac vyhľadávaní Google v mobilných zariadeniach ako v stolných počítačoch, je spravodlivé predpokladať, že veľká časť vašich používateľov pochádza z mobilných zariadení. Rastúci význam klientskych zariadení je spôsobený skutočnosťou, že vývojári webu odkladajú časť zaťaženia pri spracovaní v klientskom prehliadači..

To znamená, že keď pracujete na zrýchlení WordPress, vaše používateľské prostredie by malo byť rovnako dôležité ako na pracovnej ploche. Vaša téma môže byť responzívna – v mobilnom zobrazení to však funguje hladko?

7. Optimalizujte svoje mobilné zobrazenie

Ako to funguje na staršom zariadení? Aj keď spoločnosť Apple môže spustiť nový iPhone každý september, veľa ľudí stále používa štvorročný iPad – funguje tam váš web dobre?

Prehľad použitia iPadu

Prehľad použitia iPadu. Zdroj: david-smith.org

Možno ste už počuli o termíne „pôvabná degradácia“. Aj keď to nemusí platiť pre WordPress, je dobré mať nejaký nápad. V zásade to znamená doručenie stiahnutej verzie vášho webu zariadeniam, ktoré nedokážu spracovať ťažkú ​​verziu bohatú na funkcie. Umožňuje používateľom so starými / starými zariadeniami prezerať najdôležitejší bitový obsah bez „zálievok“.

Klasickým príkladom je BJ Lazy Load doplnok, ktorý používa knižnice JavaScriptu na zobrazovanie obrázkov, iba ak je viditeľný vo výreze. Ak prehliadač nepodporuje JS alebo ho má vypnutý, doplnok elegantne degraduje – t. J. Zastaví svoju hlavnú funkciu a obrázky načíta normálne.

Pozrite si tieto doplnky na optimalizáciu mobilných zariadení a získajte tekuté stránky pre mobilné zariadenia.

Rozšírenia WordPress: Témy a doplnky na urýchlenie

Koncept tém a doplnkov významne prispel k popularite WordPress ako CMS. Zatiaľ čo väčšina populárnych doplnkov a tém sa riadi osvedčenými postupmi vývoja, niektoré z nich nie. Poďme diskutovať o niekoľkých príkladoch, kde vývojové postupy ovplyvňujú výkonnosť stránok WordPress.

8. Opatrne vyberte tému

Celkový responzívny viacúčelový motív WordPress

Najpredávanejšia téma Total WordPress

Pokiaľ ide o špičkové témy WordPress, je potrebné opatrne ich šliapať.

Pirátske motívy? Rozhodne nie. Nie je žiadnym tajomstvom, že môžete získať pirátsku kópiu najnovšej verzie bestsellerovej témy Themeforest – pomerne ľahko by som ju mohol pridať. Ale tu je háčik – existuje veľká šanca, že pirátska téma obsahuje škodlivé skripty, čo je neviditeľné aj pre pokročilých používateľov. Takéto skripty môžu zistiť iba vyškolení vývojári s dlhoročnými skúsenosťami. Škodlivé skripty sú navrhnuté tak, aby ukradli údaje o zákazníkovi (kreditné karty, e-maily, adresy, atď.), Vstrekovali škodlivé súbory vašim návštevníkom a pomocou servera posielali okrem iného spamové e-maily. Predtým, ako to budete vedieť, máte zakázaný prístup od spoločnosti Google a vaša reputácia a dôveryhodnosť klesli.

Dobre navrhnuté témy? Áno. Ako definujeme dobrú tému? Je to dizajn? Typografia? Alebo je to schopnosť reagovať? Zoznam pokračuje. Faktom je, že dizajn je vysoko subjektívna záležitosť. Informuje publikum o vašej značke. Necháme to na vašom úsudku.

Chceme sa zaoberať technickým aspektom dobre navrhnutej témy. Malo by:

 • Buďte ľahký – čím menšia téma, tým rýchlejšie sa načíta.
 • Mať menej žiadostí – čím menší je počet žiadateľov, tým rýchlejšie je načítanie stránok. Znižuje tiež vplyv vzdialenosti medzi serverom a návštevníkom.

Porovnali sme tému Parallax Pro od StudioPress a našu vlastnú tému Total. Tu je počet žiadostí v každej.

témaPočet žiadostíČas načítaniaVýkon. akosťVýsledok Pingdom
Parallax Pro191009 ms75odkaz
Celkom21506 ms87odkaz

Genesis Test

Porovnávací výsledok pre tému Parallax Pro od spoločnosti StudioPress

celkový test tém

Výsledok porovnávania pre celkovú tému z programu WPExplorer

Téma Total bola hostená v superrýchlom riadenom hostingovom prostredí WordPress WPEngine, ktoré jej poskytlo O 50% kratšia doba načítania a O 12 bodov vyššie výkonnostná známka.

Obchodné praktiky

Téma Skontrolujte doplnok WordPress

 • Môžeš použiť Pingdom na meranie počtu žiadostí, ktoré používa téma WordPress.
 • Kontrola tém doplnok môže overiť, či aktívna téma dodržiava osvedčené postupy.

9. Použite správny počet doplnkov

Správny doplnok môže rozšíriť sadu funkcií WordPress do neuveriteľných výšok. Na druhej strane môže príliš veľa doplnkov ovplyvniť výkon. Predstavte si to ako inštaláciu príliš veľkého množstva aplikácií do telefónu. To rýchlejšie vybíja batériu a časom spomaľuje telefón.

 • Doplnky, ako napríklad Theme Check alebo plugin na resetovanie WordPress, sa používajú raz za čas – tak prečo ich nechať aktivované navždy? Aktivovať – ​​použiť – deaktivovať. Toto by mali nasledovať nadšení fanúšikov filozofie doplnkov.
 • Doplnok P3 Performance Profiler, ktorý sa dostal do nášho zoznamu základných doplnkov WordPress, meria vplyv aktívnych doplnkov na vašom webe WordPress na výkon. Doplnky neprestávajte deaktivovať, až kým sa nedostanete do štádia, keď deaktivácia aj jedného doplnku rozloží súčasť vášho webu.

10. Zbavte sa chmýří

Pre rôznych ľudí by to mohlo znamenať množstvo rôznych vecí. Videli sme, že veľa z týchto webových stránok sa zdá byť príliš zaplnených nádhernými dizajnovými prvkami. Ľudia, ktorí sú pravidelnými návštevníkmi, sa o tieto veci zvyčajne nestarajú – niekedy môže byť nepríjemné vidieť, že sa opakovane objavujú tie isté časovo náročné dizajnové efekty..

Z hľadiska výkonnosti tieto konštrukčné efekty zvyšujú počet skriptov, ktoré sa majú načítať spolu s témou, čo zase zvyšuje čas načítania..

Optimalizácia obrazu

Možno ste čítali o optimalizácii obrázkov pre web – napríklad o ich kompresii alebo o uložení ako progresívnych súborov JPG. Kraken.io a TinyPNG sú na tento účel vynikajúcimi nástrojmi. Ale môžete urobiť viac.

11. Zmenšiť všetky obrázky

Kompresia Smush Image

Ale čo tony obrázkov, ktoré už sú nahrané? Tu sa hodia doplnky na optimalizáciu obrázkov. Skenujú a optimalizujú vašu knižnicu obrázkov a starajú sa o všetky budúce obrázky, takže ich nemusíte robiť manuálne. Príklady zahŕňajú: Kompresia Smush Image alebo EWWW Image Optimizer.

12. Odloženie načítania obrázka

BJ Lazy Load Plugin

Spomenuli sme BJ Lazy Load plugin skôr v tejto príručke. Načítanie obrázkov môžete odložiť, len ak sú viditeľné vo výreze prehliadača. Inými slovami, obrázok sa začne načítavať iba vtedy, keď sa návštevník posunie nadol a zobrazí sa. To má niekoľko výhod:

 • Po prvé, znižuje počet počiatočných požiadaviek – v prípade potreby odkladá požiadavky na obrázky
 • Veľkosť stránky sa zmenšuje, čo vedie k rýchlejšiemu načítaniu
 • Odloženie obrázkov šetrí šírku pásma pre návštevníka aj pre server.

13. Zakázať horúce odkazy na obrázky

Pamätáte si freeloadery? Hotlinking je ako freeloading. Ľudia, ktorí odkazujú na váš web, jednoducho vložia adresy URL na svoje webové stránky. Obrázok sa zobrazí na konci, ale náklady na šírku pásma znášate vy.

Je to dvojitá strata – platíte za šírku pásma a nezískavajte na oplátku žiadnych návštevníkov. Tu je návod, ako zabrániť prepojeniu obrázkov, aby ste zabránili tretím stranám a následne zrýchlili WordPress.

14. Definujte veľkosti obrázkov

Téma má preddefinovanú maximálnu šírku obrázka pre každú veľkosť obrazovky. Je skôr neefektívne poskytovať obrázky väčšie ako maximálne rozlíšenie. Môžete ručne nastaviť viac veľkostí obrázkov pomocou add_image_size () Funkcie. Po odovzdaní obrázka vytvorí WordPress viac kópií v rôznych veľkostiach – jednu pre miniatúry, ikony príspevkov atď..

Optimalizácia databázy

Rovnako ako vaše obrázky, aj v prípade, že chcete urýchliť WordPress, je dôležité optimalizovať databázu vašich stránok.

15. Optimalizujte svoju databázu WordPress

WP Optimize WordPress Plugin

V priebehu času sa vaše webové stránky preplnené nepodstatnými vecami. Rovnako ako údaje z odstránených metadát doplnku, minulých zmien tém a následných revízií. To by mohlo ponechať stovky riadkov v databáze nepripojené k akémukoľvek prvku. WP-optimalizácia Doplnok robí pomerne dobrú prácu pri vyčistení databázy WordPress od nepotrebných prvkov (čo zase urýchli WordPress na vašich stránkach)..

16. Obmedzenie limitov po revíziách

Aj keď na písanie článkov dávam prednosť programom Microsoft Word alebo Google Docs, veľa z nás uprednostňuje kvalitný vizuálny editor WordPress. WordPress automaticky ukladá viac revízií každého príspevku, aby ste pri výpadku internetu nestratili prácu. To má však malú nevýhodu.

Každý dlhý príspevok musí mať viac revízií. Tieto sa neustále kumulujú a nakoniec zvyšujú veľkosť databázy. Je iróniou, že tieto post-revízie nebudete v budúcnosti potrebovať. Z tohto dôvodu môžete obmedziť poštové revízie na – povedzme 3 – a ušetriť tak miesto v databáze.

Ak chcete obmedziť revízie príspevkov, jednoducho vložte nasledujúci kód do svojho wp-config.php súbor.

define ('WP_POST_REVISIONS', 3);

17. Viac často vyprázdnite kôš

Zatiaľ čo program WordPress vyprázdňuje kôš každých 30 dní, môžete nastaviť limit čistenia na 7 dní a udržiavať databázu príjemnú a chúlostivú. Znova vložte nasledujúci kód do svojho wp-config.php file:

define ('EMPTY_TRASH_DAYS', 7);

18. Zabezpečte efektívne volania do databázy

Doplnok na sledovanie dopytov WordPress zadarmo

V prvom rade sa vývojári musia vyhýbať nespracovaným databázovým dotazom vo WordPress. K dispozícii sú légie funkcií, pomocou ktorých môžete získať všetko od príspevkov po komentáre, vlastné taxonómie a metadáta.

Avšak, ak vývojár musieť dotazovať databázu, mal by tak urobiť pomocou triedy WPDB, aby sa dosiahla maximálna účinnosť. Komplexné funkcie náročné na zdroje, ako napríklad pripojenie tabuliek, by sa v databáze nemali vykonávať, pretože by to malo negatívny vplyv na výkon. V mnohých prípadoch je lepšie použiť dva samostatné, ale oveľa rýchlejšie otázky.

Existuje veľa nástrojov, ako sú Monitor dopytov aby ste zistili, či sú vaše otázky dobre napísané, a aby ste videli všetky otázky, ktoré sa počas žiadosti spustili. dôležité: Tento doplnok je VEĽMI náročný na zdroje a sám o sebe môže a pravdepodobne spomalí vaše stránky. Nezabudnite teda počas testovania doplnok aktivovať IBA a deaktivujte ho, keď konkrétne nevykonávate testy. Mali by ste sa tiež pozerať na výsledky doplnku, keď vykonávate svoje kontroly, na rozdiel od testovania časov načítania naživo, pretože doplnok celkovo na webe celkovo spomalí činnosť..

Opravy zabezpečenia

Tri opravy opísané v tejto časti majú zabezpečenie a vplyv na vaše webové stránky, keď sa snažíte zrýchliť WordPress.

19. Zabráňte útokom na brutálnu silu

Útoky môžu pochádzať odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Je vašou povinnosťou mať proti nim ochranku.

 • Dobré hostingové spoločnosti už obmedzujú počet neúspešných pokusov o prihlásenie od používateľa. Napríklad program WP Engine dokáže zistiť, kedy sa robot pokúša prihlásiť, a automaticky vráti prázdnu odpoveď, aby zabránil budúcim útokom.
 • All-In-One WordPress Zabezpečenie a doplnok Firewall je komplexný balík zabezpečenia pre WordPress s rôznymi bezpečnostnými funkciami pre nových a existujúcich používateľov. Doplnok sa zaoberá viacerými zraniteľnými aspektmi vášho webu a zaisťuje, aby sa medzi nimi presadzovalo prísne zabezpečenie.

20. Eliminujte spam

Spam je hlavným problémom webových stránok. Spam preťažuje databázu WordPress a znižuje dôveryhodnosť správcu webu. Je potrebné ho odstrániť navždy. Aj keď existuje veľa skvelých doplnkov, tie, ktoré vynikajú, sú Akismet a Anti-Spam Bee, medzi ostatnými.

záver

Aj keď je dôležité optimalizovať stránky tak, aby dosahovali maximálny výkon, je dôležité si uvedomiť, že rýchlosť nie je všetko. Aj keď určite stojí za to utrácať peniaze a skrátiť čas načítania z 5 sekúnd na 2 sekundy – nebolo by optimálne minúť dvojnásobok tejto sumy na ďalšie zníženie času na 1,8 sekundy..

Rýchlosť je dôležitá … ale nie je to všetko!

Tieto peniaze by sa dali lepšie využiť v propagačnej kampani. Nezabudnite – konečným cieľom zlepšenia výkonnosti je získať viac konverzií.

Týmto sa uzatvára náš sprievodca zrýchlením WordPress – ďakujeme za prečítanie a kudos za dosiahnutie až do konca! Ak sa domnievate, že oprava patrí do tohto zoznamu, ako vždy, dajte nám vedieť a my ju tam okamžite nájdeme. Dúfame však, že môžete použiť tipy, ktoré sme uviedli, na zrýchlenie WordPress na svojich stránkach!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me