Naučte sa, ako vytvoriť témy WordPress: všetky najlepšie zdroje

WordPress je skvelý. Inštalácia je jednoduchá a na stiahnutie je k dispozícii množstvo bezplatných a prémiových tém. Alebo si vždy môžete vytvoriť tému sami. Neviete ako kódovať? Žiadny problém, dostali sme vás na vedomie! Každý je v určitom okamihu začiatočník a s WordPress čím viac zdrojov, tým lepšie. Našťastie existuje veľa miest, na ktoré sa môžete obrátiť o pomoc a poučenie bez toho, aby ste museli opustiť svoj pracovný stôl. Nižšie sú uvedené knihy, príručky, témy týkajúce sa úvodných prvkov a niekoľko ďalších položiek, ktoré považujeme za vynikajúce pri učení, ako kódovať pre WordPress. Choďte do toho a začnite – kódovanie budete mať okamžite!

knihy

Ako byť dizajnérom Rockstar WordPress

How To Be Rockstar WordPress Designer je skvelá kniha s množstvom informácií, ktoré sú skvelé pre kódovanie začiatočníkov. Kniha vás prevedie tromi témami WordPress, aby vám ukázala, ako rozvíjať solídne portfólio, blog a všeobecné weby WordPress. A ako budete prechádzať každým z tutoriálov, ktoré na sebe stavajú, aby postupne rozširovali svoje kódovacie schopnosti. Sú zahrnuté súbory PHP Photoshop, HTML, CSS a WordPress, takže budete mať veľa referenčných materiálov. Jedinou podmienkou je, že ste boli nejako vystavení HTML / CSS..

Kopanie do WordPress

Toto je miesto, kde začať, a dokonca sme o tom napísali recenziu Digging Into WordPress Review. Táto kniha poskytuje praktické vedomosti a tipy na transformáciu z začiatočníka na WordPress na master kódovania. Kniha vás naučí základy inštalácie, nastavenia, anatómie témy, vývoja témy / doplnku, komentára k vytvoreniu, bezpečnosti stránok a ako udržiavať zdravý blog. Existuje veľa skvelých tipov, ktoré inde nenájdete, ako aj životnosť aktualizácií. Takže vždy, keď vyjde nové vydanie programu Digging Into WordPress, budete mať prístup ku všetkým novým informáciám a výukovým programom.

Vytváranie WordPress Témy od nuly

Vytváranie tém WordPress od nuly vás prevedie procesom kódovania pre WordPress. Počas výučby sa dozviete, ako kódovať tému WordPress počnúc šablónou HTML / CSS, ako vytvárať vlastné typy príspevkov, vyvíjať možnosti tém a widgety, ako aj zostavovať doplnky a ďalšie. Táto kniha vyžaduje pozadie v HTML, CSS, PHP, MySQL a JavaScript, takže by som povedal, že je to pre začiatočníkov vyššej úrovne alebo pre tých, ktorí majú stredné znalosti o vývoji webových aplikácií..

návody

Rozvíjanie vašej prvej témy WordPress od WP Tuts+

Vývoj vášho prvého motívu WordPress je trojdielny výukový program, ktorý je skvelým miestom, kde začať, ak ste v oblasti vývoja WordPress nových tém. Podrobní sprievodcovia vás naučia základom programu WordPress, vývoju a dizajnu. A keď dokončíte sériu, vytvoríte si svoju vlastnú kompletnú tému WordPress.

Školiace kolieska WordPress Theme Development od WP Tuts+

So školiacimi kolieskami WordPress ste vedení radom návodov na vytvorenie vlastnej témy WordPress. Táto séria je určená pre začiatočníkov a prevedie vás procesom transformácie HTML šablóny na fungujúcu tému WordPress. Výukové programy to udržiavajú základné a dajú sa ľahko sledovať – ​​ideálne pre všetkých nováčikov.

Ako vytvoriť responzívny WordPress tému pomocou od Treehouse

Tento tutoriál o Ako vytvoriť responzívny WordPress tému pomocou využíva technológiu Bootstrap a prevedie vás vytvorením responzívnej témy WordPress. Bootstrap poskytuje silnú základňu pre učenie sa vytvárať responzívne témy a jediným predpokladom tohto tutoriálu je, že máte skúsenosti s pridávaním príspevkov a inštaláciou doplnkov ako správca. Medzi témy a funkcie tém patrí: vlastný dizajn domovskej stránky, stránka, kontaktná stránka, sekcia správ s komentármi a rozšírený bočný panel.

Ako vytvoriť tému WordPress 2. vydanie podľa ThemeShaper

To bolo podrobné Výukový program WordPress Theme by ThemeShaper vám ukáže, ako vytvoriť tému WordPress od začiatku do konca, a dokonca vysvetľuje, prečo sú určité metódy uprednostňované pred ostatnými. Z dôvodu detailov ide o 16 prebiehajúcich sérií diel, ktoré si práve môžete pozrieť. Autor dokonca potvrdzuje, že v čase, keď dokončíte tutoriál, by ste mali byť schopní robiť takmer všetko, čo sa týka témy WordPress, ktoré chcete.

Vytváranie detskej témy pre WordPress od WP Tuts+

Vytvorenie jednoduchej detskej témy pre WordPress je vynikajúci návod, ktorý vás prevedie tým, ako vytvoriť detskú tému pre WordPress. Pretože WordPress vám umožňuje oddeliť dizajn od obsahu, môžete si ponechať tému a zmeniť vzhľad pomocou podradenej témy. A po dokončení tohto tutoriálu by ste mali byť schopní vytvoriť svoju vlastnú jednoduchú detskú tému.

Štartovacie témy pre referenciu

Dvadsať dvanásť WordPress Téma

Predvolené Dvadsať dvanásť WordPress tému je skvelá téma, z ktorej sa môžeme poučiť. Vďaka dizajnu holých kostí, základnej štruktúre a obmedzeným funkciám je dobré začať, ak si chcete vybrať dobre kódovanú tému..

Podčiarkovník (_S) Téma

Podčiarkuje tému WordPress je ďalšou silnou štartovacou témou spoločnosti Automattic. Na rozdiel od Twenty Twelve nie je zahrnutý žiadny štýl / dizajn – existujú iba šablóny HTML5. Táto téma sa má upravovať a rozširovať, aby sa rozvíjala vaša vlastná téma a zlepšili sa vaše kódovacie schopnosti.

Ďalšie užitočné zdroje

WordPress Cheat Sheet

Tento šťavnatý kúsok je cheatový list WordPress, ktorý zhŕňa veľa užitočných funkcií WordPress. Vytlačte ho a prilepte ho na svoj pracovný stôl alebo ho nastavte ako pozadie pracovnej plochy – vždy, keď ho budete potrebovať, budete mať vždy rýchly prehľad.!

Téma Anatomy Cheat Sheet

Táto téma Anatomy Cheat Sheet je jednoduchý diagram toho, čo tvorí tému. Potrebujete každý prvok? Nie. Neuvádzajú sa ďalšie prvky, ktoré by ste mohli zahrnúť do témy? No jo. Toto je JEDNODUCHÝ podvádzací hárok, ktorý zobrazuje základné kosti väčšiny tém WordPress. Je to skvelý prostriedok na rýchly pohľad, ktorý môžete použiť pri zostavovaní novej témy..

Šablóna hierarchie šablón hierarchie

Tento úžasný malý podvádzací list vizuálne vytyčuje hierarchiu šablóny WordPress. Hierarchia zobrazuje súbory šablón v rámci témy a poradie, v akom sú načítané. To je užitočné najmä pri plánovaní vytvárania rôznych rozložení pre rôzne typy obsahu v témach.

WordPress Codex

Ako vždy, môžete odkazovať na WordPress Codex za nič, čo inde nenájdete. Tam je veľa ton užitočných tipov a lekcií v kódexe, ktoré vám určite v určitom okamihu pomôžu. A keďže príručky pochádzajú priamo z programu WordPress, viete, že sú legitímne.

Vaše odporúčania týkajúce sa zdrojov

S akými zdrojmi ste mali úspech? Ak ste použili niektorý z vyššie uvedených zdrojov alebo ak ste na webe našli iných, radi by sme sa dozvedeli, ktoré z nich boli užitočné. Dajte nám vedieť o svojich skúsenostiach v nižšie uvedených komentároch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me