Pridajte si na svoje stránky diskusnú skupinu s otázkami a odpoveďami s doplnkom WordPress Plugin CM

Zapojenie sa do spoločenských diskusií je dnes dôležitou súčasťou online. Je to prakticky povinné. S ohľadom na to, ak naozaj Chcete podporovať diskusiu o svojom odbore alebo značke, prečo nezahrnúť diskusné fórum priamo na svoje stránky? Vďaka doplnku CM Answers od spoločnosti CM Plugins môžete robiť iba to.

Tento doplnok WordPress umožňuje návštevníkom uverejňovať otázky a odpovede v a Pretečenie zásobníka štýl a prihlásenie pomocou svojich účtov sociálnych médií (Facebook, Google+ alebo LinkedIn) pre bezproblémový zážitok.

Čo robí doplnok odpovedí CM?

Tento doplnok WordPress ponúka ľahký spôsob, ako na svoje stránky pridať diskusné fórum. Na rozdiel od tradičného systému komentovania, CM Odpovede skutočne podporujú vytváranie komunít okolo ľubovoľnej témy podľa vášho výberu. Môžete položiť konkrétne otázky, aby ste získali spätnú väzbu od svojich návštevníkov, alebo môžete povoliť návštevníkom klásť vlastné otázky a začať vlastné diskusie. Záleží len na vás.

Diskusné fórum môže slúžiť na rôzne účely, od tradičnej diskusie, cez otázky a odpovede, až po podporu používateľov alebo zákazníkov. Je to skutočne všestranné a na rozdiel od niektorých ďalších diskusných doplnkov sa vaše stránky nezaškrtia.

K dispozícii je bezplatná a profesionálna verzia tohto doplnku. Vezmime si nejaký čas na preskúmanie funkcií, ktoré sú v každej k dispozícii.

zadarmo

Bezplatná verzia tohto doplnku vám umožňuje pridať základné diskusné fórum. Keď uverejníte nové, môžete moderovať otázky a odpovede a dostávať e-mailové upozornenia. Používatelia sa môžu tiež prihlásiť (a odhlásiť) z prijímania upozornení. Môžete tiež vidieť počet zobrazení a počet odpovedí. Existuje tiež niekoľko možností prispôsobenia na úpravu šablóny, aby vyhovovala potrebám používateľa. Otázky sa môžu hlasovať za účelom zmeny ich poradia v zozname. Doplnok je prístupný v ponuke informačného panela:

Panel odpovedí CM

Je ľahké moderovať. Pridajte otázky a odpovede a / alebo moderujte tie, ktoré pridali používatelia. Poznámka: Obrázok nižšie zobrazuje verziu Pro.

CM Odpovede na otázky

pre

Licencovaná verzia CM Answers je verzia, s ktorou som mal praktické ruky, takže o tom dnes budem hovoriť najviac. Verzia Pro stojí 29 dolárov a obsahuje všetko, čo je k dispozícii v bezplatnej verzii, ako aj mnoho ďalších funkcií. Prvým krokom je úplne nová funkcia riadenia prístupu, ktorá umožňuje správcom nastaviť, kto môže klásť otázky a odpovedať na ne. Možnosti zahŕňajú Všetci, Prihlásení užívatelia, a Podľa úlohy:

CM odpovedá na kontrolu prístupu

Obsahuje tiež funkciu krátkych kódov, ktorá vám umožňuje vložiť zoznam otázok pomocou krátkeho kódu CMA-Otázky. Môžete k nej dokonca pridať parametre, takže zoznam obsahuje určitú skupinu otázok od konkrétneho autora, ktoré sú najobľúbenejšie atď..

Verzia Pro umožňuje integráciu sociálnych médií s niekoľkými populárnymi webmi vrátane Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn a Microsoft Live. Každý návštevník má tiež prístup k samostatnému informačnému panelu, ktorý obsahuje zoznam „Moje otázky“ a „Moje odpovede“. Tieto môžu byť pridané na stránky užívateľského profilu pomocou krátkych kódov.

Integrácia miniaplikácií vám umožňuje zobrazovať iba otázky a odpovede, ktoré chcete, v akejkoľvek oblasti v rámci vybratej témy, ktorá podporuje widgety, napríklad na bočnom paneli. V ponuke doplnku sú dostupné nastavenia bočného panela:

Bočný panel odpovedí CM

Vo verzii Pro môžete tiež nastaviť konkrétne nastavenia moderovania. Tieto nastavenia vám umožňujú zadať zoznam ľudí, ktorí môžu uverejňovať otázky a / alebo odpovede bez toho, aby museli prejsť procesom moderovania. To môže výrazne urýchliť diskusiu na vašom webe. Uistite sa, že tieto výnimky poskytujete iba tým, ktorí sa preukázali ako dôveryhodní a schopní:

Moderovanie odpovedí CM

Tu je niekoľko ďalších podrobností o licencii Pro, o ktorej by ste mali vedieť:

 • Podpora viacerých miest
 • Schopnosť zobraziť alebo skryť názory na konkrétne otázky
 • Každý užívateľ dostane automaticky vygenerovanú stránku verejného profilu s možnosťou pridať odkaz do profilu sociálnych médií.
 • Gravatarová integrácia
 • Umožňuje prílohy
 • Schopnosť zmeniť poradie, v akom sú odpovede prezentované.
 • Podpora Ajaxu
 • Podpora značiek
 • Schopnosť pridávať „lepivé“ otázky, ktoré sa objavujú v hornej časti všetkých otázok a / alebo odpovedí a sú zvýraznené farbou pozadia, ktorú určíte.
 • Podpora útržkov kódu.
 • Permalink prispôsobenie
 • Schopnosť urobiť odpovede CM ako domovskú stránku pre váš web.
 • Miniaplikácia na zdieľanie v sociálnych sieťach pre stránky s otázkami.
 • Správa vďaky CM odpovede sa odstráni z päty
 • Schopnosť upravovať otázky a odpovede po ich uverejnení na webe.

Môžete tiež pridať vyhlásenie o vylúčení zodpovednosti, ktoré sa prvýkrát zobrazia používateľom vášho webu. Každý používateľ môže byť vyzvaný, aby prijal podmienky svojej stránky:

Zrieknutie sa zodpovednosti spoločnosti CM

Nastavenie diskusnej rady

Po oboznámení sa s charakteristikami odpovedí CM bol proces nastavovania pozoruhodne jednoduchý. Nastavenia dashboardu sú intuitívne a ľahko sledovateľné. Kliknutím na každú kartu prejdete na ďalšiu obrazovku možností prispôsobenia:

Nastavenia odpovedí CM

Môžete ľahko upraviť vzhľad otázok a odpovedí pre koncového používateľa. Stačí kliknúť na kartu Vzhľad:

Vzhľad odpovedí CM

Zobrazí sa vám veľa možností, ako zmeniť spôsob identifikácie otázok, počet otázok, ktoré sa zobrazujú na každej stránke, až po zobrazenie počtu zobrazení a ďalšie.

Ak sa používatelia rozhodnú pre prijímanie upozornení na nové otázky alebo odpovede na vaše stránky, môžete si byť istí, že e-mail s upozornením správne odráža vašu značku:

Upozornenia na odpovede CM

Najlepšie fungovalo to, že som klikol na každú z kariet a zistil, aké možnosti sú k dispozícii. Praktický prístup vám umožní prísť s lepšou predstavou o tom, čo môžete pomocou tohto doplnku dosiahnuť a ako by ste ho mohli prispôsobiť tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám vašej stránky..

Pokiaľ ide o pridávanie obsahu, nemôže to byť jednoduchšie. Odkaz Otázky pre doplnok, ktorý je viditeľný na ľavej strane hlavného panela WordPress, vás dovedie na nasledujúcu obrazovku:

CM Odpovede na otázky

Od tejto chvíle stačí kliknúť na „Pridať otázku“ a môžete vložiť svoju otázku, kategorizovať ju a pridať značky. Konečný výsledok bude vyzerať asi takto. Všimnite si inú farbu pozadia v „lepkavej“ otázke hore:

Question_image

Ponuka Odpovede ponúka podobné rozhranie. Stránka s odpoveďami bude vyzerať podobne ako v prípade koncových používateľov, kde budú vyzvaní, aby prispeli:

firstQ_image

V časti Nastavenia na karte Vlákno môžete upraviť spôsob zobrazovania otázok a odpovedí:

CM Odpovede vlákno

Ako vidíte, môžete povoliť alebo zakázať prílohy, nastaviť maximálnu veľkosť súboru, povoliť hodnotenie a tak ďalej.

Prispôsobenie toho, ako sa objavujú vaše otázky a odpovede, diskusné fóra alebo fóra podpory a funkcie, je pomocou tohto doplnku jednoduché a jednoduché.


Hoci existuje veľa diskusných doplnkov, doplnok CM Answers sa dobre integruje s WordPress a poskytuje administrátorom aj používateľom jednoduchý spôsob interakcie. Správcovia nájdu prispôsobenie fóra jednoduchým procesom, ktorý je možné upravovať podľa rozmaru. Používatelia zistia, že konečné skúsenosti sú príjemné na prezeranie a jednoduché na ne prispievajú. Keďže hlavná časť online zapojenia v súčasnosti povzbudzuje účasť vašich návštevníkov, tento doplnok sa javí ako vhodný spôsob, ako podporiť diskusiu, aj keď nie ste v okolí, aby ste priamo moderovali.

Tento doplnok sa dobre páruje so zásuvným modulom CM Tooltips Glossary, o ktorom sme sa už dlho bavili. Obidve sú ľahko použiteľné a robia z nich miesto pre zvýšenie funkčnosti webových stránok WordPress bez toho, aby sa museli nadúvať.

Už ste vyskúšali odpovede CM? Čo si si myslel? Dajte nám vedieť, ako sa vám to v komentároch vypracuje.

Stiahnite si odpovede na CM zadarmo alebo teraz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me