Vytvárajte rozšírené formuláre zadarmo pomocou doplnku WordPress Visual Builder

Visual Form Builder je doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje vytvárať vlastné formuláre, ktoré môžu návštevníci použiť na to, aby sa s vami spojili a zaslali vám informácie. Aplikácia Visual Form Builder má okrem vytvorenia štandardných kontaktných formulárov pre vaše webové stránky aj celý rad funkcií, ktoré uľahčujú ich stavať oveľa pokročilejšie formy na rôzne účely. V tejto príručke sa dozviete, čo môžete robiť s programom Visual Form Builder a ako môžete tento doplnok formulára WordPress vytvoriť tak, aby vytvoril takmer akýkoľvek typ formulára pre váš web..

Čo môžete urobiť s nástrojom Visual Form Builder

Medzi dôvody, pre ktoré môžete pridať formulár na svoje webové stránky, patrí napríklad uľahčenie pre návštevníkov, aby vám poslali správu, rezervovali si knihy, poslali vám súbory, posielali otázky a dokonca vás najímali..

Doplnok Visual Visual Builder sa dodáva v dvoch variantoch: zadarmo a poistné. V tejto príručke vám ukážeme, čo môžete robiť s bezplatnou verziou a ako vy môžete rýchlo vytvoriť vlastný formulár na získanie správneho typu správ a informácií od svojich návštevníkov S bezplatnou verziou programu Visual Form Builder si môžete vybrať z pôsobivého výberu typov polí, ktoré chcete pridať do svojich formulárov, vrátane:

 • Text: ideálne na zadanie jedného riadku textu
 • Textová oblasť: používa sa na zadávanie dlhšej správy
 • Zaškrtávacie políčko: začiarknite viacero možností zo zoznamu
 • Prepínač: vyberte iba jednu možnosť zo zoznamu
 • Vybrať zoznam: vyberte položky zo zoznamu
 • Adresa: fyzické umiestnenie vrátane ulice, mesta atď.
 • Dátum: s výberom dátumu
 • E-mail: e-mailová adresa odosielateľa
 • URL: adresa webovej stránky
 • Mena: peňažná hodnota
 • číslo
 • Čas: 12 alebo 24 hodín
 • Telefón: americké a medzinárodné formáty
 • HTML
 • Nahranie súboru
 • Pokyny: formát obyčajného textu alebo HTML

Program Visual Form Builder tiež uľahčuje, aby návštevníci zadali správne informácie do každého poľa formulára automaticky ich potvrdzuje.

Field Validator

Ďalšou veľmi užitočnou funkciou tohto doplnku na tvorbu formulárov WordPress je, že je pridáva overenie proti spamu do vašich formulárov. V tomto poli sa od používateľov vyžaduje, aby vykonali jednoduchý postup, ktorý musia vyplniť správne, aby mohli formulár odoslať.

Overenie proti spamu

Pomôže to zabrániť zneužitiu vášho formulára spamermi, ktorí dúfajú, že do vašej doručenej pošty zaplnia nevyžiadané e-maily, ku ktorým by mohlo dôjsť rýchlo, ak by ste nezahrnuli nejakú formu ľudského overenia. Medzi ďalšie užitočné funkcie bezplatnej verzie programu Visual Form Builder patria:

 • Uložte príspevky do databázy WordPress
 • Exportujte príspevky ako súbor CSV
 • Odosielajte príspevky na viac e-mailových adries
 • Po odoslaní presmerujte používateľov na stránku alebo URL
 • Posielajte potvrdenia používateľom
 • Duplicitné formuláre šetria čas
 • Usporiadajte polia do stĺpcov
 • Prispôsobte formulár pomocou CSS

Ako vidíte, s programom Visual Form Builder môžete veľa robiť nad rámec štandardných funkcií základného doplnku pre kontaktný formulár.

Sprievodca použitím nástroja Visual Form Builder

Keď sa pozeráme na bezplatnú verziu programu Visual Form Builder, dá sa nainštalovať na vaše stránky priamo cez vašu administratívnu oblasť WordPress. Stačí sa prihlásiť na informačný panel a prejsť na položku Doplnky> Pridať nové.

Pridať doplnok

Potom vyhľadajte program Visual Form Builder a potom kliknite na tlačidlo Inštalovať a potom na odkaz Aktivovať teraz ho pridajte na svoju webovú stránku. Po aktivácii sa v ponuke na bočnom paneli objaví nová položka s názvom Visual Form Builder. Odtiaľto môžete nakonfigurovať doplnok, exportovať formuláre, prezerať formuláre a pridať nový formulár. Keďže program Visual Form Builder neprichádza so žiadnymi vopred vytvorenými formulármi, prvým krokom je vytvorenie nového kliknutím na položku ponuky Pridať nový formulár..

Vytvorenie nového formulára

Prvou fázou vytvorenia nového formulára je pomenovanie, zadanie mena, nastavenie odpovede na e-mail, predmet e-mailu, ktorý bude odoslaný a e-mailovú adresu, na ktorú sa má formulár odoslať..

Pridať nový formulár

Po zadaní náležitostí môžete prejsť k vytvoreniu formulára. Ďalším krokom je kliknutie na tlačidlo nastavenia v hornej časti stránky nástroja na tvorbu formulárov.

Nastavenia nástroja Visual Form Builder

Odtiaľ môžete určiť, kto dostane kópiu podania, čo sa stane používateľovi po odoslaní formulára a tiež, či poslať používateľovi e-mail s upozornením potvrdenie ich predloženia.

Krok 1

Po nastavení formulára je možné polia pridať. Pridanie rôznych typov polí do formulára je rovnako jednoduché ako kliknutie na jednu z dostupných možností vľavo. Po pridaní poľa do formulára to môže byť ťahal a spadol na miesto. Polia formulára si môžete tiež prispôsobiť podľa svojich požiadaviek kliknutím na ikonu rozbalenia.

Krok 2

To vám umožní pridať vlastné štítky poučiť používateľov, čo majú zadať do každého poľa. Ak chcete kedykoľvek vidieť, ako bude vyzerať váš formulár, keď bude zverejnený na vašom webe, musíte najprv uložiť formulár a potom ho vložiť do príspevku alebo stránky..

Publikovanie formulárov

Program Visual Form Builder uľahčuje vloženie formulára do príspevku alebo stránky pomocou tlačidla, ktoré sa pridá do editora príspevkov WordPress..

Krok 3

Po kliknutí na tlačidlo Pridať formulár si môžete vybrať zo všetkých existujúcich formulárov, ktoré boli vytvorené, a potom formulár vložiť do svojho príspevku alebo stránky. Ak potrebujete zmeniť umiestnenie formulára, môžete jednoducho vystrihnite a prilepte krátky kód. Ak chcete skontrolovať nový formulár, kliknite na tlačidlo Ukážka príspevku a zobrazte ho v akcii.

Príklad formulára

Ak formulár nevyzerá úplne správne, môžete prepnúť späť tvorcu formulárov a vykonať potrebné zmeny.

Zobraziť podania formulára

Aplikácia Visual Form Builder okrem odoslania formulára na výber e-mailových adries podľa vášho výberu ukladá príspevky do vašej databázy WordPress. To znamená, že sa môžete jednoducho vrátiť späť a prezerať všetky položky formulára na jednom mieste vo vašej administratívnej oblasti WordPress, namiesto vyhľadávania v doručenej pošte. Pri prezeraní jednotlivých príspevkov získate tiež možnosť ich tlače.

Zobraziť uložené príspevky

Môžete tiež exportovať uložené položky formulára ako súbor CSV na prezeranie v aplikácii, ako je Excel. To veľmi uľahčuje filtrovanie príspevkov, ich zdieľanie s kolegami alebo ich zálohovanie na účely úschovy.

Exportovať formuláre

Táto funkcia môže byť veľmi užitočné pre nezávislých a poskytovateľov služieb ktorí ho môžu použiť na rýchle zostavenie zoznamu historických dopytov od potenciálnych klientov, s ktorými sa potom môžu spojiť, aby generovali ďalšie obchody.

záver

Aplikácia Visual Form Builder je ideálnou voľbou pre každého, kto chce na svojich stránkach vytvárať pokročilejšie formuláre, ako základný kontaktný formulár. Avšak, ako to je tak jednoduché použitie, Dokonca aj tí, ktorí hľadajú jednoduché riešenie kontaktného formulára, ho nájdu ako vhodnú voľbu, ktorá im umožní budovať komplexnejšie formy s rastúcimi potrebami..

Pre tých, ktorí potrebujú ešte viac funkcií, verzia Pro a jej doplnky robia už užitočný doplnok ešte užitočnejším a oplatí sa vyskúšať.

Získajte bezplatný doplnok WordPress pre vývojárov vizuálnych formulárov

Na čo plánujete použitie pokročilého formulára? prosím podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me