40 puikių „WordPress“ vadovėlių

Nesvarbu, ar esate patyręs žiniatinklio kūrėjas, ar tiesiog smalsus žiūrintysis, norintis sužinoti daugiau apie naudingą projektą, kuris yra „WordPress“, vadovėliai padės pagilinti savo įgūdžius, jau nekalbant apie momentinį „WordPress“ naujoko pavertimą „Sensei“..

Jei norite padidinti žinias apie „WordPress“, šis įrašas išryškins keturiasdešimt (40) nuostabių „WordPress“ vadovėlių. Nors „WordPress“ vadovėlių yra tūkstančiai, mes padarėme viską, kad jums būtų geriausia keturiasdešimt (40). Visi mokymai šiandienos įraše yra virš viršaus; jie kupini „WordPress“ patarimų, juos sukūrė garbingi autoriai ir kūrėjai.

Taigi pasiimkite sau puodelį kavos (ar bet kurį kitą, kas plūduriuoja jūsų valtyje) ir pasiruoškite mokytis bei smagiai praleisti laiką!


1„WordPress“ mokymo programa – darbo pradžia
Šis vaizdo įrašas, kurį vedė Jesse Boyer iš Udemy, supažindins jus su „WordPress“ pagrindais. Vadovėlis padės lengvai ir greitai įdiegti, konfigūruoti ir naudoti „WordPress“ savo svetainėje. Taip pat galite peržiūrėti mūsų pačių pradedančiųjų vadovą, skirtą „WordPress“ vaizdo įrašams, čia, „WPExplorer“.


2Kaip išmokti „WordPress“ per savaitę (nemokamai!)
Kaip norėtumėte išmokti „WordPress“ ir per savaitę pradėti internetinį verslą? Jei tai skamba kaip kažkas, ką norėtumėte išbandyti, Raelene Wilson, apdovanojimų pelniusi žurnalistė ir rašytoja iš WPMU DEV, turi tik jums skirtą mokymo programą. Kaip išmokti „WordPress“ per savaitę vadovėlis yra padalintas į septynias dalis, po vieną kiekvienai savaitės dienai. Tokią dieną kaip šiandien kitą savaitę būsite pasirengę pradėti savo verslą ��


3Kaip nustatyti nemokamą mini kursą „WordPress“
Kas nenorėtų savo lankytojams suteikti papildomos naudos? Pasiūlyti nemokamą mini kursą yra puikus būdas suteikti papildomos naudos ir išplėsti savo adresų sąrašą. Šis Joe Foley mokymas parodo, ką tiksliai reikia padaryti norint sukurti sėkmingą mini kursą.


4Kaip pašalinti sugadintas nuorodas iš “WordPress” svetainės amžinai
Nutrūkę saitai yra kaklo skausmas. Jie pasiųs jūsų interneto lankytojus toli ir sugadins jūsų SEO reitingą. Nepaisant to, koks patrauklus yra jūsų 404 puslapis, nėra nieko gero, ko gali sukelti neveikiančios nuorodos. Geriausias ir vienintelis būdas susidoroti su nutrūkusiais saitais yra atsikratyti jų kartą ir visiems laikams. Tomas Eweris parodys, kaip pašalinti neveikiančias nuorodas iš savo „WordPress“ svetainės – amžinai.


5„WordPress“ trumpieji kodai: išsamus vadovas
Ar tu žinai:

  • „WordPress“ trumpieji kodai buvo pristatyti 2.5 versijoje? (O, taip, jie jau kurį laiką gyvuoja.)
  • Paprastas redaktorius be programavimo įgūdžių gali lengvai skelbti dinaminį turinį naudodamas trumpus kodus?

„Smashing Magazine“ Konstantinos Kouratoraso „WordPress“ trumpųjų kodų vadovas paaiškins viską, ką reikia žinoti apie WP trumpinius. Jei mokotės trumpųjų kodų (o kas ne), paskaitos pabaigoje giedosite pagyrimus Konstantinui..


6Kaip atsikratyti / „WordPress“ iš „WordPress“ svetainės URL
Šis puikus „WPBeginner“ vyrukų mokymas yra jūsų taupymo malonė, jei „… netyčia įdiegėte„ WordPress “pakatalogyje ir norite jį perkelti į pagrindinį katalogą“. Vadovėlis padės atsikratyti domeno vardo, esančio / WordPress / plėtinyje, pateikdamas lengviau pasiekiamą ir įsimenamą URL.


7„WordPress“ mokymo programa: Kaip iš „HTML“ sukurti „WordPress“ temą
Jei norite išmokti kurti „WordPress“ temas iš statinio HTML, tai jums reikalinga instrukcija. Autorius: Freddy (ai, tai aš), ši instrukcija padės jums konvertuoti HTML šablonus į visiškai veikiančias „WordPress“ temas.


WordPress-dashicons

8Šrifto piktogramų („Dashicons“) naudojimas tinkintiems įrašų tipams naudojant „WordPress 3.8“
AJ Clarke f * cking mėgsta naują „WordPress 3.8“ administratoriaus dizainą. Viena ypatybė, kuri jį vilioja, yra šrifto piktogramos (arba „Dashicons“), kurie švelniai tariant buvo nuostabūs papildymai. Jei norite sužinoti, kodėl AJ žiūri į „Dashicons“, perskaitykite jo vadovėlį apie šrifto piktogramų naudojimą pasirinktiniams įrašų tipams. Vadovėlis yra trumpas ir gerai pristatytas, todėl tai smagu.


9„WordPress“ sauga: ar jūsų „WordPress“ svetainė yra tikrai saugi?
Jei norėtumėte pradėti karą įsilaužėliams, ši instrukcija jums padės dviem pagrindiniais būdais. Pirmoje vadovėlio dalyje bus parodyta, kaip apsaugoti savo „WordPress“ svetainę, o antroje dalyje bus atskleisti dešimt (10) geriausių „WordPress“ saugos papildinių, suteikiant jums dvigubą kraštą kardą, kurį reikia nužudyti įsilaužėliams, ir kitą internetas. Nelaukite aplink kareivį, eikite skaityti vadovėlio, jūsų priešas sunkiai dirba!


10Žingsnis po žingsnio „WordPress“ svetainės perkėlimo į naują žiniatinklio kompiuterį vadovas
Tomas Eweris tiksliai parodo, kaip lengvai ir saugiai perkelti „WordPress“ svetainę iš vienos žiniatinklio prieglobos į kitą. Tikrai nereikia judėti jūsų svetainėje bauginančiai ir kelti stresą, o Tomas yra čia, kad apžvelgtų jus procesą.


11Kaip padalinti “WordPress” žinutes į kelis puslapius
Jei jums patinka ilgi tinklaraščio įrašai, bet nenorite, kad jūsų skaitytojai būtų priversti juos slinkti, ši „WPMU DEV“ instrukcija pravers. Bet kokiu atveju jūsų padalijimas yra jūsų pačių labui. Tai padidins jūsų svetainės peržiūrų skaičių ir leis skaitytojams lengviau vartoti turinį.


12„WordPress SEO“ – pradedančiųjų vadovas
Joost de Valk iš Yoast.com išmokys jus viską, ką jums reikia žinoti apie „WordPress“ SEO šiame pradedančiųjų vadove. Sužinosite keletą dalykų, pavyzdžiui, kaip patobulinti pavadinimus, meta, nuolatinės nuorodos struktūrą, bandeles ir kitas savybes. Prieš mėnesį jis išleido megaraštį pavadinimu Galutinis aukštesnio rango „WordPress“ svetainių vadovas. Jūs taip pat turėtumėte tai patikrinti ��


13Kaip padaryti “WordPress” žinomą pašto karuselę
Teminiai įrašai padidina vartotojų įsitraukimą ir atkreipia dėmesį į kitus jūsų įrašus. Šis Džeimso Lao, „Tuts +“ vadovėlis, paaiškins, kaip sukurti žinomą pašto karuselę. Mėgautis!


14Išsamus pasirinktinių pašto tipų vadovas
Pasirinktiniai įrašų tipai leidžia sukurti įvairiausią turinį. Šis Danielio Pataki iš „Smashing Magazine“ vadovėlis parodys, kaip elgtis pagal pasirinktinius įrašų tipus, leidžiančius jums visapusiškai išnaudoti šį mechanizmą..


15Kaip apsaugoti savo „WordPress“ svetainę ateityje
Reaguojančios svetainės yra būdas šiandien ir rytoj. Nelanksčiai svetainei nėra vietos ateityje, matant, kad mobilieji įrenginiai perima greitai. Ateitis mėgsta sklandumą. Kad jūsų reaguojanti „WordPress“ svetainė nenuskiltų, turėsite perskaityti šį Jesse’o Friedmano vadovėlį.


16Kaip pridėti bendrinimo mygtukus kaip „YouTube“ vaizdo įrašų perdengimą naudojant „WordPress“
Vaizdo įrašai pritraukia vartotojo aktyvumą, todėl tinkamai naudojant jie gali įnešti gyvenimo į nuobodžią svetainę. Jei susiejate vaizdo įrašą su dalijimusi socialine žiniasklaida, galite žymiai padidinti vartotojų įsitraukimą į savo svetainę. Ši pamoka parodo, kaip pridėti bendrinimo mygtukus kaip vaizdo įrašų perdangas, kad būtų lengviau dalintis.


elektroninė prekyba, užsakymai, užrašai, el. pašto adresai

17Kaip sukurti internetinę parduotuvę ir parduoti savo produktus naudojant „WordPress“ ir „WooCommerce“
Internetinė parduotuvė gali būti puikus namų verslas. Pagalvokite apie laisvę, kurią teikia toks verslas, mažas pridėtines išlaidas, pasiekiamumą visame pasaulyje, automatiką ir daugybę kitų privalumų. Jei ketinate įkurti internetinę parduotuvę, šis Tomo Ewerio vadovėlis tikrai nurodys jus tinkama linkme.


18„WordPress“ administratoriaus slaptažodžio atkūrimas
Pamiršimas yra čiulbėjimas. Aš daug kartų pamirštu savo slaptažodžius, nei noriu prisiminti. Pamiršai ir tu; mes visi pamirštame – tai neišvengiama. „WordPress“ administratoriaus slaptažodžio atkūrimas yra lengvas darbas, jei atsimenate savo vartotojo vardą ar el. Pašto adresą. Bet jei negalite prisiminti nė vieno, ši instrukcija padės atkurti administratoriaus slaptažodį.


19Kaip išjungti automatinius atnaujinimus
Nuo WordPress 3.7, platforma įgijo galimybę automatiškai atnaujinti save be žmogaus indėlio. Jei norėjote, turite pastebėti, kad WP 3.8 atnaujino save į WP 3.8.1. Nors tai yra geras dalykas saugumo požiūriu, šie atnaujinimai gali sukelti papildinių nesuderinamumo problemas. Jei norite išjungti automatinius atnaujinimus, ši instrukcija jums padės.


20Kaip automatiškai atsisakyti išorinių nuorodų
Nenorite bendrinti nuorodų sulčių? Na ir gerai, ši Sourav K. pamoka parodys, kaip sustabdyti paieškos sistemų vorus nuo (nepageidaujamų) išorinių nuorodų sekimo.


21Kaip užkoduoti “WordPress” temą iš nulio
Ši Keenan Payne pamoka padės nuo pat pradžių užkoduoti „WordPress“ temą. Nors pamoka buvo paskelbta tiesiogiai prieš maždaug trejus (3) metus svetainėje onextrapixel.com (OXP), joje yra daugybė patarimų ir išminties grynuolių, tinkančių trokštančiam „WordPress“ kūrėjui..


22Kaip pridėti autoriaus vaizdus į savo „WordPress“ tinklaraštį
Jei norėtumėte unikaliai parodyti savo autoriaus avataras, norite perskaityti šį Joe Foley, WPMU DEV vadovo, vadovėlį. Jei jūsų svetainę tiekia įvairių autorių turinys, ši instrukcija padės jums parodyti jų nuotraukas visur, kur tik norite, nesulaužydami prakaito.


23Galingi „WordPress“ patarimai ir gudrybės
Ši pamoka yra dvidešimt vieno (21) sumanių patarimų rinkinys, kurie pravers, kai naudosite „WordPress“. Parašė Danielius Pataki, Galingi „WordPress“ patarimai ir gudrybės pamoka yra kažkas, ką norite turėti savo „WordPress“ išteklių rinkinyje.


Sukurkite „WordPress“ papildinį

24Kaip sukurti pasirinktinį „WordPress“ valdiklį
Jei kurį laiką buvote šalia „WordPress“, greičiausiai norėjote, kad galėtumėte sukurti savo papildinį ar valdiklį. Vis dėlto nesuklyskite, įskiepiai ir valdikliai nėra tas pats. Nors įskiepiai suteikia papildomų funkcijų, valdikliai leidžia lengvai įtraukti įvairius elementus į savo svetainę. Šis mokymas parodys, kaip sukurti pasirinktinius valdiklius. Taip pat turėtumėte peržiūrėti dviejų dalių Remi seriją, kaip sukurti „WordPress“ valdiklio papildinį.


25„WordPress“ temų testavimo patarimai ir gudrybės
Kaip „WordPress“ kūrėjas, temų testavimas turėtų būti kritinis temų kūrimo žingsnis. Testavimas gali padėti jums surasti klaidas ir saugumo spragas, kurios, be kitų dalykų, būtų sugadinusios jūsų reputaciją. Danielius Pataki atskleidžia keletą patarimų ir gudrybių, kurie padės išbandyti „WordPress“ temas prieš išleidžiant jas visuomenei.


26Vaizdinis kompozitorius: „Nuvilkite ir numeskite puslapį“ vadovas
Tie, kurie išbandė „Visual Composer“, turi žinoti bent du dalykus apie šio konkretaus puslapio kūrėjo naudojimo džiaugsmus. Papildinys teikia patirtį, kaip niekas kitas; ja lengva naudotis ir nereikia programavimo įgūdžių. Šiame vadove „Kyla“ pateikia išsamų vadovą, kaip naudotis puslapio kūrimo priemone.


27Kaip patobulinti ir patobulinti „WordPress“ temos kūrimo procesą
Nesvarbu, ar ką tik pradėjote kurti „WordPress“ temas, ar ja naudojatės metų metus, visada yra ką tobulinti. Šiame labai išsamiame vadove Siobhanas McKeownas siūlo patarimus, kurie leis jums patobulinti žaidimą, atsižvelgiant į temos plėtrą..


28Kaip tapti geriausiu „WordPress“ profesionalu
Šiame vadove Siobhan pateikia kelis dalykus tiesiai iš eilės ir parodo, kaip tapti geriausiu „WordPress“ programuotoju, koks tu gali būti. Ši pamoka gerai tinka Kaip tapti geriausiu „WordPress“ programuotoju pamoka: Jonathanas Woldas.


29Kaip sukurti dienos ir savaitės naujienlaiškį el. Paštu
El. Pašto rinkodara yra pagrindinė internetinės rinkodaros forma. Jūsų pranešimas siunčiamas tiesiai tikslinei auditorijai, kurie yra linkę ją gauti ir atitinkamai reaguoti (teigiamai). Kitaip tariant, rinkodaros pranešimas nėra praskiedžiamas ir biudžetas išlaikomas mažas, palyginti su kitomis internetinės rinkodaros formomis, ši „WPBeginner“ redakcijos vadovų mokymo programa padės nustatyti „WordPress“ el. Laiškus el. Paštu..


3040 būtinų „WordPress“ papildinių 2014 m
Internetas yra pilnas puikių ir naudingų „WordPress“ papildinių. Taigi išrinkti geriausią yra aukštikalnių užduotis. Šiame vadove Freddy supažindina jus su keturiasdešimt (40) būtinų „WordPress“ papildinių 2014 m.


31Didelio srauto „WordPress“ tinklaraščių paslaptys
Ar norėtumėte sužinoti, kaip didieji „WordPress“ vaikinai daro tai, ką daro? Kaip jie sugeneruoja milijonus įvykių ir paleidžia „WordPress“ tinklaraščius su dešimtimis milijonų peržiūrų? Ar norėtumėte išgirsti, ką „WordPress Core“ kūrėjai turi pasakyti apie šiuos monstriškus „WordPress“ tinklaraščius? Šiame vadove yra atsakymai į šiuos ir kitus klausimus.


32„WordPress“ vaiko temos: vadovas, ką turite žinoti
Ką ar kiek žinote apie vaiko temas? Vaikų temos leidžia tinkinti savo svetainę neredaguojant pagrindinės temos. Tokiu būdu galite bet kada atnaujinti pagrindinę temą, nesijaudindami dėl praradimo. Dar vienas dalykas: vaikų temas lengva kurti atsarginėmis kopijomis. Ši pamoka išryškins „WordPress“ vaiko temas, kad būtų galima geriau suprasti.


336 patarimai, kaip pritraukti daugiau lankytojų į savo „WordPress“ svetainę
Traukti srautą į savo svetainę nėra lengva. Tai gana atgraso, nes manote, kad norint sukurti tvarų internetinį verslą reikia srauto. Ši „WordPress“ SEO mokymo programa parodo, kaip pritraukti daugiau srauto į savo „WordPress“ svetainę.


34Kaip leisti vartotojams pateikti pranešimus į jūsų WordPress svetainę
Jei norite suteikti savo vartotojams galimybę prisidėti prie jūsų svetainės, ši „WPBeginner“ pamoka parodys, kaip tai padaryti.


gerinti „WordPress“ vartotojo patirtį

354 populiariausi patarimai, kaip pagerinti savo „WordPress“ svetainę
Tomas parodo, kaip optimizuoti savo „WordPress“ svetainę, kad būtų galima patobulinti vartotoją. Na, jei jūs neturėjote idėjos, vartotojo įtraukimas yra viskas, jei bandote sukurti pelningą internetinį verslą.


36„Selector Query“ naudojimas reaguojančių stulpelių diegiamoms maketams
Benjamin Intal iš „Tuts +“ paaiškina, kaip naudoti žiniasklaidos užklausas. Žiniasklaidos užklausos yra naudingos kuriant reaguojančias svetaines, ir jei jūs negyvenate po uola, jūs jau žinote, kad atsakingas dizainas yra ateities būdas. Čia yra, kad liktų.


37Kaip išsirinkti puikią savo svetainės spalvų schemą
Spalvos, kurias naudojate savo „WordPress“ svetainėje, turės įtakos vartotojo įsitraukimui. Palikite tai Timothy Bowersui, kad jis parodytų, kaip rasti tinkamą pusiausvyrą. Jis žino, kas veikia, o kas ne.


38Kaip lengvai pritaikyti „WordPress“ administratorių
Taip pat žinomas kaip „backend“, „WordPress“ admin sritis nėra viena iš gražiausių „WordPress“ pusių. Tačiau naudojant tai lengva pritaikyti php funkcijos, kaip parodyta šiame Aurelien Denis vadove.


39Kaip sukurti atskirą tinklaraščio įrašų puslapį
Dienoraščio įrašai sukonfigūruoti taip, kad jie pagrindiniame puslapyje būtų rodomi pagal numatytuosius nustatymus. Tai kelia problemų, jei ir kada norite sukurti tinkintą pagrindinį puslapį. Ši instrukcija padės sukurti atskirą puslapį savo gražiam tinklaraščio įrašui.


40Kaip atlikti „A / B“ padalijimą „WordPress“ naudojant „Google Analytics“
„Google Analytics“ padeda jums išlikti žinia apie jūsų statistiką. Padalijimas gali padėti nustatyti, kokie dizainai ir puslapio elementai daro įtaką jūsų svetainės našumui ir kiek. Ši instrukcija padės atlikti A / B padalijimų testus, kad suprastumėte, ką turite pakeisti, kad pagerintumėte savo „WordPress“ svetainės našumą..


Tau…

Štai mes esame keturiasdešimt (40) vadovėlių. Apžvelgėme daugybę įvairių mokymų, pradedant tematika ir baigiant papildiniais bei SEO. Kamuolys yra jūsų aikštelėje. Išbandykite šias mokymo programas ir tapkite geriausiu „WordPress“ kūrėju, kuriam jums buvo lemta būti. Iki pasimatymo ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me