9 geriausi „WordPress“ kursai pradedantiesiems

Geriausi „WordPress“ kursai pradedantiesiems

„WordPress“ yra nuostabi turinio valdymo sistema (CMS), todėl internete yra tiek daug gerų „WordPress“ kursų. Tai pakankamai galingas ir lankstus, kad būtų galima sukurti beveik bet kokį tinklaraštį ar svetainę, kokią tik įsivaizduojate. Tačiau iš pradžių didžiulis „WordPress“ pasaulis gali atrodyti bauginantis, ir jūs galbūt nežinote, kaip mokytis visų jo trūkumų..

Laimei, „WordPress“ bendruomenė klesti, ir ten yra daugybė žmonių, norinčių padėti jums išmokti virvių. Greita „Google“ paieška atskleidžia tūkstančius straipsnių ir vadovėlių kartu su specialiaisiais „YouTube“ kanalais, tokiais kaip WPCrafter, Taileris Moore’as, ir WPBeginner. Šie ištekliai yra fantastiški, tačiau dažnai rasite geriausią būdą padaryti pažangą – dalyvauti sistemingesniuose kursuose.

Štai kodėl šiame straipsnyje mes rekomenduosime tikrai puikius internetinius „WordPress“ kursus pradedantiesiems. Kiekvienas iš jų yra sukurtas atsižvelgiant į naujus vartotojus ir suteiks jums žinių, kurių reikia norint pradėti kurti savo svetaines. Pradėkime!

1. „WordPress“ mokymai, kuriuos vedė „Yoast Academy“

„WordPress“ mokymai

APGYVENDINKITE JŪSŲ, KAD PRADĖKITE →

Laikas baigti: 3 valandos
Kaina: Nemokami kursai pradedantiesiems (199 USD per metus, įskaitant SEO mokymą, 499 USD per metus, norint patekti į visus esamus ir būsimus kursus)

Norite greitai pradėti naudotis „WordPress“? Na, kam geriau pasimokyti iš vieno iš geriausiai žinomų vardų pramonėje. „Yoast Academy“ siūlo 4 nemokamus kursus pagrindams. Pirmasis, „WordPress“ pradedantiesiems, paaiškina, kaip pradėti (diegimas, temos, papildiniai, sauga ir kt.). Tuomet vaizdo įrašai bloke ir klasikinis redaktorius padės pasirinkti, kuris variantas jums tinka. Ir pagaliau nemokamas „WordPress SEO“ kursas pradedantiesiems padės nukreipti jus tinkama linkme, kad pradėtumėte reitingą paieškos rezultatuose.

Be šių nemokamų kursų, „Yoast“ siūlo du „premium“ paketus, kurie yra puikus šaltinis pradedantiesiems ir nusistovėjusiems „WordPress“ vartotojams. Tai yra jūsų galimybė gauti išskirtinius SEO patarimus iš # „WordPress“ SEO eksperto. Jei turite laiko ir biudžetą, tai yra puiki investicija į jūsų svetainės ateitį.

Argumentai už

 • 4 greiti, lengvi ir nemokami vaizdo įrašai, skirti vaizdo įrašų santraukai, kad pradėtumėte nuo pagrindų.
 • Atnaujinimo galimybės norint patekti į premium SEO kursus, kurių niekur kitur nerasite.
 • Baigę kursus turite „Yoast“ pažymėjimą ir ženklelį, kuriuos norite įtraukti į savo svetainę arba atnaujinti.

Minusai

 • Kadangi yra tik 4 kursai, nesivelkite į tokias nišines temas, kaip el. Komercija, informaciniai biuleteniai ir kt.
 • Aukščiausios kokybės SEO kursai yra brangūs (nors, kaip minėta aukščiau, aš asmeniškai juos laikiau investicija).

2. WP džiaugsmas: „WordPress“ mokymai

WP džiaugsmas: „WordPress“ mokymai

Norėdami pradėti, apsilankykite „WP Joy“ →

Laikas baigti: 5 valandos 30 minučių (WP A – Z yra apie 4,5 valandos, o kaip „WordPress“ ateina vos per 1 valandą)
Kaina: Laisvas

Budėjimas „Joy of WP“ sukūrė ne vieną, o dvi naudingas „WordPress“ kursų serijas, kad pradėtumėte kelionę. Tai lengva sekti kartu su gidais: Pradžia, Nuorodos, Temos, Įskiepiai, Internetiniai dienoraščiai, Hostingas, „Gutenberg“ ir keletas kitų priedų (skiltyje „Potpourri“). Jei užbaigsite vaizdo įrašus, įsitikinsite, kad gerai valdote „WordPress“ pagrindus.

Argumentai už

 • Abi serijos yra visiškai nemokamos (gali būti paprašyta prisijungti, kad gautumėte nemokamą sąskaitą, kad galėtumėte žiūrėti kai kuriuos vaizdo įrašus).
 • Kiekvienas vaizdo įrašas išsamiai apima konkrečią temą, taigi, jei norite tik išmokti „pridėti laikmeną prie antraštės“, galite pereiti į priekį ir žiūrėti tik tą vaizdo įrašą..

Minusai

 • Jei žiūrite abu, tai ši serija yra šiek tiek ilga. Norėdami užbaigti visus vaizdo įrašus, turėsite išpjaustyti popietę, arba dar geriau – visą dieną.
 • Yra keletas vaizdo įrašų, kuriuos galite praleisti, nes jie yra labai konkretūs (daugiausia papildinių skiltyje).

3. „WordPress“ greitojo kurso „WP Apprentice“ kursai

„WordPress“ greitojo kurso „WP Apprentice“ kursai

Norėdami pradėti, apsilankykite „WPApprentice“ →

Laikas baigti: Viena valanda
Kaina: Nemokama (visą gyvenimą galima naudotis „WordPress Essentials“ už 47 USD arba visus jų kursus už 147 USD)

Šis pirmasis kursas yra greita ir paprasta mokymo programa, skirta absoliučiams pradedantiesiems. „WordPress“ greitos pradžios kursas sutelktas į pagrindus: kaip rasti žiniatinklio prieglobą, įdiegti „WordPress“, naudoti prietaisų skydelį ir pradėti kurti turinį. Paaiškintos visos pagrindinės platformos funkcijos, tokios kaip temos, papildiniai ir valdikliai. Kai baigsite žiūrėti šiuos dešimt vaizdo įrašų, būsite pasirengę pradėti kurti savo pirmąją svetainę.

Argumentai už

 • Kursas yra trumpas ir nemokamas, todėl neišbandydami nieko nerizikuojate.
 • Tai yra tik pradinis lygis, puikiai tinkantis tiems, kurie niekada nenaudojo platformos.
 • Gausite bendrą visų pagrindinių „WordPress“ funkcijų apžvalgą.

Minusai

 • Faktas, kad kursas yra toks trumpas, taip pat gali būti neigiamas dalykas – nėra vietos išsamiems paaiškinimams.
 • Aptariamos tik pradinio lygio temos. Jei norite sukurti nieko, išskyrus paprastą svetainę, jums greičiausiai reikės papildomos informacijos.

4. Užbaigti „Udemy“ „WordPress“ mokymą pradedantiesiems

Užbaigti „Udemy“ „WordPress“ mokymą pradedantiesiems

Apsilankykite Udemy ir pradėkite →

Laikas baigti: 4 valandos
Kaina: 19,99 USD

Visi „WordPress“ mokymai pradedantiesiems šiuo metu kainuoja šiek tiek mažiau nei 20 USD ir yra gana išsamūs. Kaip ir bet kuris geras „WordPress“ kursas, šis „Udemy“ įrašas apima svetainės ar tinklaraščio nustatymo pagrindus. Jame taip pat atkreipiamas dėmesys į didesnį vaizdą, paaiškinant bendrą platformos struktūrą ir kaip ji veikia. Pabaigoje yra keletas diskusijų apie naudojant SEO pagerinti svetainės matomumą ir reitingą.

Argumentai už

 • Daugybė temų patenka į kelias valandas.
 • Kursas apima nuoseklų vadovą, kaip sukurti ir paleisti savo svetainę.
 • Tai reiškia konceptualų požiūrį į „WordPress“, mokant, kaip ir kodėl viskas veikia, užuot tiesiog davusi instrukcijas.
 • Daugelis paaiškinimų yra paprasti ir pradedantiesiems patogūs.

Minusai

 • Dalis vėlesnės medžiagos yra gana išsami, apimanti sudėtingas temas, tokias kaip savo temų kūrimas (sąžiningai, galite tai vertinti kaip profesionalą!).
 • Kursas yra šiek tiek vyresnis. Taigi, nors didžioji jos informacijos dalis vis dar taikoma, keli dalykai yra pasenę.

5. „WordPress 101“: „WP101“ pagrindai

„WordPress 101“: „WP101“ pagrindai

Apsilankykite WP101 ir pradėkite →

Laikas baigti: 90 minučių
Kaina: 19 USD per metus (pirmieji 7 vaizdo įrašai yra nemokami – taigi galite pradėti nuo 0 USD)

Kartais nemokamuose kursuose nėra visko, ko ieškote, ir jūs esate pasirengęs mokėti už ką nors šiek tiek profesionalesnio. „WordPress 101“: pagrindai yra su kaina, tačiau teikia daugiau palaikymo ir peržiūros galimybių nei aukščiau išvardyti kursai. Jis taip pat sugeba apimti visus pagrindus – temas, papildinius, svetainės nustatymą – taip pat šiek tiek sudėtingesnę medžiagą apie svetainės nustatymus ir pritaikymą. Išsklaidyta per 20 vaizdo įrašų yra daugybė naudingų patarimų pradedantiesiems „WordPress“.

Argumentai už

 • Kursas yra labiau prieinamas nei dauguma. Tai uždaros antraštės ir yra ispanų kalbos parinktis.
 • Pirkdami kursus (ar prenumeratą), jūs gaunate prieigą prie forumo, kuriame galite užduoti klausimus ir gauti palaikymą.
 • Jei jau turite pradedančiųjų kursus, vidutinio lygio kursai yra nemokami.

Minusai

 • Kai jis neparduodamas, kursas yra šiek tiek brangesnis, atsižvelgiant į jo ilgį.
 • Manoma, kad jau turite „WordPress“ nustatytą, todėl joje nenurodoma, kaip priglobti ir įdiegti platformą.

6. Būk pats „Boss WordPress“ kursas, kurį vedė „BitDegree“

Būk pats „Boss WordPress“ kursas, kurį pateikė „BitDegree“

Apsilankykite „BitDegree.org“ ir pradėkite →

Laikas baigti: 75 minutės
Kaina: 34,99 USD

Norite sužinoti, kaip sukurti savo svetainę? Ir kaip iš to užsidirbti pinigų? Ir valdyti tai laikui bėgant? Paprasta – 17 trumpų ir esminių vadovėlių „Būk savo pačių bosas“ yra jūsų. „BitDegree“ padarė puikų darbą, sudarydamas greitą ir lengvai suprantamą vadovą, kuriame paaiškinami visi pagrindiniai jūsų svetainės kūrimo naudojant „WordPress“ pagrindai. Be to, kursas apima svarbiausius patarimus ir įgūdžius, kaip pagerinti savo verslą, rinkodarą, pasyvias pajamas ir (žinoma) tapti savo viršininku. Viskas, ko jums reikia, yra prieiga prie interneto ir jūs turėtumėte visas žinias, kurių jums reikia norint sukurti savo svetainę iki pietų pertraukos pabaigos.

Argumentai už

 • Sukūrė programinės įrangos ir programų kūrėjas Aleksas Genadinikas.
 • Šį greitą, 75 minučių kursą lengva pritaikyti prie bet kurio tvarkaraščio.
 • Naudingi ir tiesioginiai mokymai apima pagrindinius svetainės kūrimo taškus, kad galėtumėte sukurti svetainę per dieną.
 • Pridėti patarimai, kaip valdyti savo svetainę kaip verslą, yra naudingi naujiems pramonės žmonėms.

Minusai

 • Kursas galėtų apimti daugiau verslo pusės, tačiau jūs galite sekti šią mokymo programą naudodamiesi „BitDegree“ monetizacijos kursas (šiuo metu tik 9,99 USD).
 • Šis kursas yra tas pats, kaip ir paskutinis punktas, o tai yra apžvalga, todėl jis nėra gilinamas į vieną dalyką, kad visi svarbūs punktai būtų pritaikyti kompaktiškame 75 minučių tvarkaraštyje..

7. Įvairūs „WordPress“ kursai Lynda.com

Įvairūs „WordPress“ kursai Lynda.com

Apsilankykite Lynda.com ir pradėkite →

Laikas baigti: Priklauso nuo kurso, bet dauguma jų trunka apie 2 valandas
Kaina: Vienas mėnuo nemokamas, po to „Lynda.com“ prenumerata prasideda nuo 24,99 USD per mėnesį

Galbūt jūs jau šiek tiek žinote apie „WordPress“ ar apskritai svetainių kūrimą ir manote, kad kai kurie iš aukščiau paminėtų kursų bus paprasti jūsų poreikiams. O galbūt jums tiesiog patinka idėja mokytis savo tempu, užuot vedus per struktūruotą pamokų rinkinį. Lynda.com yra svetainė, kur kiekvienas gali įkelti savo „WordPress“ kursus, vadinasi, yra daug turimos informacijos. Čia galite rasti „WordPress“ nustatymo kursus, svetainės kūrimo pagrindus, kaip naudoti temas ir papildinius, konkrečius patarimus ir gudrybes bei sudėtingesnius dalykus..

Argumentai už

 • Gaunate prieigą prie daug turinio už gana mažą kainą.
 • Galima rasti kursų, nukreiptų būtent į tai, ko bandote išmokti.
 • Kai tik pasijusite tam pasiruošę, tam tikri kursai suteiks išsamesnės informacijos ir metodų.
 • Lynda.com yra labiau į save nukreipta platforma – galite pereiti nuo vieno prie kito, kai atsiranda poreikis.

Minusai

 • Naudoti tokią svetainę nėra taip paprasta, kaip mokytis per vieną kursą. Turėsite atlikti keletą paieškų, kad surastumėte reikiamą informaciją.
 • Kursų kokybė yra įvairi, nes kiekvienas turi skirtingą kūrėją.

8. „WordPress“ pradžia „Treehouse“

Pradžia „WordPress“ sukūrė „Treehouse“

Norėdami pradėti, apsilankykite „Treehouse“ →

Laikas baigti: 3 valandos, pradėkite iki pabaigos
Kaina: „Treehouse“ prenumerata prasideda nuo 25 USD per mėnesį (taip pat yra septynių dienų nemokamas bandomasis variantas)

Šis kursas apima pagrindinius dalykus, tokius kaip „WordPress“, kaip vietoje įdiegti „WordPress“ testavimui, pagrindus (turinį, laikmenas, pritaikymą ir dar daugiau), vartotojo vaidmenis ir perkėlimą iš vietinių į gyvus. Jis yra padalytas į lengvai valdomus skyrius, išskyrus „WordPress“ pagrindų skyrių, kuris sudaro tik apie 1/2 viso kurso laiko (bet nesijaudinkite – bet kuriuo metu galite lengvai pristabdyti). Tai puiki galimybė pradėti dirbti po pietų.

Argumentai už

 • Apskritai labai lengva sekti kartu su.
 • Paprastos, žingsnis po žingsnio instrukcijos padės jums sužinoti apie pagrindinius „WordPress“ aspektus.

Minusai

 • Vietinėje instaliacijoje daiktai juda gana greitai, todėl gali tekti iš naujo klausytis.
 • Remiantis paskutiniu tašku – šiek tiek greitai pereinama į tiesioginę svetainę.

9. „WordPress“ kūrimas naudojant „Treehouse“

„WordPress“ kūrimas naudojant „Treehouse“

Norėdami pradėti, apsilankykite „Treehouse“ →

Laikas baigti: 27 valandos visam kursui, 2 valandos – pradedančiųjų medžiagai
Kaina: „Treehouse“ prenumerata prasideda nuo 25 USD per mėnesį (taip pat yra septynių dienų nemokamas bandomasis variantas)

Jums bus sunku rasti išsamesnį kursą nei „WordPress Development“. Visas takelis apima beveik viską, ką galite galvoti apie tai, kas susiję su „WordPress“. Nuo pradedančiojo turinio – „WordPress“ atsisiuntimo ir pirmosios svetainės sukūrimo – iki aiškios perėjimo prie vidutinės ir pažangios medžiagos, tokios kaip darbas su papildiniais ir kodo pritaikymas, yra labai aiškus progresas..

Argumentai už

 • Yra daugybė turinio, išdėstyto taip, kad būtų lengva sekti.
 • Išsamios instrukcijos padės sukurti „WordPress“ svetainę.
 • Dar iki šio kurso pradžios gaunamas aiškus vaizdas, ką „WordPress“ gali padaryti ir kaip jis veikia.

Minusai

 • Peržiūrėję pirmuosius porą vaizdo įrašų, jis yra labiau pažengęs nei kiti šiame sąraše esantys „WordPress“ kursai.
 • Kai kurie vaizdo įrašai reikalauja techninių žinių, ypač vėliau takelio metu.

Jei niekada anksčiau nenaudojote „WordPress“, galite susirūpinti, kad neturite patirties ar techninių žinių, reikalingų veiksmingai naudoti platformą. Tačiau dėl savo išskirtinės bendruomenės ir daugybės siūlomų „WordPress“ kursų ir vadovėlių ji labai lengvai prieinama kiekvienam, norinčiam skirti šiek tiek laiko mokymuisi..

Šie „WordPress“ kursai padės suprasti pagrindus ir greitai pradėti juos naudoti. Bet galbūt praleidome gerą. Ar žinote apie kitus nuostabius šaltinius, norint sužinoti apie „WordPress“? Mes norėtume apie juos išgirsti komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me