PASTEBĖTI: „Envato Toolkit“ pakeitė „Envato Market“ įskiepis. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip įdiegti ir nustatyti naująjį įskiepį, skaitykite mūsų visiškai naujame „Envato Market“ automatinio atnaujinimo vadove.

Milijonai žmonių naudoja „WordPress“ temas, o daugelis vartotojų ir kūrėjų pasirenka įsigyti geriausios temos iš „Themeforest“. Tai patikima temų parduotuvė, kuria jie gali pasitikėti, žinomi dėl kokybiškų „WordPress“ temų ir nuostabių temų autorių (pvz., „WPExplorer“, žinoma). Kitas puikus „Themeforest“ bruožas yra „Envato WordPress Toolkit“ papildinys, skirtas automatiniams „WordPress“ temos atnaujinimams. „Envato“ sukūrė šį papildinį, kad „Themeforest“ autoriai pirkėjams galėtų pateikti greitus ir efektyvius atnaujinimus, kad jų temos nebūtų laisvos ir suderinamos su naujausia „WordPress“ versija. Šis trumpas vadovas parodys, kaip atsisiųsti, įdiegti ir nustatyti „Envato WordPress Toolkit“ papildinį (mes taip pat sukūrėme „Envato WordPress Toolkit“ vaizdo įrašo vadovą, jei norėtumėte žiūrėti, o ne skaityti).

Gaukite „Envato“ API raktą

Prieš diegdami papildinį, turėtumėte paprašyti „Envato“ API rakto, nes rakto atpažinimas gali užtrukti nuo kelių minučių iki kelių valandų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie „Themeforest“ ir apsilankyti vartotojo profilio puslapyje. Spustelėkite Nustatymai. Turėtumėte pamatyti API raktai skirtuką žemiau. Norėdami sugeneruoti API raktą, tiesiog spustelėkite mygtuką.

generuoti-envato-api-raktą

„Envato“ sukurs atsitiktinį 32 simbolių API raktą, kurį galėsite naudoti. Jei reikia, galite sukurti kelis raktus (kai kurie vartotojai nori tai padaryti, jei diegia kiekvieną temos pirkimą kitame domene).

envato-api-raktas

Atsisiųskite, įdiekite ir suaktyvinkite „Envato WordPress ToolKit“ papildinį

Dabar, kai turite savo API raktą, turėsite gauti papildinį. Apsilankykite „Envato WordPress Toolkit Github“ puslapis atsisiųsti papildinio ZIP failą.

atsisiųsti įrankių rinkinį-zip

„Envato WordPress Toolkit“ diegiate kaip ir bet kurį kitą papildinį. Prisijunkite prie „WordPress“ prietaisų skydelio ir eikite į papildinių skyrių. Spustelėkite Pridėti naują, tada pasirinkite Įkelti metodas. Naršykite įskiepio failą, kurį atsisiuntėte iš „Github“ (jis turėtų būti pavadintas „envato-wordpress-toolkit-master.zip“ ar kažkas panašaus). Spustelėkite Įdiegti dabar, tada Suaktyvinti papildinys.

įdiegti-envato-toolkit-plugin

Įdiegę ir įjungę prietaisų skydelyje turėtumėte pamatyti „Envato Toolkit“ meniu punktą.

„Envato WordPress Toolkit“ nustatymas

Nustatyti papildinį yra labai paprasta, nes jūs jau turite „Envato“ API raktą. Tiesiog spustelėkite „Envato“ priemonių rinkinys meniu elementą informacijos suvestinėje ir įveskite „Envato“ vartotojo vardą ir API raktą. Tada Sutaupyti jūsų nustatymai.

add-your-api-key

Įrašytas įrankių rinkinys turėtų atpažinti jūsų API raktą ir parodyti visus „Themeforest“ pirkimus. Jei papildinys neatpažįsta jūsų API rakto, gali būti, kad jis dar per naujas. Prisimeni, minėjau, kad tai gali užtrukti kelias minutes ar kelias valandas? Pabandykite išvalyti talpyklą arba atnaujinti naršyklę. Jei tai neveikia, palaukite valandą skaitydami „WordPress“ tinklaraštį ir bandykite dar kartą po valandos..

pamatyti visus pirkimus

Taigi, kai tik parodysite pirkimų sąrašą, galėsite įdiegti ir atnaujinti „Themeforest“ temas tiesiai iš prietaisų skydelio. Tai reiškia, kad jums nereikia prisijungti prie „Themeforest“, kad patikrintumėte, ar nėra temos atnaujinimų – vietoj jų galite greitai, lengvai ir automatiškai atnaujinti savo temas.

Automatiškai atnaujinkite savo temas

Viskas, ką turite padaryti norėdami atnaujinti temą, spustelėkite mygtuką Atnaujinti automatiškai tos temos nuoroda jūsų priemonių rinkinyje. Papildinys paprašys patvirtinti atnaujinimą. Tai primename, kad jei redagavote stiliaus lentelę ar kitus pagrindinius failus nenaudodami antrinės temos, pakeitimus prarasite. Nesijaudinkite dėl stiliaus parinkčių, kurias nustatėte „WordPress“ temos tinkinimo priemonėje arba temos parinkčių skydelyje – šios parinktys nebus įgyvendintos atnaujinant jūsų temą..

patvirtinti-atnaujinti

Kadangi visada laikotės geriausios praktikos ir bet kokiems temos kodo pakeitimams naudojote temą vaikams, spustelėkite Gerai atnaujinti savo temą. Kitas pamatysite atnaujinimo ekraną, kurį buvote įpratę.

atnaujinimo tema

Baigę atnaujinti, grįžę į „Envato“ priemonių rinkinio skirtuką pamatysite, kad jūsų tema dabar atnaujinta.

įrankių rinkinys, atnaujintas

Viskas. Lengva tiesa? Tiesiog patikrinkite „Envato WordPress Toolkit Github“ puslapis laikas nuo laiko pamatyti, ar nėra papildinių atnaujinimo. Šiuo metu jame nėra automatinio atnaujinimo, todėl „WordPress“ informacijos suvestinėje nematysite pranešimo apie atnaujinimą..

Visada verta visiškai atnaujinti savo temas, nes autoriai dažnai taiso klaidas, atnaujina naujausią „WordPress“ versiją ir prideda naujų funkcijų. Tikimės, kad ši trumpa instrukcija padės dar lengviau atnaujinti „Themeforest“ temas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me