Geriausia švino kartos programinė įranga, skirta „WordPress“ – „OptinMonster“ apžvalga ir vadovas

„OptinMonster“ peržiūros ir sąrankos vadovas

Vykdant sėkmingą internetinį dienoraštį ar internetinį verslą naudojant „WordPress“ (ar bet kurią šiuo klausimu naudojamą interneto platformą), jums reikia nuolatinės skaitytojų bazės, taip pat nuolatinio naujų skaitytojų srauto. SEO nueina ilgą kelią, kad jūsų svetainė būtų rasta paieškos sistemose, tačiau, kai turite naują lankytoją savo svetainėje, norite, kad jie vėl grįžtų. Vienas iš populiariausių ir veiksmingiausių būdų, kaip išlaikyti naujus skaitytojus, yra įdiegti švino kartos programinę įrangą „WordPress“. Šiandien apžvelgiame švino kartos programinės įrangos tikslą, taip pat pažvelkime į mūsų mėgstamiausią – „OptinMonster“.

Kas yra švino kartos programinė įranga?

A vadovauti yra potencialus naujas abonentas ar klientas. Švino karta yra kliento susidomėjimo tuo, ką jūs turite pasiūlyti, įgijimo procesas. Ir švino kartos programinė įranga yra programa arba papildinys, padedantis tobulinti ir fiksuoti tuos klientus.

„WordPress“ konkrečiai švino kartos programinė įranga paprastai naudojama iššokantiems langams, slankiosioms juostoms ir tiesioginiams optiniams įrenginiams kurti naujienlaiškių prenumeratų sąrašams kurti. Šie sąrašai gali būti panaudoti siekiant padidinti jūsų tinklaraščio skaitytojų skaičių arba reklamuoti bet kurias jūsų siūlomas prekes ar paslaugas jūsų svetainėje. Tai savo ruožtu padeda vieną kartą paversti jūsų „WordPress“ svetainės lankytojus grįžtančiais lankytojais.

Kalbant apie švino kartos variantus, yra gana aiški nuomonė apie tai, ką vartotojai galvoja – arba jūs juos mylite, arba jų nekenčiate. Bet nesvarbu, kaip jaučiatės dėl optinų, negalite nekreipti dėmesio į tai, kad jie yra labai veiksmingi ir yra patvirtinti dokumentais, kad jų abonementas yra dvigubas ir trigubas (o kai kuriais atvejais net didesnis – pvz., Kaip) Nikki, siūlėse pasinaudojo pasirinkimais, kad padidintų abonentų skaičių 1375%).

Geriausia švino kartos programinė įranga, skirta „WordPress“: „OptinMonster“

„OptinMonster“ švino generavimo programinė įranga, skirta „WordPress“

Išbandėme daug „WordPress“ pasirinktinių įskiepių ir sprendimų. Mes labai sužavėti „OptinMonster“ ir manome, kad tai yra geriausia švino kartos programinė įranga, prieinama šiandien. Naudodami tinkinimo parinktis, įmontuotą ataskaitų teikimą ir pažangias technologijas, skirtas ketinimų stebėjimui ir testavimui padalinti, būsite sunkiai spaudžiami, kad rastumėte vienodai suderintą pasirinkimo kūrėją. Mes suteikiame jai 5 žvaigždutes už lengvumą, efektyvumą ir aiškumą.

Visų pirma, „OptinMonster“ yra neįtikėtinai paprasta naudoti. Kūrėjai aiškiai įdėjo daug minčių ir pastangų, kad sukurtų intuityvią sąsają optinams kurti. Tiesioginio pasirinkimo kūrėjui būdinga lengvai naudojama spalvų parinkimo priemonė, teksto formatai, išskleidžiamieji meniu veiksmo pasirinkimas ir dar daugiau. Tokiu būdu, net jei patys nesate kūrėjas, vis tiek galite sukurti tinkintas ir pasižymėti turtingomis pasirenkamomis formomis neįvesdami vienos kodo eilutės.

„OptinMonster“ taip pat yra super efektyvus. Pasirinkimo formų tikslas yra kaupti savo sąrašus, o pasirinkdami įvairius pasirinkimo stilius, formatus ir parinktis galite sukurti formą, kuri konvertuoja kartu su jūsų skaitytojais. Yra papildomų funkcijų, skirtų slinkties suaktyvinimui, ketinimui išeiti, užrakintam turiniui, krepšelio atsisakymui ir dar daugiau. Turėdami tiek daug nustatymų, galite sukurti pasirinkimus kiekvienam scenarijui, kad gautumėte kuo daugiau potencialių klientų.

Aiški ataskaita yra dar viena pagrindinė savybė, dėl kurios „OptinMonster“ tampa tokia galinga. „OptinMonster“ prietaisų skydelyje galite pamatyti ir palyginti, kaip sekasi jūsų prisijungimui (lankytojų skaičius, konversijos ir paspaudimų rodiklis). Be to, galite integruoti savo prisijungimus prie „Google Analytics“ stebėjimo, kad gautumėte dar daugiau informacijos apie tai, kas, ką, kada ir kur žmonės spustelėja.

„OptinMonster“ narystė

Net jei nenorite išleisti grynųjų iš karto, vis tiek galite pradėti naudotis „OptinMonster“ už 0 USD. Trumpas įvadinis vaizdo įrašas, jei vis dar nesate parduotas:

„OptinMonster“ šiuo metu siūlo 14 dienų nerizikingos pinigų grąžinimo garantiją, kad galėtumėte pabandyti visiškai neprisiimdami įsipareigojimų. Taigi, jei norite tai išbandyti, skaitykite toliau ir sekite mūsų lengvą nuoseklų darbo pradžios vadovą.

Kaip pirmą kartą nustatyti „OptinMonster“

„OptinMonster“ labai lengva naudoti ir stebėtinai greitai įdiegiama. Yra tik keli žingsniai ir jums neturėtų užtrukti ilgiau nei priešpiečių pertrauka, kad sukurtumėte ir galėtumėte naudoti pirmąjį pasirinkimą..

Sukurkite „OptinMonster“ sąskaitą

Pirmiausia pirmiausia reikia užsiregistruoti norint sudaryti planą. Ši dalis turėtų užtrukti tik keletą minučių. Taigi eikite į „OptinMonster“ svetainę, patikrinkite 3 jų plano parinktis ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą (nors mes patariame pasirinkti metinę kainodarą, nes iškart sutaupysite 40%).

„OptinMonster“ kainodara 2016 m

Jei esate tinklaraštininkas, tada Pagrindinis plano tikriausiai pakanka jūsų poreikiams. Galbūt net Plius planas taip pat veiktų, jei norite dar kelių variantų. Bet jei norite naudoti visas nuostabias „OptinMonster“ funkcijas arba norite naudoti daugelyje svetainių, mes labai rekomenduojame Pro planas. Tai yra brangiausias, bet iš tikrųjų už 29 USD per mėnesį prieiga prie galingų funkcijų, tokių kaip mobiliesiems pritaikytas opt-in optimizavimas, pasirinktinės el. Prekybos iššokantys langai, pridedami CSS efektai, išėjimo ketinimų technologija, realaus laiko elgesio automatizavimas ir dar daugiau.

Pasirinkę planą, tiesiog atlikite kitus užsiregistravimo veiksmus (el. Pašto adresas, vardas, slaptažodis, mokėjimas ir kt.).

Sukurkite ir tinkinkite savo pasirinkimą

„OptinMonster“ paskyros prisijungimas

Sukūrę sąskaitą galite prisijungti prie jos. Turėtumėte pamatyti panašų į aukščiau esantį ekraną. Spustelėkite didelį žalią mygtuką „Sukurti naują variantą“.

„OptinMonster“ kampanijos pavadinimas

Kitas žingsnis – duokite savo kampanijos pavadinimą ir pridėkite svetainės URL adresą, kuriame naudosite savo pasirenkamą formą.

Pridėti „OptinMonster“ svetainę

Spustelėkite mėlyną nuorodą „Pridėti naują svetainę“, kad atidarytumėte modų langą, pridėkite savo svetainės slapyvardį ir domeną, tada išsaugokite.

OptinMonster Optin formos pasirinkimas

Dabar galite pradėti kurti savo pasirinktinę formą. Pagrindiniai planai turės prieigą tik prie „lightbox“ iššokančiųjų langų, o „Plus“ planuose yra „lightbox“, slankiosios juostos, šoninės juostos ir „Post / in-line“ parinktys. Bet jei norite tokių parinkčių, kaip aukščiau pateikta nuotrauka, turėsite naudoti Pro planą. Tai prideda papildomų skaidrių, mobiliųjų ir viso ekrano pasirinkimo stilių parinkčių, taip pat pasirinktinės el. Prekybos, socialinės žiniasklaidos ir intelektualiųjų drobių iššokančiųjų langų. Tiesiog pasirinkite norimą naudoti maketą ir šabloną (pastaba: CSS animacijos parinktims turite pasirinkti „Canvas“ šabloną). Šiam vadovui pasirinkome viso ekrano variantą „Įėjimas“.

„OptinMonster“ parinkties pritaikymai

Pasirinkę stilių, būsite nukreipti į tiesioginį redaktorių, kuriame galėsite pradėti tinkinti savo „optin“. „Basic“ ir „Plus“ planai siūlo panašias dizaino savybes, tarp kurių yra ir lengvai naudojamas „OptinMonster“ nurodykite ir spustelėkite šablonų kūrimo priemonę, paprotys šrifto parinktys, tinkintas CSS palaikymas ir galimybė pridėti savo sėkmės pranešimą ir patvirtinimo puslapį. Su „Pro“ planu taip pat turėsite prieigą Taip / Ne šablonai taip pat „MonsterEffects“ kurią galite naudoti norėdami pritraukti akį traukiančią CSS animaciją prie įvairių pasirinktų elementų.

Pačiame pirmame redaktoriaus sąrankos skirtuke yra pagrindinės kampanijos parinktys, įskaitant standartinių ir sėkmės slapukų galiojimo laiką. Jie naudojami norint nustatyti, kada jūsų skaitytojai vėl pamatys jūsų pasirinkimą, pamatę jį ar baigę pasirinkimo procesą. Jei norite, kad jūsų pasirinkimas visada būtų matomas, nustatykite slapukus į 0.

„OptinMonster Optin“ stiliaus pritaikymai

Kitas skirtukas, pažymėtas „Optin“, yra, kur rasite spalvų ir šriftų tinkinimo parinktis, galimybę įtraukti nuorodą į savo privatumo politiką ir pasirinktinį CSS redaktorių. Norėdami pakeisti faktinį rodomą tekstą, tiesiog pažymėkite ir spustelėkite. Kai pradėsite redaguoti tekstą, taip pat pamatysite mažą teksto rengyklę su pagrindinėmis teksto dekoravimo ir nuorodų parinktimis, taip pat prie šypsenėlių ir pasirinktinių pastraipų stilių pridėjimo parinkčių..

Taip / Ne „OptinMonster“

Jei nuspręsite pasirinkti „Pro“ planą iš „OptinMonster“, tada taip pat matysite skirtuką, kurį reikia pridėti mygtukais Taip / Ne. Čia buvo kiekvieno mygtuko stiliaus nustatymo ir veiksmų, skirtų skaitytojams spustelėjus, parinkčių.

„OptinMonster“ sėkmės pranešimas

Pereidami į „Sėkmės“ skyrių, galite tinkinti, kas nutinka, kai skaitytojas sėkmingai pasirenka. Jei nuspręsite parodyti sėkmės temą, į „Pro planą“ yra trys.

„OptinMonster“ rodymo taisyklės

Kai jūsų pasirinkimas yra visiškai suprojektuotas ir paruoštas naudoti, turite nustatyti savo rodymo taisykles. Tai lemia, ar ir kada jūsų pasirinkimas parodomas skaitytojams. Yra daugybė numatytųjų kampanijų taisyklių, tačiau taip pat turite galimybę pridėti savo pasirinktinių taisyklių rinkinį, jei norite.

Pasitraukimo ketinimas yra efektyvus pasirenkamasis nustatymas, skirtas išskirtinai „Pro“ nariams. Taikant šią kampanijos taisyklių rinkinį, jūsų pasirinkimas bus įjungtas, kai „OptinMonster“ pamatys, kad skaitytojai išeis iš jūsų svetainės. Ši funkcija yra labai naudinga norint sugauti vienkartinius lankytojus ir pritraukti juos atgal.

Pridėti „OptinMonster“ el. Pašto paslaugų teikėją

Skirtukas „Integracijos“ yra svarbus – iš čia galite prisijungti ir pasirinkti savo el. Pašto sąrašą. „OptinMonster“ šiuo metu yra integruota su 24 skirtingais el. Pašto tiekėjais (nuo „ActiveCampaign“ iki „Webhook“). Tiesiog pasirinkite savo paslaugų teikėją ir vykdykite reikiamus nurodymus, kad galėtumėte užregistruoti savo sąskaitą. Mes pasirinkome „MailChimp“, kuriai reikalingas API raktas.

„MailChimp“ gauti API raktą

Norėdami sugeneruoti naują „MailChimp“ API raktą, tiesiog prisijunkite prie savo „MailChimp“ paskyros ir eikite į savo profilį. Iš čia užveskite pelę Papildoma meniu punktas, tada spustelėkite API raktai.

„MailChimp“ sugeneruoti API raktą

Dabar tiesiog spustelėkite mygtuką „Sukurti raktą“, kad iškart sukurtumėte naują API raktą. Nukopijuokite savo API raktą ir grįžkite į „OptinMonster“ pasirinkimo rengyklę.

„OptinMonster“ Pridėti „MailChimp“ API raktą

Įklijuokite savo API raktą ir pridėkite sąskaitos etiketę (tai kaip tik jums, todėl nereikia per daug galvoti). Kai jūsų paskyra patikrins, kad pamatysite papildomą išskleidžiamąjį meniu, pasirinkite savo sąrašą, naujų abonentų pasveikinimo el. Pašto parinktį ir galimybę įgalinti dvigubą pasirinkimo patvirtinimą..

„OptinMonster“ „Google Analytics“

Paskutinis pasirinkimo redagavimo priemonės skyrius yra „Analytics“ įgalinimas jūsų pasirinkimo formoje. Čia galite pridėti stebėjimą, kad pamatytumėte, kaip keičiasi jūsų forma, ir visą kitą nepaprastą informaciją, kurią gali pateikti „Google“ (pvz., Elgesį, įsigijimą ir pan.).

Kai atliksite visas pasirinkimo parinktis, išsaugokite formą.

Įgalinti ir įterpti pasirinkimą

Kai būsite pasiruošę pasirinkti formą, beliks tik suaktyvinti kampaniją ir įterpti pasirinkimą į savo svetainę..

„OptinMonster“ atnaujinimo kampanija

Norėdami suaktyvinti kampanijos užveskite pelės žymeklį ant meniu elemento „Kampanija (pristabdyta)“ puslapio viršuje. Spustelėkite, jei norite atnaujinti kampaniją.

„OptinMonster“ įdėjimo kampanija

HTML ir kitoms svetainėms „OptinMonster“ teikia įterpimo kodus, kuriuos galima nukopijuoti ir įklijuoti, tačiau „WordPress“ įterpimo kodo nereikia. Vietoj to turėsite įdiegti „OptinMonster WordPress“ papildinį.

Įdiekite „OptinMonster WordPress“ papildinį

Jei norite pridėti savo pasirinktį naudodami papildinį, pirmiausia prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus skydelio svetainėje, prie kurios norite pridėti savo pasirinkimą (tai turėtų būti tas pats svetainės URL, kurį iš pradžių pridėjote kurdami savo pasirinkimą). Tada eikite į „Papildiniai“> „Pridėti naują“ ir naršykite „OptinMonster“.

Įdiekite papildinį „OptinMonster“

Pačiame pirmame rezultate turėtų būti šiek tiek žalio monstro. Spustelėkite mygtuką „Įdiegti dabar“, tada spustelėkite „Įjungti“.

„OptinMonster Connect“ sąskaita

Aktyvinę papildinį turėtumėte pamatyti pasveikinimo ekraną. Kitas žingsnis – „prisijungti“ prie „OptinMonster“ paskyros. Spustelėjus jūsų turėtų būti nukreiptas į ekraną, kuriame įveskite „OptinMonster“ API informaciją. Norėdami tai gauti, turėsite grįžti į „OptinMonster“ paskyrą.

„OptinMonster“ sukuria API raktą

Eikite į „OptinMonster“ informacijos suvestinę ir spustelėkite parinktį „API“. Norėdami sugeneruoti API vartotojo vardą ir raktą, tiesiog spustelėkite žalią mygtuką. Nukopijuokite juos ir grįžkite į papildinių prijungimo ekraną.

„OptinMonster Save“ API

Įklijuokite savo API informaciją ir išsaugokite. Išsaugoję turėtumėte pamatyti „Optins“ parinktį.

Peržiūrėti OptinMonster

Spustelėkite skirtuką „Optins“, kad peržiūrėtumėte „OptinMonster“ svetainėje sukurtas pasirenkamąsias formas. Pamatysite, kad jūsų pasirinkimas pagal numatytuosius nustatymus yra išjungtas. Norėdami įjungti pelės žymeklį ant pasirinktinio pasirinkimo ir spustelėkite parinktį „Redaguoti išvesties nustatymus“.

„OptinMonster“ išvesties nustatymai

Pažymėkite pačią pirmąją parinktį „Įgalinti optiną svetainėje“. Taip pat galite pereiti ir pasirinkti kitus nustatymo parametrus, skirtus įkelti pasirinktus puslapius, kategorijas ar žymas. Kai baigsite, spustelėkite išsaugoti, o jūsų pasirinkimas turėtų būti įgalintas ir lengvai matomas jūsų svetainės priekinėje dalyje – štai!

Dabar galite grįžti ir sukurti daugiau pasirinktinių bandymų padalijimų, sukurti įvairius stilius, skirtus naudoti skirtinguose pranešimuose ar nukreipimo puslapiuose, ir pabandyti sukurti pasirenkamuosius variantus su skirtingomis paskatomis (nemokamos el. Knygos, išskirtiniai pasiūlymai ir kt.). Taigi būkite kūrybingi ir pradėkite kurti savo sąrašus!

Apvyniokite

Kaip matote, „OptinMonster“ nėra tik paprastas iššokantis papildinys – tai visa švino generavimo programinė įranga, kurią galite naudoti savo tinklaraščio ir verslo plėtrai. Mes jums parodėme, kaip lengva pradėti, taigi viskas, kas liko, jei norite pamėginti ir išbandyti. Mes labai abejojame, kad būsite nusivylę, o „OptinMonster“ pakankamai pasitiki savo produktu, kad jiems suteikiama 14 nerizikinga pinigų grąžinimo garantija..

Gaukite „OptinMonster“

Jei turite klausimų apie mūsų patirtį su „OptinMonster“ arba jei turite kokių nors savo patarimų ar rekomendacijų, nedvejodami palikite mums komentarą. Mums ypač malonu išgirsti, ar sėkmingai panaudojote „OptinMonster“, kad padidintumėte potencialius klientus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me