Kaip atnaujinti „ThemeForest WordPress“ temą

„Envato“ rinkos papildinio „WordPress“ automatinio atnaujinimo vadovas

Atnaujinti „WordPress“ temas ir papildinius yra taip pat svarbu, kaip atnaujinti pagrindinę „WordPress“ diegimą. Jei naudojate nemokamą temą ar papildinį naudodami „WordPress.org“, tikriausiai esate susipažinęs su automatiniais atnaujinimais per prietaisų skydelį..

Paprastai, kai savo administratoriaus naršymo juostoje matote pranešimą, kad turite atnaujinimą, galite apsilankyti Informacijos suvestinė> Atnaujinimai ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai patvirtinti „WordPress.org“ temos ar papildinio arba pagrindinio „WordPress“ diegimo atnaujinimą. Lengva tiesa? Na, deja, tiesioginės „WordPress.org“ ribų temos negali būti atnaujintos tokiu pačiu būdu. Kiekviena „premium“ tema turi turėti savo API, kad galėtų automatiškai atnaujinti savo produktą, kurį aptarnauja kūrėjas, ir nors daugelis „ThemeForest“ temų turi įmontuotas sistemas, kai kurios jų neturi ir būtent čia ateina „Envato rinkos papildinys“. į vietą.

„Envato Market“ papildinys suteikia galimybę prisijungti prie „ThemeForest“ paskyros, kad būtų galima įdiegti ir atnaujinti visas aukščiausios kokybės temas ir papildinius, kuriuos įsigijote iš „Themeforest“ ir „Codecanyon“), o nustatyti ir naudoti yra labai lengva.!

Šiame vadove aprašysime visus nemokamo papildinio atsisiuntimo, taip pat diegimo ir sąrankos veiksmus. Prieš pradėdami, svarbu atkreipti dėmesį, kad „WordPress“ svetainėje turite naudoti administratoriaus abonementą, kad įdiegtumėte papildinį ir įgalintumėte automatinius atnaujinimus. Ir atsiminkite – „Envato Market“ papildinys teikia tik automatinius „Themeforest WordPress“ temų ir „Codecanyon WordPress“ papildinių atnaujinimus (jis nepateiks pranešimų apie temas, kurias įsigijote ar atsisiuntėte iš kitų prekyviečių). Gerai, dabar pradėkime!

„Envato Market“ papildinio diegimas

Atsisiųskite „Envato Market“ papildinį

Pirmasis žingsnis yra atsisiųsti „Envato Market“ papildinį. Tai galima rasti „Envato“ (taip pat ir per „Github“) ir visiškai nemokama. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėkite žemiau esantį mygtuką, norėdami patekti į „Envato Market“ papildinio puslapį ir paspausti parsisiųsti mygtuką.

Atsisiųskite „Envato Market“ papildinį

Tai atsisiųs ZIP failą su jame esančiu papildiniu. Nereikia jo išpakuoti – diegsime kaip yra. Dabar, kai turite papildinį, eikite į priekį ir prisijunkite prie savo „WordPress“ diegimo, prie kurio norite pridėti automatinius naujinius.

Pridėti naują papildinį

Norėdami įdiegti papildinį, eikite į Papildiniai> Pridėti naują ir spustelėkite Įkelkite papildinį mygtuką viršuje.

Įkelkite „Envato Market“ pašto kodą

Kitas naršykite envato-market.zip failą, kurį atsisiuntėte iš „Github“.

Įdiekite „Envato Market“ papildinį

Tada spustelėkite mygtuką, kad Įdiegti dabar ir paraginti spustelėkite Suaktyvinti papildinį saitas.

Suaktyvinkite „Envato Market“ papildinį

Dabar, kai papildinys įdiegtas ir aktyvus, turėtumėte pamatyti naują Envato turgus meniu punktas „WordPress“ prietaisų skydelyje.

„Envato“ rinkos papildinio sąranka

Kitas žingsnis yra sinchronizuoti „Envato Market“ papildinį su „Envato“ paskyra, kad galėtumėte pasiekti visus jūsų pirkinius rinkoje ir elementų atnaujinimus..

„Envato“ rinkos papildinio pagrindiniai nustatymai

Norėdami pradėti, spustelėkite Envato turgus informacijos suvestinės meniu. Turėtumėte pamatyti ekraną, panašų į aukščiau pateiktą. Pirmasis žingsnis yra sukurti „Envato“ API prieigos raktą. Norėdami tai padaryti, spustelėkite sugeneruoti asmeninį žetoną saitas (paryškintas raudonai aukščiau).

Sukurkite „Envato“ API prieigos raktą

Jei jau esate prisijungę prie savo „Envato“ paskyros, būsite nukreipti į aukščiau esantį ekraną (priešingu atveju būsite paraginti prisijungti pirmiausia, kol būsite nukreipti į šį puslapį). Šiame ekrane galite pamatyti, ką „Envato Market“ įskiepis prašo leidimo prisijungti per „Envato“ paskyrą („Envato“ svetainės, galimybė atsisiųsti savo daiktus, pirkinių sąrašas ir pirkinių patvirtinimas).

Norėdami tęsti, suteikite savo žetono pavadinimą, pažymėkite perskaitytą langelį ir sutikite su sąlygomis, tada spustelėkite žalią mygtuką, kad sukurtumėte žetoną.

Nukopijuokite „Envato“ API raktą

Kai bus sukurtas jūsų prieigos raktas, pamatysite žalią sėkmės ekraną. Nukopijuokite savo prieigos rakto kodą (tai labai svarbu, nes „Envato“ nesaugo jums prieigos rakto kopijos), patikrinkite, ar patvirtinote, jog nukopijavote, ir spustelėkite baltą mygtuką, kurį supratau.

Įklijuokite „Envato“ API raktą

Dabar grįžkite į savo „WordPress“ diegimą ir įklijuokite į „Envato“ API raktą, tada spustelėkite išsaugoti.

Galima Envato rinkos klaida

Gali būti, kad pirmą kartą įvesdami savo prieigos raktą galite pamatyti klaidą aukščiau. Nesijaudinkite, tiesiog grįžkite į ankstesnį puslapį ir bandykite dar kartą. Tai turėtų veikti antruoju ėjimu.

„Envato Market“ pirkimai

Kai jūsų žetonas bus išsaugotas ir patvirtintas, jūsų puslapis bus atnaujintas, kad būtų parodytas „Envato Market“ nukreipimo puslapis su pridėtais jūsų elementų skirtukais. Pridėtame (-uose) skirtuke (-uose) rodomi visi jūsų įsigyti temos ir papildinių pirkimai, taip pat jų versijų numeriai ir greitosios nuorodos į temos ir autoriaus puslapius..

Pastaba interneto dizaineriams ir dizaino agentūroms

Jei esate internetinių svetainių kūrėjas arba dizaino agentūra, perkanti temas klientams, galite naudoti „Envato Market“ papildinį, kad atnaujintumėte ir savo klientų svetaines. Jūs neturėtumėte suteikti klientams prieigos prie visų jūsų pirkinių, todėl turėtumėte naudoti Vieno elemento žetonai skyrius.

Vienkartinio naudojimo „Envato“ žetono autorizacija

Pirmiausia turėsite įdiegti „Envato Market“ papildinį savo kliento svetainėje ir tada sukurti prieigos raktą spustelėdami sugeneruoti asmeninį žetoną saitas. Padarykite savo prieigos rakto kopiją taip, lyg darytumėte jūs, jei kurtumėte savo prieigos raktą.

„Envato“ kliento prekės ID

Toliau taip pat turėsite surasti Prekės ID kliento temai ir (arba) papildiniui (-iams). Norėdami rasti ID, tiesiog eikite į „Themeforest“ arba „Codecanyon“ elementų puslapį ir nukopijuokite skaitinį ID URL pabaigoje.

Leisti „Envato“ prekę naudoti su žetonu

Dabar eikite atgal į „Envato Market“ puslapį savo kliento svetainėje, užuot įklijavę savo prieigos raktą į galimą globalų lauką, spustelėkite Pridėti daiktą mygtuką. Bus atidarytas iššokantis langas, kuriame bus įvestas jūsų „Envato“ žetonas ir prekės ID.

Patvirtinkite prekės autorizaciją

Išsaugoję prekę galite pakartoti procesą, kad pridėtumėte visus kitus savo pirkinius šiam klientui.

Įgalioti „Envato“ daiktai

Dabar „WordPress“ diegimas, kuriame dirbate, rodys tik pridėtus elementus (ir susijusius atnaujinimus). Nesukūrėjai taip pat gali norėti apsvarstyti šį papildinį, jei per daugelį metų įsigijote daug „Envato“ pirkinių ir norite pamatyti tik šiuo metu naudojamų elementų atnaujinimus..

„Envato Market“ temų ir papildinių automatiniai atnaujinimai

Dabar, kai jau esate įdiegę „Envato Market“ papildinį ir sinchronizavę jį su savo sąskaita, po ranka turėsite visus pirkinius ir elementų atnaujinimus..

„Envato“ rinkos naujiniai

Jei įsigytą elementą galite atnaujinti, pamatysite oranžinį pranešimą, kaip aukščiau pateiktą paveikslėlį.

„WordPress“ naujinių puslapis

Be to, jei temos ar papildinio naujinimas yra prieinamas, jūs taip pat galėsite jį pamatyti pagrindiniame „WordPress“ atnaujinimų puslapyje spustelėdami atnaujinimo simbolį administratoriaus naršymo juostoje arba spustelėdami Informacijos suvestinė> Atnaujinimai. Čia galite apdoroti atnaujinimą kaip įprasta, pasirinkdami ir atnaujindami elementą.

Pastaba: NEGALITE atnaujinti papildinių, įtrauktų į temą, naudodami „Envato Market“ papildinį. Atnaujinti galite tik tuos papildinius, kuriems įsigijote savo individualią licenciją. Kai kūrėjas susieja papildinius su tema, jie turėtų pateikti papildinius pagal temą arba atnaujinimo informaciją savo temos dokumentacijoje..

Norėdami atnaujinti savo elementą naudodami „Envato Market“ papildinį, tiesiog spustelėkite Galimas atnaujinimas oranžiniame pranešime esančią nuorodą, kad pradėtumėte diegti naujinimą.

„Envato“ elementų atnaujinimas

Jei jūsų daiktas rodo Atnaujinama … laišką ilgiau nei kelias minutes, atnaujinkite puslapį ir bandykite dar kartą.

Atnaujintos „Envato“ prekės

Kai naujinimas bus baigtas, greitai pamatysite žalią pranešimą, kad jūsų prekė buvo Atnaujinta! Štai ir viskas. Kai bus atnaujinimų, juos galėsite pamatyti tiesiai iš prietaisų skydelio (daug patogiau nei atsisiųsti atnaujinimus, kai gausite pranešimus el. Paštu iš „Envato“)..

Naujų pirkinių diegimas naudojant „Envato Market“ papildinį

Įdiegti naujų temų ar papildinių pirkimus taip pat lengviau, kai naudojate „Envato Market“ papildinį. Kai pirksite naują pirkinį, pamatysite jį „Envato Market“ skirtuke (atitinkamai skiltyje „temos“ arba „papildiniai“)..

Įdiekite naują temą naudodami „Envato Market“

Tiesiog spustelėkite mėlyną Diegti mygtuką, kad įdiegtumėte naują temą ar papildinį (nereikia atsisiųsti elemento ZIP failo).

„Envato“ temos įdiegimo patvirtinimas

Tiesiog palaukite keletą minučių ir turėtumėte pamatyti patvirtinimo ekraną, tokį, kaip aukščiau. Kitas galite Peržiūra (jei tai tema) arba tiesiog Suaktyvinti kad galėtumėte pradėti kurti savo svetainę (pastaba: jei keičiate temą dabartinėje tiesioginėje svetainėje, labai rekomenduojame pirmiausia ją peržiūrėti ir naudoti šį vadovą norint saugiai pakeisti „WordPress“ temą).

Apvyniokite

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums daug lengviau atnaujinti „Themeforest“ ir „Codecanyon“ elementų atnaujinimus. Jei turite klausimų apie „Envato Market“ papildinį ar kitų patarimų, kuriuos norite įtraukti į mūsų vadovą, tiesiog palikite komentarą žemiau. Ačiū už skaitymą!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me