Kaip auginti savo internetinę bendruomenę naudojant WordPress

Kaip išplėsti savo internetinę bendruomenę naudojant WordPress

„WordPress“, kaip lanksti turinio valdymo sistema, kuriai čia ir liko, yra puiki vieta nustatyti jūsų internetinę bendruomenę. Tačiau galite būti įpratę naudoti internetinių dienoraščių platformą ir nežinote, kaip ją geriausiai pritaikyti bendruomenės tinklalapiui..

Laimei, naudodamiesi daugybe atitinkamų papildinių, sklandžiai integruojamų į „WordPress“, galite sukurti bet kokio tipo internetinę bendruomenę, kokią tik galite įsivaizduoti. Yra įrankių, kurie padės kurti gerbėjų svetaines, palaikymo tinklus, interesų grupes ir dar daugiau.

Šiame įraše kalbėsime apie tai, kodėl pirmiausia turėtumėte sukurti internetinę bendruomenę. Tada išryškinsime keletą geriausių įskiepių, naudodamiesi tuo, ir supažindinsime su jų pagrindinėmis savybėmis. Pradėkime!

Kodėl reikia kurti internetinę bendruomenę

„Envato“ forumas

Forumas yra puikus bendruomenės svetainės, leidžiančios vartotojams susiburti ir aptarti nišinę temą, pavyzdys.

Internetinė bendruomenė, tokia kaip forumas, socialinės žiniasklaidos tinklas, internetinis puslapis ar narystės svetainė, yra platforma, kurioje bendraminčiai gali prisijungti. Šios bendruomenės gali būti skirtos palaikymui, tinklų kūrimui ar net tiesiog linksmybėms.

Savo bendruomenės sukūrimas suteikia daug privalumų, nesvarbu, ar esate verslo savininkas, tinklaraštininkas, ar tiesiog tas, kuris ieško vietos, kur praleisti laiką internete. Pavyzdžiui:

  • Jei esate verslo savininkas, tai gali padėti išsiskirti iš konkurentų ir giliau sudominti tikslinę auditoriją.
  • Jei esate tinklaraštininkas ar įtakingas asmuo, turite galimybę susisiekti su konkrečia nišine auditorija ir sukurti specialią skaitytojų grupę..
  • Nesvarbu, koks yra jūsų bendruomenės svetainės tikslas, skirtingai nei ribojančioje platformoje, tokioje kaip „Facebook“, galite valdyti jos turinį ir dizainą..

Žinoma, kiekviena bendruomenės svetainė turi savo unikalų tikslą ir tikslus. Laimei, „WordPress“ suteikia galimybę sukurti savo, kad atitiktų bendruomenės poreikius, skaičių naudingų papildinių.

Atidžiai pasirinkome penkis toliau pateiktus įrankius, daugiausia dėmesio skirdami įvertinimams, apžvalgoms ir pagrindinėms funkcijoms. Nors tai nėra „viskas įskaičiuota“ sąrašas, manome, kad tai yra geriausi pasirinkimai, norint pradėti dirbti teisinga koja arba padėti išplėsti esamą svetainę. Įšokime!

1. „BuddyPress“

„BuddyPress“

„BuddyPress“ suteikia galimybę sukurti socialinės žiniasklaidos tinklą savo kolegoms, specialiųjų interesų grupei, šeimai ar kam nors kitam. Tai siūlo paprastą, bet pritaikomą platformą kuriant ir bendradarbiaujant su savo bendruomene.

Naudodamiesi „BuddyPress“, jūsų tinklo nariai gali kurti asmeninius profilius, susisiekti su kitais vartotojais ir netgi kurti bei bendrauti savo grupėse. Jūs gaunate visus savo išskirtinės socialinės žiniasklaidos platformos pranašumus be jokio kodavimo.

Geriausias dalykas „BuddyPress“ yra tas, kad jis yra nemokamas. Kaip ir „WordPress“, yra daugybė „BuddyPress“ priedų, kuriuos galite nemokamai atsisiųsti arba įsigyti, kad išplėstumėte pagrindinę jo funkciją..

2. Vartotojo pateikti pranešimai

Vartotojo pateiktų pranešimų papildinys

Vartotojo pateikiami įrašai leidžia paversti savo „WordPress“ svetainę kelių autorių tinklaraščiu. Tai panašu į „BuddyPress“ suderinamą papildinių naudotojų tinklaraštį, tačiau turi daugiau funkcijų.

Kaip atskiras papildinys, vartotojo pateikiami įrašai yra puiki galimybė svetainėms, kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas turiniui. Nesvarbu, ar vadovaujate pomėgių grupei, pramonės bendruomenei, ar specialių interesų svetainėms, jūsų vartotojai gali tapti bendruomenės dalimi, siūlydami savo įžvalgas ir patirtį. Žinoma, šis įskiepis suteikia galimybę visiškai kontroliuoti patvirtintus įrašus. Norėdami įjungti šiuos įrašus, jums tiesiog reikia nukopijuoti ir įklijuoti trumpąjį kodą į puslapį, įrašą ar valdiklį.

Papildinys yra nemokamas, jame yra pagrindinė pateikimo forma ir ribotas palaikymas. Tačiau galite atnaujinti į premium versiją ir gauti visą gyvenimą trunkančius atnaujinimus, visišką palaikymą ir papildomas pateikimo formos pritaikymo parinktis.

3. „Mongoose“ puslapio papildinys

„Mongoose“ puslapio papildinys

„Mongoose Page“ papildinys yra lengvas informacijos papildinys, leidžiantis įnešti į „WordPress“ svetainę savo aktyvią „Facebook“ bendruomenę ir visus jos pasekėjus..

Pridėję trumpąjį kodą puslapyje, įraše ar valdiklyje, galite pridėti savo „Facebook“ sklaidos kanalą tiesiai į savo „WordPress“ bendruomenės svetainę. Dar geriau, kad vartotojai gali bendrauti su jūsų teikiama informacija – patikti, bendrinti ir komentuoti – neišeidami iš jūsų svetainės!

Šis įskiepio paprastumas ir aiškus dizainas daro jį puikiu bet kurios svetainės papildymu. Be to, dėl lengvai naudojamo prietaisų skydelio pritaikymas yra paprastas. Kaip ir kitus mūsų sąraše minimus papildinius, „Facebook“ puslapio papildinį galima naudoti visiškai nemokamai.

4. Paprasta narystė

Paprastas narystės papildinys

Paprasta narystė yra lengvas, patogus naudoti ir pritaikomas svetainės narystės papildinys. Įdiegę šį papildinį galite lengvai sukurti savo internetinės bendruomenės narystės svetainę.

Nesvarbu, ar norite sukurti privatesnę svetainę, kurioje gali dalyvauti tik patvirtinti nariai, ar pasiūlyti skirtingus leidimus skirtingiems narystės lygiams, šis papildinys atliks darbą. Paprasta narystė suteikia galimybę sukurti neribotus prenumeratos lygius – tiek nemokamus, tiek mokamus. Naudodami mokamą prenumeratą turite papildomą pranašumą, jei priimate saugius mokėjimus per „PayPal“.

Šis papildinys yra nemokamas ir, kadangi jame daug dėmesio skiriama paprastumui, jokie papildomi įskiepiai ar priedai nėra siūlomi. Jis yra visiškai funkcionuojantis, todėl greitai ir greitai padės jums pradėti veikti.

5. „bbPress“

„bbPress“ papildinys

„BbPress“ forumo papildinys leidžia sukurti „WordPress“ tinklalapyje visa apimančią forumą. Tai puikus būdas pradėti pokalbį savo tinklaraštyje. Kadangi forumai yra paprastas būdas susisiekti su panašiai mąstančiais asmenimis, tai puikus pasirinkimas papildiniui, jei norite greitai pradėti internetinę bendruomenę..

Be to, šis papildinys yra gerai sukurtas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems forumo moderatoriams. Naudodami „bbPress“ galite lengvai nustatyti ir valdyti savo forumus. Be to, savo svetainę galite padalyti į skyrius ir leisti naudoti vartotojo sukurtą turinį.

„BbPress“, kaip atvirojo kodo programinę įrangą, gali nemokamai atsisiųsti ir naudoti. Be to, yra daugybė su „bbPress“ suderinamų papildinių, tokių kaip Pranešti (nėra šlamšto) – kurios praplečia įrankio funkcijas ir pagerina jo naudojimo patirtį.


Nesvarbu, ar norite pasiūlyti palaikymą, sukurti pagrindinę bazę ar suteikti vietą mąstantiems asmenims, kur dalyvauti, „WordPress“ yra puiki platforma kuriant jūsų internetinę bendruomenę. Tiesą sakant, tam pačiam tikslui yra dešimtys priedų.

Šiame įraše supažindinome jus su penkiais mūsų rekomenduojamais bendruomenės kūrimo papildiniais. Kuris iš šių bendruomenės kūrimo papildinių jus domina labiausiai, ir kodėl? Arba turite vieną, kurį reikėtų įtraukti į sąrašą. Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me