Kaip įdiegti ir nustatyti “WordPress” talpyklą naudojant WP Super talpyklą

 1. 1. Pradedantiesiems „WordPress“ vidinių funkcijų supratimo vadovas
 2. 2. Kas yra „WordPress“ kaupimas ir kodėl tai svarbu?
 3. 3. Kaip veikia „WordPress“ kaupimas?
 4. 4. Dabar skaitau: Kaip įdiegti ir nustatyti “WordPress” talpyklą naudojant WP Super talpyklą
 5. 5. Kaip nustatyti „WordPress“ talpyklą naudojant bendrą W3 talpyklą (W3TC)
 6. 6. „MaxCDN“ apžvalga: geriausias „WordPress“ kompaktinis diskas?

Sveiki visi. Sveiki atvykę į naują „WordPress Caching“ serijos skyrių, kuriame mes pagaliau išmoksime, kaip įdiegti „WordPress“ talpyklą. Tikiuosi, kad perskaitėte ankstesnes temas, kuriose paaiškinau, kaip veikia „WordPress“ (viduje), kas yra talpyklos kaupimas ir kaip veikia „WordPress“ talpyklos. Šiandien jūs pagaliau sugebėsite šias teorines žinias paversti praktinėmis priemonėmis! Taigi, pradėkime.

Įžangos

Jūsų esamos „WordPress“ diegimo talpyklos išsaugojimas yra kintamas veiksnys ir tai priklauso nuo dabartinės „WordPress“ aplinkos. Šiame vadove aprašomas vienas iš paprasčiausių būdų, kaip įdiegti „WordPress“ talpyklą. Jei naudojate bendrą kompiuterį, VPS ar net dedikuotą serverį, ši instrukcija turėtų atitikti jūsų poreikius. Jei norėtumėte suspausti jį iki vienos pusės, peržvelkite „Pro WordPress Caching“ naudodami „W3 Total Cache + APC“ (netrukus).

Atminkite, kad žmonės, naudojantys valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugas, tokias kaip „WPEngine“, ši pamoka jums nebus daug naudinga, nes „WPEngine“ naudoja savo pačių sudėtingus ir (super) efektyvius talpyklos algoritmus – vadinamą „Evercache“ technologija! Aš išeisiu čia į galvą ir sakysiu, kad „WPEngine“ yra turbūt geriausiai valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas, kurį rasite. Taigi sagtis draugai, jo laikas eiti.

Sąranka

Mes naudosime vieną iš populiariausių nemokamų „WordPress“ talpyklos papildinių – „WP Super Cache“. Tai vienas iš seniausių įskiepių ir aš aiškiai atsimenu, kad naudoju tai savo pirmame „WordPress“ talpyklos išsaugojimo bandyme. Štai ką naudoju mokymo programai.

 • „WordPress“ peržiūra: 3.8.2
 • Prieglobos aplinka: Bendras prieglobos serveris su „LiteSpeed“ serveriu (alternatyva „Apache“)
 • Super talpyklos versija: 1.4

Montavimas

Kaip ir bet kurį papildinį, juos galite įdiegti dviem būdais.

DEUA būdas – atsisiųskite, ištraukite, įkelkite ir suaktyvinkite

DEUA būdas yra lėčiausias įmanomas būdas išgauti bet kurį „WordPress“ papildinį. Tiems iš jūsų, kurie esate nauji, tai nutinka taip:

 • Iš „WordPress“ papildinių saugyklos atsisiunčiate „WP Super Cache“ papildinį
 • Ištraukite archyvą į savo kompiuterį
 • Įkelkite ištrauktą į savo wp_content / papildinius / aplanką per FTP naudodami FTP klientą, pvz., „FileZilla“
 • Tada „WordPress“ informacijos suvestinėje eikite į puslapį „Papildiniai“ ir suaktyvinkite papildinį

Aš nerekomenduoju šio metodo. ��

Lengvas būdas – ieškoti ir įdiegti

įdiegti wp super talpyklą

„WP Super Cache“ diegimas

Daug paprastesnis būdas tiesiog ieškoti ir įdiegti papildinį:

 1. WP prietaisų skydelyje eikite į puslapį „Įskiepiai> Pridėti naują“
 2. Ieškokite „wp super cache“
 3. Paspauskite „Install“
 4. Paspauskite aktyvuoti
 5. padaryta!

Dabar tai buvo lengva, ar ne taip?

Pradinė papildinio konfigūracija

Gerai, kad nuo šiol pereikime prie žingsnio po žingsnio. Kiekvieną papildinio puslapį atskirai uždengsime atitinkamomis ekrano kopijomis. Kai tik suaktyviname papildinį, gauname tokį pranešimą:

Skelbti diegimo pranešimą

Skelbti diegimo pranešimą

Spustelėkite hipersaitą, jei norite aplankyti „WP Super Cache“ nustatymų puslapį. Jei gausite pranešimą, kuriame prašoma pakeisti savo nuolatinių nuorodų struktūrą, eikite į „WP“ prietaisų skydelio skiltį „Nustatymai“> „Pastovios nuorodos“ ir pasirinkite bet kurią kitą, išskyrus pirmąją. Demonstracinei svetainei pasirinkau parinktį Skaičių nuolatinė nuoroda.

permalink struktūros klaida

Svetainėms, naudojančioms parinktį Numatytoji nuolatinė nuoroda

permalink struktūra

Galimų „WordPress“ „Permalink“ parinkčių sąrašas

Dabar, kai jau surikiuoti, atidarysime „WP Super Cache“ nustatymų skydą. Jį galite rasti skiltyje „Nustatymai“> „WP Super Cache“. Taigi pirmas dalykas, kurį pastebėsite, yra šis geltonas langelis su pranešimu:

Pridėta wp super talpyklos konstanta

.htaccess failas pakeistas pranešimas

Tai yra gerai. Tačiau šis geltonas pranešimų langas neturėtų pasirodyti kiekvieną kartą, kai atidarote „WP Super Cache“ nustatymus – tai vienkartinis pranešimas. Jei jis kaskart pasirodo, pasinaudokite DUK nuoroda. Taip pat pastebėsite, kad talpyklos išsaugojimas yra išjungtas. Laikykimės to taip ir uždenkite kiekvieną skirtuką po vieną.

„WP Super Cache“ su kaupimu neįgaliesiems

„WP Super Cache“ su kaupimu neįgaliesiems

„WP Super Cache“: skirtukas „Advanced Settings“

Pirmasis skirtukas, kurį norime padengti, yra skirtukas „Išplėstiniai nustatymai“. Jį sudaro trys nustatymų grupės:

 1. Talpinimas
 2. Įvairūs
 3. Pažengęs

Šios parinktys yra beveik savaime suprantamos – patikrinau optimalius kiekvienos grupės parametrus trijose toliau pateiktose ekrano kopijose. Jie veiks daugelyje prieglobos aplinkų – bendromis ar skirtomis.

„wpsc-advanced-tab-1-caching“

wpsc-Advanced-tab-2-misc

wpsc-Advanced-tab-3-Advanced

Patikrinę šias parinktis, paspauskite mygtuką Atnaujinti būseną, kad išsaugotumėte pakeitimus. Jūs iš karto turėtumėte pamatyti gana ilgą geltoną langelį, kuriame yra daug teksto.

wpsc-geltona dėžutė

Na, šie parametrai yra skirti jūsų serverio .htaccess failui. Tiesiog slinkite žemyn ir pamatysite mygtuką „Atnaujinti Mod_Rewrite taisykles >>“.

atnaujinti mod reqrite taisykles

Jei jūsų .htaccess failas yra rašomas, turėtumėte pamatyti žalią langelį, nurodantį, kad modifikacija buvo sėkminga:

wpsc-green-box

Gerai, kad dabar skirtukas „Advanced“ yra pasirūpintas. Mes pereiname prie skirtuko „Išankstinis įkėlimas“ konfigūravimo.

„WP Super Cache“: skirtukas „Preload Settings“

Iš anksto įkeliant nustatymus, papildinio talpykloje periodiškai kaupiami visi jūsų svetainės įrašai ir puslapiai. Galite nustatyti laiko intervalą tarp kiekvienos talpyklos atnaujinimo. Šis laiko intervalas yra labai svarbus nustatymas.

Bendrai naudojamoje aplinkos aplinkoje turėtumėte optimaliai nustatyti tai kartą per dieną – tai yra kas 1440 minučių. Jei atnaujinsite savo svetainę du kartus per dieną, tada galėsite nustatyti laiko intervalą tarp kiekvienos talpyklos atnaujinimo iki 720 minučių. Pastaruoju atveju išankstinio įkėlimo talpykla bus atnaujinta du kartus per dieną. Tai leistų papildomai įkelti serverį. Aš rekomenduočiau nenaudoti mažesnės vertės bendrojo prieglobos aplinkoje, nes ji gali būti (ir greičiausiai bus) laikoma per dideliu serverio išteklių naudojimu.

Tačiau, jei naudojate VPS ar tam skirtą serverį – galite nustatyti, kad atnaujinimo dažnis būtų 60 minučių. Verta žinoti, kad jūsų turimų žinučių ir puslapių skaičius turi įtakos ištekliams, reikalingiems kiekvienai išankstinio įkėlimo talpyklos atnaujinimo operacijai. Optimalus atnaujinto serverio, esančio didelio srauto svetainėje, atnaujinimo laikas būtų 2 valandos.

Pažymėjau atitinkamus žymimuosius laukelius ir nustatiau talpyklos atnaujinimo intervalą į 1440 min. Jūs galite laisvai pasirinkti bet kokią vertę!

„WP Super Cache Preload Tab“

Spustelėkite „Atnaujinti nustatymus“. Jei norite, kad talpyklos kaupimo procesas prasidėtų nedelsiant, spustelėkite mygtuką „Įkelti talpyklą iš naujo“, atnaujinę aukščiau išvardytus parametrus. Išankstinio įkėlimo talpyklos kūrimas yra daug resursų reikalaujanti ir daug laiko reikalaujanti užduotis, kuri priklauso nuo turimų pranešimų ir puslapių skaičiaus – taigi palaukite kada nors – tarkime 10 minučių ir tada apsilankykite skirtuke Turinys

„WP Super Cache“: skirtukas Turinio nustatymas

„WP Super Cache“ skirtukas Turinys rodo talpykloje saugomų puslapių skaičių jūsų „WordPress“ svetainėje. Atminkite, kad sužinojome, kad „WordPress“ galiausiai sukuria HTML puslapius. Na, šiame skirtuke rodoma, kurie iš tų puslapių yra talpykloje ir koks jų amžius – matuojamas sekundėmis. Šie duomenys turėtų atitikti išankstinio įkėlimo talpyklos atnaujinimo intervalą, kurį nustatėte skirtuke „Iš anksto įkelti“. Mes pasirinkome 1440 minučių – tai yra 86 400 sekundžių. Tai yra didžiausias kiekvieno talpykloje laikomo puslapio amžius. Praktiškai nė vienas talpykloje laikomo puslapio amžius neturėtų viršyti šios vertės.

Kartais galite nerasti dabartinės / tikslios talpyklos statistikos. Norėdami peržiūrėti naujausią / tiksliausią talpykloje saugomų puslapių statistiką, paspauskite mygtuką „Atkurti talpyklos statistiką“.

po išankstinio įkėlimo atnaujinkite talpyklos statistiką

Atnaujinę turėtumėte pamatyti, kad talpyklos statistika yra atnaujinta. Atminkite, kad naudoju demonstracinius duomenis iš „Free Blogger“ temos, kurią sukūrė „WPExplorer“. Kaip atrodo talpyklos statistika:

po išankstinio įkėlimo, atnaujinus talpyklos statistiką

Norėdami gauti dar geresnį slaptą informaciją ir geriau suprasti „WordPress“ talpyklos kaupimą – tai įrodymas, kad HTML failai iš tikrųjų yra talpykloje, spustelėkite parinktį „Išvardyti visus talpyklos failus“. Štai kaip atrodo mano:

Visų išsaugotų failų sąrašas

Visų išsaugotų failų sąrašas

Palaima užmaskuojant

Ši parinktis yra labai naudinga, jei norite ištrinti vieną talpykloje laikomą puslapį. Tarkime, kad atnaujinote seną puslapį ir jums reikia talpyklos, kad atspindėtumėte pakeitimą. Užuot atkūrę talpyklą, kuriai gali prireikti daug serverio ir daug laiko, galite greitai ištrinti talpykloje esančią failo versiją iš šio meniu. Lankytojui apsilankius originalioje nuorodoje, puslapis atkuriamas nuo nulio ir išsaugomas kaip talpykla būsimoms užklausoms. Greitas ir efektyvus – kaip ir „Agent 47“.

Ar viskas veikia? aš taip manau!

Dabar, kai „WP Super Cache“ tinkamai sukonfigūruota, išbandykime talpyklą. Eikite į numatytąjį skirtuką, t. Y. „WP Super Cache“ lengvųjų nustatymų skirtuką, ir spustelėkite mygtuką „Testuoti talpyklą“. Jei viskas sukonfigūruota teisingai, turėtumėte pamatyti kažką panašaus:

Talpyklos tikrinimas

Talpyklos tikrinimas

Bingo! Tai veikia! Sveikiname, jūs sėkmingai įdiegėte talpyklą savo „WordPress“ svetainėje. Dabar jūsų svetainė turėtų būti žymiai greitesnė! Netikite manimi? Jokiu problemu. Peržiūrėkite šiuos demonstracinės svetainės etaloninius rezultatus prieš ir po „WordPress“ talpyklos įdiegimo.

Anksčiau

prieš talpyklą

Ir „The After“

po talpyklos

Išvada

Dabar, kai pamatėte, kaip veikia kaupimas talpykloje ir kokie tikri jo pranašumai, esu tikras, kad esate daugiau nei įsitikinę, kad išbandėte – tai yra, jei dar to nepadarėte. Kitame serijos įraše paaiškinsiu, kaip integruoti „MaxCDN“ su esama „WordPress“ svetaine. „MaxCDN“ su talpyklos kaupimu turės didelę įtaką jūsų svetainės našumui. Stebėkite!

Kaip visada, tikiuosi, kad šiandien sugebėjote išmokti ko nors naujo. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, laukiame jūsų nuomonės!