Kaip nustatyti „WordPress“ talpyklą naudojant bendrą W3 talpyklą (W3TC)

 1. 1. Pradedantiesiems „WordPress“ vidinių funkcijų supratimo vadovas
 2. 2. Kas yra „WordPress“ kaupimas ir kodėl tai svarbu?
 3. 3. Kaip veikia „WordPress“ kaupimas?
 4. 4. Kaip įdiegti ir nustatyti “WordPress” talpyklą naudojant WP Super talpyklą
 5. 5. Dabar skaitau: Kaip nustatyti „WordPress“ talpyklą naudojant bendrą W3 talpyklą (W3TC)
 6. 6. „MaxCDN“ apžvalga: geriausias „WordPress“ kompaktinis diskas?

Du populiariausi pasaulyje „WordPress“ talpyklos papildiniai yra „WP Super Cache“ ir „W3 Total Cache“ (W3TC). Sukurtas „Mashable“ CTO, „W3 Total Cache“ yra pats universaliausias turimas „WordPress“ talpyklos papildinys, naudojamas didelio srauto svetainėse, tokiose kaip „Smashing Magazine“, „Mashable“, „MakeUseOf“ ir „Yoast“. Ši pamoka yra pradedančiojo vadovas, kaip konfigūruoti „W3 Total Cache“. Patarimo žodis: W3TC yra daugybė pažangių nustatymų, iš kurių kai kuriuos man sunku suprasti. Jei nepažįstate šio nustatymo, geriau su juo nesikišti. Pradėkime!

Įdiekite „W3 Total Cache“

Įdiekite „W3 Total Cache“

Norėdami įdiegti W3 bendrosios talpyklos papildinys, atidarykite „WordPress“ prietaisų skydelį, po kurio seka Papildiniai> Pridėti naują. Ieškoti „W3 bendra talpyklaIr įdiekite pirmąjį rezultatą. Be to, galite rankiniu būdu atsisiųsti papildinį ir nusiųsti jį į wp_content / plugins aplankas per FTP. Jei anksčiau esate įdiegę kitą talpyklos papildinį, pvz., „WP Super Cache“, prieš suaktyvindami „W3 Total Cache“ turėtumėte jį išjungti. Tai užkirstų kelią dviem papildiniams nekonfliktuoti. Paprastai sakoma, kad bet kuriuo metu nesuaktyvintumėte daugiau nei vieno „WordPress“ talpyklos papildinio.

Viso W3 talpyklos konfigūravimas – bendrieji nustatymai

„W3 Total Cache“ sukuria naują meniu įrašą, pavadintą „Performance“ „WordPress“ prietaisų skydelyje. Galimos parinktys, kurių ieškome Našumas> Bendras. Pastebėsite, kad šiame puslapyje yra daugybė talpyklos papildinio nustatymų (ir daug daugiau, jei naudojatės patobulintais dalykais). Kiekvienas nustatymas dedamas dėžutėje, vadinamoje moduliais. Aš aptariau kiekvieną iš šių modulių su atitinkamomis ekrano kopijomis. Jei užstrigote ar abejojate dėl tam tikro nustatymo, tiesiog vykdykite ekrano kopijas.

W3 bendrosios talpyklos bendrųjų nustatymų modulis

Pirmasis modulis, kurį rasite Generolas. Aš nerekomenduočiau įgalinti visų talpyklos išsaugojimo parinkčių, naudodamas perjungimo žymės langelį. Galite įjungti nustatymus, kurių jūsų kompiuteris nereikalauja (arba net nepalaiko) – tai netyčia sulėtins jūsų svetainę. Tačiau, jei norite greitai išjungti visus modulius, šis perjungimo žymimasis langelis yra naudingas! Prieš tęsdami toliau, jei nežinote terminų „puslapio talpyklos“ ar „duomenų bazės talpyklos“, rekomenduočiau perskaityti Kaip veikia „WordPress“ talpyklos.

Puslapio talpyklos modulis

W3 talpyklos talpyklos talpa

Antrasis modulis, kurį sukonfigūruosime yra Puslapio talpykla. Puslapio talpyklos metodas priklauso nuo jūsų prieglobos aplinkos. Jei naudojate bendrą kompiuterį, Diskas: patobulintas yra geriausias pasirinkimas. Tačiau jei naudojate dedikuotą ar virtualų serverį ir turite įdiegtą APC (arba bet kokią kitą „Opcode“ talpyklos išsaugojimo formą), turėtumėte pasirinkti atitinkamą parinktį.

Sumažinkite modulį

W3 visos talpyklos mažinimo modulis

Mažinkite modulis suspaudžia CSS ir „JavaScript“ failus, kuriuos naudoja jūsų tema, pašalindamas nereikalingas kodo eilutes, tokias kaip komentarai ir tarpai. Tai sumažina failo dydį ~ 10%, o tai lemia greitesnę svetainę. Pagal Sumažinkite talpyklos metodą turėtumėte pasirinkti tinkamą parinktį, pagrįstą jūsų serveriu.

Kiti talpyklos moduliai

W3 talpyklos objekto talpykla

Kiti du moduliai yra Duomenų bazės talpykla ir Objekto talpykla. Įgalinkite kiekvieną iš jų ir pakeiskite talpyklos kaupimo metodą tokiu, kuris geriausiai tinka jūsų prieglobos aplinkai – kaip ir jūs Puslapio talpykla ir Mažinkite.

W3 bendrosios talpyklos naršyklės talpykla

Paskutinis modulis, kurį norime įjungti Naršyklės talpykla. Įgalinę juos spustelėkite Išsaugokite visus nustatymus. Tai turėtų tai padaryti! Dabar jūsų serveryje įgalinta „W3 Total Cache“. Dabar įsigilinsime į du konkrečius modulius – Puslapio talpykla ir Naršyklės talpykla. Likusios modulio numatytosios vertės yra puikios.

Puslapio talpyklos nustatymai

w3 bendrosios talpyklos išplėstiniai nustatymai - puslapio talpykla

Puslapio talpyklos nustatymus galite rasti Našumas> Puslapio talpykla. Čia nustatyti parametrai yra gana savaime suprantami. Aš įgalinau keletą iš jų – specialiai Negalima talpyklos išsaugoti šių naudotojų vaidmenų. Tai užtikrins, kad kai autorius redaguos įrašą, jis / ji galės peržiūrėti naujausią versiją, o ne iš talpyklos..

Išankstinis talpyklos įkėlimas

w3 bendrosios talpyklos išplėstiniai nustatymai - talpyklos išankstinis įkėlimas

Pagal numatytuosius nustatymus „W3 Total Cache“ talpykloje talpina puslapį, kai jo pirmą kartą prašoma. Jūs taip pat turite galimybę iš anksto sugeneruoti visų įrašų / puslapių kopijas. Tokiu būdu, neatsižvelgiant į tai, kada lankytojas paprašo puslapio, talpykla yra paruošta ir puslapis pateikiamas per kuo trumpesnį laiką.

Talpyklos išankstinio įkėlimo nustatymus turėtumėte sukonfigūruoti pagal prieglobos aplinką ir srauto kiekį, kurį gauna jūsų svetainė.

 • Talpykla Atnaujinimo intervalas tiesiogiai veikia serverio išteklius – kuo mažesnis laiko intervalas (t. y. didesnis dažnis), tuo daugiau sunaudojama serverio išteklių. Žmonės, turintys bendro prieglobos serverius, turėtų būti labai atsargūs pasirinkdami šį parametrą. Nustatykite pakankamai aukštą dažnį ir galite tiesiog sustabdyti savo paskyros naudojimąsi piktnaudžiavimu serverio ištekliais. Saugus išankstinės talpyklos įkėlimo intervalas yra viena valanda, ty 3600 sekundžių.
 • Jei esate nepažįstamas Svetainės schemos URL, diegti „Google XML“ svetainės schemos. Tai labai lengva naudoti ir iš tikrųjų yra būtinas papildinys.
 • Galiausiai norite įjungti paskutinę parinktį, kuri suaktyvins talpyklos išankstinio įkėlimo operaciją, kai bus paskelbtas pranešimas / puslapis.

Naršyklės talpyklos nustatymai

w3 bendrosios talpyklos išplėstiniai nustatymai - naršyklės talpykla

Tai yra Našumas> Naršyklė. Idėja yra panaudoti lankytojo įrenginį. Įgalinus naršyklės talpyklą, statiniai failai (pvz., CSS, „JavaScript“ ir vaizdai) bus teikiami iš lankytojo naršyklės talpyklos. Žinoma, pasibaigęs laikas neleidžia naudoti pasenusių duomenų. Tai pašalina didžiulę apkrovą iš serverio, taupo pralaidumą ir labai pagerina bendrą jūsų svetainės našumą.

Tai gyva!

Kaip žinoti, kad „W3 Total Cache“ iš tikrųjų veikia? Na, įskiepių puslapyje sakoma taip. Taip pat galite peržiūrėti šaltinio kodą, kad jūsų svetainėje yra kažkas panašaus:

talpyklos darbai

W3 bendrojo talpyklos veikimo etalonas

spidometras

Palaukiau maždaug 1 valandą, kai įgalinsiu talpyklos kaupimą ir įvertinau svetainės našumą naudodamas „GTmetrix“. Tai yra be jokio talpyklos papildinio:

prieš talpyklą

Tai yra viena valanda po to, kai buvo sukonfigūruota „W3 Total Cache“:

w3 bendrosios talpyklos etalono rezultatai

Pastebite skirtumą? 3 ir 5 proc. Padidėja puslapio greitis ir „YSlow“ klasė. Tvarkingas, tiesa? Dabar įsivaizduokite tūkstantį žmonių, kasdien apsilankančių jūsų svetainėje, – įsivaizduokite, kiek CPU ciklų (išgalvotas išteklių naudojimo terminas) sutaupysite. Talpyklos išsaugojimas ne tik sumažina puslapio dydį, bet ir pagerina bendrą svetainės našumą, kuris atveria kelią į puikią vartotojo patirtį.

Trikčių šalinimas W3 bendrojoje talpykloje

Visos talpyklos w3 šalinimas

Galbūt pastebėsite, kad įdėjus „W3 Total Cache“ jūsų svetainės įkėlimo laikas padidėjo. Ar tai net įmanoma? Žinoma, kad yra! Tiesą sakant, tai labai dažna pradedančiųjų klaida. Tam gali būti daugybė priežasčių:

 • Labiausiai tikėtina priežastis yra tai, kad atlikote svetainės etaloną iš anksto įkeldami talpyklą. Talpyklos kaupimas reikalauja didelių serverio išteklių. Įsivaizduokite savo prašymą be to – žinoma, jūsų svetainė taptų lėta! Sprendimas: palaukite valandą ir bandykite dar kartą – šį kartą turėtų būti kitaip.
 • Kita dažna priežastis yra netinkamų kaupimo talpykloje būdų pasirinkimas. Leisk man pasakyti tau, kad kas nors kitas Disko kaupimas talpykloje apima tam tikrą kiekį A / B bandymų. Norėdami išspausti geriausią įmanomą rezultatą, turite žaisti su kai kuriais iš šių nustatymų.
 • Kartais bendrame serveryje galite rasti APC ar kitą galimą „Opcode“ talpyklos išsaugojimo variantą – ir tikėtina, kad jūs jį pasirinkote. Nereikia! Grįžti į ‘Diskas’ arba „Patobulintas diskas“. Priežastis ta, kad šie nustatymai buvo suderinti su bendru bendro serverio našumu – atminkite, kad jūs ne vienintelis asmuo, kuris jį naudoja. Šie nustatymai gali neveikti su „W3 Total Cache“.

Jei vis dar susiduriate su problemomis ir bandėte numatytąsias / rekomenduojamas vertes, rekomenduoju pereiti prie „WP Super Cache“.

.htaccess failo leidimo klaida

Atsižvelgiant į prieglobos aplinką, galite pamatyti klaidos pranešimą, kuriame teigiama, kad .htaccess failas negali būti rašomas. Tai reiškia, kad žiniatinklio serveris ir (arba) PHP tvarkytojas neturi leidimo, reikalingo modifikuoti .htaccess failą. Yra du sprendimai:

 • Jūs pakeisite .htaccess failo leidimą į 775 per FTP ar cPanel ir kt.
 • Duomenis rankiniu būdu pridedate prie .htaccess failo

Turiu pabrėžti, kad antrasis metodas yra saugesnis ir laikomas gera saugumo praktika.

Išvada – kurį papildinį turėčiau naudoti?

„WordPress“ talpyklos papildiniai

Jums gali kilti klausimas, kurį „WordPress“ talpyklos papildinį naudoti. Galų gale aš parašiau du atskirus vadovėlius tam pačiam tikslui pasiekti. Ar turėtumėte ieškoti „WP Super Cache“ arba „W3 Total Cache“? Na, trumpai tariant – jei esate bendro naudojimo serveryje ir nenorite rūpesčių dėl A / B testavimo ir (arba) trikčių šalinimo, „WP Super Cache“ įdiegti yra daug lengviau. Tačiau jei naudojate virtualų ar dedikuotą serverį su įdiegtu „Opcode“ talpyklos kaupimu (pvz., APC ar XCache) ir neprieštaraujate papildomo darbo, tuomet „W3 Total Cache“ yra jums. Tinkamai sukonfigūravus sudėtingesnius metodus, W3TC rezultatai yra daug pranašesni.

Tai užbaigs mūsų talpyklos papildinių nustatymą. Taip pat aptarsiu, kaip nustatyti CDN su visais šiais papildiniais. Tuo tarpu jūs galite sužinoti keletą geriausių nemokamų „WordPress“ kompaktinių diskų ir stebėti.

Skirstomasis klausimas: koks yra jūsų mėgstamiausias talpyklos papildinys? Kiek tai padarė įtakos jūsų svetainės našumui? Mes norėtume išgirsti jus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me