Kaip paleisti kelias “WordPress” svetaines iš vienos informacijos suvestinės

„WordPress“ svetainių tvarkymas

Kiek „WordPress“ svetainių tvarkote? Daugelis pradedančiųjų pradeda tik nuo vieno, norėdami parduoti produktą ar parodyti savo istorijas, bet kas nutiktų, jei užkluptų nauja idėja, todėl reikia kitos „WordPress“ svetainės?

Arba ką daryti, jei norite kurti verslą, kurdami svetaines kitoms mažoms įmonėms? Jums tikrai reikės patikimo ir efektyvaus visų šių svetainių valdymo vienoje vietoje metodo. Gerai, kad tada tai visiškai įmanoma, tiesa? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip paleisti kelias „WordPress“ svetaines iš vienos informacijos suvestinės.

Kokių įrankių jums reikia?

Kelių ten esančių kompanijų dėka jums nereikia slapstytis su jokiu kodu ar kurti savo sistemos, skirtos valdyti kelias svetaines viename informacijos suvestinėje. Kelios įmonės teikia „viskas viename“ sprendimus, kad galėtumėte tiesiog įdiegti ir perkelti savo svetaines į vieną informacijos suvestinę. Šiandien aptarsiu alternatyvų sprendimą: CMS Commander.

CMS vadas yra vienas iš pramonės lyderių, tačiau gerų sprendimų siūlo ir dar kelios įmonės. Nesivaržykite su šiais žaidimais, jei nerandate to, ko jums reikia su CMS Commander. Jie visi turi panašias savybes.

Kelių „WordPress“ svetainių tvarkymas vienoje informacijos suvestinėje naudojant CMS

„CMS Commander“ dirba naudodama paprastą sąsają, o pradedantiesiems sąrankos procesas yra gana lengvas. Man patinka „CMS Commander“, nes pagrindinis prietaisų skydelis, kuriame dirbate, atrodo šiek tiek panašus į numatytąjį „WordPress“ prietaisų skydelį..

Tai šiek tiek skiriasi nuo kitų aukščiau išvardytų parinkčių, nes nematote tikrosios „WordPress“ informacijos suvestinės. Atvirkščiai, jis pateikia savo unikalų išdėstymą.

1 veiksmas: prisiregistruokite prie CMS vado

Eikite į CMS Commander svetainę.

CMS vado svetainė

Spustelėkite Registruotis mygtuką meniu arba pasirinkite Išbandyk nemokamai parinktį, jei norite išbandyti ją prieš įsipareigodami vykdyti mokėjimo planą. Kainų nustatymas priklauso nuo jūsų valdomų svetainių skaičiaus (pradedant nuo 8 USD, iki 125 USD už 400 svetainių). Pasibaigus 14 dienų bandomajam laikotarpiui, vis tiek išlaikysite prieigą iki penkių svetainių, turinčių pagrindines funkcijas.

Peržiūrėkite atsisiuntimo procesą įvesdami savo el. Pašto adresą, kad gautumėte el. Laišką su savo slaptažodžiu ir vartotojo vardu. Pasirinkite Eikite į sąskaitą mygtuką norėdami pereiti į priekį ir peržiūrėti informacijos suvestinę.

eikite į „Account“

Norėdami tai nustatyti, jums tikrai reikia klijuoti tik pagrindiniame puslapyje. Vėliau kalbėsime apie straipsnių paskelbimą ir jūsų turinio valdymą prietaisų skydelyje.

Prietaisų skydelis

2 veiksmas: atsisiųskite ir suaktyvinkite papildinį

Raskite nuorodą, kurioje nurodoma CMS Commander kliento įskiepis. Spustelėkite šią nuorodą ir įkelkite (ir suaktyvinkite) papildinį į kiekvieną svetainę, kurią norite tvarkyti, „CMS Commander“ prietaisų skydelyje..

Prijunkite

Tai viskas, ką turite padaryti su papildiniu. Kai papildinys suaktyvinamas visose jūsų svetainėse, turėtumėte grįžti į „CMS Commander“.

CMS Commander Client

3 žingsnis: Padėkite visas svetaines CMS Commander prietaisų skydelyje

Surask Pridėkite savo pirmąją svetainę ir įklijuokite į svetainės adresą, administratoriaus vartotojo vardą, administratoriaus slaptažodį ir pasirinktinį grupės pavadinimą, kad pridėtumėte visas svetaines, kuriose įdiegtas papildinys. Spustelėkite Pridėti svetainę mygtuką kiekvienai atskirai svetainei.

Pridėti svetainę

„Group Name“ laukas gerai tinka žmonėms, valdantiems kelias skirtingas klientų grupes. Gal kuriate svetaines tiek restoranams, tiek nekilnojamojo turto agentams. Atskirkite juos pasirenkamu grupės pavadinimo lauku.

Taip pat yra nuoroda, kaip masiškai pridėti savo svetaines, kad būtų lengviau, jei nenorite peršokti daugybės svetainių kredencialų..

Masinės svetainės

Baigę šį procesą visose savo svetainėse, galite slinkti žemyn ir pamatyti visą savo svetainių sąrašą. Ši sritis yra gana galinga, nes galite slinkti per mygtukus ir pamatyti tokius dalykus kaip statistika, atgalinės nuorodos, puslapio greitis, komentarai ir dar daugiau.

Man labai patinka sritis, kurioje galite atnaujinti visas savo svetaines vienu metu. Žaiskite su šio modulio mygtukais, kad suprastumėte, kaip jis veikia. Taip pat rekomenduočiau naudoti Masinis valymas mygtuką, kad pašalintumėte nepageidaujamą vietą visose „WordPress“ svetainėse. Kadangi tai daugiau būsenos sritis, čia iš tikrųjų negalima skelbti turinio.

Tai yra vieta, kur pradeda veikti įrankių juosta kairėje svetainės pusėje.

Svetainių sąrašas

4 žingsnis: paskelbkite pranešimą vienoje iš savo svetainių

Tarkime, kad jūsų verslui numatytas įvykis, ir jūs turite sukurti tinklaraščio įrašą, kad apie tai praneštumėte visiems savo skaitytojams. Spustelėkite Skelbimų redaktorius skirtuką, jei norite pereiti prie puslapio, kuriame galite kurti ir skelbti įrašus.

Skelbimo redaktorius

Šis puslapis atrodo gana panašus į standartinį Paštu „WordPress“ puslapyje, kad galėtumėte sukurti tinklaraščio įrašo, kurį norite bendrinti, pavadinimą ir straipsnį. Viskas vis dar ten Nuoroda mygtukai Tekstas Redaktorius.

Skelbimų redaktorius

Slinkdami žemyn žemiau redaktoriaus, pamatysite sritį, vadinamą „WordPress“ nustatymai. Šis modulis leidžia modifikuoti tokius dalykus kaip Kategorijos, Vartotojo vardai, Skelbimų tipai, ir dar.

„WordPress“ nustatymai

Jūs netgi galite patalpinti panašų vaizdą į savo pranešimą, kad išsiųstumėte į faktinę svetainę, kurią susiejote. Atminkite, kad Skelbimo tipas yra įtrauktas išskleidžiamasis meniu, kad galėtumėte nurodyti, ar kuriate įrašą, ar ne. Priklausomai nuo jūsų svetainės, taip pat galite turėti kitų variantų, pvz Produktai, Kuponai, arba a Individualizuotos žinutės tipas.

Baigę įrašą, įkelkite visus savo vaizdus ir eikite į korektūros procesą. Pereikite į „CMS Commander“ lango viršutinį dešinįjį kampą. Čia pateikiamas visų svetainių, kurias prisijungėte prie CMS Commander, sąrašas. Jūs turite galimybę paskelbti šį įrašą anksčiau nurodytoje grupėje arba tik vienoje svetainėje.

Paskelbti

Patikrinkite svetainę, kurioje norite paskelbti įrašą, ir paspauskite Skelbti straipsnį į pasirinktas svetaines mygtuką. Straipsnis nukreipiamas į tas svetaines, kuriose galite naršyti vėliau ir patikrinti, kaip ji atrodo.

Ką dar galite su CMS vadybininku valdyti??

Kadangi įrankis yra toks platus, yra per daug funkcijų, kad jį būtų galima aprašyti tik viename tinklaraščio įraše. Tačiau aš sudariau keletą įprastesnių užduočių, kurias galite atlikti naudodamiesi CMS Commander prietaisų skydeliu.

  • Įkelkite masinio turinio, pavyzdžiui, SEO nustatymus, arba failą, užpildytą straipsniais, savo kompiuteryje
  • Peržiūrėkite visus ankstesnius įrašus ir komentarus, kad galėtumėte juos modifikuoti ir atsakyti vartotojams
  • Peržiūrėkite ir kurkite vartotojus
  • Įdiekite papildinius į visas arba kai kurias „CMS Commander“ prietaisų skydelio svetaines
  • Įdiekite temas į visas ar kai kurias aktyvintas svetaines
  • Atlikite rankinį ir automatinį atsarginių kopijų kūrimą
  • Klonuokite vieną iš savo svetainių
  • Sukurkite visiškai naują svetainę, užuot ėję į įprastą „WordPress“ diegimo procesą

„WordPress“ svetainių paleidimas iš kelių informacijos suvestinių yra daug laiko ir varginantis. Jūs ne tik turite žongliruoti visais šiais slaptažodžiais, bet ir mintis šokti iš vieno skirtuko į kitą naršyklėje verčia mane keikti; ypač jei jūs vadovaujate verslui. Kiek laiko praleidžiate perjungdami pavaras?

Praneškite mums komentarų skiltyje, jei paleidžiate „WordPress“ svetaines iš vienos informacijos suvestinės arba jei pavyksta priversti ją veikti su keliomis informacijos suvestinėmis. Mums patiktų jūsų indėlis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me