Kaip parduoti savo produktus naudojant „WordPress“ ir „WooCommerce“

Žmonės, galvodami apie „WordPress“, dažnai galvoja apie tinklaraščių kūrimą, tačiau mėgstamiausia pasaulyje turinio valdymo sistema nuėjo ilgą kelią per pastaruosius dešimt metų. Tiesą sakant, su įskiepiu ar dviem „WordPress“ daugeliui žmonių gali būti daug dalykų, tai yra ne mažiau svarbu puiki platforma internetinei parduotuvei kurti.

Netrūksta įskiepių ir el. Prekybos temų, kad „WordPress“ diegimą būtų galima paversti internetine parduotuve. Jie svyruoja nuo nemokamų iki ne tokių laisvų, o įskiepių kokybė labai skiriasi. El. Prekybos naujokui sprendimas, kurią platformą pasirinkti, gali būti košmaras.

Atsižvelgdamas į tai, šiame įraše nusprendžiau atidžiau pažvelgti į vieną geriausių pasiūlymų rinkoje. Jis yra ir nemokamas, ir ypač gerai pastatytas. Aš, žinoma, kalbu apie „WooCommerce“ pateikė „WooThemes“.

Trumpa „WooCommerce“ apžvalga

„WooCommerce“ yra „WooThemes“ įmonės lygio e-komercijos programinė įranga (kurią dabar įsigijo pati „WOrdPress“). Tai leidžia pridėti papildomus plėtinius, kad galėtumėte daugybę būdų remtis numatytuoju diegimu. Štai greitai panaikintos pagrindinės „WooCommerce“ funkcijos (kaip nurodoma produkto puslapyje):

  • Visiškai patikrino „WordPress“ saugos įmonė „Sucuri“
  • Visapusiškas parduotuvių valdymas
  • Plačios ataskaitų teikimo parinktys
  • Paprasta vieno puslapio patikra
  • Keli mokėjimo šliuzo variantai
  • Kelios rinkodaros ir reklamos galimybės

Šios savybės tik subraižo „WooCommerce“ funkcionalumą. Nors jis apima daugelio internetinių parduotuvių reikalavimus tiesiai iš dėžutės, kai atsižvelgsite į daugybę siūlomų „premium“ plėtinių, turėtumėte sugebėti pastatyti parduotuvę, kuri visiškai atitiktų jūsų poreikius (nepriklausomai nuo to, kokie unikalūs jie gali būti)..

„WooCommerce“ diegimas

Prieš diegdami „WooCommerce“, įsitikinkite, kad dabartinė tema suderinama su „WooCommerce“. „WooCommerce“ turėtų būti įtraukta į temos puslapio funkciją. Jei ketinate įkurti parduotuvę, labai rekomenduojame įsigyti „premium“ temą. Taip norime užtikrinti, kad jūsų tema nuolat suderinama su naujausia „WooCommerce“ versija (nenorite jokių saugumo spragų, nes nemokama tema nebuvo atnaujinta). Be to, jei pasirenkate aukščiausios kokybės temą, pvz., „Chic“ ar „Total“, pridedamas individualus stilius, kad parduotuvė atrodytų, o visi jūsų „WooCommerce“ raštai atrodo puikiai (nes numatytasis papildinio stilius yra toks).

Gerai, kad nėra suderinamos temos, laikas įdiegti! Įdiegti „WooCommerce“ yra taip paprasta, kaip įdiegti bet kurį kitą papildinį iš „WordPress“ papildinių saugyklos. Savo „WordPress“ prietaisų skydelyje turite apsilankyti Papildiniai> Pridėti naują tada naršykite „WooCommerce“. Papildinys turėtų būti populiarių sąraše. Tiesiog spustelėkite parinktį Įdiegti dabar ir baigę diegimą spustelėkite Įjungti papildinį.

įdiegti internetinės prekybos papildinį

Tai pateks į „WooCommerce“ nustatymų puslapį, kuriame reikia atlikti paskutinį žingsnį, kol papildinys nebus visiškai įdiegtas. Puslapio viršuje yra didelis pranešimas, kuriame prašoma įdiegti „WooCommerce“ puslapius:

woocommerce pranešimas

Spustelėdami Diegti mygtukas sukurs visus būtinus internetinės parduotuvės puslapius. Pridėję puslapius būsite nukreipti į „WooCommerce“ pasveikinimo ekraną:

internetinės parduotuvės pasveikinimo ekranas

Dabar, kai papildinys yra visiškai įdiegtas, turėtumėte patikrinti „WooCommerce“ sistemos būseną, kad įsitikintumėte, jog nėra jokių skubių problemų.

internetinės prekybos sistemos būsena

Tai galima rasti „WooCommerce“> Sistemos būsena. Jei yra kokių nors problemų, jums bus suteikta informacija, kaip jas išspręsti (ką turėtumėte padaryti prieš pradėdami toliau).

„WooCommerce“ konfigūravimas

Dabar, kai papildinys yra visiškai įdiegtas, laikas pradėti konfigūruoti savo parduotuvę. Viduje konors „WooCommerce“> Nustatymai meniu jums pateikiamos daugybė variantų. Pažvelkime į parinktis, kurias galite sukonfigūruoti kiekviename skirtuke.

internetinės prekybos nustatymai

Generolas

Kaip ir galima tikėtis, šiame skirtuke pateikiamos pagrindinės parduotuvės konfigūracijos. Šiame skyriuje pateikiamos parinktys apima vietos, api ir valiutos parinktis.

Produktai

Šiame skyriuje aprašomi visi jūsų produktai. Tai apima matavimo vienetus, apžvalgos parinktis, produktų ir parduotuvių parinktis, gaminio vaizdo apkarpymą, atsargų parinktis ir atsisiunčiamų gaminių parametrus.

Mokesčiai

Mokestis yra būtent toks, koks atrodo – mokesčių nustatymai. Yra daugybė variantų, kaip apskaičiuoti mokesčių tarifus, ir jie gali tapti labai sudėtingi. Mes siūlome pažvelgti į nustatant mokesčius „WooCommerce“ dokumentacija prieš įsigilinant į šį skyrių.

Patikrinimas

Čia galite nustatyti savo krepšelio ir kasos puslapius, pridėti taisykles ir nuostatas bei pasirinkti mokėjimo šliuzus. Banko pavedimas, čekis, COD, PayPal ir kreditinės kortelės yra įtrauktos „WooCommerce“ parinktys. Nors per trečiąsias šalis galima įsigyti daugybę papildinių ir plėtinių, kad būtų galima pridėti papildomų mokėjimo šliuzų.

Čia taip pat galite įgalinti kuponus. Kuponai ir nuolaidų kodai gali būti puikus būdas suteikti lojaliems klientams priežastį dar kartą apsipirkti su jumis. Daugelis internetinių parduotuvių siūlo nuolaidas informacinio biuletenio nariams ar grąžinimo klientams nuolaidas. Tai yra kažkas, ką verta apsvarstyti.

Pristatymas

Čia jūs sukonfigūruojate kiekvieną savo parduotuvės pristatymo proceso aspektą (jei parduodate fizinius produktus). Be pristatymo skaičiavimo rodymo parinkčių, galite įjungti ir konfigūruoti šias siuntimo parinktis:

Pasirinkite siuntimo būdus, nustatykite fiksuotus įkainius, įgalinkite nemokamą gabenimą, pridėkite tarptautinių gabenimo parinkčių ir netgi pasirinkite specialius vietos paėmimo ar pristatymo parametrus. Galite įjungti visas šias parinktis atskirai ir sukonfigūruoti kiekvieną pasirinktą siuntimo būdų detalę.

Sąskaitos

Paskyrų puslapyje pateikiamos vartotojo abonementų puslapio nustatymo parinktys, pridedami svarbių paskyros puslapių tinkinti URL ir įgalinami / išjungiami abonementai ir registracija.

Pašto adresą

Šiame skyriuje galite konfigūruoti el. Pašto parinktis ir el. Pašto šablonus, naudojamus bendraujant su klientais. El. Laiškus galima sukonfigūruoti įvairiems aktyvikliams, tokiems kaip nauji, apdorojantys ar sukomplektuoti užsakymai, taip pat sąskaitoms faktūroms, slaptažodžio nustatymui ir dar daugiau. Jūs netgi galite pasirinkti pasirinktines spalvas!

Žiniatinklio tinklai

Žiniatinklio žurnalai naudojami suaktyvinti įvykius, pvz., Atidaryti iššokantį kupono kodą, kai klientai prideda produktą į savo pirkinių krepšelį. Šis skyrius leidžia „WooCommerce“ daug lengviau dirbti su trečiosios šalies papildiniais, kuriuos galbūt norėsite naudoti norėdami išplėsti „WooCommerce“ funkcijas..

Savo produktų pridėjimas

Dabar, kai jau atlikote parduotuvės konfigūraciją, pats laikas pradėti pridėti savo produktus. Produkto kūrimo procesas beveik visiškai sutampa su įprasto tinklaraščio įrašo kūrimu „WordPress“

Galite sukurti savo produktų kategorijas ir žymas bei pridėti siuntimo klases, kad sugrupuotumėte produktus pagal tuos, kuriems taikomi konkretūs siuntimo reikalavimai. Taip pat yra galimybė prie savo produktų pridėti papildomų atributų, tokių kaip kelios spalvos ar dydžiai.

Kai pridedate produktą, jums pateikiamas puslapis, panašus į standartinį pranešimo puslapį, su keliais papildomais skyriais.

pridedant internetinės prekybos produktus

Produkto duomenys

Šis skyrius leidžia sukonfigūruoti viską apie gaminį. Galite pasirinkti iš keturių produktų tipų: paprastų, sugrupuotų, išorinių / dukterinių ar kintamų. Paprastas produkto tipas yra vienintelis, kuris leidžia jums padaryti produktą skaitmeniniu atsisiuntimu arba virtualiu produktu.

Turėtumėte įsitikinti, kad kiekvienas produktas turi SKU, kuris yra unikalus atsargų valdymo parinkčių identifikatorius. Šiame skyriuje galite nustatyti produkto kainą, bet kokius papildomus produkto atributus ir produkto atsargų valdymo parinktis.

Taip pat yra fantastinis skyrius, kuriame galite susieti kitus produktus, kad galėtumėte daugiau parduoti ir kryžminiu būdu parduoti savo klientams. Tai puikus būdas švelniai paskatinti klientus pirkti iš jūsų papildomų produktų. „Amazon“ yra šios technikos meistrai ir verta praleisti laiką, kad pamatytumėte, kaip jie kreipiasi į produktų saitus, kad padidintumėte savo pardavimus.

Trumpas gaminio aprašymas

Tai yra tas turinys, kuris pasirodys šalia jūsų produkto paveikslėlio realiame produkto puslapyje (ilgesnis aukščiau pateiktas aprašymas rodomas skirtuke šalia klientų apžvalgų). Tai puikus skyrius, kuriame galite pridėti keletą trumpų sakinių arba sąrašą su ženkleliais apie jūsų produkto savybes.

internetinės prekybos produktas

Produktų galerija

Tai būtent tai ir atrodo – jūsų produktų vaizdų galerija. Paprastai verta pridėti keletą momentinių nuotraukų, kad ir ką parduodate, kad klientai galėtų tai patikrinti prieš baigdami pirkimą. Savo prašmatnioje temoje atnaujinome galeriją, kad joje būtų puikus paveikslėlių atvaizdo langas, kad klientams būtų dar lengviau peržiūrėti jūsų galerijas..

Ataskaitų teikimas

Kai jūsų parduotuvė bus aktyvi ir pardavėte kai kuriuos produktus, verta atkreipti dėmesį į „WooCommerce“ ataskaitų teikimo funkcijas. Tai galima rasti „WooCommerce“> Ataskaitos Meniu.

Yra pranešimų, kurie suskirsto jūsų pardavimus pagal dieną, mėnesį, produktą, kategoriją, taip pat geriausius pardavėjus ir uždirbančiuosius. Be jūsų parduodamų produktų, jame taip pat yra nuolaidų kuponų naudojimo ataskaitos ir įvairios ataskaitos apie jūsų klientus. Taip pat yra sritis, kuri stebi jūsų žemus ir nebetinkamus produktus.

Šios ataskaitos yra puikus būdas išlikti svarbiais visais jūsų verslo aspektais. Ši funkcija ne tik leidžia išsiaiškinti savo geriausius pardavėjus, bet ir leidžia pamatyti, kuriuos produktus nėra parduoti. Tokia informacija gali įgalinti jus priimti pelningus sprendimus. Žinant visą šią informaciją yra svarbus sėkmingos parduotuvės veikimo aspektas, o „WooCommerce“ pateikia jums visus reikalingus duomenis.

Paprastas vieno langelio sprendimas

Yra daugybė el. Prekybos sprendimų, skirtų „WordPress“, tačiau „WooCommerce“ ten dirba geriausi. Tai nemokama ir pateikiama su daugiau funkcijų nei daugelis aukščiausios kokybės el. Prekybos papildinių. Kai parduotuvė veikia ir veikia, galite naudoti šiuos patarimus, norėdami parduoti internetu, ir šiuos turinio rinkodaros patarimus, kad išplėtotumėte savo verslą.

Ar naudojatės „WooCommerce“? Kokios jūsų mintys apie papildinį? Ar yra kokių nors kitų papildinių, kuriuos rekomenduotumėte vietoj „WooCommerce“? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me