Kaip perkelti savo statinę HTML svetainę į

Kasdien vis populiarėjant „WordPress“, akivaizdu, kad vis daugiau žmonių šoks ant juostinio vagono. Nors priimti „WordPress“ yra didelis žingsnis, ar tai reiškia, kad turėsite atsisveikinti su HTML svetaine? Ar tikrai turite pradėti viską iš naujo, kai judate į „WordPress“? Gerai ne. Galite lengvai perkelti HTML svetainę į „WordPress“, išlaikydami turinį, dizainą ir net SEO reitingą. Skamba puikiai.

Prieš pradėdamas lankytis ten, norėčiau pasisakyti dėl vieno dalyko: Jei neturite rimtos priežasties (pvz., Pridedate tinklaraštį ir pan.) Pertvarkyti savo svetainę, tiesiog palikite ją tokią, kokia yra. Priešingu atveju, drąsiai priimkite „WordPress“ ir pasinaudokite visomis puikiomis funkcijomis, kurias platforma geriausiai žino. Nepaisant to, šiandienos įrašas apims HTML svetainės perkėlimo į „WordPress“ temas. Mes svarstysime jūsų svetainės planavimą ir perkėlimą į „WordPress“.

Jūsų svetainės perkėlimas į „WordPress“: planas

„WordPress“ planavimas

Per patirtį aš išmokau vieną neįkainojamą gyvenimo pamoką: niekada nepavyks pasiekti be tvirto plano. Todėl norint perkelti HTML svetainę į „WordPress“, jums reikia puikaus plano. Toliau pateikiami keli punktai, kuriuos reikėtų atsiminti sudarant planą:

 • Ar pasiliksite esamą domeno vardą ar sukursite atskirą? Patarimas: Taip pat galite įdiegti „WordPress“ pakatalogyje i.e jūsų domenas.com/wordpress/ o vėliau nukreipkite domeną į katalogą
 • Ar pasikeis dabartinė URL struktūra? Taip nutinka visą laiką, todėl pasiruoškite peradresuoti senus URL po perkėlimo
 • Kiek turinio (puslapių, įrašų, paveikslėlių, „JavaScript“ failų ir kt.) Perkelsite į naują svetainę? Mažas turinio kiekis gali būti perkeltas rankiniu būdu, tačiau norint perkelti didelius turinio kiekius, jums reikės specialių įrankių
 • Ar jūsų dabartinė HTML svetainė naudoja išorines paslaugas? Ar yra šių paslaugų „WordPress“ papildiniai? Kaip po perkėlimo integruosite trečiųjų šalių paslaugas?
 • Ar reikės perkelti esamus administracinius įrankius, ar yra lygiaverčių „WordPress“ įrankių?
 • Ar keisite interneto prieglobos programas? Įprasta, kad svetainių savininkai, naudodamiesi „WordPress“, keičia internetinius kompiuterius. Įsitikinkite, kad jūsų žiniatinklio priegloba patenkins jūsų „WordPress“ poreikius. Mes naudojame, mėgstame ir rekomenduojame „WPEngine“ valdomą „WordPress“ prieglobą.

Dienos pabaigoje jūsų misijos plane turėtų būti išsamiai aprašyta, kaip jūs:

 1. Sukurkite bandomąjį domeną arba pakatalogį
 2. Įdiekite „WordPress“
 3. Importuokite turinį iš esamos HTML svetainės
 4. Suprojektuokite naują „WordPress“ svetainę (keletas galimų variantų yra „WordPress“ temos pasirinkimas arba pertvarkymas nuo nulio)
 5. Įdiekite reikiamus „WordPress“ papildinius
 6. Kurkite atsargines svetainių atsargas (tiek HTML, tiek „WordPress“)
 7. Spręsti su nutrūkusiais saitais
 8. Eik gyvai

Prieš pradėdami atsiminti atsargines HTML svetainės atsargines kopijas (tik kaip atsargumo priemonę) ir atminkite, kad nerekomenduojame domėtis jūsų tiesiogine HTML svetaine, jei jums nepatinka tai, ką darote. Be to, jūs turėtumėte išmanyti „WordPress“, kad padidintumėte savo naudą iš šio vadovo. Žodžiai ir frazės, tokie kaip nuolatiniai peradresavimai, CMS, .htaccess ir kt., Neturėtų jūsų gąsdinti. Jei reikia, atlikite keletą tyrimų. Dabar nubraižykite savo planą ant popieriaus lapo arba „Evernote“ – bet kur ir pasiruoškite kitai daliai.

Kaip perkelti savo svetainę į

Turint pagrindinį planą, laikas patogiajai daliai. Sulenkite pirštus ir leiskite mums pradėti nustatant „WordPress“.

„WordPress“ nustatymas

„WordPress 4.0“ Benny leidimas

Tai lengviausia dalis, nesvarbu, ar diegiate „WordPress“ vietoje, ar pas savo prieglobos teikėją. Vykdykite ankstesniame pranešime pateiktą vadovą, kad vietoje įdiegtumėte „WordPress“. „WordPress“ įdiegimas kartu su žiniatinklio priegloba yra paprastas ir aiškus. Aš nesitikiu, kad susidursite su problemomis. Dauguma pagrindinių kompiuterių turi lengvas diegimo vienu paspaudimu parinktis arba, jei yra valdoma „WordPress“ priegloba, jie jau yra įdiegę jums „WordPress“. Jei užstrigote, nedvejodami susisiekite su savo žiniatinklio priegloba.

Galite pasirinkti įdiegti „WordPress“ atskirame domene arba nuosavame kataloge – pasirinkimas yra jūsų. Eiti į Nustatymai -> Skaitymas „WordPress“ administratoriaus ekrane ir pažymėkite (pažymėkite) Atmeskite paieškos variklius nuo šios svetainės indeksavimo viduje konors Paieškos sistemos matomumas skyrius. Nenorite, kad paieškos varikliai (ir klientai) rastų jūsų „WordPress“ svetainę, kol ji dar tik kuriama. Kai „WordPress“ veikia ir veikia (tai reiškia, kad naršyklėje galite pamatyti savo naują „WordPress“ svetainę), esate pasiruošę kitai daliai: perduoti savo turinį.

Importuojamas turinys

Tai šiek tiek sudėtinga, bet vis tiek įmanoma. Sėkmingai esamo turinio importavimas į naują „WordPress“ platformą priklauso nuo daugelio veiksnių:

 • Ar jūsų dabartinė HTML svetainė veikia CMS, kitaip tariant, Turinio valdymo sistema?
 • Ar yra importavimo įrankių (ar scenarijų), kurie jums ir jūsų situacijai yra prieinami, ar turinį importuosite rankiniu būdu?
 • Ar importuosite didelį kiekį turinio? Neautomatiškai importuodami didelį kiekį turinio, gali atsirasti daug vietos žmogiškoms klaidoms.

Pažvelkime į mūsų turimas galimybes. Jei jūsų HTML svetainė veikia komerciškai prieinamoje CMS, galbūt turite savo importavimo įrankį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti įrankį, spustelėkite kelis mygtukus čia ir ten, ir jūsų darbas bus baigtas! Norėdami gauti konkrečios informacijos apie turinio importą iš bet kurios CMS, apsilankykite importuoti turinio įrašą „WordPress“ kodekse.

Q: Mano HTML svetainėje yra CMS, tačiau nėra jokių importavimo įrankių. Ką daryti?
A: Paskambinkite savo programos kūrėjui, kad perkeltumėte turinį, jei nežinote, ką daryti.

Q: Mano HTML svetainė neveikia CMS. Ar tai reiškia, kad mano nuotykiai čia baigiasi??
A: Ne. Tai tiesiog reiškia, kad turėsite savo turinį importuoti rankiniu būdu. Tradicinis kopija ir pasta čia naudinga.

Q: Mano HTML svetainė neveikia CMS ir turiu daug turinio. Ką aš darysiu?
A: Susukite rankoves ir eikite į darbą. Kurį laiką kopijuosite ir įklijuosite, todėl gaukite ir didelį puodelį kavos. Arba įkanda kulką ir pasamdyk laisvai samdomą darbuotoją, kuris atliktų darbus. Šiais laikais dirba daug laisvai samdomų darbuotojų, todėl jūs turėtumėte būti aprūpintas šiuo klausimu. Tiesiog būkite budrūs – čia kalbame apie jūsų svetainę, jūsų pajamų srautą.

Importuodami turinį rankiniu būdu įsitikinkite, kad naudojate Įklijuoti kaip paprastą tekstą mygtuką, norėdami nukopijuoti turinį į „WordPress“ arba įklijuoti į kiekvieno įrašo „Teksto“ pusę, kad netyčia neperkeltumėte jokio seno formato. Be to, būkite pasirengę atlikti keletą darbų, susijusių su formatavimu. Pasinaudokite šia proga, jei reikia, pridėkite arba atimkite iš savo turinio. Žinote, racionalizuojate, konsoliduojate ar pakeisite seną turinį. Taip pat atminkite, kad importuodami turinį rankiniu būdu pirmiausia turėsite sukurti atitinkamus „WordPress“ puslapius (pagrindinį puslapį, tinklaraštį, apie kt.). Be to, turėsite įkelti visus vaizdus ir kitus susijusius failus iš savo kompiuterio.

Pastaba: Sekite visus esamus ir naujus URL. Turėsite peradresuoti (arba redaguoti) senus URL, kad išlaikytumėte SEO reitingą ir suteiktumėte 404 klaidų patirtį savo naujojoje „WordPress“ svetainėje. Galite sekti visus URL naudodami paprastą skaičiuoklės dokumentą.

Perkėlę savo turinį, sukurkite naršymo meniu naudodami „WordPress“ meniu funkciją, kurią galite rasti skyriuje Išvaizda -> Meniu. Tai turėtų būti lengva ir smagu. Aš manau, kad jūsų yra maža svetainė, turinti keletą puslapių, taigi turinio kiekis yra mažas. Todėl turinio importavimas trunka ne kelias dienas, o kelias sekundes. Kitoje dalyje vizualiai suprojektuota jūsų nauja „WordPress“ svetainė.

„WordPress“ svetainės kūrimas

pasirenkant naują „WordPress“ temą

Turėdamas savo naujos „WordPress“ platformos turinį, pats laikas savo svetainei atrodyti gražiai. Jei norite pakeisti savo dizainą, šį kartą norite tai padaryti. Galimos kelios galimybės:

 • Galite sukurti „WordPress“ temą nuo nulio
 • Temą galite atsisiųsti iš „WordPress“, „Themeforest“ ar net mūsų pačių nemokama temų skiltis
 • Galite pasiimti nemokamą temą ir ją panaudoti
 • Galite naudoti „WordPress“ temos rėmus
 • Galite konvertuoti esamą HTML šabloną į „WordPress“ temą
 • Galite įsigyti daugiafunkcinę ir reaguojančią „Total WordPress“ temą ��

Paprasčiausias būdas yra susirasti jums patinkančią temą ir ją įdiegti. Kurti savo pasirinktinę temą gali būti ne pats geriausias pasirinkimas, jei tai pirmą kartą naudojate „WordPress“. Darant prielaidą, kad jūsų dizainas yra paruoštas ir veikia, laikas atkurti visas funkcijas. Čia atsiranda „WordPress“ papildiniai.

Būtinų „WordPress“ papildinių diegimas

„WordPress“ papildiniai, skirti papildyti kodą

„WordPress“ pristatoma su puikia papildinių sistema, suteikiančia daugybę galimybių ir funkcijų bet kokiai svetainei įkrauti. Naudodamiesi „WordPress“ įskiepiu, galite lengvai atkartoti bet kurią HTML svetainės funkciją. Jų yra tiek daug (įskiepių), tiek nemokamų, tiek papildomų, tačiau jei negalite gauti to, ko ieškote, sukurkite jį ir bendrinkite jį su pasauliu. Parduok, duok nemokamai – bet ką. Nors jūsų poreikiai gali skirtis atsižvelgiant į jūsų svetainę ir asmeninius pageidavimus, čia yra daugiau nei šimtas (100) „WordPress“ papildinių, kad jus paruoštų ir paleistų:

 • 25+ geriausi socialinės žiniasklaidos papildiniai
 • 20 puikių administratoriaus „WordPress“ papildinių
 • 40 būtinų „WordPress“ papildinių 2014 m
 • 20 geriausių 2014 m. Elektroninės komercijos papildinių
 • Geriausi „WordPress“ narystės papildiniai
 • 10 „BuddyPress“ papildinių, kuriuos turite turėti (Sveiki, o, ar jūsų esama HTML svetainė yra socialinis tinklas?)
 • 10 geriausių „WordPress“ nešvarumų filtrų ir šlamšto blokavimo papildinių

Priminimas: Įdiekite tik tuos papildinius, kuriuos atsisiuntėte iš patikimo šaltinio, kad sumažintumėte „WordPress“ puslapio įkėlimo laiką. Prastai užkoduoti įskiepiai gali sulėtinti jūsų svetainę, kuri yra tikra kliūtis.

Jūsų naujoji „WordPress“ svetainė yra beveik paruošta naudoti. Mums tereikia žengti dar keletą žingsnių. Prieš pradėdami judėti, įsitikinkime, ar visos nuorodos veikia. Mes nenorime, kad potencialūs klientai patektų į 404 klaidų puslapius ir neprarastų ypač brangių „Google“ reitingų.

Nuorodų nukreipimas į „WordPress“

paprastas-301-peradresavimas

Kai „WordPress“ turinys atkurtas, o funkcionalumas atkurtas ir naujoji „WordPress“ svetainė atrodo puikiai, galite susidurti tik su viena kita problema: neveikiančiomis nuorodomis. Sugadintos nuorodos gali pavogti visą migracijos proceso džiaugsmą ir vėliau nusiųsti perspektyvas, todėl turite būti labai atsargūs. Mes rekomenduojame naudoti peradresavimo papildinį. Tai daro procesą praktiškai neskausmingą. Tarp gerų variantų yra: Paprastas 301 peradresavimas arba Peradresavimo papildinys. Nukreipę visas jūsų nuorodas, pats laikas įsitikinti, ar jos veikia. Kaip? Naudoti „Broken Link Checker“ „WordPress“ papildinys. Turime puikų šio papildinio naudojimo vadovą, kuriame parodyta, kaip visam laikui pašalinti nutrūkusias nuorodas.

Jei tikrai norite įsigilinti į savo naują svetainę, galite nukreipti nuorodas rankiniu būdu, redaguodami .htaccess failą (tačiau tai gali pasirodyti sudėtinga, ypač jei turite daug puslapių). Tačiau, jei tikrai norite eiti .htaccess keliu, čia yra peradresavimo kodas, kurį pridėtumėte prie .htaccess failo:

Peradresavimas 301 /about.html http://savodomenas.com/about/
Peradresavimas 301 /kontaktas.html http://mano domenas.com/kontaktai/
Peradresavimas 301 / pavyzdys.html http://mano domenas.com/pavyzdys/

Atminkite, kad šaltinio URL turi būti puslapio failo pavadinimas, o paskirties URL turi būti visas URL, įtrauktas http: //. Nepamirškite įtraukti pakatalogio pavadinimo, jei jūsų puslapiai yra pakatalogyje. Pavyzdžiui:

Nukreipkite 301 / aplanką/page.html http://jūsų domenas.com/page/

Nurodykite savo domeną į naują „WordPress“ svetainę

Kaip verta praleisti valandas baigiant migruoti jūsų svetainę, jei niekas to niekada nematys? Nukreipkime savo domeną į naują svetainę. Aš nesigilinsiu į išsamią informaciją, nes „WordPress Codex“ yra puikus straipsnis apie tai naudojant jau esamą pakatalogio diegimą – naudokite šį vadovą, jei įdiegėte „WordPress“ pakatalogyje.

Jei diegėte „WordPress“ atskirame domene ar pakeitėte pagrindinius kompiuterius, turėsite atnaujinti savo domeno vardų serverius. Jei naudojate trečiosios šalies CDN, pvz., „Cloudfare“, turėsite atnaujinti savo DNS įrašus. Paprastai tai apima jūsų A įrašų redagavimą – tai procesas, kuris yra lengvas kaip ABC.

Galutinis valymas …

Nykščiai aukštyn!

Prieš galiausiai išleisdami savo naują „WordPress“ svetainę pasauliui dar kartą patikrinkite, ar nėra nutrūkusių nuorodų, peržiūrėkite pagrindinius puslapius, įsitikinkite, kad jie tinkamai suformatuoti, ir patikrinkite, ar visos funkcijos atkurtos (pvz., Jūsų parduotuvė, forumas ir kt.). Nustatykite savo nuolatines nuorodas (Eikite į Nustatymai -> nuolatinės nuorodos), analizę, padarykite savo svetainę matomą paieškos varikliams ir sukurkite savo senosios HTML svetainės atsargines kopijas. Šis įrašas yra bendras esamos HTML svetainės perkėlimo į „WordPress“ vadovas. Įrašas nėra skirtas ypač didelėms svetainėms. Jei turite klausimų ar norėtumėte prisidėti, nedvejodami pasinaudokite žemiau pateiktu komentarų skyriumi!

Norite konvertuoti HTML šablonus į „WordPress“ temas? Peržiūrėkite mūsų vadovėlių seriją, kaip sukurti „WordPress“ temą iš HTML.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me