Kaip pradėti “WordPress” naujienų žurnalo svetainę 10 paprastų žingsnių

Kaip pradėti

Norite nustatyti naujienų portalą ar žurnalo svetainę naudodami „WordPress“ platformą? Nori būti savo žiniasklaidos magnatas? Puiku! Nežinai, kurį kelią eiti? Nesijaudink. Šis straipsnis padės jums lengvai sukurti naujienų žurnalo svetainę „WordPress“ atlikdami 10 paprastų žingsnių. Pamatysite, kad jums nereikia koduoti ar samdyti žiniatinklio kūrėjo, norint turėti puikiai atrodančią ir veikiančią svetainę. Taigi, mes einame.

Jei gerai nepradėsite naujienų svetainės, kodėl žmonės sugrįš? Būkite kitoks ir unikalus, kad išlaikytumėte tvirtą internetinių naujienų verslo palaikymą. Kasdien pasirodant nesuskaičiuojamai daugybei naujienų svetainių, nėra taip lengva išsiskirti iš kitų. Norėdami tapti garsia naujienų svetaine, turite gauti patrauklią ir patogią „WordPress“ temą. Čia ateina sunkiausias dalykas, nes yra tūkstančiai gražių. Tačiau nesijaudinkite, mes esame pasiruošę padėti priimti pagrįstą sprendimą. Tarp daugybės gerų naujienų žurnalo „WordPress“ temos, mes prašome jūsų pažvelgti tik į dešimt jų šiandien. Šios 10 naujienų žurnalo „WordPress“ temų jau padėjo keliems leidėjams sugalvoti savo naujienų svetaines. Kodėl ne tu?

Pradėkime nuo to, kaip svarbu pasirinkti tinkamą CMS platformą savo naujienų žurnalų svetainei. Tiesą sakant, yra daugybė svetainių kūrėjų, iš kurių galima rinktis. Bet nugalėtojas yra … „WordPress“! Nėra geresnio būdo, nei naudoti „WordPress“ platforma. Kodėl? Kodėl daugiau nei 50% visų svetainių savininkų pasirenka „WordPress“ savo buvimui internete? Kodėl jie pasitiki „WordPress“? Tiesa, viskas taip paprasta.

„WordPress“ nuleidžia rankas dėl daugelio priežasčių. Nesvarbu, kokį verslą vykdote, „WordPress“ galite naudoti nemokamai. Paprastai kiekvienam mažam verslui reikalinga profesionali svetainė, kuriai nereikia didelių investicijų, kad ją sukurtumėte ir paleistumėte lengvai. Tai viskas buvo padaryta labai lengvai. Štai kodėl ši visiškai nemokama CMS platforma yra būtent tai, ko jums reikia. Tai suteikia jums puikią galimybę sukurti nuostabią svetainę, kurią paprasta prižiūrėti. Trumpai tariant, paprastumas yra pagrindinis veiksnys, kodėl žmonės pasirenka „WordPress“. Laikas tai išbandyti šiandien.

Taigi, kad grįžtumėte prie reikalo, siūlome jums sukurti gražų naujienų žurnalo puslapį atliekant paprastus 10 žingsnių. Dabar laikas padaryti jūsų naujienų žurnalo svetainę profesionalią ir nuostabią. Šis elementas yra toks lengvas ir mes netrukus padėsime jums pradėti veikti.

1. Suprojektuokite „Veiksmų paketo“ pagrindinį puslapį

„King News“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kadangi tiek daug naujienų žurnalų svetainių kasdien skelbia didelį kiekį turinio, labai svarbu suprojektuoti išdėstymą gausiai, tačiau lengvai prieinamu būdu. Suteikę savo skaitytojams daugybę informacijos, jie galės ilgiau domėtis. Taigi, lankytojui įsitraukus, jūs galite lengvai susieti jį su įdomesnėmis temomis, kurios gilinasi į jūsų naujienų žurnalo svetainę. „KingNews“ žurnalo naujienų portalo „WordPress“ tema yra puikus pasirinkimas įgyvendinti įvairiausius naujienų sąrašus. Šis švarus šablonas padės sukurti patrauklų dizainą, kuris jūsų naujienų žurnalo svetainę pavers išskirtine. Norėdami lengvai sukurti įvairius išdėstymus, derinkite kelis valdiklius.

Dar geriau, kad tema yra 100% suteikta GPL licencija, suteikianti visišką teisę modifikuoti ir platinti jos kodą keliuose žiniatinklio projektuose, kurių jums gali prireikti. Sukurtas naudojant „Bootstrap 3“ sistemą, tema sklandžiai prisitaiko prie visų paskutinės kartos įrenginių ir ekrano dydžių. Temą sudaro kontaktinė forma, informacinio biuletenio prenumerata, SEO optimizavimas, komentavimo sistema ir dar daugiau. Meilė sužinoti daugiau? Paspauskite tiesioginį demonstracinį mygtuką, kad pamatytumėte temą.

2. Niekada nesibaigiantis vartotojo žygis

Būsenos naujienos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Pritraukite natūralesnį srautą į savo naujienų žurnalų svetainę – tai yra būtent tai, ko jums reikia kuriant internetinę svetainę. Paprastai iš žurnalų ir naujienų portalų svetainių gaunamos lėšos, pateikiant skelbimus ar filialų nuorodas. Sėkminga svetainė motyvuoja skaitytoją spustelėti vis giliau ir giliau į svetainę. Naudodamiesi būsena reaguojančiomis naujienų ir žurnalų tinklaraščio „WordPress“ tema galite atidaryti lipnių naujienų žurnalo svetainę, kad padidintumėte paspaudimų skaičių ir sukurtumėte nesibaigiančią vartotojo kelionę. Pradėkite nuo „Status“ dabar, kad skaitytojai grįžtų kasdien.

Būsena yra švarus ir daugkartinis šablonas, skirtas padėti jums atkreipti daugiau pasaulio dėmesio. Turėdama daugybę patobulintų funkcijų, tema atrodo puikiai ir veikia taip, kaip jums reikia. „Live Customizer“ pagalba atlikite visus norimus pakeitimus. Paspaudę labai nedaug mygtukų, galite sukurti unikalius išdėstymus, negailėdami jo. Be to, tema yra reaguojanti, suderinama su „Yoast“ ir „WPML“, palaiko „WordPress“ vietines laikmenas ir gerai dokumentuotas. Norėdami gauti daugiau pažangių funkcijų, patikrinkite tiesioginį demonstracinį modelį.

Įsitikinkite, kad jūsų naujienų žurnalo svetainėje jūsų skaitytojai visada turi kitą istoriją ar straipsnį. Sukurkite nesibaigiančią vartotojo kelionę ir nukreipkite skaitytojus į savo svetainę kuo tiesesne linija.

3. Atsargiai pasirinkite savo medijos logotipą ir šriftą

„Globera News“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jūsų naujienų žurnalo svetainės logotipas daug pasakys apie jūsų turinio kokybę. Jūsų pagrindinio puslapio logotipas ir šriftas daro didelę įtaką skaitytojų jausmams apie mūsų prekės ženklą. Išvaizda turi reikšmės. Tai gali psichologiškai paveikti jūsų perspektyvas ir suteikti jiems aiškų jūsų produkto ar paslaugos tikslą. „Globera“ naujienų portalas ir žurnalas „WordPress“ gali padėti pasiekti nuoseklumo ir aiškumo jūsų naujienų žurnalų svetainėje. Jei norite, kad jūsų naujienų portalas jaustųsi darnus ir vienodas, tada „Globera“ yra teisinga jūsų alėjoje. Net jei dar nesate žiniatinklio dizainas, šis lankstus ir daug funkcijų turintis šablonas palengvina jūsų darbą.

Temą sudaro daugybė parinkčių, trumpųjų kodų ir tinkinimo įrankių, kad būtų galima greitai ir lengvai pradėti savo naujienų žurnalo svetainę. Be to, ji yra 100% GPLv.3 licencijuota, todėl galite įdiegti jos kodą keliems žiniatinklio projektams. Naudodamiesi „WP Live Customizer“, atlikite pakeitimus realiojo laiko režimu. Į šabloną įtraukę tiek daug papildomų funkcijų, galite suprojektuoti medijos logotipą ir šriftą, kuriuo džiaugiatės nuo pat pradžių. Svarbu žinoti apie tai, kas vyksta jūsų pramonėje, kad atsiribotumėte nuo kitų.

4. Susikurkite savo socialinės žiniasklaidos paskyras

„Bazinga“ - žurnalo ir virusinių tinklaraščių „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Nepakanka, kad jūsų naujienų žurnalo svetainė būtų tinkama SEO, jei tikrai norite pasiekti sėkmės savo pramonėje. Daugiau nei ketvirtadalis visų pasaulio vartotojų tiesiogiai bendrauja su įmonėmis socialinės žiniasklaidos svetainėse. Taigi jums reikia aktyvių socialinės žiniasklaidos paskyrų, kad jūsų naujienų žurnalo svetainė galėtų sėkmingai veikti. Visos socialinės žiniasklaidos platformos yra svarbios, nes jos veikia kartu, kad pritrauktų auditoriją į jūsų naujienų žurnalo svetainę.

Šis lankstus šablonas pateikia daugybę galimybių, tokių kaip įmontuoti maketai, formos „Custom Customizer“ ir dar daugiau. Patogus mobiliesiems išdėstymas puikiai atrodo visuose paskutinės kartos įrenginiuose ir pritraukia lankytojus nuo pirmųjų sekundžių. Pasinaudokite šiuo moderniu šablonu, kad ilgainiui sustiprintumėte savo naujienų žurnalo svetainę. Mėgaukis tuo.

5. Patogus naudoti vartotojui ir lankstus išdėstymas

„Kustrix“ mados naujienų „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Reaktyvus ir patogus dizainas šiomis dienomis turi būti ypatybė. Tiesa, žmonės visą dieną naršo ir perka savo išmaniuosius telefonus. Taigi, jei norite būti tikri, kad sulaukiate kuo daugiau srauto, priverskite savo naujienų žurnalo svetainę reaguoti. Sukurkite patrauklų ir modernų naujienų portalą su patogiu ir lanksčiu išdėstymu, kad galėtumėte pateikti nuostabią vartotojo patirtį. „Kustrix“ gyvenimo būdo tinklaraštis „WordPress“ tema gali padėti jums pasiekti sėkmę.

Šis madingas, švarus ir visiškai reaguojantis šablonas padės greitai sukurti stilingą ir šiuolaikišką naujienų žurnalų svetainę. Net jei esate naujokas interneto dizaino srityje, „Kustrix“ gali padėti jūsų svetainei išsiskirti iš konkurencijos. Tai lengva naudoti, redaguoti ir valdyti šabloną nereikia įsitraukti į bet kokį kodavimą. Pabandykite šiandien sukurti savo naujienų žurnalo svetainę, kuri atrodytų profesionaliai. Be to, tema yra tinkama SEO, daugiakalbė, suderinama su įvairiomis naršyklėmis, parengta „Ecwid“ ir gerai dokumentuota. Paspauskite tiesioginį demonstracinį mygtuką ir mylėkite.

6. Kategorijos ir skyriai

„City News“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Taigi, jūs turite savo logotipą, dizainą, socialinės žiniasklaidos paskyras, mobiliesiems pritaikytą maketą ir dabar esate pasiruošęs užpildyti savo naujienų žurnalo svetainę turiniu. Jei tinkamas kategorijų ir žymų naudojimas gali padėti sutvarkyti unikalų turinį, kad jis būtų patrauklesnis jūsų skaitytojams. Tikslinga naudoti kategorijas pagrindinėms temoms, vaikų potemes ir dažnai naudojamų temų žymas. „BitNews“ naujienų portalo žurnalas „WordPress“ gali padėti pasiekti geriausių abiejų pasaulių galimybių. Jums būtų naudinga naudoti kategorijas ir žymas tokiu būdu, kuris nukreiptų skaitytojus vis giliau ir giliau į jūsų svetainę.

Turinio padėties nustatymas kortelėmis užtikrina malonų lankytojų patrauklumą. Sukurtas naudojant galiojantį semantinį kodą, šablonas palengvina jūsų gyvenimą nuo pat pradžių. Be to, puikus 24 val. Klientų aptarnavimas padės nukreipti jūsų pastangas. Net jei trūksta įgūdžių, galite tinkinti temą, kad ji atitiktų jūsų konkrečius poreikius ir jūsų skaitytojų skonį. Tau labai patiks.

7. Laikykite jį švarų

Naudojama nemokama internetinių dienoraščių „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Neabejotinai norite, kad jūsų naujienų žurnalo svetainė būtų vizualiai patraukli ir pritrauktų jūsų lankytojus. Tačiau atminkite, kad kartais tinklalapyje gali būti žymiai daugiau. Netvarka kelia painiavą. Jūsų klientai per kelias sekundes apleis jūsų svetainę, jei bus per daug valdiklių, iššokančiųjų langų ar raginimų veikti mygtukų, kurie atitraukia ir sujaukia. Powered yra nemokama „WordPress“ tema, kuri gali padėti jums padaryti jūsų naujienų žurnalo svetainės pagrindą paprastą ir švarų. Sukurkite lengvai skaitomą svetainę, kuri palengvina naršymą.

Mes visi mėgstame švarias, paprastas ir gražias sąsajas. Maitinimas yra būtent tai, ko jums reikia, kad naujienos ir informacija būtų dalijamasi su pasauliu. Bijokite nesinaudoti balta erdve. Tokiu būdu jūs prioritetuojate ir suskaidote turinį, kad skaitytojai vis giliau ir giliau patektų į jūsų naujienų žurnalo svetainę.

8. Turinys yra karalius

Savaitės žurnalo naujienos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Žmonės naudoja internetą naujo, tinkamo turinio paieškai, kuris patraukia ir sudomina. Taip padarys jūsų skaitytojai. Naujas ir įdomus turinys yra pagrindinis dalykas kuriant santykius su savo lankytojais. Reguliarūs atnaujinimai yra geriausias būdas nepadaryti jūsų naujienų žurnalo svetainės nuovargiu ir neveikiančiu. Savaitės žurnalo naujienų žurnalas „WordPress“ gali būti puikus jūsų interneto projekto pasirinkimas. Sukurkite norą skaitytojams apsilankyti jūsų naujienų žurnalo svetainėje. Pasinaudokite ja visiškai, kad padarytumėte įtikinamą atvejį.

Kartu su kontaktine forma, komentavimo sistema ir kalendoriumi galite tvarkyti savo įrašus ar būsimus įvykius. Be to, jame yra reaktyvus ir tinklainei paruoštas išdėstymas, išskleidžiamasis meniu, vaizdo įrašų integracija ir socialinės medijos parinktys. Žmonės ateis į jūsų svetainę ieškodami informacijos. Taigi, suteikite jiems patrauklų turinį, kuris atkreipia jų dėmesį ir generuoja potencialius klientus. Suteikite nuostabią vartotojo patirtį. Meilė sužinoti daugiau? Nesijaudink. Paspauskite mygtuką ir mylėkite jį dabar.

9. Pasinaudokite šiuolaikinėmis technologijomis ir tendencijomis

„Digezine News“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Dinozaurai vis dar klaidžioja po Žemę. Būti kitokiam. Šiuolaikinės technologijos ir tendencijos vystosi kiekvieną dieną. Nieko nėra pastovaus, bet keičiasi. Ar neatsiliekate nuo laiko? O kas yra laikas? Laikas yra pinigai. Todėl pasirūpinkite, kad naujienų žurnalo svetainė būtų atnaujinta su naujausiais pokyčiais technologijų pasaulyje. Patinka ar ne, bet svarbu kruopščiai parinkti įrankius ir paslaugas, kurios padeda jūsų verslui veikti kaip gerai suteptai mašinai. Iš kitos pusės, jūs neturėtumėte perkrauti savo svetainės per daug animacijos, grafikos ar vaizdų. Būkite atsargūs naudodamiesi technologijomis ir naudokitės savo naujienų žurnalo svetaine.

„Digezine“ naujienų žurnalo „WordPress“ tema yra puikus būdas sukurti švarų, aiškų ir veiksmingą naujienų žurnalų tinklalapį, kuris išsiskiria iš šios nuolat besikeičiančios pramonės srities. Pateiktas tinkintų valdiklių rinkinys, šablonas gali praturtinti jūsų svetainės funkcionalumą, kad būtų sukurta stipresnė žiniatinklio veikla. Naudodami „Digezine“ galėsite uždegti ugnį savo naujienų žurnalo svetainėje. Spustelėkite tiesioginį demonstracinį demonstraciją ir mėgaukitės ja.

10. Sukurkite kliento laimėjimo dizainą

Virusinės naujienos „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Na, kai bus atliktas sunkiausias darbas, turėtumėte galvoti apie būdus, kaip pritraukti srautą į savo naujienų žurnalo svetainę. Galite nustatyti el. Pašto informacinį biuletenį, socialinę žiniasklaidą arba prisiregistruoti gauti el. Pašto atnaujinimus, kad jūsų verslas pasiektų kuo daugiau srauto. Gražiausia naujienų žurnalų svetainė nieko verta, jei esate vienintelis, spustelėjęs puslapius. Virusinės naujienos – žurnalas „WordPress“ tema gali padėti jums padidinti žodžiu jūsų naujienų žurnalo svetainėje. Pabandyk.

Temą sudaro kontaktų forma, prisijungimo forma, informacinio biuletenio prenumerata, vartotojo registracija, paieškos forma ir socialinės galimybės, kad būtų sukurtas kliento laimėtas jūsų svetainės dizainas. Šiaip ar taip, šioje temoje yra daug kitų patobulintų funkcijų, kurios padidins jūsų prekės ženklo ir skaitytojų geros valios jausmą..

Išvada

Jei manote, kad norėdami atidaryti naujienų žurnalų svetainę turite būti labai didvyriai, klystate. Tikrai neteisinga. Kai esate labai aistringas savo naujajam projektui, lengva būti kūrybingesniam ir impulsyvesniam. Viskas priklauso nuo to, ko jums reikia. Atminkite, kad „WordPress“ daro didžiulę įtaką jūsų sėkmei. Greitai įkeliama svetainė tikrai užtikrins laimingesnius lankytojus. Nepriklausomai nuo jūsų tikslo, raskite tai, kas užsidega liepsna ir neša jus į priekį į sėkmę.

Ar kažko praleidome? Visada galite pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau. Sėkmės!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me