Kaip pridėti “Google” formas prie WordPress

Kaip pridėti

„Google“ siūlo daugybę įrankių, kurie padės padaryti daugiau jūsų naršyklėje – dokumentų, lapų, skaidrių ir formų. „Google“ formos padeda sukurti ir pridėti formas į „WordPress“ svetainę nemokamai naudojant „Google“ paskyrą. Patobulinta versija, nors ji buvo jau kurį laiką buvo pristatytas 2016 m. Dabar dar lengviau sukurti ir pridėti „Google“ formas prie „WordPress“.

Pridėkite „Google“ formas prie „WordPress“

Formos yra puikus būdas surinkti bet kokią informaciją internete. Tai naudingi jūsų svetainės papildymai, pradedant kontaktų formomis ir apklausomis, baigiant kasos puslapiais ir prenumeratos formomis.

Štai kodėl savo svetainėje turėtumėte naudoti „Google“ formas:

 • Lengva kurti, pridėti ir naudoti.
 • Formos yra reaguojančios, todėl formas galite kurti, redaguoti ar atsakyti į bet kokio dydžio ekraną.
 • Duomenis galima išsaugoti tiesiogiai skaičiuoklėje.
 • Gali sukurti vieną formą ir bendrinti ją keliose svetainėse.
 • Patogu dalytis internetu, komandos nariai gali bendradarbiauti.
 • Visi duomenys saugomi „Google“ diske.
 • Greita prieiga prie visų jūsų formų vienoje vietoje.
 • Galite peržiūrėti atsakymus realiuoju laiku ir sužinoti, kaip atskiri respondentai atsakė į konkrečius klausimus.
 • Atsakymai gali būti organizuoti ir tvarkingai pateikti.
 • Daugybė priedų, tokių kaip laikmačiai, kad būtų dar daugiau funkcijų.
 • Tai leidžia įterpti vaizdus ir „YouTube“ vaizdo įrašus tiesiai į formos klausimus.
 • Funkcijos, tokios kaip iš anksto užpildyti atsakymai, būtini laukai ir atsakymų variantai.

„WordPress“ formų kūrėjai taip pat yra puikūs, tačiau „Google“ formos gali būti geresnis pasirinkimas, kai norite formas rodyti keliose svetainėse ar platformose, surinkti visus atsakymus vienoje vietoje ir dalytis jais su kitais..

1 parinktis: Kaip rankiniu būdu pridėti „Google“ formas prie „WordPress“

Norėdami pradėti, apsilankykite „Google“ formuoja svetainę ir spustelėkite Sukurkite formą. (Oi, prieš tai darydami turėsite turėti sąskaitą „Google“.)

Sukurkite formą

Čia turite dvi galimybes – sukurkite naują formą nuo nulio arba slinkite, kad pasirinktumėte vieną iš daugelio galimų šablonų.

Naudodamiesi šia mokymo programa, pasirinkite „Kurso įvertinimo“ formą, bet jūs tikrai galite pasirinkti bet ką.

Šone yra slankusis meniu, kuris gali labai padėti modifikuoti ir pritaikyti formą. Galite pridėti daugiau klausimų, įvesti pavadinimą / aprašą, įterpti paveikslėlius ar vaizdo įrašus ir sukurti daugiau skyrių.

Kurso įvertinimo forma

Klausimai gali būti rodomi skirtingais formatais – keliais pasirinkimais, išskleidžiamaisiais meniu arba tiesine skalės forma. Klausimus galite vilkti ir mesti, kad sudėtumėte juos bet kokia norima tvarka. Taip pat galite pasirinkti vaizdinį temos dizainą. Be to, jei pridėsite savo nuotrauką ar logotipą, „Google“ automatiškai sugalvos pasirinkti spalvas ar temas, nustatančias jūsų formos toną.

Galėsite pritaikyti praleistą logiką savo klausimams, tinkinti patvirtinimo puslapį, naudoti priedus dar galingesnei formai ir peržiūrėti gyvą formą.

Kai viską sukonfigūruosite, viršuje raskite akies piktogramą ir spustelėkite ją Peržiūra forma. Jei esate patenkintas formos išvaizda, eikite į priekį ir paspauskite Siųsti mygtuką.

Kitame ekrane rasite parinkčių, kaip pasiekti formą.

Nukopijuokite kodą

Galite pasirinkti

 • išsiųskite formą sau
 • dalintis saitu su kitais arba
 • nukopijuokite įdėjimo kodą ir įklijuokite jį į savo „WordPress“

Kadangi norime pridėti „Google“ formas prie „WordPress“, nukopijuokite „iframe“ kodą …

Įklijuokite kodą

… ir įklijuokite jį į naują įrašą. Tada eikite į apžvalgą ir paskelbkite įrašą. Taip mano „WordPress“ diegimo vietoje pasirodo kurso įvertinimo forma.

Peržiūra

Kitas būdas nustatyti „Google“ formas yra naudoti „Google“ diską. Diske raskite Nauja viršutiniame kairiajame kampe ir spustelėkite jį. Tada ieškokite Daugiau parinktį, kuri veda į „Google Forms“. Čia taip pat galite pradėti naują formą.

Google diskas

2 variantas: Kaip pridėti „Google“ formas prie „WordPress“ naudojant papildinį

Kai tiesiog įdėsite kodą į savo „WordPress“ įrašą ar puslapį, gausite formą, kuri išlaiko numatytąjį „Google“ stilių. Tai netaikoma jūsų CSS ir gali nesimaišyti su jūsų tema. Tačiau galbūt norėsite formos, kuri labiau atitiktų jūsų „WordPress“ svetainės stilių ir prekės ženklą. Norėdami tai padaryti, galite išbandyti „Google Forms WordPress“ papildinį.

„Google“ sudaro papildinį

„Google Forms WordPress“ papildinys leidžia pridėti „Google“ formas prie „WordPress“ ir valdyti jas naudojant „WordPress“ administratoriaus sritį. Tai taip pat geriau integruoja jūsų formas su „WordPress“, be to, siūlo daugybę variantų, kaip modifikuoti ir formuoti „Google“ formą. Tai pašalina „Google“ įvyniojimo HTML ir įterpia formą tiesiai į jūsų svetainės puslapius ir įrašus.

Papildinį lengva naudoti. Kaip visada, pirmiausia turėsite įdiegti ir suaktyvinti papildinį. Prie „WordPress“ meniu informacijos suvestinėje rasite „Google“ formų elementą.

Montavimas

Spustelėkite Pridėti naują „Google“ formos.

Pridėti naują formą

Šiame etape grįžkite į „Google“ formą ir nukopijuokite URL, esantį Siųsti parinktis, ir įklijuokite jį į formos URL lauką.

Kopijuoti URL

Užpildykite likusias parinktis taip, kaip jums atrodo tinkama, atsižvelgiant į bendrą jūsų svetainės stilių. Taip pat galite pakeisti tekstą, kuris turi būti rodomas patvirtinimo puslapyje.

Paskelbti formą ir raskite trumpąjį kodą

Rasti trumpąjį kodą

Nukopijuokite trumpąjį kodą, atidarykite naują įrašą ir įklijuokite jį teksto rengyklėje.

Įklijuokite trumpąjį kodą

Dabar jūsų formos išvaizda priklausys nuo aktyvios temos jūsų svetainėje arba bet kokio tinkinto CSS, kurį pridėjote naudodami papildinio konfigūravimo parinktis..

Svarbu atminti, kad papildinys palaiko tik paskelbtas „Google“ formas. Jei norite pasakyti kitaip, turite sugebėti sėkmingai atidaryti formos URL iš naršyklės. Tai reiškia, kad šios formos neveiks nė vienai asmeniniam naudojimui skirtai formai.

Formos pateikimo žurnalas

Renkant atsakymus bet kokiu tikslu, būtina juos suformatuoti taip, kad būtų prasminga ir suteiktų įžvalgos.

Papildinys turi formos pateikimo žurnalo skyrių, kuriame galėsite peržiūrėti visus atsakymus. Kiekvieno pateikimo laiko žyma ir URL yra išlaikomi, ir jie gali suteikti vertingų statistinių įžvalgų. Kai įrašų jums nebereikia, galite juos ištrinti masiškai.

Arba galite pasiekti savo „Google“ diską ir peržiūrėti visus atsakymus tiesiogiai diske. Atidarę diską, suraskite formą, atidarykite ją ir spustelėkite Atsakymai parinktį viršutiniame meniu.

Atsakymai

Visus atsakymus galėsite žiūrėti skaičiuoklės formatu, kai spustelėsite piktogramą + (paslėptą aukščiau esančiame paveikslėlyje), pasirinksite atsakymų vietą arba atsisiųsite juos CSV formatu. Taip pat galite suaktyvinti el. Pašto pranešimus apie atsakymus arba ištrinti juos masiškai, naudodami diską.

Norėdami suvynioti

„Google“ formos yra paprastas ir populiarus būdas rinkti atsiliepimus ar atsakymus bet kokiam tikslui. Jie yra universalūs ir juos galite naudoti rinkdami el. Laiškus, vykdydami apklausas, gaudami paraiškas, klausimynus, apklausas ir viktorinas. Sukurti „Google“ formą ir suteikti prieigą prie jos trečiosioms šalims yra lengva, nes bendrinkite saitą, nusiųskite el. Laišką ar įdėkite jį į savo svetainę. Ir jie gali būti geresnė alternatyva, kai norite dalytis formomis ir leisti kitiems bendradarbiauti formų srityje.

Formos nėra vieninteliai vertingi jūsų svetainės papildymai, nes „Google“ siūlo daugybę kitų paslaugų, tokių kaip „Analytics“ ir šriftus. Mes atlikome įrašą apie „WordPress“ papildinius, kad galėtume integruoti „Google“ paslaugas su „WordPress“. Taip pat yra daugybė naudingų „Chrome“ programų ir plėtinių, kurie palengvina darbą su „WordPress“. Galite pasinaudoti šiomis nemokamomis „Google“ paslaugomis, programomis ir plėtiniais, nes jie geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Ar turite kokių patarimų, kuriuos galėtumėte pridėti? Arba kitas klausimas, kaip pridėti „Google“ formas prie „WordPress“? Tiesiog palikite komentarą – mes norėtume išgirsti jūsų mintis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me