Kaip pridėti pranešimus apie savo „WordPress“ svetainę

Kaip pridėti pranešimus apie savo „WordPress“ svetainę

Kiekvienas mano sutiktas internetinis verslininkas svajoja pritraukti daugiau srauto į savo svetainę (-es). Kaip ir jūs, jie paprastai yra pasirengę daryti viską, ko reikia, kad pritrauktų daugiau lankytojų. Kai kuriais atvejais pradedantieji griebiasi „blackhat“ SEO metodų, kurie duoda trumpalaikį pelną, tačiau už tai „Google“ nubaudžia, o tai tiesiog liūdna..

Geros žinios yra tai, kad yra daug teisėtų būdų nukreipti atitinkamą srautą į jūsų svetainę. Norint nukreipti jus teisinga linkme, įprasti metodai, kaip pritraukti daugiau skaitytojų ir klientų, yra el. Pašto rinkodara, SMS, SEM, whitehat SEO, PPC, socialinės žiniasklaidos rinkodara ir – palyginti nauji rinkoje – stumti pranešimus.

Jei norite pritraukti daugiau srauto į savo „WordPress“ svetainę naudodami tiesioginius pranešimus, jums patiks šis įrašas. Šiandienos patiekaloje mes jums parodysime, kaip tiksliai pridėti tiesioginius pranešimus į savo „WordPress“ svetainę, naudojant populiarųjį „OneSignal“ tarnyba. Kitaip tariant, mes įsteigėme nemokamą „OneSignal WordPress“ papildinys ir sukonfigūruokite visa tai, kad išsiųstumėte bandomojo pranešimo pranešimą, žinote, kad galėtumėte atsitrenkti į bėgimą.

Jei tai skamba kaip kažkas, ko norėtumėte padaryti, užpildykite savo puodelį, nes yra daug ko išmokti. Prašome komentaruose pasidalinti savo rūpesčiais, geriausiais rinkodaros patarimais ir bendromis mintimis.

Kas yra tiesioginiai pranešimai?

„onesignal“ pranešimų peržiūra

Stumiami pranešimai yra pranešimai, kuriuos galima spustelėti, kuriuos jūsų svetainė siunčia į kompiuterį ar mobilųjį įrenginį. Tai yra palyginti naujas rinkodaros kanalas, leidžiantis jums siųsti rinkodaros pranešimus savo svetainės lankytojams po to, kai jie išeina iš jūsų svetainės ar uždaro savo naršykles..

Rinkodaros pranešimų rinkodara populiarėja, nes joje nereikalaujama, kad lankytojas pateiktų el. Pašto adresą ar bet kokią kitą kontaktinę informaciją, kad galėtų užsiprenumeruoti. Tai nauja forma nutraukti rinkodarą didesnį pasirinkimo ir paspaudimų rodiklį nei kitos rinkodaros formos, tokios kaip el. paštas.

Teisingai, tiesioginiai pranešimai yra gana populiarūs, kad dideli prekių ženklai, tokie kaip „Facebook“ ir „Pinterest“, naudoja taktiką, siekdami priversti vartotojus grįžti prie didesnio turinio. Žemiau pateiktame paveikslėlyje rodomi „Facebook“ tiesioginiai pranešimai.

stumti pranešimus facebook pavyzdys

Nekreipkite dėmesio į tai, čia pateikiame keletą įdomių faktų apie tiesioginius pranešimus pagal straipsnį, paskelbtą „SendX“.

  • Vidutinių pranešimų pasirinkimo rodiklis yra vidutiniškai 7–10%
  • Pranešimų tiesioginių paspaudimų rodiklis yra 4–8 kartus didesnis nei el. Pašto PR
  • Vidutinis „Push“ prenumeratos procentas yra 10%
  • El. Prekybos svetainėse pirmauja paketai tiek, kiek priima tiesioginius pranešimus, o po jų eina žiniasklaidos ir „SaaS“ įmonės
  • Tinklalapių finansavimo tinklalapiuose pasirinkimo procentas yra 15%, o PR – 30%. Lošimų svetainių pasirinkimo procentas ir PR yra atitinkamai 20% ir 15%. El. Parduotuvėse pasirenkamas 10 proc. CTR.

Nepaisant to, kaip jūs naudojate tiesioginius pranešimus, kad galėtumėte plėsti savo verslo darbotvarkę?

Kaip naudoti „Push“ pranešimus

Push pranešimai yra naudingi daugelyje scenarijų. Daugeliui pradedančiųjų nežinoma, yra keletas tiesioginių pranešimų naudojimo atvejų, įskaitant.

  • Perspėjimas apie laiką, kuriam svarbu laikas, įskaitant išpardavimo įvykius, pranešimus apie skrydį, naujienas, sporto rezultatų atnaujinimus ir kt.
  • Užmegzkite didesnį susidomėjimą siųsdami vartotojams pranešimus apie naują interneto turinį, tinklaraščių įrašus, atvejų analizę, baltąsias knygas ir pan
  • Pakartotinis taikymas siunčiant atsargų atnaujinimus ir pranešimus apie krepšelio atsisakymą
  • Klientų išlaikymas siunčiant tiesioginius pranešimus apie tikslines nuolaidas ir naudą atimančias kampanijas

TL; DR: „Tiesioginio pranešimo“ rinkodara turi daug privalumų, įskaitant aukštą pasirinkimo procentą, mažą prenumeratos procentą, daugkartinio naudojimo atvejus, geresnį pristatymą, didesnį įsitraukimą ir – kaip jau minėjome anksčiau – didesnį PR nei daugelyje kitų rinkodaros formų..

Dabar, kai tiesioginio pranešimų rinkodara neskamba kaip svetima technologija, leiskite mums nustatyti ir sukonfigūruoti „OneSignal“ tiesioginio pranešimo paslaugą jūsų „WordPress“ svetainėje.

Kaip įdiegti „OneSignal Push“ pranešimus

„OneSignal Free Web Push Notifications“ papildinys

Norėdami nustatyti „OneSignal“ tiesioginio pranešimo paslaugą, mes naudojame madingą „OneSignal WordPress“ papildinį. Papildinį galima rasti „WordPress.org“ papildinių saugykloje, tai reiškia, kad galite jį įdiegti iš „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio..

Mes taip pat naudojame SSL parengtą domeno vardą ir raginame tai padaryti. Be to, SSL padidina jūsų „WordPress“ svetainės saugumą ir reiškia gerus dalykus jūsų SEO pastangoms.

Bet kaip nustatyti „OneSignal“ tiesioginius pranešimus? Nesijaudinkite, tai taip paprasta, kaip pyragas – ketvirtų greiderių dalykai per se, ir jums nereikės kramtyti klaviatūros, kaip aukščiau esančiame paveikslėlyje esantis vyrukas. Arba pradurti nešiojamąjį kompiuterį, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau first

Juda toliau.

Prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują kaip parodyta žemiau.

įdiegti naują „WordPress“ papildinį

Tai darydami jūs priversite Pridėti papildinius puslapis, kuriame galite įdiegti papildinius iš savo asmeninio kompiuterio arba tiesiogiai iš „WordPress.org“ papildinių repo. Šiame ekrane raktinių žodžių paieškos laukelyje įveskite „OneSignal“ ir, radę papildinį, paspauskite Įdiegti dabar mygtuką, kaip mes detaliau pateikiame paveikslėlyje žemiau.

diegti „onesignal WordPress“ papildinį

Palaukite diegimo ir pagaliau paspauskite Suaktyvinti mygtuką, kaip parodyta žemiau.

suaktyvinti „onesignal WordPress“ papildinį

Aktyvinus papildinį pridedamas naujas „OneSignal Push“ elementas „WordPress“ administratoriaus meniu.

Kaip sukonfigūruoti „OneSignal Push“ pranešimus

Nors „OneSignal“ tiesioginių pranešimų paslauga aprūpinta daugybe funkcijų, ją gana lengva konfigūruoti ir naudoti. Norėdami sukonfigūruoti „OneSignal“ tiesioginius pranešimus, spustelėkite „OneSignal Push“ jūsų „WordPress“ administratoriaus meniu, kaip pabrėžiame toliau pateiktoje ekrano schemoje.

„onesignal“ pranešimų „WordPress“ meniu punktas

Tokiu būdu pateksite į „OneSignal“ nustatymų puslapį, parodytą žemiau esančioje nuotraukoje.

„onesignal“ nustatymų puslapis „WordPress“ admin

Pastebite pranešimą pačiame puslapio viršuje? Na, tai leidžia žinoti, ką turėtumėte daryti toliau, kaip ir instrukcijos, pateiktos skiltyje Sąranka skirtuką, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Konfigūracija šalia rodomas skirtukas leidžia susieti „OneSignal“ pranešimų apie paslaugą paslaugą su „WordPress“ svetaine.

Žemiau esančiame paveikslėlyje pateikiamos parinktys, esančios skiltyje Konfigūracija skirtukas; parinktys, kurias naudojate konfigūruodami, kontroliuodami ir tinkindami tiesioginius pranešimus.

„onesignal“ pranešimų „WordPress“ įskiepių konfigūracijos puslapis

Sukurkite nemokamą „OneSignal“ paskyrą

Jums sekasi tik gerai, iki šiol taip gerai. Dabar leiskime dirbti ir iš tikrųjų sukurkime veikiančią žiniatinklio stumimo programą. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite sukurti nemokama „OneSignal“ sąskaita.

Kaip?

Ant Sąranka Spustelėkite skirtuką „OneSignal“ nuorodą, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

„oneignal“ paskyros susiejimo nuoroda „WordPress“

Arba galite tiesiog nukreipti naršyklę į onesignal.com. Vis dėlto spustelėjus aukščiau esančią nuorodą, naujame skirtuke atidaroma oficialioji „OneSignal“ svetainė. Tada spustelėkite Registruotis mygtuką, kaip mes pabrėžiame žemiau esančiame paveikslėlyje.

„onesignal“ oficiali svetainė

Tai padarius, gaunama paprasta ir trumpa registracijos forma. Užpildykite formą savo el. Pašto adresu, slaptažodžiu ir įmonės pavadinimu ir paspauskite Sukurti paskyrą mygtuką. Taip pat galite prisiregistruoti naudodamiesi „GitHub“, „Google“ ar „Facebook“, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

oneignal-account-kūrimas-forma

Sėkmingai užsiregistravus, „OneSignal“ paprašys patikrinti jūsų el. Paštą, kad suaktyvintumėte savo sąskaitą.

Prisijunkite prie savo pašto dėžutės ir spustelėkite Spustelėkite čia, kad patvirtintumėte savo sąskaitą mygtuką, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje.

„onesignal“ sąskaitą suaktyvinantis el

Spustelėjus aukščiau esantį mygtuką patvirtinama jūsų sąskaita ir atidaromas „OneSignal“ prietaisų skydas naujame skirtuke. „OneSignal“ sveikina jus su kelione laivu, kurią galite aplankyti ar praleisti, kaip parodyta žemiau.

„onesignal“ prietaisų skydelio pradžios turas

Nesvarbu, ar jūs lankotės, ar ne, galiausiai pateksite į paprastą „OneSignal“ prietaisų skydelį, parodytą šiame paveikslėlyje.

„oneignal“ prietaisų skydelis

Sukurkite „Web Push“ programą

Dabar, kai turite aktyvią „OneSignal“ paskyrą, leiskite mums sukurti pirmąją žiniatinklio stumimo programą. Spustelėkite Pridėti programą mygtuką jūsų „OneSignal“ prietaisų skydelyje, kaip pabrėžiame žemiau esančiame paveikslėlyje.

Pridėkite programos pavadinimą, kad kitą kartą lengvai rastumėte pasirodžiusį iššokantįjį langą ir paspauskite Pridėti programą mygtuką, kaip aprašyta žemiau.

pavadinti „onesignal“ žiniatinklio stumimo programą

Kitame ekrane pasirinkite „Web Push“ ir spustelėkite Kitas mygtuką, kaip paryškiname paveikslėlyje žemiau.

Po to spustelėkite „WordPress“ papildinys arba svetainių kūrėjas skirtuką, tada „WordPress“ skirtuką, kaip parodyta žemiau.

Tada pereikite prie puslapio apačios, užpildykite formą, įkelkite savo piktogramą ir paspauskite Sutaupyti mygtuką, kaip parodyta žemiau.

Tai atlikus išsaugoma žiniatinklio stumimo programa ir atskleidžiama APP ID ir API PAGRINDAS turite pridėti „OneSignal push“ pranešimus į savo „WordPress“ svetainę. Norėdami pamatyti išsamesnę informaciją, žiūrėkite paveikslėlį žemiau.

Turite nukopijuoti ir įklijuoti APP ID ir API raktus į atitinkamus Konfigūracija skirtukas. Tiesiog eikite į „OneSignal Push“> konfigūracija ir nukopijuokite ir įklijuokite APP ID ir API raktus, kaip mes pabrėžiame toliau.

Po to tame pačiame puslapyje pasirinkite norimus parametrus. Tada pereikite prie puslapio apačios ir paspauskite Sutaupyti mygtuką, kaip parodyta žemiau.

Štai ir viskas! Dabar jūsų svetainė siunčia pranešimus visose palaikomose naršyklėse, išskyrus „Safari“. Išbandykite naują tiesioginių pranešimų funkciją apsilankę svetainėje naujame inkognito naršyklės lange. Aš net išbandžiau „Opera“ naršyklę ir štai ką gavau.

Neblogai apie 10 minučių sukonfigūravus „OneSignal“ tiesioginių pranešimų paslaugą. Ką tu manai?

„OneSignal Push“ pranešimų konfigūravimas „Safari“ naršyklei

Norėdami sukonfigūruoti „Safari“ naršyklės tiesioginius pranešimus, turite sugeneruoti „Safari Web ID“. Kaip? Atidarykite „OneSignal“ prietaisų skydelį ir spustelėkite žiniatinklio stumimo programą, kaip parodyta žemiau.

taisyti „onesignal“ žiniatinklio stumimo programą

Tada spustelėkite Nustatymai kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

Po to spustelėkite „Apple Safari“ skirtuką, kaip mes pabrėžiame žemiau.

Tada užpildykite pasirodžiusį iššokantįjį langą ir paspauskite Sutaupyti mygtuką, kaip mes išsamiau aprašyta žemiau.

Po to spustelėkite „Apple Safari“ skirtuką vėl, kaip parodyta žemiau (atkreipkite dėmesį, kad jis pažymėtas AKTYVA).

Tai padarius, pasirodo iššokantis langas su „Safari Web ID“, kaip parodyta šiame paveikslėlyje.

Pirmiau pateiktą žiniatinklio ID turite nukopijuoti ir įklijuoti Konfigūracija skirtuką, kaip tai darėme su „APP ID“ ir API raktu, kaip parodyta žemiau.

Slinkite aukščiau aukščiau esančio puslapio apačios ir paspauskite Sutaupyti mygtuką. Dabar jūsų „OneSignal“ tiesioginiai pranešimai yra aktyvūs ir palaikomi visose pagrindinėse naršyklėse. Geriausia yra nemokama „OneSignal“ paskyra, palaikanti iki 30 000 interneto abonentų. Nemokama sąskaita palaiko neribotą mobiliųjų abonentų skaičių.

Jei jums reikia daugiau energijos, visada galite pavasarį priemokos paketas, pradedant nuo 99 USD dolerių per mėnesį. Visada raginame pasirinkti variantą, kuris tinka jūsų verslui.


Pranešimai apie tiesioginį ryšį yra puikus būdas palaikyti ryšį su savo svetainės lankytojais. Kadangi lankytojai pateikia išankstinį sutikimą tiesioginiuose pranešimuose, esate tikri, kad prenumeruojami žmonės iš tikrųjų domisi tuo, ką jūs siūlote.

Tiesioginių pranešimų pranašumai daro šį rinkodaros kanalą pelningą ir gana veiksmingą. Nustatyti tiesioginius pranešimus naudojant „OneSignal WordPress“ papildinį ir paslaugą yra nepaprastai lengva, jūs turėtumėte būti pasirengę ir paleisti mažiau nei per 15 minučių.

Ar turite klausimų apie tiesioginius pranešimus? Ar turite komentarų apie šį įrašą apskritai? Prašome pasidalinti su mumis komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me