Kaip pridėti skirtukus prie WordPress žinučių ir puslapių

Kaip pridėti skirtukus prie WordPress žinučių ir puslapių

Skirtukai yra gana dažna funkcija daugelyje svetainių, ypač elektroninės prekybos parduotuvėse. El. Prekybos parduotuvių savininkai dažniausiai naudoja skirtukus produkto aprašymo srityje, kur padalija apžvalgas, aprašymus, technines specifikacijas ir pan. Į kelis skirtukus..

el. prekybos svetainėje veikiančių skirtukų pavyzdys

Vis dėlto skirtukus galima rasti ne tik el. Prekybos svetainėse, bet ir daugelyje kitų tipų svetainių. Net oficialioje „WordPress.org“ svetainėje naudojami skirtukai įskiepių aprašymo puslapiuose. Norėdami pamatyti paryškintus skirtukus WP.org, žiūrėkite žemiau esantį paveikslėlį.

skirtukai „wordpress.org“ papildinio aprašo puslapyje

Daugelis kitų svetainių savininkų naudoja skirtukus skirtingų tipų svetainėse. Tačiau skirtukų nereikia painioti akordeonai, kurie plečiasi atskleisti informaciją. Žemiau atkreipkite dėmesį, kaip aš naudojau akordeonus savo svetainėje.

akordeonai svetainėje vistamedia.xyz

Bet akordeonai, mes čia, kad apie tai pakalbėtume skirtukus, todėl nepraraskime savo dėmesio; Man tiesiog reikėjo aiškiai atskirti skirtukus nuo akordeono. Dabar tikiuosi, kad esame tame pačiame puslapyje ��

Iš esmės žiniatinklio savininkai naudoja skirtukus, norėdami išskaidyti informaciją, kuri kitu atveju būtų užėmusi visą puslapį ar įrašą. Tai reiškia, kad skirtukai palengvina informacijos suvestinę, nebūtinai priversdami vartotojus milijoną kartų paspausti slinkties ratuką.

Kitaip tariant, skirtukai pagerina jūsų svetainės pritaikomumą, ypač pasaulyje trumpesnis dėmesys. Taigi, jei norėtumėte ilgiau išlaikyti savo svetainės vartotojus, nepavargdami nuo ilgų puslapių mirties, turėtumėte naudoti skirtukus.

Šiandienos įraše tiksliai parodysime, kaip pridėti skirtukus prie savo „WordPress“ įrašų ir puslapių. Iki šio įrašo pabaigos turėsite visas instrukcijas, kurių reikia norint naudoti skirtukus savo naudai. Tikimės, kad jums patiks iki pat pabaigos ir nepalikite savo nuomonės nepasidaliję komentarų skiltyje. Pradėkime nuo šio kelio.

Naudokite puslapių kūrimo priemonę

Jei jau įdiegėte puslapių kūrimo priemonę, jums pasisekė – greičiausiai jau turite skirtukų modulį prie pirštų galiukų. Daugelis pagrindinių puslapių kūrėjų siūlo skirtukus kaip pagrindinio puslapių kūrimo elementų rinkinio dalį. Trumpai apžvelgiame du mėgstamiausius.

„Elementor Free Page Builder“

„Elementor“ puslapių kūrimo priemonės skirtukai

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Populiarus „Elementor“ puslapio kūrėjas įtraukia skirtukus kaip nemokamą papildinio versiją. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įterpti skirtuko elementą į savo puslapį, tada redaguoti pavadinimą, turinį, stilių ir kt. Štai viskas!

„WPBakery Premium“ puslapių kūrimo priemonė

„WPBakery“ puslapių kūrimo priemonės skirtukai

Naudojate „premium“ temą, apimančią „WPBakery Page Builder“ (pvz., Mūsų pačių „Total“ temą)? Puiku! Skirtukai yra įmontuoti ir jais lengva naudotis.

„WPBakery“ skirtuko modulis šiek tiek skiriasi nuo ankstesnio pavyzdžio, nes, pridedant juos, skirtukai iš pradžių yra tušti. Jei norite pridėti savo turinį, skirtukuose turėsite įterpti papildomų puslapio elementų (teksto sritis, vaizdus, ​​piktogramas ir kt.). Bet tai suteikia didžiulę laisvę kurti skirtukus taip, kaip norite (be įmontuotų stiliaus parinkčių). Anksčiau apžiūrėjome šio puslapio kūrėją tinklaraštyje, taigi, jei norėtumėte išsamesnių instrukcijų, patikrinkite mūsų „WPBakery“ vadovą (atkreipkite dėmesį – šis papildinys anksčiau buvo vadinamas „Visual Composer“, todėl iš anksto atsiprašome už bet kokius nesusipratimus)..

Įdiekite skirtukų „WordPress“ papildinį

Skirtukai Nemokamas „WordPress“ papildinys

Jei nenaudojate puslapio kūrimo priemonės, nereikia jos naudoti tik skirtukams. Yra daugybė puikių alternatyvų, pavyzdžiui, nemokamas „WordPress“ papildinys, žinomas tiesiog kaip „WP Shop Mart“ skirtukai. Skirtukai yra madingas „WordPress“ papildinys, padedantis sukurti neribotą skaičių gražių skirtukų, nesulaužant prakaito.

Pradėkime įdiegdami „Tabs WordPress“ papildinį. Kadangi jį galima rasti oficialiame „WordPress“ įskiepio repo, galite įdiegti papildinį tiesiai iš savo „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio..

Mes naudojame nemokamą versiją, tačiau yra ir aukštesnio lygio versija, jei vėliau norėtumėte atnaujinti papildomas funkcijas.

Skirtukų „WordPress“ papildinio diegimas

Prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują ir įveskite „tabs wpshopmart“ į raktinių žodžių paieškos laukelį. Kai rasite tinkamą papildinį, paspauskite Įdiegti dabar mygtuką, kaip parodyta žemiau.

diegimas skirtukų WordPress įskiepiai

Po to spustelėkite Suaktyvinti mygtuką. Štai ką jūsų skirtukas „Tabs Responsive WordPress“ papildinys yra paruoštas naudoti. Dabar leiskite sukurti keletą skirtukų, kad sužinotume, ką šis papildinys gali pasiūlyti.

Konfigūruokite skirtukus, reaguojančius į „WordPress“ papildinį

Suaktyvinus papildinį, jūsų „WordPress“ administratoriaus meniu bus pridėtas naujas elementas. Norėdami sukurti naujus skirtukus, eikite į Tinkami skirtukai> Pridėti naujų skirtukų kaip mes detaliai aprašome žemiau esančiame ekrano paveikslėlyje.

pridedant naujus skirtukus, naudojant skirtukus, reaguojančius į „WordPress“ papildinį

Tai atlikus, jūs pateksite į „Tabs Responsive Builder“, kuris turi visas funkcijas, kurių jums reikia norint sukurti gražius skirtukus, pavyzdžiui, „bosą“. Norėdami pamatyti, ko tikėtis, žiūrėkite žemiau esantį vaizdą.

skirtukų reaguojančių

Ar tai gana slinkimas? Na, dešinėje šoninėje juostoje galite rasti daugumą funkcijų. Taip pat atminkite, kad atskirų skirtukų parametrai yra nustatyti. Jūs netgi galite naudoti WYSIWYG redaktorius skirtukuose, tai reiškia, kad jūs galite daug valdyti skirtukus.

Dabar leisk mums sukurti porą skirtukų pavyzdžių ir parodyti juos puslapyje ar įraše.

Prideti pavadinima

pridėti skirtukų pavadinimą

Pirmiausia suteikite skirtukams aprašomą pavadinimą (kaip ir naršymo meniu), kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Tokiu būdu vėliau galėsite lengvai atpažinti savo skirtukus „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelyje, jei reikės ką nors redaguoti. Šios pamokos tikslais aš pakrikščiau skirtukus „Testuokite namų skirtukus“.

Pasirinkite skirtukų dizaino šabloną

pasirinkti skirtukų dizaino šabloną

Kaip matyti iš aukščiau pateikto ekrano kopijos, kitas jūsų žingsnis yra dizaino šablono, kurį norėtumėte naudoti savo skirtukuose, pasirinkimas. Nemokama „Tabs WordPress“ papildinio versija siūlo tik vieną dizaino šabloną, tačiau visada galite atnaujinti į „premium“ versiją, skirtą Dar 19. Kalba apie dizaino laisvę.

Pridėti skirtukus

Tada pridėkite tiek norimų skirtukų, kaip parodyta žemiau.

pridedant naujus skirtukus

Mes sukūrėme sunumeruotą sąrašą, kuriame išsamiai aprašyta, ką galite padaryti Pridėti skirtukus skyrius parodytas aukščiau. Skaičiai atitinka kiekvieną sritį.

 1. Skirtuko pavadinimas – Šiame lauke pridėkite skirtuko pavadinimą, pvz. Aprašymas, specifikacijos, detalės, ir tt.
 2. Skirtuko aprašymas – Čia pridėkite skirtuko aprašą. Šiame lauke galite pridėti savo skirtuko turinį. Geriausia yra tai, kad galite naudoti WYSIWYG rengyklę (parodyta 3 apačioje žemiau), kad pridėtumėte turtingą turinį prie savo skirtukų, įskaitant vaizdus, ​​muziką ir vaizdo įrašus.
 3. Naudokite WYSIWYG – Jei norėtumėte naudoti pažįstamą Wskrybėlę-You-See-s-Wskrybėlę-You-Get redaktorius, kad sukurtumėte skirtuko turinį, galite paspausti šį mygtuką, kad paleistumėte iššokantįjį langą
 4. Skirtuko piktograma – Šis laukas padeda pasirinkti piktogramą, kurią norite naudoti skirtuke. „Tabs WordPress“ papildinys suteikia prieigą prie daugybės „Font Awesome“ piktogramų, kad jūsų skirtukai būtų suglaudinti kaip profesionalas
 5. Ekranas virš piktogramos – Jei norėtumėte rodyti skirtuko pavadinimą šalia piktogramos, jums patiks ši funkcija. Be to, tai leidžia išjungti piktogramą neliesdami skirtuko pavadinimo
 6. Ištrinti – Norėdami ištrinti tam tikrą skirtuką, paspauskite šį mygtuką
 7. Pridėti naujų skirtukų – Spustelėkite šį mygtuką, kad pridėtumėte daugiau skirtukų
 8. Ištrinti viską – Pavargote nuo visų skirtukų? Tiesiog paspauskite Ištrinti viską mygtuką, jei norite viską atkurti

Keletas papildomų patarimų, padėsiančių išsisukti. Pirmiausia galite nutempti skirtukus aplink, kad pertvarkytumėte ir išdėstytumėte juos taip, kaip norite.

Antra – nepamirškite paspausti Išsaugoti juodraštį mygtuką vieną ar du kartus kurdami skirtukus, kad neprarastumėte pakeitimų, jei atsitiktinai atsitraukite nuo skirtukų kūrimo priemonės.

Galiausiai – jei jums reikia palaikymo, yra didelė mėlyna spalva Gauti paramą mygtuką tiesiai po Pridėti skirtukus skyrių (ir daugelyje papildinio puslapių), kuris nukreipia jus į oficialų skirtukų palaikymo forumą, esantį WordPress.org. Nedvejodami paspauskite palaikymo mygtuką, jei jums bet kada reikia pagalbos.

Skirtukai Trumpasis kodas

skirtukų trumpasis kodas

Toliau rasite „Tabs“ trumpąjį kodą, kurį naudojate pridėdami ir rodydami skirtukus bet kuriame norimame puslapyje ar įraše. Pavyzdžiui, mūsų trumpasis kodas yra [TABS_R id = 443]. Norėdami atvaizduoti skirtukus puslapyje, tiesiog nukopijuosiu ir įklijuosiu aukščiau esantį trumpąjį kodą į tą puslapį.

Skirtukų valdiklis

skirtukų valdiklio palaikymas

Ar norite įtraukti savo skirtukus į savo valdiklio valdiklių sritį? Jei tai yra taip, jums patiks valdiklis, teikiamas kartu su „Tabs WordPress“ papildiniu..

Pataikė Paspauskite čia aukščiau esančiame paveikslėlyje esančią nuorodą, pateksite į „WordPress“ valdiklių ekraną, kuriame galėsite laisvai pridėti skirtukų bet kurioje savo temos valdiklio srityje..

skirtukų valdiklis

Individualizuota CSS

„Tabs WordPress“ papildinyje yra daugybė skirtukų tinkinimo parinkčių (tiesiog žvilgtelėkite į dešinę šoninę juostą; joje pilna stiliaus parinkčių!), Galite pridėti savo pasirinktinius CSS stilius, kaip parodyta žemiau.

skirtukai WordPress įskiepiai pasirinktiniai CSS

Be to, galite nustatyti pasirinktinius parametrus kaip numatytuosius visų naujų skirtukų parametrus, tiesiog spustelėdami Atnaujinkite numatytuosius nustatymus mygtuką, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje.

Dešinė šoninė juosta

skirtukų „WordPress“ įskiepių stiliaus parinktys

Dešinė šoninė juosta, kurią pabrėžiame aukščiau esančiame paveikslėlyje, tikrai neša dieną. Jame yra visos galimybės, kurių reikia, kad skirtukai atitiktų jūsų širdies turinį. Svarbios galimybės yra:

 • Skirtuko fono spalva
 • Skirtuko šrifto spalva
 • Šriftų šeima ir stilius
 • Skirtuko pavadinimo ir piktogramos rodymo parinktys
 • Skirtuko piktogramos padėties suderinimas, ty prieš arba po skirtuko pavadinimo
 • Skirtuko kraštinės
 • Keli skirtukų aprašymo animacijos
 • Ir dar daugiau

Pridėkite savo skirtukus prie „WordPress“ puslapio arba paskelbkite

Pridėję skirtuko turinio ir stiliaus parinktis, slinkite aukštyn ir spustelėkite Paskelbti mygtuką, kaip parodyta žemiau.

Šiuo metu jūsų skirtukai yra paruošti. Jums tiesiog reikia pridėti skirtukus prie „WordPress“ puslapio ar paskelbti. Tiesiog nukopijuokite skirtukus, kuriuos matėme anksčiau. Mūsų yra [TABS_R id = 443].

Paleiskite savo įrašų rengyklę (net jei naudojate Gutenbergas) ir įklijuokite trumpąjį kodą į savo įrašą / puslapį. Po to paspauskite Paskelbti mygtuką, kaip parodyta žemiau.

Po maždaug 5 minučių daiktų nustatymo; Aš naudoju „Dvidešimt septyniolikos“ temą ir daugybę Loremo Ipsumo, sugalvojau tokį rezultatą.

Atminkite, kad aš nekeičiau spalvų ar nieko. Pasakyk man, ką galvoji; nebuvo taip lengva?


Skirtukų pridėjimas prie „WordPress“ puslapių ir įrašų yra ketvirtojo klasifikavimo priemonė. Nemanau, kad susidursite su problemomis, ypač jei naudojate papildinį, pvz., „WP Shop Mart“ skirtukus.

Kaip pridedate skirtukus prie savo „WordPress“ puslapių ir įrašų? Kuris yra jūsų mėgstamiausių skirtukų „WordPress“ papildinys? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose. Laimingas kurdamas!