Kaip pridėti tiesioginį pokalbį į savo WordPress svetainę

Kaip pridėti tiesioginį pokalbį į savo WordPress svetainę

Vos prieš kelias minutes buvau tiesioginiame pokalbyje, kur gavau visą pagalbą, kurią galėjau gauti apie techninę problemą, kurią turėjau anksčiau atsiėmęs. Jūsų laimei, kad mano paslaugų teikėjas tiesiogiai dalyvavo tinkle, tai reiškia, kad aš išsprendžiau savo problemą ir pradėjau verslą mažiau nei per 10 minučių. Dabar esu vienas laimingesnių rašytojų.

Bet ką tai turi bendro su jumis? Pirma pastraipa yra bandymas išryškinti tiesioginę naudą, kuria naudojatės, kai pridedate tiesioginį pokalbį prie savo „WordPress“ svetainės. Geriau ir greičiau palaikote tiesioginius pokalbius.

Šiame trumpame vadove apžvelgiame:

 • „WordPress“ tiesioginių pokalbių privalumai ir trūkumai
 • Kaip įtraukti tiesioginį pokalbį į savo „WordPress“ svetainę
 • Greitas „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinių sąrašas

Vienoje eilutėje mes siekiame suteikti jums patarimų ir įrankių, kurių jums prireiks, kad vos per kelias minutes pridėtumėte funkcinį tiesioginį pokalbį į savo „WordPress“ svetainę. Jei turite šokančius batus, tegul „tango mi amigo“.

„WordPress“ tiesioginių pokalbių privalumai ir trūkumai

Palaikykime tai taip paprastai.

Argumentai „už“ pirmiausia

„WordPress“ tiesioginių pokalbių nustatymas yra lengvas ir pigus (jei ne nemokamas). Antra, galite suderinti savo pokalbių programą su savo svetaine. Ar kas nors paminėjo patogumą? Pažvelkite į tai taip, tiesioginiai pokalbiai yra visur, kur tik einate. Kodėl? Greitesnis palaikymas reiškia, kad lankytojui nereikės laukti.

Taupo laiką; mažiau telefono skambučių ir el. Tai internetas, tiesioginį pokalbį palaikyti yra daug lengviau. Pagalvokite apie nulinį paslaugų teikimo sutrikimą, reiškiantį daugiau čeda. Nepamirškite, kad vienas pokalbių operatorius gali aptarnauti kelis klientus.

Taip pat galite perduoti tiesioginius pokalbius. Talentų baseinas yra įspūdingas. Reiškia, kad visą parą galite lengvai palaikyti aukso standartą.

Tiksliniai tiesioginiai pokalbiai

Galite rinkti analizę iš savo pokalbių papildinio; informacija, kuri padeda pasiūlyti geresnį palaikymą.

Analitikos dėka galite parduoti kitus savo produktus tiesioginių pokalbių metu. O kaip sustabdyti jų išvyką su įdomiu pokalbiu? Matote, tai reiškia, kad taip pat galite rinkti el. Laiškus bet kam?

Jūs praktiškai kontroliuojate pokalbių papildinį ir galite uždrausti tai, kas neatitinka jūsų pokalbių taisyklių. Be to, visada smagu kalbėtis su klientais, nes jūs renkate daug atsiliepimų. Galite sulenkti „WordPress“ pokalbius bet kokiu būdu, nes jis nenutrūks.

Apatinė eilutė yra tai, kad bet kur ir bet kada galite suteikti pasaulinės klasės palaikymą pasauliui.

Jei jis turi pro, turi būti ir con. Taigi, pažaiskime.

Suvart

Jei įdiegsite tiesioginį pokalbį ir nepranešite savo klientams apie jūsų prieinamumą, jie bus labai pikti, kai atliksite atidėjimą. Kadangi negalite amžinai judėti be miego, perduokite paslaugas kitiems arba tapkite prieinami.

Tai taip pat reiškia, kad turite aiškiai nurodyti savo darbo valandas. Arba naudokite papildinį, kuris keičia tiesioginį pokalbį į el. Pašto formą, skirtą potencialiems klientams generuoti, kai neprisijungiate.

Mes turime klientų, kurie labai piktnaudžiauja pagalbos teikimo nutraukimu, bet tada jūs galite uždrausti bet ką maišosi su Zohanu nepaklūsta taisyklėms.

Tai geriausia, ką sugalvojau ir bandžiau. Žinote kitus trūkumus? Praneškite mums.

Kadangi „WordPress“ tiesioginiai pokalbiai šiandien yra akivaizdus laimėtojas, į jūsų svetainę pridėsime tiesioginių pokalbių papildinį, kad galėtumėte pasivažinėti. Jūs neturite ko prarasti kompaso, viskas nemokama.

Kaip pridėti tiesioginį pokalbį į savo WordPress svetainę

wp tiesioginių pokalbių palaikymo įskiepis

Čia naudosime „WP Live Chat Support“ papildinys pateikė „WP-LiveChat“ ir įmonė. Mes labai pasitikime šiuo įskiepiu ir pamatysite, kodėl. Tai bus smagu.

Įdiekite ir suaktyvinkite „WP Live Chat Support“ papildinį:

wp-live-chat-support-welcome-screen

Du mygtukai, du skirtukai; Praleiskite įvadą, palaikymą, pasveikinimą ir kreditus tokia tvarka. Skirtuke „Sveiki!“ Yra keletas gražių detalių, jei norite perskaityti. Skirtuke Kreditai išvardyti vaikinai leidžia suprasti, kad jie siūlo palaikymą, todėl neužstrigkite.

Pasveikinimo ekrano apačioje spustelėkite mygtuką „Gerai! Pradėkime “mygtuką ir„ Voila “! – jūs turite tiesioginį pokalbį už jus:

įdiegtas „wp-live-chat-support-plugin“

Lygiai taip pat žmonės gali kalbėtis su jumis tiesiogiai jūsų „WordPress“ svetainėje. „WP Live Chat“ palaikymo papildinys turi keletą įspūdingų funkcijų, įskaitant pranešimų skambučius, pyptelėjimą ir kitus dalykus.

Konfigūruokite tiesioginį pokalbį

Kaip jūs neabejotinai matote, nuoroda tinkinti papildinį yra čia pat, pirmame plane. O kaip mes sužinotume, kas slypi už šios grandies. Spustelėkite modifikuoti savo pokalbių dėžutės nustatymus:

wp tiesioginių pokalbių palaikymo nustatymų ekranas

Na gerai, pažvelk į tai. Tai atrodo kaip didelis funkcijų sąrašas ir tai tik nemokama versija. Žinoma, yra „Pro“ versija su dar daugiau funkcijų. Pažiūrėkime, ką galime padaryti naudodamiesi pokalbių dėžute. Spustelėkite meniu elementą „Chat Box“:

wp tiesioginių pokalbių palaikymo pokalbių dėžutės nustatymai

Na, gerai, gerai … ką mes čia turime? Viskas, ko reikia, kad galėtumėte iš karto pabendrauti su savo klientais. Daugiau funkcijų užrakinta „pro“ versijoje. Pro planai kainuoja nuo 39 USD iki 100 USD. Tai vienkartinis dalykas; nekartojami mokėjimai, jei neatnaujinate savo licencijos, kurią darote rankiniu būdu. Grįžtant prie funkcijų, reikia tik tiek daug nuveikti.

Stilius

Reikia pridėti šiek tiek spalvų ar suderinti savo prekės ženklo pokalbių lauką? Tai taip paprasta, tiesiog eik į stiliaus skyrių ir kurk pagal savo širdies turinį:

wp-live-chat-support-styling-screen

Ar žinojai, kad gali apklausti savo auditoriją naudodamas šį papildinį? Be to, jūs galite:

 • Pridėti agentų
 • Tinkinkite neprisijungus pasiekiamą pranešimą
 • Įdiekite pasirinktinį CSS arba JS
 • Naudokite REST API, kol pateksite žemyn
 • Blokuokite lankytojus pagal IP adresą tik todėl, kad galite
 • Nukreipkite vartotojus į tam tikrą puslapį pasibaigus pokalbiui
 • Prieš pradėdami pokalbių sesiją, pridėkite nuorodas į savo duomenų bazę
 • Ir dar daugiau!

Sąrankos proceso pabaigoje turėtumėte turėti tiesioginio pokalbio mygtuką, tokį kaip šis:

wp-live-chat-support-live-chat-box

Kai vartotojas spustelėja mygtuką Pradėti pokalbio sesiją, gausite pranešimą (įskaitant tiesioginius pranešimus, tačiau pirmiausia į savo svetainę turėsite įtraukti tiesioginius pranešimus). Štai kaip atrodo pokalbių administratoriaus informacijos suvestinė:

wp-live-chat-support-admin-chat-skydelis

Administratoriaus pokalbių sesija atrodo taip:

wp-live-chat-support-admin-chat-window

„Analytics“

Kaip matote, galite surinkti daug informacijos apie vartotoją ir net pamatyti jo paveikslėlį, jei jie naudoja gravatarą. Matote puslapius, kuriuose jie yra, iš kurių buvo pradėtas pokalbis, IP adresą ir dar daugiau, atsižvelgiant į jūsų apibrėžtus pasirinktinius laukus.

Tiesioginio pokalbio sesija iš vartotojo perspektyvos:

wp-live-chat-support-live-chat-box-live

Jūs netgi galite suaktyvinti „Node Server“, kad pašalintumėte kelių pokalbių vykdymo iš savo serverio apkrovą. Tai reiškia greitą svetainę, kuri visada yra geras dalykas.

Norėdami gauti nemokamą tiesioginių pokalbių papildinį, „WP Live Chat Support“ papildinys laimi daugelyje sričių, nors geriausios savybės yra „Pro“ versijoje. Tarp jūsų ir manęs kilo šis įskiepis ir dabar juo naudojuosi. O kaip tu?

Garbingi paminėjimai

Čia yra sąrašas kitų „WordPress“ tiesioginio pokalbio papildinių, kuriuos verta paminėti, sąrašas, parinktas atsitiktine tvarka:

Baigiamieji žodžiai

Tiesioginis pokalbis padeda padidinti vartotojų įsitraukimą į jūsų svetainę, o tai lemia geresnes konversijas. Priežiūra nereikalinga, nes turėdami puikią komandą, įrankius ir laiką galite laimėti daug klientų aptarnavimo srityje.

Ar turite tiesioginį pokalbį savo „WordPress“ svetainėje? Kurį papildinį naudojate? Jei neturite tiesioginių pokalbių savo svetainėje, kokį pasiteisinimą turite sulaikyti? Praneškite mums savo mintis. Ačiū iš anksto!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me