Kaip sekti „WordPress“ svetainių socialinę metriką

Kaip sekti „WordPress“ svetainių socialinę metriką

Kada paskutinį kartą tyrėte, kaip vartotojai dalijasi jūsų įrašais ir puslapiais savo socialinės žiniasklaidos paskyrose? Iš pradžių gali atrodyti keista nerimauti dėl to, kiek žmonių tviteryje skaitė jūsų paskutinį tinklaraščio įrašą. Tačiau tokie skaičiai ir tendencijos leidžia suprasti, kokia populiari yra jūsų svetainė ir kokie puslapiai ar įrašai veikia. Laimei, jūsų „WordPress“ svetainėje lengva pridėti ir sekti socialinę metriką.

Kadangi socialinė žiniasklaida yra toks stiprus patikimumo ir paieškos variklio patikimumo matas, pažvelkime, kaip galite sekti savo „WordPress“ svetainės socialinę metriką. Pirmoji jūsų socialinės metrikos stebėjimo dalis yra sujungti visas diagramas ir statistiką, kurios jungiasi su jūsų socialinės žiniasklaidos puslapiais.

Idealiu atveju turėsite prieigą prie svarbios „WordPress“ socialinės metrikos, tokios kaip:

  • Pasiekite: bendrieji įspūdžiai, paminėjimai ar kiti matomumo šaltiniai, kuriuos gali gauti jūsų įrašai (su įsitraukimu ar be jo)
  • Įsitraukimas: patinka, komentarai, retweetai ir bet kokia kita jūsų auditorijos sąveika su jūsų turiniu
  • Konversijos: kiek paspaudimų ant jūsų socialinių įrašų pasiekiama siekiant tikslo (parduotuvių pardavimas, informacinių biuletenių prenumerata ir kt.)
  • Balso dalis: tai rodo, kaip jūs lyginate su savo konkurencija ir kokią įtaką turite

Tačiau tai tik keli dideli rodikliai – yra daugybė kitų metrikų, tokių kaip auditorijos augimas, IG, kanalai, atsakymo laikas, raktiniai žodžiai ir dar daugiau, kad galėtumėte stebėti, atsižvelgiant į jūsų tikslus ir to, kokio tipo duomenų ieškote. Laimei, yra daugybė patikimų paslaugų, kuriomis galite naudotis automatizuodami šį procesą.

Pastaba: Kainos nurodytos nuo 2020 m. Birželio 4 d., Šio pranešimo atnaujinimo laiko.

1. „Sprout Social“

„Sprout Social“

„Sprout Social Analytics“

„Sprout Social“ reklamuoja save kaip būdą pasiekti ir sudominti auditoriją, naudojant integruotą visa apimančio valdymo ir ataskaitų teikimo funkciją. Ir mes negalime jų kaltės. Ši „premium“ paslauga siūlo daugybę puikių funkcijų, kurios labai mažai pastangų padeda stebėti jūsų „WordPress“ svetainės socialinę metriką. Naudodami „Social Sprout“ galite prisijungti prie savo socialinės žiniasklaidos paskyrų, kad suplanuotumėte publikavimo tvarkaraštį, stebėtumėte ir stebėtumėte įrašus po įrašų, stebėtumėte analizę ir net įjungtumėte klausymo funkcijas, kad galėtumėte peržiūrėti išsamią informaciją apie auditoriją (amžių, lytį, įrenginį ir dar daugiau)..

„Sprout Social Reporting“ socialinė metrika

Integruotos socialinės žiniasklaidos ataskaitos leidžia lengvai rinkti ir aiškinti duomenis, sekti tikslus ir optimizuoti socialinės žiniasklaidos strategiją. „Sprout Social“ taip pat siūlo specializuotas ataskaitas apie sugrupuotas socialines paskyras, pažymėtus pranešimus, konkurentus, mokamą reklamą ir komandas / užduotis. Yra net tinkinamas ataskaitų kūrimo priemonė, 150+ metrikos, išplėstinis filtravimas ir palyginimo parinktys, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti savo socialinius duomenis.

Suderinamos platformos: „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, „Pinterest“, „LinkedIn“
Kaina: 99 USD vienam vartotojui per mėnesį su iki 5 socialinių profilių

2. „HootSuite“

„HootSuite“

„HootSuite Analytics“

Kitas mūsų sąraše yra „Hootsuite“ socialinės medijos valdymo platforma. Tai dar vienas puikus įrankis, į kurį turėtumėte atsižvelgti į socialinę metriką, turėdami parinkčių įrašų planavimui, turinio kūrimui, našumo stebėjimui, analitikai ir net komandos valdymui. „Hootsuite“ netgi siūlo nemokamą 30 dienų bandomąją versiją, todėl tai yra ypač puikus pasirinkimas, jei norite tik pirmą kartą išbandyti savo metriką..

„Hootsuite“ ataskaita apie socialinę metriką

Taigi, ką apima „Hootsuite“? Prisijungę prie savo paskyrų galėsite peržiūrėti savo įrašų, įsitraukimo, našumo, terminų ir dar daugiau ataskaitas. Turėdami daugiau nei 200 metrikų, galite tinkinti ataskaitas, kad jos atitiktų jūsų poreikius, ir dar lengviau optimizuoti savo strategiją. „Hootsuite“ taip pat integruota su kitomis socialinės metrikos priemonėmis, tokiomis kaip „Brandwatch“, „Unmtric“, „Weibo“ ir kitomis..

Suderinamos platformos: „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, „YouTube“, „Pinterest“, „LinkedIn“
Kaina: 29 USD per mėnesį vienam vartotojui, turinčiam iki 10 socialinių paskyrų

3. SEMRush

SEMRush

„SEMRush“ socialinės žiniasklaidos priemonių rinkinys

„SEMrush“ naudoja daugybę funkcijų, kad optimizuotų jūsų svetainę SEO, įskaitant auditą, padėties stebėjimą, konkurencijos žvalgybą, nuorodas, analizę ir net socialinės žiniasklaidos priemonių rinkinį. Nors SEO pusė yra labai naudinga, pridėta socialinė metrika daro „SEMrush“ dar patrauklesnį, jei ieškote vienos paslaugos, skirtos abiem aspektams sutvarkyti..

SEMrush Reporting Social Metrics

Naudodami „SEMrush“ socialinės žiniasklaidos priemonių rinkinį, galite susieti savo paskyrą su „Facebook“, „Instagram“ ir „Linkedin“, kad suplanuotumėte savo įrašus, sukurtumėte skelbimus, padidintumėte įrašus ir stebėtumėte konkurentus. Be to, galėsite pamatyti intuityvias ataskaitas, kurios suteikia informacijos apie tai, kokie įrašai yra randami, kada jie įtraukia jūsų auditoriją, kuria konversijas ir dar daugiau. Be to, kaip minėta, „SEMrush“ siūlo visą sunkvežimių apkrovą SEO optimizavimo funkcijų, kurias galite naudoti kartu su socialine metrika, kad dar labiau patobulintumėte savo internetinės rinkodaros strategijas..

Suderinamos platformos: Įžvalgos prieinamos tik „Facebook“, „Instagram“ ir „LinkedIn“ (kitos funkcijos taip pat suderinamos su „Twitter“, „YouTube“, „Pinterest“)
Kaina: 99,95 USD per mėnesį už „Pro“ planą, kuris leidžia stebėti iki 50 socialinių profilių

Peržiūrėkite savo ataskaitas

Dabar laikas pamatyti, kaip sekasi. Jei norite ieškoti, kurie įrašai yra populiariausi, naudokite savo socialinę metriką. Atkreipkite dėmesį, kurios socialinės žiniasklaidos platformos („Facebook“, „Twitter“, „Pinterest“ ir kt.) Sudaro didžiąją to įrašo akcijų dalį. Tai padės iššifruoti populiariausią turinį. Tada galėsite suformuluoti būsimus įrašus atsižvelgdami į tai, kas jūsų auditorijai greičiausiai patiks ir dalinsis, ir jūs žinosite, kuri socialinė platforma yra naudingiausia jūsų svetainei..

O kaip „pasidaryk pats“?

Žinoma, visa tai galite padaryti patys. Visiškai įmanoma rankiniu būdu sekti jūsų įrašus, komentarus, socialinės žiniasklaidos įrašus, pvz., Pakartotinius bendrinimus, stebėtojus ir dar daugiau. Faktiškai, Socialinės žiniasklaidos ekspertas turi puikų 10 žingsnių vadovą, kaip galite sukurti savo skaičiuoklę, kad galėtumėte sekti visą svarbią metriką. Bet tai reikalauja daug darbo ir reikalauja daug laiko. Štai kodėl mes rekomenduojame naudoti vieną iš aukščiau paminėtų įrankių, jei rimtai domitės skirtukų tvarkymu pagal savo socialinę metriką..


Socialinės medijos metrika nėra beveik tokia sudėtinga, kaip bendros svetainės statistikos tvarkymas panašiai kaip „Google Analytics“. Bet kadangi socialinė žiniasklaida vaidina tokį svarbų vaidmenį užtikrinant patikimumą ir reitingą paieškos sistemose, protinga savo arsenale laikyti socialinės žiniasklaidos metrikos įrankį..

Kiekviena iš paminėtų paslaugų siūlo socialinę metriką, kurią galite naudoti savo socialinės žiniasklaidos strategijai tobulinti, tačiau, atsižvelgiant į jūsų poreikius (ar biudžetą), galite pasirinkti vieną kitą. „Sprout Social“ siūlo daugiausiai analizės ir ataskaitų teikimo galimybių (ypač jei atnaujinate jų profesionalų planą – 150 USD / mėn.). Bet jei jūsų biudžetas yra ribotas „Hootsuite“, turėtų būti teikiama pirmenybė prieinamoms kainoms ir daugybei funkcijų. Arba, jei norite stebėti savo SEO ir socialinius ryšius su paslauga, tada SEMrush gali būti tinkamesnis.

Jei turite klausimų, kaip sekti savo „WordPress“ svetainės socialinės žiniasklaidos metriką, žemiau esančioje komentarų skiltyje palikite eilutę. Ar naudojote kokius nors kitus socialinės žiniasklaidos analizės įrankius, kad stebėtumėte, kaip gerai sekasi tokiose platformose kaip „Facebook“ ir „Twitter“? Aš norėčiau apie juos išgirsti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me