Kaip sukurti „Crowdfunding“ svetainę naudojant „WordPress“

„Crowdfunding“ svetainės, tokios kaip „Kickstarter“, „RocketHub“ ir „Indiegogo“, padėjo įgyvendinti keletą puikių projektų, įskaitant „Pebble“ laikrodį, „Ouya“ vaizdo žaidimų pultą ir vartotojui skirtą 3D spausdintuvą..

Tačiau jei turite projektą, kuriam norite rasti finansinius rėmėjus, arba norite sukurti savo lėšų rinkimo bendruomenę, dabar nėra jokios priežasties, kodėl negalite sukurti savo kolektyvinio finansavimo svetainės. Viskas, ko jums reikia, yra „WordPress“, kolektyvinio finansavimo papildinys ir tinkama tema, ir jūs galėsite būti sukurti ir paleisti bet kuriuo metu.

Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausius variantus, kuriuos galite sukurti kurdami savo internetinio finansavimo svetainę, nesvarbu, ar tai reikalinga užsitikrinti savo projektų finansavimą, ar padėti užmegzti ryšį su išradėjais ir dizaineriais..

„WordPress“ papildinys „IgnitionDeck Crowdfunding“

„IgnitionDeck Crowdfunding“ papildinys

Kai reikia sukurti bendro finansavimo svetainę su „WordPress“, įskiepio parinktys yra gana menkos. Ankstesniame šios temos vadove pasirinktu įrankiu tapo „Astoundify“ „AppThemer Crowdfunding“ papildinys. Tačiau nuo to laiko „IgnitionDeck“, kuris turi savo „WordPress“ kolektyvinio finansavimo sprendimą įsigijo „Astoundify“ papildinį ir jų populiarią „Fundify“ temą.

Taigi šiandien apžvelgsime bendro finansavimo šaltinius iš „IgnitionDeck“. Čia yra nemokama „IgnitionDeck“ papildinio versija turėtumėte pateikti gerą sąsajos, kurią galite naudoti norėdami sukurti neribotą skaičių bendro finansavimo, užsakymo ar lėšų rinkimo projektų savo „WordPress“ svetainėje, apžvalgą. Tačiau sudėtingesnės funkcijos yra premium versija, ir apima:

 • „PayPal“ ir „Stripe“ integracija
 • 500 bendrojo finansavimo finansavimo tema
 • Vienas ar keli „IgnitionDeck“ plėtiniai
 • „Kickstarter“ importuotojo įskiepis
 • „IgnitionDeck“ el. Prekybos papildinys
 • Narystės registracija ir informacijos suvestinės
 • Pasikartojantys pasižadėjimai ar aukos
 • Pristatymai projekto pradžioje

Kaip matote iš parinkčių, naujovinimas į vieną iš trijų „IgnitionDeck“ aukščiausios kokybės versijų suteiks jums galimybę sukurti visiškai veikiančią bendro finansavimo svetainę, kurios pagrindu bus „WordPress“. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos licencijos, galite viską įdiegti ir vykdyti, kad lankytojai galėtų registruotis ir pradėti pridėti savo produktus tikėdamiesi rasti finansinius rėmėjus, turėdami kelias galimybes apdoroti ir rinkti mokėjimus.

Kai reikia sukurti jūsų bendro finansavimo svetainę, „IgnitionDeck“ komanda siūlo aukščiausios kokybės valet paslaugą, kurioje jie rūpinasi viskuo: pradedant „WordPress“ diegimu ir baigiant pirmojo projekto sukūrimu, o galutinis rezultatas yra tas, kad turėsite veikiančią „IgnitionDeck“ diegimą. Jei laikas yra pinigai, ši paslauga gali padėti jums sutaupyti labai daug.

Nesvarbu, ar norite surengti savo sutelktinio finansavimo projektus ieškodami rėmėjų, ar leisti kitiems priglobti savo projektus, „IgnitionDeck“ šiuo metu yra stipriausias „WordPress“ vartotojų kandidatas. Nors „IgnitionDeck“ nėra nemokama parinktis, vienkartinis mokestis palyginti su procentine suma, kurią apmokestina priglobtos bendro finansavimo paslaugos, tokios kaip „Kickstarter“, „Indiegogo“ ir „RocketHub“..

„IgnitionDeck“ plėtiniai

Kitas „IgnitionDeck“ pardavimo taškas yra jam prieinami plėtiniai. Atsižvelgiant į licenciją, kurią pasirinkote įsigydami papildinį, gausite prieigą bent prie vieno iš šių plėtinių, o kitus galėsite įsigyti už papildomą mokestį. Keletas svarbiausių elementų iš „IgnitionDeck“ plėtinių bibliotekos yra šie:

 • „Amazon Payments“: naudokite galingą „Amazon“ mokėjimų API
 • Tempimo tikslai: pridėkite ir palaikykite dinaminius tempimo tikslus
 • Nuolatinis kontaktas: persiųskite rėmėjus į savo el. Pašto sąrašą

Visą parinkčių sąrašą galite peržiūrėti jų plėtinių puslapyje.

Gaukite „IgnitionDeck“ 

Bendrosios „WordPress“ temos finansavimas

Nors aukščiau pateiktas „IgnitionDeck“ papildinys veiks su bet kuria tema, kūrėjai sukūrė temų pasirinkimą, sukurtą specialiai bendrojo finansavimo tinklalapiui su „WordPress“ sukurti..

500 rėmai

500 rėmai

„Responsive 500 Framework“ yra nemokama tema, kuri pateikiama kartu su „IgnitionDeck“, o dabar joje yra „WooCommerce“ palaikymas atliekant kasos procesą. Sistema suteikia jums galimybę tinkinti savo svetainės spalvas naudojant vaizdinį valdiklių rinkinį ir nereikia taisyti kodo. Yra keletas vaikiškų temų, kurios prideda visiškai naują vaizdą į pagrindinius bruožus.

500 peržiūra Gaukite 500

Backer

„Backer Crowdfunding“ tema

Švarus ir minimalistinis „Backer“ dizainas patiks visiems, ieškantiems aptakaus ir modernaus savo bendro finansavimo fondo tinklalapio. Įdiegę šią trečiosios šalies temą jūsų svetainėje, „Backer“ suteikia galimybę lengvai pritaikyti spalvas, naudojamas daugeliui temos elementų, ir tai leidžia sukurti suasmenintą vaizdą masinės rinkos tema. Nesvarbu, ar priimate savo projektus, ar tikitės sukurti vartotojų, kurie reklamuoja savo projektus, bendruomenę, „Backer“ programa apima abi puses.

Peržiūrėti „Backer“

„Fundify“

„Fundify“ sutelktinio finansavimo tema

„Fundify“, kuriai dabar priklauso „IgnitionDeck“ komanda, ir toliau yra populiarus pasirinkimas tarp tų, kurie kuria „WordPress“ varomas bendro finansavimo svetaines. „Fundify“ tema yra ideali vieta kuriant asmeninio projekto reklamavimo svetainę arba kuriant kelių autorių, kelių projektų lėšų rinkimo svetainę. Kaip ir geriausiose bendro finansavimo svetainėse, atskiruose „Fundify“ projekto puslapiuose pateikiama visa svarbi informacija, įskaitant ieškomą sumą, iki šiol gautą bendrą sumą ir naudą rėmėjams, įkeičiantiems tam tikras sumas..

Investuotojai ir rėmėjai gali lengvai rasti savo kelią per neribotą skaičių projektų, kuriuos palaiko ši tema ir įskiepių derinys. Projektų kategorijų ir kitų filtravimo mechanizmų naudojimas turėtų padidinti norinčio remti asmens galimybę pristatyti projektą, kurio jie negali atsisakyti. Į šios aukščiausios kokybės bendro finansavimo temos kainą įeina vienerių metų palaikymas ir atnaujinimai, kuriuos galima atnaujinti po pirmųjų naudojimo metų..

Peržiūrėti „Fundify“

Išvada

Vėlgi, „WordPress“ ir daugybė jos ekosistemoje dirbančių kūrėjų leido sukurti labai paprastą specifinio tipo svetainę, kuriai kitu atveju prireiktų didelių laiko ar finansinių investicijų. Nors šiuo atveju geriausios kokybės parinktys duos geriausių rezultatų, labai reikalinga pinigų suma norint gauti profesionaliai atrodančią ir veikiančią bendro finansavimo svetainę internete yra labai pagrįsta..

Nesvarbu, ar norite įkurti savo lėšų rinkimo bendruomenę, ar tiesiog gauti finansinę paramą už jūsų naujausią puikią idėją, „WordPress“ ją apima. Ar esate naudoję „IgnitionDeck“ papildinį ir suderinamų temų rinkinį, ar turite patirties naudodami kitus „WordPress“ bendro finansavimo įrankius? Prašau pasidalinti savo patirtimi žemiau esančiame komentare.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me