Kaip sukurti “WordPress” el. Laiškų kampanijas

Kaip sukurti

El. Pašto lašinimo kampanijos yra svarbus jūsų bendros el. Pašto rinkodaros strategijos komponentas, dėl kurio geresnės el. Pašto kainos, paspaudimų rodikliai ir įtraukimas. Jie yra viena iš išbandytų ir išbandytų el. Pašto rinkodaros metodų darbas.

El. Pašto lašinamų rinkodaros kampanijų galima pritaikyti įvairioms el. Pašto rinkodaros veiklų formoms, įskaitant informacinius biuletenius, produktų / paslaugų atnaujinimus, atsisakytus el. Pašto krepšelių el. Laiškus, šventines akcijas ir daugybę kitų.

Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie įvairius el. Pašto lašinimo kampanijų tipus ir kaip jas sukurti naudojant „MailChimp“. Galiausiai mes sukursime savo pačių „WPExplorer“ klientams skirtą el. Pašto lašinimo kampaniją, iliustruojančią, kaip galite naudoti „drip“ rinkodarą, kad reklamuotumėte ir padidintumėte savo „WordPress“ produktų konversijas..

Įvadas į el. Pašto lašinimo kampanijas

Ar kada susimąstėte, kodėl el. Laiškų lašinimo kampanijose naudojame žodį „lašelis“? (Aš visada tuo domėjausi.) Na, tai įkvėpė lašelinis drėkinimas – vandens surinkimo technika žemės ūkyje, kai vanduo surenkamas ir patenka į dirvą, labai lėtai. Vanduo tiesiogine prasme yra renkamas po lašus ir yra pasiekiamas tiesiai prie augalo šaknų.

„Drip“ kampanijos neapsiriboja vien el. Laiškais – terminas taip pat taikomas tiesioginiam el. Paštu ir telefonine rinkodara. Bet susitelkime į el lašinimo kampanijas, ar mes?

Iššūkis naudojant paprastus el. Laiškus el. Paštu

Kai kalbama apie el. Laiškus el. Paštu, rinkodaros specialistai turi bendrą problemą. Kai kas nors užsiprenumeruoja naujienlaiškį, jie mato tik nauja el. laiškus, o ne tuos, kurie buvo išsiųsti anksčiau. Ši problema sustiprėja įvairių produktų ir paslaugų el. Pašto rinkodaros kampanijose. Be el. Pašto lašinimo kampanijos, prenumeratoriai kartais praleidžia svarbią informaciją, pavyzdžiui, kaip pradėti, svarbius pranešimus, produktų atnaujinimus ir daugybę kitų..

El. Pašto lašinimo kampanija suteikia rinkodaros specialistams galimybę sukonfigūruoti ir suasmeninti el. Laiškus, kurie siunčiami kiekvienam naujam abonentui. Jie žinomi daugeliu kitų pavadinimų – rinkodara, automatinė el. Pašto kampanija, gyvenimo ciklo el. Laiškai, automatiniai atsakymai ir rinkodaros automatizavimas ir tt. Koncepcija yra ta pati – el. Pašto lašinimo kampanijos yra rinkodaros el. Laiškų rinkinys, kuris bus automatiškai išsiųstas pagal tvarkaraštį..

Segmentavimas ir personalizavimas

Tai yra du puikūs geros elektroninio pašto lašinimo kampanijos ramsčiai. Segmentai leidžia mums suskirstyti abonentus į įvairias grupes, o suasmeninimas leidžia mums nusiųsti tinkamesnius el. Laiškus į kiekvieną iš tų segmentų grupių, taip padidinant konversijos galimybes.

Paimkime pavyzdį. Visi mes naudojome „Dropbox“. „Dropbox“ turi du pagrindinius klientų tipus – nemokamus ir mokamus. Tai yra jų pirmasis segmentų lygis. Šių dviejų grupių (ar segmentų) tikslas yra gana skirtingas.

 1. Pirmajai grupei išsiųsta el. Laiškų lašinimo kampanija išmokytų klientą apie įvairias „Dropbox“ funkcijas ir pranašumus, įtikintų asmenį pereiti prie mokamos versijos..
 2. Antrosios grupės žmonės jau moka klientams, todėl antros grupės tikslas būtų sudominti ir išlaikyti mokančius klientus.

Suasmeninimas suteikia galimybę siųsti el. Laiškus su tikruoju asmens vardu ir pavardėmis, jo apžiūrimais produktais ir dar daugiau. Tai yra suasmenintas el. Laiškas, kurį kada atsiuntė „Airbnb“ Džimis apžiūrėjo nakvynės su pusryčiais miesto medinį namą Portlande.

Kaip nurodo Jimmy jo dienoraščio įrašas, šis el. laiškas jam buvo faktiškai išsiųstas per dieną po turto apžiūros. „Airbnb“ suasmenino vardą ir el. Laiško su turtu Jimmy turinį peržiūrėjo kitą dieną. Jie taip pat įtraukė keletą „rekomenduojamų ypatybių“, kurios yra panašios į tas, kurias Jimmy atsiuntė anksčiau, todėl turi didesnę tikimybę būti paspaustoms.

Bendros el. Laiškų kampanijos strategijos

El. Pašto lašinamųjų kampanijų tikslas yra vienas bendras: konvertuoti bandomuosius klientus ir palaikyti juos įsitraukusius. Kodėl verta palaikyti klientų susidomėjimą? Kad jie ir toliau naudotų jūsų produktą. Jūsų produktas yra patenkintas jūsų kliento įsivaizdavimu, o tai neleidžia jiems dalyvauti varžybose, kai jie vykdys reklamą. Mes suskirstėme el. Pašto rinkodaros kampanijas į įvairius naudojimo atvejus ir pasidalinome kiekvienos kategorijos pavyzdžiu.

Sveikinimo el. Laiškai

Šie el. Laiškai siunčiami kiekvieną kartą, kai klientas prisijungia prie jūsų produkto ar paslaugos. Jie turėtų būti aiškūs, patrauklūs ir priversti klientą į CTA – tai yra atidaryti programą arba prisijungti prie svetainės..

Sveikinimo el. Laiškuose turėtų būti:

 • Išvalyti CTA
 • Kaip pradėti naudoti produktą – įskaitant nuorodas į žinių bazę, palaikymo forumus ir socialinius profilius.
 • Mygtukas Atsisakyti prenumeratos – tai turėtų būti visi el. Pašto adresai!

Pažvelkime į „Asanos“ atsiųstą sveikinimo laišką – tai yra „Facebook“ įkūrėjų sukurta tiesioginio veikimo programa „pradžiamokslis“..

Tai apima vieną aiškų CTA – paleiskite „Asana“. Tai taip pat moko vartotoją, kaip pradėti atlikti tris paprastus veiksmus, ir kiekviename žingsnyje turi daugybę nuorodų. Vartotojas gali nebūtinai spustelėti juos, bet yra ten, kur reikia.

Jei kas nors užsiprenumeruos jūsų naujienlaiškį, galėtumėte pasveikinimo lašeliu automatiškai nusiųsti tam vartotojui kelis jūsų bendrinamus tinklaraščio įrašus. Arba, jei gausite naują bandomojo lygio registracijąsi į savo paslaugą, išbandykite lašintuvą, kuriame pateikiami pavyzdžiai, kaip kiti klientai naudojasi jūsų produktu.

Bent jau sveikinimo laiškai yra gražus būdas pasakyti: „Ei, malonu su jumis susipažinti!“

„Experian’s whitepaper“ sveikinimo laiškuose rodo, kad pasveikinimo el. laiškai vidutiniškai naudojasi 58,7 proc., o įprasti el. laiškai yra maždaug 14,6 proc. Kai šis pasveikinimo el. Laiškas išsiunčiamas akimirksniu (t. Y. Iškart po to, kai vartotojas prisiregistruoja), atviras kursas padidėja iki 88,3%.

Įlaipinimo el. Laiškai

Sveikinimo laiško tikslas – priversti asmenį naudotis arba atidaryti programą. Bet tai nėra vienintelis dalykas, kurį turėtų daryti jūsų idealus vartotojas. Norėdami iš savo produkto ar paslaugos gauti vertę, klientas iš tikrųjų turi tai padaryti naudoti jūsų produktas. Tai reiškia, kad jie turi žengti pirmąjį žingsnį.

 • Asanos atveju tai yra pirmoji užduotis.
 • „Dropbox“ atveju – „Dropbox“ darbalaukio programos atsisiuntimas ir įdiegimas. (Ne, ne programa mobiliesiems, bet darbalaukio programa).

Čia pateiktas „Asanos“ el. Laiško pavyzdys. Pažvelkite, kaip tai apima du CTA, abu nurodo tą patį veiksmą!

Rekomendacijos el. Laiškai

Rekomenduojami el. Laiškai yra pagrindas vartotojams įsitraukti. Visi nuo „Netflix“, „Spotify“, „Instagram“ ir „Quora“ naudoja asmeniniams poreikiams pritaikytas rekomendacijas, kad palaikytų savo vartotojus. Didesnis suasmeninimo laipsnis paprastai lemia geresnius atvirus kursus.

Paimkime, pavyzdžiui, Quora. Aš stebiu tam tikras „Quora“ temas, kurios mane domina. „Quora“ naudoja šiuos duomenis man kasdien siunčiant rekomendacinius el. Laiškus, tikėdamasi, kad aš juos tikrinsiu kiekvieną dieną. Jei man patinka kažkas, kas patraukia mano dėmesį, galėčiau spustelėti jį ir jis nuves mane tiesiai į programą.

Šiame el. Laiške naudojama tema iš tikrųjų yra viršuje pateiktas klausimas. Ne tai, kaip el. Laiškas atidaromas su „Sourav’s digest“. Tai yra personalizavimas 101 ten pat!

„Quora“ algoritmas nusprendė, kad remiantis mano naujausia veikla „Quora“, uždavęs šį klausimą el. Laiško viršuje, greičiausiai gausiu mano paspaudimą. Ir, spėk kas? Tai padarė!

Atnaujinimo el

Atnaujinimo el. Pašto užduotis yra privilioti vartotoją atnaujinti jūsų teikiamą paslaugų pasiūlymą. Turėtumėte nusiųsti atnaujinimo el. Laiškus savo klientams gerokai anksčiau nei pasibaigus galiojimo laikui, kad jie žinotų apie įsipareigojimą.

„Marketo“ turi nuostabų tinklaraščio įrašą apie tai, kaip sukurti atnaujinimo el. laiškus, kurie iš tikrųjų atsidaro. Išskyrus pagrindinius ir tarpinius dalykus, vienas svarbiausių dalyvių man buvo tas, kad aplink atnaujinimo el. Laišką buvo galima sukurti visą kampaniją. Galite pradėti nuo priminimo. Artėjant atnaujinimo datai, galite padidinti skubos jausmą. Tai gali būti kokie 2–3 el. Laiškai. Jei niekas neveikia, pabandykite nusiųsti paskatinimą, pavyzdžiui, nuolaidos kuponą. Kai praėjo atnaujinimo data ir klientas nekonvertavo, galite pabandyti išsiųsti didesnę paskatą, paskatindami (potencialiai prarastą) vartotoją iš naujo suaktyvinti paslaugą..

„iThemes“ atsiuntė atnaujinimo el. laišką su paskatinimu kartu su skubos jausmu. Jie siūlo didžiulę 60% nuolaidą viso gyvenimo prenumeratai esamas klientų. Ir jei to nepakanka, jie taip pat siūlo atsisiųsti nuorodą į visiškai naują jų paleistą el. Knygą!

Baimė praleisti (FOMO) techniką:

Šioje ekrano kopijoje matome, kaip el. Laiškas skaitytojui sukelia skubos jausmą, pateikdamas ribotos trukmės pasiūlymą, kuris baigiasi 2017 m. Gegužės 5 d. Šis el. Laiškas buvo išsiųstas balandžio 27 d., Todėl pasiūlymo laikotarpis yra 10 dienų..

Čia yra šiek tiek patobulinimo galimybių – kopijoje taip pat būtų galima paminėti, kad pasiūlymas trunka tik 10 dienų (arba mažiau nei 2 savaites). Tai sukurs didesnis skubos jausmas skaitytojo galvoje, palyginti su vėlesnės datos paminėjimu. FOMO technika yra išbandyta ir patikrinta rinkodaros technika, kuri, kaip žinoma, pagerina atvirų kursų, paspaudimų skaičių ir konversijas.

Patvirtinimo el. Laiškai

Patvirtinimo el. Laiškai yra operacijų pobūdžio, kurie informuoja vartotoją apie naujausią jo veiklą. Tai gali būti nuo pirkinių iki rezervacijų. Kai kurios organizacijos siunčia patvirtinimo el. Laiškus saugumo požiūriu. Pvz., Prisijungdami prie „Google“ paskyros iš naujo įrenginio gaunate „naujo prisiregistravimo“ patvirtinimo el. Laišką.

Patvirtinimo el. Laiškai dažniausiai yra operacijų pobūdžio ir perduoda vartotojui informaciją. Dvigubai pasirinkti informaciniai biuleteniai siunčia patvirtinimo el. Laišką, norėdami patikrinti, ar vartotojas iš tikrųjų užsiregistravo adresų sąraše. Pažvelkime į kai kuriuos patvirtinimo el. Laiškus iš mano gautų laiškų aplanko.

Šiame el. Laiške „Jetpack“ stebi „WordPress“ svetainės darbo laiką ir el. Paštu siunčia vartotojui el. Paštu, kai aptinkama prastova..

Čia yra dar vienas patvirtinimo el. Laiško, kurį atsiuntė „Firefox“, pavyzdys.

Įsitraukimas

Yra įvairių rūšių sužadėtuvių renginių, kurie gali būti reklaminio pobūdžio, orientuoti į grįžtamąjį ryšį arba informacinio pobūdžio.

Remiantis lokalizuotu turiniu, „Uber“ daro didelį darbą, kad užmegztų ryšį su jų vartotojais. „Uber“ palaiko ryšius su įvairiais populiariais pardavėjais mieste, norėdami pasiūlyti savo produktus ir paslaugas „Uber“ vartotojams. Kodėl? Todėl, kad „Uber“ nori suteikti naudos savo vartotojams ir įsitikinti, kad jie yra protingi. Taigi, kai kitą kartą pagalvosite apie kabinos pakabinimą, pagalvosite apie „Uber“.

Kursai

Kai jūsų tinklaraštis kurį laiką gyvuoja, laikas įvairinti turinį. Podcast’ai, elektroninės knygos ir tiesioginiai (arba įrašyti) kursai yra keletas populiariausių ir plačiausiai naudojamų turinio įvairinimo priemonių. El. Pašto lašinimo kampanija gali būti sukurta aplink tam tikrą kursą ar internetinę transliaciją, kad būtų galima ją reklamuoti ir priversti vartotoją prisiregistruoti ar klausytis..

Šiame el. Laiške Chrisas iš „RankXL“ dalijasi savo naujuoju „WordPress Blogging Academy“ kursu. Puikus turinio įvairinimo ir minties lyderystės pavyzdys.

El. Laiškų prenumerata

El. Laiškų prenumerata yra „atsisveikinimas ir atsisveikinimas“ su el. Pašto rinkodara. Supratote, kad jau praradote klientą, kai buvo atsiųstas prenumeratos el. Laiškas. Atėjo laikas rinkti vartotojo atsiliepimus. Tokių vietų kaip „mes apgailestaujame, kad tave išvyko“ yra dažnas. Kas galėtų pakeisti, klausia, kas suklydo. Kas privertė juos atsisakyti jūsų informacinio biuletenio? Taip pat galėtumėte pasidalinti tiesioginiu el. Pašto adresu tam skirtam klientų laimės pareigūnui, kad vartotojas galėtų pasidalyti savo rūpesčiais.

Kaip sukurti el. Pašto lašinimo kampaniją naudojant

„MailChimp“ yra mano mėgstamiausia el. Pašto rinkodaros ir automatizavimo platforma. Norėdami padėti jums pradėti, čia yra mano pradedančiųjų vadovas, skirtas „WordCress“ skirtas „MailChimp“. Dėka savo amžinai nemokamo modelio, „MailChimp“ mėgsta „WordPress“ bendruomenė. Yra daugybė nemokamų ir „WordPress“ papildinių, kaip išplėsti savo el. Pašto adresus naudojant „MailChimp“.

Dabar pažiūrėkime, kaip galime sukurti paprastą el. Pašto lašinimo kampaniją naudodami „MailChimp“.

Pašto šablonai, kuriuos siūlo „MailChimp“

Tai yra keletas el. Pašto šablonų, kuriuos siūlo „MailChimp“. Jie yra optimizuoti atsižvelgiant į vaizdo paskirties vietas, teksto kiekį ir el. Pašto išdėstymą kiekvienam tiksliniam veiksmui. Tinkamo šablono pasirinkimas yra svarbus jūsų el. Pašto kampanijos žingsnis.

„Paskelbkite pranešimą“ šablonas, kurį sukūrė „MailChimp“

Pavyzdžiui, jų Paskelbkite pranešimą šabloną, „MailChimp“ el. laišką pradeda naudodamas trumpą, bet paryškintą antraštę ir paantraštę, kad galėtų perduoti pagrindinį tašką. Po to pateikiami keli vaizdai, tekstas ir galiausiai CTA.

Pažymėkime kiekvieną šabloną, kad būtų galima naudoti anksčiau matytas el. Pašto kampanijas.

ŠablonasGalimi naudojimo atvejai
Parduoti produktusReklaminiai ar atnaujinimo el
Paskelbkite pranešimąProdukto / paslaugos atnaujinimo el
Papasakoti istorijąSveiki atvykę, „Onboarding and Engagement“, el. Laiškai
SektiPatvirtinimo, atnaujinimo ir rekomendacijų el. Laiškai
LavintiNauji kursai ir užduoties el. Laiškai

1. Sukurkite naują kampaniją

Pirmiausia prisijunkite prie „MailChimp“ prietaisų skydelio ir sukurkite naują kampaniją.

Tada spustelėkite Sukurkite el. Laišką.

Pasirinkite Automatizuotas skirtuką, tada spustelėkite Dalykitės tinklaraščio atnaujinimais. „MailChimp“ siūlo įvairių tipų automatines el. Pašto kampanijas, pradedant naujomis registracijomis ir baigiant daugybe su elektronine prekyba susijusių el. Laiškų. Mes sukursime paprastą tinklaraščio atnaujinimo el. Laišką, kuris veikia RSS teikiniuose.

Nustatykite kampanijos pavadinimą ir sąrašą, į kurį norite siųsti savo informacinį biuletenį. Jei tai yra pirmas kartas, kai naudojate „MailChimp“, rekomenduoju sudaryti nepriekaištingą sąrašą, kuriame būtų jūsų el. Pašto adresai, kad klaidas būtų galima lengvai pastebėti. Taip pat pabandykite naudoti įvairių tipų el. Pašto abonementus, pvz., „Gmail“, „Outlook“ ir kt.

2. Konfigūruokite RSS tiekimą ir laiką

Dabar laikas sukonfigūruoti RSS tiekimą. Jei dar nesinaudojote šia idėja, rekomenduoju perskaityti mano straipsnį – pradedančiųjų vadovas, skirtas „RSS“ programoje „WordPress“.

 1. Iš savo tinklaraščio išsirinkite RSS sklaidos kanalo URL ir įveskite jį pirmame lauke.
 2. Galite sukonfigūruoti informacinio biuletenio pristatymą kasdien, savaitę ar mėnesį. Šiame vadove mes pasirinkome kiekvieną dieną.
 3. Savaitės ar mėnesio biuletenio atveju geriausia pasirinkti tas savaitės dienas, kuriomis jis buvo siunčiamas. El. Pašto dažnį galite konfigūruoti priklausomai nuo el. Pašto tvarkaraščio. Tačiau geriausia apriboti informacinį biuletenį iki 2 el. Laiškų per savaitę. Atminkite, kad per daug el. Laiškų gali rizikuoti, kad vartotojas spustelės mygtuką atsisakyti prenumeratos!
 4. Vaizdo dydžio keitimas parinktimi užtikrina, kad tinklaraščių žinutėse naudojami vaizdai puikiai atrodytų visuose įrenginiuose, įskaitant mobiliuosius, stalinius ir planšetinius kompiuterius.

Kai būsite pasiruošę, pereikite prie kito žingsnio.

3. Segmentuokite savo sąrašą (arba el. Paštu visiems)

„MailChimp“ visada suteikia jums galimybę segmentuoti savo sąrašą. Tiesą sakant, tai ragina tai padaryti. Kadangi tai yra pamoka, o el. Pašto sąrašas yra netikras sąrašas su mano el. Pašto adresais, siųskime jį į visą sąrašą.

4. Sukurkite savo el. Paštą

Kampanijos informacijos puslapis yra tas, kuriame atliekama daug veiksmų. Čia mes konfigūruojame temų eilutes, peržiūrime tekstą ir daugybę kitų parametrų. Norint naudoti automatizuotus „MailChimp“ el. Laiškus, reikės naudoti RSS sujungimo žymės. Aš rekomenduočiau pereiti RSS žinių bazės straipsnis, įgyti geresnį supratimą. Baigę eikite į priekį ir pasirinkite tinkamą šabloną.

Galite pastebėti, kad el. Pašto dizainere pasirodo du nauji mygtukai – RSS antraštė ir RSS elementai. Galite nuvilkti šiuos blokus į savo el. Pašto dizainą ir atitinkamai sukonfigūruoti.

Pritaikomi RSS blokai „MailChimp“

RSS antraštės ar elementų blokams galite pasirinkti tinkinti blokų turinį arba naudoti tuos, kuriuos iš anksto nustatė „MailChimp“. Šiame vadove aš pasirinkau Ištraukos parinktį ir pritaikė el. laiško šrifto dydžius. Kai baigsite, eik į priekį ir atsiųskite el. Laišką.

Tai yra galutinis „MailChimp“ atsiųsto el. Produkto produktas.

Pavyzdys: „WordPress“ produktų el. Pašto lašinimo kampanijos kūrimas

Taigi, ką „drip“ rinkodara turi bendro su „WordPress“? Tai yra galingas rinkodaros įrankis, kurį galite naudoti norėdami padidinti savo svetainės auditoriją, padidinti internetinių „WordPress“ produktų (temų, papildinių, paslaugų ir kt.) Konversijas ir sudominti naujus prenumeratorius..

Šio straipsnio pradžioje mes ištyrėme įvairias el. Pašto lašinimo kampanijų kategorijas, tokias kaip pasveikinimas, įtraukimas į laivą ir tt. Mūsų el. Pašto lašinimo kampanijoje bus kiekvienos iš šių kategorijų el. Laiškai. Kadangi mes, „WPExplorer“, turime kurti populiariausias „premium“ temas, mes naudosime „Total“ temą norėdami parodyti, kaip galite naudoti el. Pašto lašinimo kampanijas realioje situacijoje..

El. Pašto lašinimo kampanijos segmentavimas

Prieš pradėdami, svarbu atsiminti, kad el. Pašto lašinimo kampanijos sėkmė priklauso nuo segmentavimo ir suasmeninimo.

Kaip suskaidyti savo pirmąją el. Pašto lašinimo kampaniją? Paprasta. Mes ją segmentuojame remdamiesi tuo, ar el. Laišką gaunantis asmuo yra „WPExplorer“ klientas, ar įprastas informacinių biuletenių prenumeratorius. Tai sudaro dvi grupes:

 1. Klientai, perkantys „WPExplorer“ aukščiausios kokybės temas iš „Envato“ (pvz .: Iš ​​viso)
 2. Žmonės, užsiprenumeravę naujienlaiškį iš svetainės.

Sukurkime el. Pašto lašinimo kampaniją žmonėms, kurie neseniai iš „Envato“ įsigijo bendrą temą.

Pastaba: Tai tik pavyzdys. Tai nėra faktiniai el. Laiškai, kuriuos gausite įsigiję temą Bendra. „Themeforest“ neteikia šios asmeninės informacijos pardavėjams.

1 dalis – Sveikinimo laiškas

Tai el. Laiškas, kurį klientas gauna iškart įsigijęs temą „Visas“. Šiame el. Laiške klientui primename apie jo paskutinį pirkinį.

Pasveikinimo el. Pašto pavyzdys, išsiųstas klientui iškart įsigijus „Total“ temą.

 1. Idealu, jei el. Laiške yra tik viena CTA, tačiau mes pridėjome dar keletą, kad būtų įtraukta papildoma informacija. Pagrindinis kliento CTA yra kliento apsilankymas „Bendrosios“ temos svetainėje, kuri skirta paaiškinti visas temos ypatybes..
 2. Antroje pastraipoje padidinome spustelimų nuorodų į puslapius, kurie gali būti naudingi klientui, skaičių, pvz., Priegloba, demonstracinės versijos, temos ypatybės ir kt..
 3. Taip pat paskutinėje pastraipoje rasite aiškiai matomą prenumeratos nuorodą. Tai klientui sako, kad gerbiame jo gautų laiškų aplanką ir nenorime prisidėti prie triukšmo.

Ko mes neįtraukėme:

Sveikinimo el. Laiškai, išsiųsti iškart įsigijus ar prisiregistruojant, yra labai atviri. Jie yra nepaprastai svarbūs, nes yra pirmasis sąlyčio taškas tarp verslo ir kliento; todėl mes turime būti atidūs.

Mes nenorime įtraukti nieko reklaminio pobūdžio, pvz., Rinkinio prieglobos pasiūlymo ar naujovinti į išplėstinį palaikymo planą. Tokius el. Laiškus galima nusiųsti susidomėjusiems klientams, pavyzdžiui, atidariusiems ar geresniems, el. Laiške spustelėjus CTA.

2 dalis. Įlaipinimo el. Paštas

„Temos“ klientams išsiųstas elektroninio pašto pavyzdys

Įlaipinimo el. Laiško tikslas yra supažindinti klientą su produktu ir padėti jam greitai pasiekti savo tikslą. Taigi į savo elektroninį paštą galėtume įtraukti tokius patarimus:

 1. Kaip įdiegti bendrą temą
 2. Kaip įdiegti reikiamus papildinius
 3. Tinklavietės demonstracinės versijos, sukurtos pagal temą
 4. Susiekite su palaikymo kanalu, jei kažkas neveikia

Kai kurie gali sujungti įlipimo veiksmus su pasveikinimo el. Laišku, kuris taip pat būtų tinkamas!

3 dalis – atnaujinimo el. Paštas

Temos atnaujinimo pavyzdys Galimas el. Paštas

Klientų informavimas apie produktų atnaujinimus vaidina svarbų vaidmenį kliento laimės ir išlaikymo gyvavimo cikle. Atnaujindami temą su naujomis funkcijomis, klaidų pataisomis ar našumo patobulinimais, klientui verta nusiųsti el. Laišką su priminimu, kad reikia atnaujinti temą..

4 dalis – saugojimo el. Paštas

„WPExplorer“ atnaujinimo el. Pašto pavyzdys

Pripažinkime – kliento laimė ir išlaikymas vaidina pagrindinį vaidmenį produkto (ar organizacijos sėkmės) srityje. Didžiausias pavyzdys? „Amazon“. Taigi kodėl mes kalbame apie saugojimo el. Laiškus? Štai kodėl:

„Total WordPress“ tema buvo išleista 2013 m. Ir klesti jau daugiau nei ketverius metus. „Envato“ siūlo pirkėjams 6 mėnesių palaikymą ir atnaujinimus kaip numatytąją visos temos pirkimo parinktį. Kas nutinka, kai klientui reikia palaikymo po išankstinio mokėjimo laikotarpis? Čia reikia gauti palaikymo atnaujinimo el. Laišką. Ne visiems klientams to gali prireikti. Bet laisvai samdomam darbuotojui ar agentūrai būtų naudingiausia nusipirkti papildomą paramą, jei klientas turi „išgalvotus“ reikalavimus..

El. Pašto lašinimo kampanijos aktyviklis ir laiko juosta

Puiku. Dabar turime el. Laiškus. Bet kada mes juos siunčiame? Ar yra trigerių? Džiaugiuosi, kad paprašėte! Čia yra lentelė, nurodanti el. Laiškų lašinimo kampanijų aktyviklius ir terminus, kurie turėtų prasmės daugeliui „WordPress“ temų ar papildinių..

Kampanijos pavadinimasTrigerisLaiko juosta
1 – pasveikinimo el. PaštasKai žmogus perka temąTuoj pat
2 – įlaipinimo el. PaštasŽmonės, atidarę pasveikinimo el. Laišką, gali būti pirmieji gavėjai. Kiti po kurio laiko gali gauti elektroninį laišką.Dvi dienos žmonėms, atidariusiems pasveikinimo el. Laišką. Keturios dienos visiems kitiems.
3 – atnaujinti el. Pašto adresąKai bus atnaujinimasTuoj pat
4 – išlaikymo el. PaštasKai baigiasi kliento palaikymo planasPenki mėnesiai ir dvidešimt dienų po pirkimo. Tai suteikia klientui dešimt dienų apsispręsti.

Tolesnis segmentavimas pagal vartotojo aktyvumą

Iki šiol su „MailChimp“ sukūrėme el. Pašto lašinimo kampaniją žmonėms, kurie „Themeforest“ įsigijo bendrą temą.

Jei dar labiau suskaidytume šią grupę, tada galėtume suskaidyti aktyvus ir neaktyvus klientų. Kas jie, tu klausi? Prasideda:

 • Mes apibrėžtume aktyvus klientas kaip asmuo, turintis gerą el. pašto atidarymo ir paspaudimų rodiklį. Kitaip tariant, aktyvūs klientai yra žmonės, kurie atidaro, skaito ir spustelėja jiems siunčiamų el. Laiškų nuorodas
 • Neaktyvus klientai, kita vertus, yra žmonės, turintys labai prastą el. pašto normą, t. y. jie neatsidaro jiems atsiųstų el. laiškų.

Tikėtina, kad aktyvus klientas pateiks grįžtamąjį ryšį apie tam tikrus produkto patobulinimus arba klausimus apie atsiliepimus. Galėtume jiems atsiųsti el. Laišką, pvz .:

 • Jei pakeistumėte vieną dalyką „Total“, kas tai būtų?
 • Koks yra didžiausias jūsų nusivylimas „Total“ tema?

Intercom turi puikų tinklaraščio įrašą apie atsiliepimus ir sužadėtuvių el. laiškus ir apie tai, kaip „Invision“ naudojo jį savo ankstyvomis dienomis, kad pasiektų dabartinę padėtį. Ten tu tai turi. Pagrindinė el. Pašto lašinimo kampanija žmonėms, įsigijusiems temą „Visa“!

Išvada

El. Pašto lašinimo kampanijos yra vienas iš geriausių būdų, kaip pritraukti klientus į jūsų „WordPress“ tinklaraštį, produktą ar paslaugą. Tai labai svarbi kliento kelionės dalis, galiausiai turinti įtakos jūsų verslui.

Visa tai kelia klausimą – ar el. Pašto lašinimo kampanijos iš tikrųjų veikia? Taip, jie taip daro. Iš tikrųjų gana gerai. Remiantis tyrimais surinko komandos, esančios už el. pašto rinkodaros rinkinio „Emma“, atitinkami tiksliniai el. laiškai 18 kartų daugiau pajamų nei transliuojamos visame pasaulyje. Jie taip pat nustatė, kad žmonės, kurie skaito jūsų lašinamus el. Laiškus, daug labiau linkę spustelėti juose esančias nuorodas, naudodami a Paspaudimų rodiklis padidėjo 119% iš lašinamų el. laiškų.

Taigi, ką manote? Ar pradėtumėte įgyvendinti el. Pašto lašinimo kampanijas? Ką pakeistumėte el. Laiškai, kuriuos naudojome „WordPress“ produkto pavyzdyje? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me