Kaip sukurti „WordPress“ viešbučio svetainę su kambarių rezervavimo varikliu

Kaip sukurti „WordPress“ viešbučio svetainę su kambarių rezervavimo varikliu

Didžiausią dėmesį skirdami tiesioginių viešbučių užsakymų auginimui ar tiesiog turite sukurti kliento „WordPress“ viešbučio svetainę? Gerai. Mes sukūrėme jums išsamią mokymo programą! Tai turėtų būti naudinga, jei norite sukurti viešbučio, nakvynės namų, buto, užeigos ar nakvynės su pusryčiais svetainę ir įjungti automatinį užsakymo pateikimą – tuos, kurie yra mokami ir apdorojami gurkšnojant kavą..

Naudojant „WordPress“, yra 2 pagrindiniai būdai, kaip sukurti visiškai funkcionalią viešbučio svetainę, kurią maitina rezervavimo sistema:

 1. Paruošta „WordPress“ viešbučio užsakymo tema
 2. Bet kuri „WordPress“ tema (įskaitant viešbučių) ir trečiųjų šalių nuosavybės rezervavimo papildinys

Žinoma, reikia paminėti dar vieną požiūrį. Rezervavimo sistemą taip pat gali maitinti bet kokia patentuota programinė įranga. Turiu pripažinti, kad kai kurie iš jų turi daugybę naudingų variantų, kurių „WordPress“ įskiepiams gali trūkti. Bet jei neketinate pradėti didžiulio viešbučių tinklo, jums greičiausiai nereikės visų papildomų varpų ir švilpukų, todėl geriau pasirinkti patogią temą ar papildinį.

Paprastai jūsų viešbučio operacijų atlikimas debesyje naudojant patentuotą programinę įrangą jums taip pat kainuos ranką ir koją (reguliariai!). Naudodami „WordPress“ papildinius / temas žymiai sumažinsite išlaidas ir gausite galingą saugią funkciją.

Tiesiog „Google“ ir palyginkite: vidutinė mėnesio patentuotų užsakymo modulių kaina yra apie 100 USD (kai kaina didėja priklausomai nuo kambarių tipų, kambarių skaičiaus ir pan. Jūsų viešbutyje), o „WordPress“ tema + papildinys jums kainuos apie 100 USD. per metus.

Taigi, kadangi daugumos šį straipsnį skaitančių žmonių rezervavimo programinė įranga netinka, grįžkime prie pirmųjų 2 būdų ir sutaupykime pinigų komunalinėms sąskaitoms.

Pasirinkimas paruošto viešbučio užsakymo „WordPress“ tema

Jei jums lengviau pradėti nuo pirmo požiūrio, atminkite, kad daugelis „WordPress“ temų, reklamuojamų kaip „viešbučio užsakymas“, pateikiamos kartu su rezervacijos forma, kur užsakymo paraiškos siunčiamos el. Paštu. Jie gali būti gana pažengę (su registracijos ir išsiregistravimo datos formomis, kambarių tipais ir kt.).

„WordPress“ temos su rezervavimo formomis

„Paradise Cove“ yra puikus tokios temos pavyzdys. Svečiai gali ieškoti apgyvendinimo:

„Paradise Cove“ kambario paieška

Tada išsirinkite vieną iš gana patogaus įrašo:

Rojaus įlankos sąrašas

Pateikite šią formą el. Paštu ir pateikite užsakymo užklausą. Pagrindinis jo trūkumas yra tas, kad svečiai negali būti tikri, ar kambarys tikrai užsakytas, nes procesas turi būti atliekamas rankiniu būdu.

Rojaus įlankos rezervacijos forma

Turėtumėte atsižvelgti į tai, kad tai yra patogesnis būdas rezervuoti viešbutį, bet ne svečiams. Jei nepateikiate automatinių užsakymų (pavyzdžiui, sumokėdami), svečiai gali pageidauti paskambinti į jūsų viešbutį rezervuoti.

Kita vertus, šiuolaikiniai žmonės, įpratę prie OTA (internetinės kelionių agentūros – pvz., „TripAdvisor“), nori, kad šis procesas būtų vykdomas beveik visiškai pasitelkiant technologijas ir kuo mažiau telefoninių skambučių. Arba kas, jei jie yra tik intravertai?

Tai reiškia, kad viešbučio kambario rezervavimas el. Paštu ar telefonu nėra jūsų „ir keliautojų“ ieškomos „automatizacijos“ lygis. Teisingai?

Grįžimas į gražią „Paradise Cove“ „WordPress“ temą: paprastas turto rezervavimo „WordPress“ papildinys gali paskatinti jį priimti rezervacijas internetu..

Ši rezervavimo elektroniniu paštu funkcija gali vis dar tikti kelionių svetainėms, kuriose kelionių rezervavimas el. Paštu vis dar yra labai populiarus (žmonės mėgsta aptarti išsamią ekskursijų informaciją prieš jas įsigydami).

„WordPress“ temos su rezervavimo varikliu

Dabar pakalbėkime apie viešbučio „WordPress“ temos tipą su įmontuotu nuosavybės rezervavimo varikliu. Paprastai šios temos pirmiausia grindžiamos trečiųjų šalių nuosavybės rezervavimo papildiniais..

Pavyzdžiui, „Bellevue“ viešbučio užsakymo „WordPress“ tema, kuri pateikiama su skirtingomis demonstracinėmis versijomis (viešbutis, miesto kaimas, paplūdimio namas) ir kurią maitina rezervavimo papildinys su „WooCommerce“ mokėjimais:

„Bellevue WordPress“ tema

Tai reiškia, kad ši tema leis jūsų svečiams pridėti reikalingą būstą į savo krepšelį ir sumokėti už jį internetu (pavyzdžiui, per „PayPal“):

„Bellevue“ užsakymo pateikimas

Tai gana paprastas automatizuotas internetinių užsakymų priėmimo procesas.

Apibendrinant, čia yra viešbučio „WordPress“ temų privalumai su įdiegtu rezervavimo varikliu:

 • Vieno langelio sprendimas su tema ir įskiepiu, integruotu sklandžiai: visos piktogramos ir stilių elementai atrodo natūraliai, kuriant temą.
 • Taupymas pinigais: jei rezervavimo variklis yra mokamas papildinys, dažniausiai temos pardavėjai įtraukia jį nemokamai, taigi jūs mokate tik už temą

Vienintelis šio sprendimo apribojimas yra tas, kad turėsite pasikliauti temos siūloma rezervavimo sistema. Būtent, jūs negalėsite pasirinkti rezervavimo sistemos (žinoma, galite ištrinti pradinę ir įdiegti kitą kambario rezervavimo papildinį, bet kokia prasmė tada nusipirkti tokią temą?). Taigi, jūs turėsite papildomai išsiaiškinti, ar galite pritaikyti papildinio elgesį, kad visiškai patenkintumėte savo poreikius.

Bet jei jau atradote gerą „WordPress“ temą ir jums tereikia į ją įdiegti viešbučio užsakymo variklį, skaitykite toliau.

Viešbučio svetainės kūrimas naudojant „WordPress“ kambario užsakymo papildinį

Galite patraukti bet kokią „WordPress“ temą ir paversti ją visiškai veikiančia viešbučio svetaine su automatizuotu užsakymo procesu. Tai gali būti svetingumo verslui skirta „WordPress“ tema arba tiesiog ta, kurią jau naudojate ir kuri jums patinka.

Pvz., „Villa Fortuna“ yra puikus ir lengvas viešbučio dizainas, kurį lengva naudoti naudojant rezervavimo papildinį (nes tema nėra parengta rezervavimui):

„Villa Fortuna WordPress“ tema

Pasinerkime giliau ir pažiūrėkime, kaip tai padaryti žingsnis po žingsnio su vienu pažangiausių viešbučių „WordPress“ rezervavimo papildinių – „MotoPress“ viešbučio užsakymo papildinys. Tai leidžia jums pridėti nekilnojamojo turto sąrašą su visa informacija ir įgalinti rezervavimą internetu (viešbučiams, apartamentams, atostogoms nuomoti, nakvynės namams ir pan.)

Čia yra apartamentų agentūros svetainės, sukurtos naudojant šį rezervavimo papildinį, priekinė dalis:

„Frontend“ butų pavyzdys - „MotoPress“ papildinys

Jūs, beje, galite, išbandyti papildinio prietaisų skydelį sau naudokite bet kurį pageidaujamą viešbutį: viešbučius, apartamentus, bendrabučius ar vilas.

Dabar pažvelkime į užpakalinę dalį. Įdiegus ir suaktyvinus papildinį, turėtų pasirodyti 2 meniu: Apgyvendinimas ir rezervavimas. Tada atlikite šiuos paprastus veiksmus:

1. Pridėkite skirtingų sezoninių kainų tipų: tai gali būti skirtingos datos ar dienos (Kalėdos, 2018 m. vasara ir kt.). Tai datos, kuriose esate tikri, kad jų kainodara turėtų skirtis.

Pridėti sezoną

2. Pridėkite papildomų viešbučio paslaugų ar paketų: nemokama arba mokama (kūdikio sėdėjimas, automobilių stovėjimas ir kt.). Tai turite padaryti iš anksto, kad galėtumėte toliau įtraukti turimas paslaugas skirtingiems apgyvendinimo tipams. Galite pridėti paslaugos aprašymą, matomą vaizdą, kainą ir periodiškumą. Svečiai gali juos rezervuoti pateikdami užsakymo užklausą. Tai, žinoma, pasirenkama.

Pridėti paslaugas

3. Pridėkite apgyvendinimo tipus: kiekvienam iš jų gali būti pateiktas aprašymas, kategorijos, patogumai, nuotraukų galerija:

Priemonės ir galerija

Taip pat gali būti pateikiamos apgyvendinimo vietos (suaugusieji, vaikai, dydis), vaizdas, lovų tipai ir paslaugos:

Pridėti apgyvendinimo tipus

Nuo 3.0 versijos galite pridėti neribotus pasirinktinius atributus – tai gali būti paieškos pasiekiamumo formos laukai, papildoma informacija apie nuosavybę arba abu. Jums tereiks pridėti reikalingus atributus ir jiems priskirti žymas.

Pavaizduokime tai pavyzdžiu: pridėkite atributą „vieta“ su reikiamu žymų skaičiumi (pvz., Niujorkas, San Franciskas), tada pasirinktinai priskirkite žymas nuosavybėms..

Užsakymo variklis atributai Administratorius

Jei norite įgalinti svečius ieškoti visoje kategorijoje, tiesiog pridėkite šį „vietos“ atributą kaip papildomą paieškos lauką prie paieškos pasiekiamumo formos (pridėkite atitinkamus atributus prie trumpojo kodo).

Užsakymo sistemos išplėstinės paieškos forma

Šie papildomi laukai gali atitikti jūsų verslo tikrovę: kambario tipas, trumpalaikė ar ilgalaikė nuoma ir kt.

Tai tiesiog puiku – galite pridėti neribotą nuosavybę keliose vietose!

4. Pridėkite įkainius: skirtingos to paties apgyvendinimo tipo kainos, atsižvelgiant į daugybę privalumų (pvz., grąžintinos ir negrąžinamos):

Užsakymo variklio kainos

Papildinys sukuria nepaprastai lanksčią įkainių sistemą, kad bazinei nuosavybės įkainei būtų galima taikyti pakopinę kainodarą. Tai leis jums skirti skirtingus kainų taškus pagal skirtingus kriterijus:

 • Keletas patogumų ar sąlygų kambaryje (grąžinama, negrąžinama)
 • Svečių skaičius
 • Viešnagės trukmė (automatinės nuolaidos)
 • Sezonas

5. Sukurkite visus sistemos puslapius trumpaisiais kodais, kuriuos galite rasti administratoriaus skydelyje: Paieškos rezultatai, Paieškos prieinamumas, Visas užsakymas, Užsakymo patvirtinimas, Užsakymo atšaukimo puslapiai:

Trumpieji kodai - užsakymo patvirtinimo puslapis

6. Konfigūruokite pagrindinius parametrus:

Užsakymo papildinio nustatymai

 • Nustatykite apgyvendinimo tipų rodymo parametrus (valiuta, valiutos pozicija, datos formatas, įsiregistravimo ir išsiregistravimo laikas ir kt.)
 • Pridėkite lovų tipų, kuriuos galite rasti jūsų viešbutyje
 • Nustatykite laiką, per kurį bus rodoma mažiausia kaina – jei svečiai nenustato įsiregistravimo ir išsiregistravimo datų, jūsų pasirinktu laikotarpiu bus rodoma pigiausia nakvynė
 • Įjungdami / išjungdami paieškos formą, rekomenduokite geriausią nakvynės komplektą pagal svečių skaičių (tai puiki galimybė leisti vienam svečiui į vieną rezervaciją įtraukti kelias nakvynės vietas)
 • Įgalinti / išjungti užsakymą internetu
 • Nustatykite patvirtinimo režimą: klientas el. Paštu, administratorius rankiniu būdu arba automatinis mokėjimo patvirtinimas
 • Paieškos formoje nustatykite maksimalų apgyvendinimo vietų skaičių (tai neribojama, nes papildinys palaiko kelias nakvynės vietas vienu metu)
 • Pažymėkite / panaikinkite vaizdų galerijos „lightbox“ žymėjimą
 • Pasirinkite „Paieškos prieinamumo kalendoriaus“ temą (pvz., Šviesiai koralinis, tamsiai raudonas) – ji turėtų gerai derėti prie bet kurios „WordPress“ temos.

7. Tinkinkite administratoriaus ir kliento el. Pašto šablonus (naudojant makrokomandas):

El. Pašto šablonai

Sistema leidžia automatiškai siųsti el. Pašto pranešimus apie naujas rezervacijas keliems gavėjams (pvz., Turto valdytojui, valymo personalui ir pan.).

8. Įjunkite / išjunkite mokėjimo šliuzus ir sukonfigūruokite mokėjimo parametrus (bandomieji mokėjimai, „PayPal“, „2Checkout“, „Stripe“, „Braintree“, „Beanstream“ / „Bambora“ nemokamai arba naudoti „WooCommerce“ mokėjimai priemokos priedas): mokėtina visa arba indėlio kaina, indėlio tipas (fiksuotas arba procentas), pasirinkite sistemos puslapius ir numatytąjį mokėjimo šliuzą, kuris bus rodomas kasos puslapyje.

Užsakymo dėl variklio mokėjimo šliuzai

Jei nenorite priimti mokėjimų internetu, tiesiog įjunkite mokėjimo metodą „Sumokėkite atvykus“. Tai leis jums apdoroti rezervaciją telefonu ar el. Paštu, rankiniu būdu įtraukti ją į rezervavimo sistemą ir tada, atvykus iš svečio, sumokėti grynaisiais. Gautą pinigų sumą viešbučio / turto personalas taip pat gali pateikti rankiniu būdu.

Jei praktikuojate abiem būdais – tiek internetu, tiek sumokėdami atvykimo mokesčius, galite suteikti savo svečiui pasirinkimą įjungdami visus galimus mokėjimo metodus.

9. Pakeiskite kalbos parametrus (jei reikia): kadangi papildinys galimas 14 kalbų, galite nustatyti reikiamą arba pritaikyti papildinio tekstus naudodami bet kurią „WordPress“ vertimo programą.

Be to, šis papildinys oficialiai suderinamas su WPML įskiepiu, leidžiantį sukurti daugiakalbę svetainę su labai patogia sąsaja..

10. Darbas su turto valdymo sistema. Norėdami dirbti su PMS, eikite į meniu Užsakymai. Čia yra keletas svarbių šios sistemos parinkčių.

Papildinys leidžia sugeneruoti kuponus, jei norite suteikti savo keliautojams nuolaidas ar rengti reklamines kampanijas. Galite sukurti kuponus pagal piniginę vertę arba turto procentinę dalį. Fiksuotas kupono tipas gali būti taikomas už apgyvendinimą per dieną arba už apgyvendinimą už apsistojimą.

Užsakymo variklio kupono kodai

Taikykite užsakytas užsakymo taisykles visam viešbučio ar tik pasirinktai nuomai: nustatykite atvykimo / išsiregistravimo dienas ir min / max viešnagės dienas visoms apgyvendinimo įstaigoms ar atskiroms nakvynės vietoms. Taip pat galite blokuoti nuomą pasirinktam laikotarpiui, nustatydami pageidaujamus apribojimus:

„MotoPress“ - naujos užsakymo taisyklės

Sinchronizuokite savo tiesiogines internetinių svetainių rezervacijas su internetinių kelionių agentūrų (OTA) užsakymais: jei nuomojatės savo nuosavybę naudodami populiarias platformas, tokias kaip „Airbnb“ ar „Expedia“, papildinys leidžia išvengti per didelių užsakymų, sinchronizuodamas visas savo rezervacijas visose platformose ir prekės ženklo svetainėje. Kad tai būtų įmanoma, OTA, kur yra jūsų nuosavybė, turėtų palaikyti „iCalendar“ failo formatą (populiarūs). Kad viskas vyktų, jums reikia keistis kalendoriais – tiesiogine prasme nukopijuokite / įklijuokite atitinkamus kalendorius ir importuokite / eksportuokite juos per platformas. Užsakymai bus automatiškai sinchronizuojami.

„MotoPress iCal“ sinchronizavimas

Pridėkite mokesčius ir rinkliavas už visas apgyvendinimo įstaigas, paslaugas ir pan. Matysite juos visus kartu su kiekvieno užsakymo mokesčiais.

„MotoPress“ mokesčiai ir rinkliavos

Užsakymo procesas yra gana lengvas – svečiai pateikia asmeninę informaciją, pasirenka įkainius, paslaugas ir mokėjimo metodą (jei jį įjungiate):

Užbaigti užsakymą - „frontontend“

Visi užsakymai saugomi administratoriaus prietaisų skydelyje:

Užsakymų kalendorius

Jei klientai moka po atvykimo, viešbučio valdytojas gali pridėti mokėjimą rankiniu būdu:

Pridėkite mokėjimą rankiniu būdu

Tvarkydami gaunamus užsakymus, galite peržiūrėti juos visus (su mokėjimais ar be jų), patikrinti jų būsenas, žurnalus, išsamią informaciją apie klientą ir kt. Norėdami patikrinti tik mokėjimus, galite greitai pereiti į „Mokėjimų istoriją“.

Kaip jau galėjote pamatyti, gana lengva sukurti visą viešbučio svetainę su rezervacijomis internetu net ir neturint techninių įgūdžių. Tiesiog patraukite savo mėgstamą „WordPress“ temą ir atlikite aprašytus veiksmus.

Išvados

Svečiai yra skirtingi – kai kurie nori greitai užsisakyti internetu ir automatiškai valdyti viską. Kiti nori turėti partnerį procese, kad įsitikintų, jog tenkinami jų sudėtingi poreikiai, arba renkasi žmogiškus prisilietimus, pavyzdžiui, telefono pokalbį. Viešbučio svetainėje, kurioje priimamos skubios rezervacijos internetu, aptarnaujate abiejų tipų šiuolaikinius keliautojus. Ir maksimaliai padidinkite viešbučio užimtumą!

Tai yra ypač supaprastintas procesas naudojant „WordPress“, kai turite puikių alternatyvų kurdami viešbučio svetainę su jau parengta viešbučio tema arba turto rezervavimo papildiniu, pvz. „MotoPress“ viešbučio užsakymo papildinys.

Ar turite patirties kuriant svetingumo verslo svetainę? Turite klausimą? Nelaukite ir nekomentuokite komentarų!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me