Kaip sutvarkyti „WordPress“ tinklaraštį 10 paprastų žingsnių

Kaip sutvarkyti „WordPress“ tinklaraštį 10 paprastų žingsnių

Paleisti tinklaraštį – techniškai kalbant – yra labai paprasta. Tikrai. Viskas, ko jums reikia, yra 10 minučių savo laiko, 5 USD gali sutaupyti už prieglobą ir jums gera eiti! Be to, naudodamiesi visomis 1 spustelėjimo diegimo funkcijomis, kurias šiomis dienomis teikia daugybė žiniatinklio prieglobos, jums net nereikia žinoti, kas vyksta po gaubtu. Nepaisant to, bijau, kad čia pasibaigs pasaka.

Rūpinimasis pradine sąranka yra tik jūsų nuotykio pradžia, o nuo to laiko jums teks susidurti su daugybe iššūkių, kurie visi gali padaryti jūsų tinklaraščių kūrimą daug sunkesnį. Dabar esu tikras, kad pastebėjote, kad tinklaraščių patarimai nėra tokie dalykai, kurių internete mažai trūksta, todėl šiandien noriu daryti kitokį požiūrį. Padarykime tai įdomu ir pakalbėkime apie tai, ką reikia padaryti, jei norite sugadinti savo tinklaraštį.

Aš nagrinėsiu šią temą dviem skirtingais aspektais:

 • Techninės problemos – tos, kurios, be jokio perspėjimo, gali per naktį sunaikinti jūsų tinklaraštį
 • Turinio skelbimo problemos – tos, kurios toliau žudys jūsų tinklaraštį palaipsniui, po vieną žingsnį

1. Nepasirengęs aparatūros gedimui

Tai, ką turėtumėte žinoti apie aparatinę įrangą (serveriai, standieji diskai, kiti įrenginiai, kurie iš esmės saugo jūsų svetainę internete). Reikalas tas tik laiko klausimas, kol jūsų serveris jus sugadins. Tikrai nėra jei. Yra tik kada.

Kiekvienas asmuo, kada nors dirbęs duomenų atkūrimo srityje, pasakys, kad tam tikru metu sugenda visi standieji diskai (tai yra 100 procentų). Natūralu, kad kai kurie žlunga antrą dieną, kiti žlunga po 20 metų nepriekaištingo pasirodymo, bet visi jie galiausiai žlunga. Štai įdomus „Backblaze“ įrašas kiek laiko trunka diskų įrenginiai, tik norėdami suteikti jums idėją. Todėl užuot tikėjęsi, kad nesėkmė neatsitiks su jūsų svetainės duomenimis, jums geriau pasiruošti ir susitvarkyti taip, kad kuo greičiau galėtumėte vėl pradėti savo svetainę..

Visų pirma, jūs turite pasirūpinti svetainių atsarginėmis kopijomis. Iš esmės atsarginių kopijų kūrimas yra paprastas dalykas. Tai yra jūsų svetainės kopijos išsaugojimas kur nors kitur, išskyrus įprastą serverį. Tokią funkciją galite gauti naudodami papildinį, pvz „UpdraftPlus“. Tai sukurs atsarginę kopiją, ir jūs turėsite galimybę ją išsaugoti „Dropbox“, „Google“ diske, el. Laiškuose ir kt. Tada galėsite pasidaryti šią atsarginę kopiją ir naudoti ją, jei norite. Arba galite pasirinkti aukštesnės klasės sprendimą ir gauti sau a „VaultPress“ sąskaitą.

Kita paslauga, kurią verta patikrinti „CloudFlare“. „CloudFlare“ sukuria kelias jūsų svetainės kopijas ir paskirsto jas serverių tinkle. Dėl to gausite daugybę privalumų, o kai kurie papildomi svetainės saugumai yra tik vienas iš jų. (Beje, „CloudFlare“ yra nemokama.)

„Cloudflare“ CDN

Pasirūpinę atsarginėmis svetainių atsarginėmis kopijomis ir turėdami tokį įrankį kaip „CloudFlare“ savo arsenale, galėsite šiek tiek ilgiau išlaikyti savo internetinę svetainę (jei ji nepavyktų) ir taip pat leis greičiau atkurti ją naujoje interneto svetainėje. pagrindinis priegloba nepavyko.

2. Nenaudokite saugos papildinio

Nors žinau, kad įskiepiai yra ne tik problemos dalis, bet ir sprendimo dalis (pasenusiuose ar žemos kokybės įskiepiuose dažnai būna daug saugumo trūkumų), turintys keletą aukštos kokybės saugos papildinių gali tik atsipirkti..

Štai dalykas. Yra daugybė įvairių grėsmių, kurios tiesiog laukia, kol bus įmesta į jūsų svetainę. Turite įsilaužėlių, robotų, serverio pažeidžiamumų ir kt. Kai kurie geri saugos papildiniai padės apsisaugoti nuo šių grėsmių. Čia yra du mano mėgstamiausi:

 • „BulletProof“ sauga: Vienas iš geriausių .htaccess saugos papildinių. Geriausia tai, kad net nereikia žinoti, kas .htaccess yra naudoti šį papildinį. Yra įmontuoti išankstiniai nustatymai, kurie rūpinsis jūsų svetaine autopilotu.
 • „Sucuri“ sauga: galite ją naudoti retkarčiais nuskaitydami savo svetainę ir įsitikindami, kad per tą laiką nieko neatsitiko dėl jos vientisumo. Tai atlieka daugybę patikrinimų, pavyzdžiui, kenkėjiškų programų, XSS, „JavaScript“ injekcijų ir daugybės kitų dalykų.

3. „Falling for Pretty“ (ant paviršiaus) nemokama tema

Visi nori turėti gražiai atrodančią svetainę. Tai tik natūralu. Bet jūs turite būti atsargūs, kad negautumėte blogai užkoduotos temos vien todėl, kad jums ji vizualiai patinka. Aš per savo „WordPress“ karjerą esu tai sakęs kelis kartus, bet dar kartą pasakysiu – būkite atsargūs, kai kalbate apie nemokamas temas. Labai dažnai jie turi užkoduotą kodą, statines SEOd nuorodas, poraštę blokuojančią „Java“ kalbą ir kas dar žino. Žinoma, ten yra keletas nemokamų temų, kurios yra aukštos kokybės, tačiau nemokamai temas atsisiųsti tik iš patikimų šaltinių.

Net jei suklupsite šimtus žinučių sąrašo žiniatinklyje, pateikdami „populiariausias„ WordPress “temas, skirtas [BLANK]“, neturėtumėte jais tiek pasitikėti. Žmonės, kurie skelbia tuos sąrašus, retai nagrinėja kiekvieną temą atskirai, norėdami patikrinti, ar tai iš tikrųjų yra kokybiškas produktas. Vietoj to, jie tiesiog remiasi vaizdais. Ką tai reiškia jums, skaitytojui, reiškia, kad niekada negalite tiksliai žinoti, ar pasirinkta tema bus saugi. Trumpai tariant, būkite atsargūs ieškodami nemokamos temos. Vietoj to išbandykite šiuos alternatyvius kelius:

 • Čia, „WPExplorer“, mes siūlome keletą nuostabių nemokamų „WordPress“ temų. Mūsų nemokamos temos yra koduotos atsargiai ir jose yra aukščiausios kokybės funkcijų, tokių kaip tinkinti įrašų tipai, „Google“ šriftai, temos skaidrės ir dar daugiau.
 • oficialus temų katalogas svetainėje WordPress.org. Visos temos kataloge yra išbandytos, todėl jums bent jau nereikia kovoti su kenksmingu kodu, kurį kažkas įtraukė tikslingai.
 • Komercinės temos parduotuvės. Be to, kad siūlomos aukščiausios kokybės (mokamos) temos, kai kurios temų parduotuvės siūlo ir nemokamas temas kaip reklamos metodą.

Galiausiai aš žinau, kad šis patarimas gali būti netinkamas kai kuriems iš jūsų, tačiau jei norite saugios, saugios, funkcionalios ir gražiai atrodančios temos, turėsite sumokėti už ją 90% laiko. Taip pat galite pasamdyti dizainerį, kad sukurtų jums pritaikytą temą, tačiau tai jums kainuos daug daugiau.

4. Neįdiegę redaktoriaus abonemento kasdieniam tinklaraščių kūrimui

„WordPress“ turi daugybę integruotų vartotojo vaidmenų, kuriuos galite naudoti kurdami naujas paskyras sau ar savo komandai. Yra abonentų, bendraautorių, autorių, redaktorių ir administratorių paskyros. Numatytoji sąskaita, kurią „WordPress“ suteikia jums pirmą kartą įdiegiant svetainę, yra pagrindinė administratoriaus paskyra (beje, niekada nedarykite prisijungimo „administratoriaus“). Sudėtinga dalis, ko jie jums nesako, yra ta, kad ši paskyra nėra naudojama reguliariai. Administratoriaus sąskaita turi prieigą prie visų wp-admin ir gali būti naudojamas kiekvienam nustatymui pakeisti. Jums tiesiog to nereikia, norint tvarkyti įprastas dienoraščių rašymo užduotis.

paskutinis leidimas

Norėdami rašyti ir publikuoti, sukurkite sau redaktoriaus paskyrą naudodami pusiau sudėtingą slaptažodį, kurį vis dar galite atsiminti. O kalbant apie administratoriaus sąskaitą, pasikeiskite prisijungimo vardą į tai, kas nėra akivaizdu (pvz., „Pagrindinis-pagrindinis-vyriausiasis“), ir pakeiskite slaptažodį į tai, ko neįmanoma nepastebėti naudojant kelis simbolių tipus (pvz., „DfqWW341 ## 2“). . Tada išsaugokite šį slaptažodį tokiu įrankiu kaip 1Pardas arba „LastPass“.

5. Neigiamų socialinių įrodymų demonstravimas

Tai mane tikrai stebina, bet dėl ​​tam tikrų priežasčių tinklaraštininkai nuolat diegia tuos didelius socialinės žiniasklaidos bendrinimo mygtukus visose svetainėse (keli mygtukai „Facebook“, „Twitter“, „Pinterest“ ir pan.) Tik tam, kad juose būtų rodomi visi nuliai. Kaip šitas:

Socialiniai skaitikliai 0

Ką tai tau sako? Štai užuomina: Tai jums sako, kad jūsų skaitomas puslapis yra nepopuliarus. Tęsdamas šią mintį, jis taip pat sako jums, kad tikriausiai neturėtumėte gaišti laiko ir skaitydami. Nesupraskite manęs neteisingai. Manau, kad socialinės žiniasklaidos mygtukai yra nuostabūs. Jie yra lengviausias būdas lankytojams dalytis jūsų turiniu. Bet jūs turite juos naudoti teisingai, jei norite, kad jie padėtų jums plėsti savo tinklaraštį, o ne pakenkti jūsų pastangoms per neigiamą socialinį įrodymą. Du sprendimai:

 • Naudokite socialinės medijos bendrinimo papildinį, kuris iš viso nerodo skaičių (pvz., „AddThis“ bendrinimo mygtukai).
 • Naudokite socialinės medijos bendrinimo papildinį, kuris rodo numerius tik tada, kai jie pasiekia nustatytą ribą (pvz., Socialinis karas).

6. Žymų ir kategorijų naudojimas atsitiktine tvarka

Iš esmės kategorijos ir žymos yra skirtos palengvinti naršymą po turinį. Kitaip tariant, turėtumėte naudoti tik kategorijas ir žymas, kad padėtumėte skaitytojams suprasti, kas yra konkretus įrašas. Kategorijos yra labai bendro pobūdžio. Aš iš tikrųjų skatinu jus sudaryti tik keletą kategorijų savo tinklaraščiui ir tada priskirti savo tinklaraščio įrašus tik vienai kategorijai. Pavyzdžiui, jei jūsų tinklaraštyje kalbama apie maisto gaminimą, tai kategorijos gali būti: pusryčiai, priešpiečiai, vakarienė.

Naudojant žymas, jis yra šiek tiek sudėtingesnis. Vienas iš geriausių mano skaitytojams pritaikytų būdų – traktuoti juos kaip jūsų įrašo temų sąrašą. Pvz., Tarkime, kad yra įrašas pavadinimu „10 geriausių būdų parduoti savo verslą internete“. Pats pavadinimas nedaug atsilieka nuo tikrojo turinio. Tačiau jei matote, kad joje yra užrašas „Facebook“, „Twitter“, el. Pašto rinkodara, vietinis SEO “, tai visai kita istorija. Jūs gausite labai aiškų supratimą apie temas, kurios laukia viduje.

Patarimai dėl žymėjimo

Štai gairių rinkinys, kurį galite naudoti žymėdami savo įrašus:

 • Peržiūrėkite savo įrašą, pasirinkite atskiras temas, kurias jis aptarė, naudokite jas kaip žymas.
 • Laikykitės bendrųjų terminų. Kaip ir aukščiau pateiktame pavyzdyje („Facebook“, „Twitter“, el. Pašto rinkodara, vietinis SEO “).
 • Nenaudokite žymų kaip SEO įrankio ir nenaudokite kelių žodžių raktinių frazių (raktinių žodžių) kaip žymų.
 • Nekartokite tos pačios žymos naudodamiesi keliomis alternatyvomis, turinčiomis tą pačią reikšmę. Pavyzdys: „Facebook patarimai, Facebook patarimai, Facebook gudrybės“.

Pastaba: kad būtų lengviau dirbti su žymėmis, nedvejodami patikrinkite papildinį, pvz Automatinis pašto žymėjimas. Nors šis papildinys per kelerius metus nebuvo atnaujintas (naudokitės savo rizika), atrodo, kad jis vis dar veikia. Tai leidžia jums nustatyti fiksuotą žymų sąrašą, tada analizuoja kiekvieną jūsų paskelbtą įrašą ir automatiškai priskiria žymas. Tai ypač patogu.

7. Neatitikimas turinio ilgiui

Tarkime, kad esate „New York Times“ prenumeratorius. Kaip jūs jaustumėtės, jei vieną savaitę laikraštis būtų 20 puslapių, kitą savaitę – 200 puslapių, o savaitė po to – 56 puslapiai? Ar tai nebūtų paini? Būtent tai jaučia jūsų skaitytojai, kai esate nesuderinami su savo turinio ilgumu

Kita vertus, jei esate nuoseklus, skaitytojai visada žino, ko tikėtis pamačius naują antraštę. Ir šiuo atveju buvimas nuspėjamas veikia tik jūsų naudai. Pasirinkite tikslinį turinio diapazoną („WPExplorer“ filmuojame 1500–2500 žodžių) ir laikykimės jo.

8. Per daug ankstyvas dėmesys sutelkimas į pajamų gavimą

Na, kai sakau „per anksti“, tai iš tikrųjų turiu omenyje „tikiuosi, kad per visą laiką dirbu per anksti“. Jau pats kelias įpročių nustatymas yra pinigų įvedimo būdas. Tokiu būdu pranešite savo skaitytojams, kad internetinis dienoraštis tam tikru momentu gali tapti pelno siekiančia įmone. Taigi mažiau tikėtina, kad vėliau patirsite neigiamą įspūdį, kai vėliau naudosite kitus pajamų gavimo būdus.

Tačiau ta dalis, dėl kurios klysta daugelis žmonių, yra tinklaraščių sprogdinimas naudojant „AdSense“ skiltį, esančią „AdSense“ skilties viršuje, už mokamą reklamą, todėl atrodo, kad tikrasis turinys net neatlieka pagrindinio vaidmens. Aš raginu jus pasirinkti kitą kelią. Pradėk mažą. Jei norite, kur nors savo „WordPress“ tinklaraštyje nustatykite mažą „AdSense“ bloką. Tai galite padaryti naudodami paprastą teksto valdiklį – tiesiog įdėkite ten savo „AdSense“ kodą. Tada pradėkite įtraukti filialų nuorodas į savo įrašus (tiesiog nepamirškite savo puslapyje pateikti FPK informacijos). Negalvokite apie tai kaip užtikrintą pelno siekimo būdą, o kaip apie tai, kad pritrauktumėte skaitytojus prie tam tikros formos pajamų. Tai viskas.

9. Neįgalinkite savęs konsultuoti ar tiesiogiai dirbti su klientu

Kliento darbas

Kažkas, apie ką jūs galbūt galvojate dabar, kodėl šis vaikinas tiek daug laiko praleidžia kalbėdamas apie įvairius su pinigais susijusius dalykus. Turiu omenyje, ar tai tikrai svarbu jūsų tinklaraščio gerovei? Na, kaip paaiškėja, taip ir yra.

Leisk man taip pasakyti. Aš niekada nesutikau nė vieno, kuris atsisakytų savo tinklaraščio dėl techninių problemų. Bet aš sutikau dešimtis žmonių, kurie taip pasielgė, nes nebegalėjo toliau investuoti į internetinį dienoraštį ir negrąžino horizonto. Patinka mums tai ar ne, pinigai yra svarbūs. Ankstesniame punkte paminėta reklama yra vienas populiariausių būdų užsidirbti pinigų tinklaraštyje. Tai yra puikus pasyvių pajamų srauto pavyzdys – kažkas uždirba pinigus be jokio aktyvaus jūsų darbo.

Tačiau yra ir kita medalio pusė. Aktyvios pajamos. Kitaip tariant, siūlyti savo patirtį ir laiką mainais į pinigus. Sukurkite savo prekės ženklą ir reputaciją iki taško, kuriame turėsite nuolatinį klientų srautą, norinčių jus įdarbinti, ir tai užtruks daug laiko. Bet kaip sakoma, geriausias laikas pasodinti medį yra prieš 20 metų, antras geriausias yra šiandien. Taigi pradėkite dabar. Sukurkite „Pasamdykite mane“ puslapį – panašų į „Apie“ puslapį, tačiau juo siekiama įtikinti potencialų klientą, kodėl jie nori jus pasamdyti..

Pasamdykite man puslapio patarimų

Gerą „Pasamdykite mane“ puslapį turėtų sudaryti šie elementai:

 • gera antraštė, skatinanti žmones susisiekti su jumis
 • jūsų siūlomos paslaugos
 • socialinis įrodymas (jūsų gaunamų komentarų / pasidalinimų skaičius)
 • atsiliepimai
 • Kontaktinė forma

10. Neturite el. Pašto sąrašo

„Daugelio svetainių savininkų atveju daugiau nei 75% lankytojų greičiausiai net nepagalvos jūsų svetainės.“ –Adomas Connellas iš Tinklaraščių sudarymo vedlys

Tai tiesiog toks, koks yra žiniatinklyje. Tiesiog yra per daug blaškymosi, kad žmonės ilgai laikytųsi. Tačiau vienas iš nedaugelio veiksmingų būdų, kaip juos susigrąžinti, yra el. Pašto prenumeratos galimybė. Kai kas nors užsiprenumeruoja, jis patenka į jūsų informacinių biuletenių sąrašą. Tada kiekvieną kartą, kai publikuojate naują straipsnį, galite pranešti jiems el. Paštu. Tai veiksmingai sugrąžins procentą tų žmonių į jūsų svetainę.

Visų laimei, šiomis dienomis yra gana paprasta sukurti informacinį biuletenį. Ne taip seniai rašėme apie papildinius, kad galėtumėte išplėsti jūsų el. Pašto sąrašą ir el. Laiškų lašinimo kampanijas. Nesivaržykite peržiūrėti šių įrašų, kad gautumėte išsamią informaciją apie tai.

Ar yra dar kažkas, dėl ko turėtumėte jaudintis?

Žinoma, yra daugybė dalykų, kurie techniniu požiūriu gali sukelti jums problemų. Laimei, daugelį jų apėmėme ankstesniuose įrašuose, taigi, užuot vėl čia pateikęs viską, pateiksiu jums tik nuorodas:

 • Dažniausios „WordPress“ SEO klaidos svetainėje
 • Dažniausios „WordPress“ pradedančiųjų klaidos
 • Dažnos „WordPress“ saugos klaidos, padarytos daugelyje svetainių
 • 22 „Conversion Killing“ klaidos jūsų „WordPress“ svetainėje
 • 15 „WordPress“ klaidų, kurių reikia vengti bet kokia kaina

Nors daug kas gali suklysti, nesinervinkite. Nepamirškime, kad „WordPress“ yra nepaprastas programinės įrangos gaminys ir kad prireiks šiek tiek laiko, kol tapsite įgudęs. Kol kas tiesiog pradėkite nuo susipažinimo su čia aprašytais dalykais ir pasiruoškite antrajai daliai. Joje mes aprašysime visiškai kitokius būdus, kaip sugadinti jūsų tinklaraštį.

Kuris yra pats mirtingiausias?

Taigi, kai jau atlikome visą 10 žingsnių sąrašą, pamėginkime išsirinkti didžiausią iš visų jų tinklaraščio žudiką. Kokia tavo nuomonė? Ar tai yra viena iš techninių problemų? O gal jūs esate panašesnis į mane ir manote, kad ilgai neuždirbti pinigų iš tinklaraščio yra dar mirtinai pavojinga? Bet kuriuo atveju, nedvejodami dalinkitės komentarais, ir, dar svarbiau, taip pat nedvejodami ne padarykite bet kurią iš šių klaidų savo tinklaraštyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me